یمن

شیعیان یمن

انجمن: 

سلام و خدا قوت
شیعیان کشور یمن ایا همگی از سادات هستند و اینکه ایا انها در این کشور حکومت میکردند چند دوره؟

سوالاتی پیرامون حادثه کشته شدن حجاج در جریان سقوط جرثقیل: چرا این حادثه در 11 سپتامبر اتفاق می افتد؟

اعوذ بالله من الشیطان الرجیم

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا رسول الله(ص)

السلام علیک یا امیر المومنین(ع)

السلام علیکم یا اهل البیت النبوه(ع)

السلام علیک یا صاحب الزمان(عج)
با سلام خدمت کارشناس محترم و کاربران گرامی

چند روز پیش متاسفانه خبری منتشر شد مبنی بر کشته شدن تعداد زیادی از حجاج مسلمان در مکه مکرمه که علت آن را سقوط جرثقیل اعلام کرده اند!

اما با بررسی برخی مسائل متوجه می شویم این مسئله مشکوک بوده است و سوالاتی در این زمینه طرح می کنیم:1-چرا این حادثه عهد باید در 11سپتامبر اتفاق بیفتد؟

این حادثه در 20 شهریور ماه مصادف با 11سپتامبر اتفاق افتاده است!

این حادثه مصادف با روز 11 سپتامبر ،تخریب برج های دوقلو می باشد،که این تخریب کار خود غرب بوده که بهانه ای برای حمله به دو کشور اسلامی و قتل عام مسلمین داشته باشند اما تاریخ آن ها را رسوا کرده است.
11 هم مقدس ترین عدد شیطان پرستان است!

2-چرا منابع سعودی مدعی شدند سرعت بالای باد عامل این حادثه بوده است؟

در حالی که در بررسی های به عمل آمده متوجه می شویم سرعت باد به حدی نبوده است که منابع سعودی مدعی شده اند!

در این مسئله بین کلام سعودی ها تناقض وجود دارد و برخی مانند شبکه العربیه می گویند سرعت باد در لحظه وقوع حادثه 65 کیلومتر بر ساعت بوده است.


برخی هم پا را فراتر گذاشته و مانند cnn عربی مدعی شده اند سرعت باد در لحظه وقوع حادثه 95 کیلو متر بر ساعت بوده است!

برخی منابع سعودی هم می گویند سرعت باد در لحظه 40 تا 55 کیلومتر در ساعت بوده است.

در حالی که سرعت باد در لحظه وقوع حادثه بیش از 22 کیلومتر بر ساعت نبوده است:
این گزارش ها که از پایگاه های خبری مرجع مانند weather.org و worldweatheronline.comبه دست آمده گواهی است بر نقض ادعاهای رسانه های عربی.

http://www.asriran.com/fa/news/417108
http://www.valiasr-aj.com/persian/shownews.php?idnews=7742

چه طور بوده است که در این طوفان حجاج اعمل حج را انجام می دادند؟

اگر طوفان به نحوی بوده است که منابع سعودی اعلام کرده اند؟ پس حجاج آنجا چه کار می کرده اند؟

3-چرا مسیر سقوط جرثقیل با مسیر وزش باد متفاوت است؟http://www.asriran.com/fa/news/417108
http://www.valiasr-aj.com/persian/shownews.php?idnews=7742

4- چرا پایه کنترل کننده جرثقیل از بدنه اصلی آن منفک بوده است؟


http://www.asriran.com/fa/news/417108
http://www.valiasr-aj.com/persian/shownews.php?idnews=7742

5-چرا جرثقیل عهد به محلی سقوط کره است که بیشترین تراکم حجاج در آنجا بوده است؟

جرثقیل به پشت مقام حضرت ابراهیم(ع) سقوط کرده است و قضیه در این جا مشکوک تر هم می شود،چرا که در فقه شیعه واجب است نماز پشت مقام ابراهیم (ع) خوانده شود اما در فقه عامه این مسئله واجب نیست و بلکه فقط افضل می دانند و معتقدند که اگر نزد مقام ممكن نشد در «حجر اسماعیل» زیر ناودان، و اگر در حجر هم ممکن نبود در جايى نزديك کعبه بخواند!

محل نماز طواف‏


نماز طواف در كدام نقطه از مسجد الحرام خوانده شود؟


فقهاى شيعه كه قائل به وجوب آن هستند، گفته‏اند: واجب است اين نماز نزد مقام ابراهيم خوانده شود و احتياط واجب آن است كه آن را پشت مقام ابراهيم به جا آورد به طورى كه «سنگى» كه «مقام» است بين او و خانه كعبه واقع شود، و بهتر آن است كه هر چه ممكن باشد نزديكتر بايستد، البته نه به طورى كه مزاحمت براى سايرين ايجاد كند[11] ليكن فقهاى اهل سنت، چه آنان كه نماز طواف را واجب مى‏دانند و چه آنان كه مستحب مى‏دانند، خواندن آن را پشت مقام ابراهيم، افضل و مستحب مى‏دانند نه واجب، و مى‏گويند: اگر نزد مقام ممكن نشد در «حجر اسماعيل» زير ناودان، و اگر در حجر هم ممكن نبود در جايى نزديك كعبه بخواند[12] برخى از فقهاى معاصر عربستان سعودى نيز عيناً همين‏گونه فتوا داده‏اند.[13][11] . امام خمينى( ره)، مناسك حج، قم، پاسدار اسلام، ص 147.


[12] . عبدالرحمن الجزيرى، الفقه على المذاهب الاربعة، بيروت، دارالفكر، ج 1، ص 658.


[13] . بن باز، الفتاوى المهمة، رياض، ص 41- 40.

http://mazaheb.com/%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA/%D9%81%D9%82%D9%87-%D9%88-%D8%A7%D8%B5%D9%88%D9%84/7872-%D9%86%D9%85%D8%A7%D8%B2-%D8%B7%D9%88%D8%A7%D9%81-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D9%8A%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%81%D9%82%D9%87%D8%A7%D9%89-%D8%B4%D9%8A%D8%B9%D9%87-%D9%88-%D8%B3%D9%86%D9%89%E2%80%8F


6- چرا این حادثه در جریان حمله آل سعود به یمن آنهم دقیقا چند روز بعد از حمله موشکی انصار الله به نظامیان آل سعود و اماراتی و بحرینی اتفاق می افتد؟

5سپتامبر که با اصابت موشک توشکا انصار الله تعداد زیادی از متجاوزان کشته شدند که این عملیات ضربه سنگینی به آل سعود و متحدانش زد و باعث موضع گیری های تند آنان شد و گفتند یمن را بمباران کنید، لذا به نظر ما شکست پیاپی آل سعود و متحدانش احتمال عمدی بودن آن را زیاد می کند

7-این همه جرثقیل عهد در ایام حج انجا چه کار می کردند؟

چرا دقیقا زمانی که هر عاقلی می داند بیشتری امار حضور مسافران در همین ایام حج است این همه جرثقیل برده اند آنجا و به فکر ساخت و ساز افتاده اند!؟عقل اصلا این مسئله را می پذیرد؟

8-یکی از اشخاصی که از بین رفته است دکتر سید احمد حاتمی از دانشمندان برجسته پژوهشکده فضایی ایران می باشد که ایشان فوق دکتری مهندسی مکاترونیک و دکتری مهندسی مکانیک طراحی کاربردی داشتند.


http://www.presstv.ir/DetailFa/2015/09/15/429237/-Iranian-space-research-center-Mecca

آیا مشکوک بودن این مسئله را تقویت و احتمال عمدی بودن آن را بیشتر نمی کند؟

9-می دانیم نسب آل سعود به یهودیان خیبر می رسد:


آل سعود یهودی در عمل هم برای خدمت به فراماسونری و صهیونیسم جهانی از هیچ کمکی دریغ نکرده است.

* ساختن بزرگ ترین ابلیسک جهان مقابل خانه خدا!

ابراج البیت ، بزرگ ترین ابلیسک جهان است(مقدس ترین نماد فراماسون ها) مقابل خانه خدا، که معمار ابراج البیت هم نورمن فاستر است و بیش از 200 تا ابلیسک در دنیا ساخته است و از اشخاص بلند پایه فراماسون ها می باشد!

* برداشتن نماد شیطان به بهانه های واهی!

در ایام حج یک نمادی هست که مسلمین به عنوان نماد شیطان به او سنگ می زدند و این نماد که اسمش رمی جمارت هست بسیار شبیه به ابلیسک مقدس ترین نماد ماسون ها می باشد. آل سعود به بهانه های واهی این نماد را برداشته اند و به جایش دیوار گذاشتند! البته شایان ذکر است اول دور این نماد دیوار کشیدند تا مسلمین سنگ به این نماد نزنند!

* ایجاد داعش و تروریست های تکفیری و هجوم آن به کشور های مقاومت اسلامی برای نجات اسرائیل از نابودی و حمایت های مه جانبه از داعش

*حمله به یمن با همکاری آمریکا و دیگر مستکبرین

*نزدیکی بسیار زیاد به اسرائیل به حدی که خلبانان یهودی اسرائیلی و سعودی مشترکا یمن را بمباران می کنند

و..........................

همه این ها نشان می دهد که آل سعود علاوه بر این که نسبش یهودی هست ،در عمل هم یهودی بوده!

از طرف دیگر می دانیم در عقیده شیطان پرستان و فراماسونری ها کشتن مومنان برای شیطان هست،این را دستور خود شیطان هم می دانند،برای همین دائم در منطقه خاور میانه که محل تمرکز مسلیمن و تولد ادیان الهی هست بلوا به پا می کنند و مسلمین را می کشند!

حال از کجا معلوم که حادثه سقوط جرثقیل عمدی نبوده تا در ایام حج که از عزیز ترین ایام برای مسلمین و مومنین هست در خانه خدا مومنان به دین الهی را برای شیطان قربانی کنند؟

آن هم در روز 11 سپتامبر که 11 اصلی ترین عدد شیطان پرستان هست و این که از عقاید شیطان پرستان کشتار مومنان و قربانی آنان برای شیطان هست و قبلا هم به عراق و افغانستان حمله کردند و از سلاح هایی استفاده کردند تا مومنان بیشتر زجر بکشند،نمونه اش فشنگ هایی که از پسمانده های اتمی بوده ودر بدن فرد قربانی ذوب می شد تا از درون بسوزند و زدن بمب های فسفر در غزه که خصلتش سوزاندن قربانی هست و باز هم اگر به عقاید فراماسونری مراجعه کنیم متوجه می شویم کشتاری برای شیطان افضل تر است که در آن مومنان را بسوزانند!

سابقه آل سعود هم در این زمینه سیاه است،می توان به کشتار مسلمین خصوصا ایرانی ها توسط مزدوران همین آل سعود اشاره کرد و جزئیاتی که قلب هر مسلمانی را به درد می آورد و روز قبل این حادثه بیمارستان های عربستان اعلام می کنند از پذیرش حجاج ایرانی فقط فردا(همین روز حمله به ایرانی ها) معذوریم!!!!!

[FLV] http://hw4.asset.aparat.com/aparat-video/0cc737903a3b17c0b76961912aade8bb467934__44245.mp4 [/FLV]

http://www.aparat.com/v/vC6rUاین ها فقط گوشه ای از خباثت های این قوم پلید یهودی هست و همه این ها را که نگاه می کنیم نمی توانیم از کنار حادثه به اصطلاح سقوط جرثقیل بر اثر وزش باد!! را آنهم در روز 11 سپتامبر بپذیریم!

این قوم نجس یهودی باید با اتحاد مسلمین نابود شوند.....

نظر کارشناس محترم در این باره چیست

دانلود مداحی مطیعی ویژه مردم مظلوم یمن

مداحی فارسی و عربی حاج میثم مطیعی در حمایت از

مردم مظلوم یمن و علیه رژیم جنایتکار آل سعود

به خـون نشستــه دیــده ها دوباره

کــه گـشتـه بـر پــا کـربلا دوباره

رسد به گردون شعله های آه

نــوای فـریــاد یـا مـحمــداه

حجم : ۷ مگابایت

مثل یک مُرده که یک مرتبه جان میگیرد / دلم از بُردن نامت هیجان میگیرد

قلبم از کار که افتاد به من شوک ندهید / اسم زینب که بیاید، ضربان میگیرد

منبع : سخن دانلود

مظلوم ترین افراد روی زمین...

انجمن: 

تمام دوربین های خبری دنیا، در طول شبانه روز به سوی هتل مذاکرات لوزان سوئیس دوخته شده، تا لحظه لحظه گفتگوها و مهلت ها و تمدیدها و خنده ها و سرفه ها و اما و اگرهای این میز کشدار و نابرابر را به گوش جهانیان مخابره کنند! شش قلدر دنیا آن طرف میز نشسته اند، دست در دست هم، تا یک ایران که این طرف میز است را زمین بزنند؛ اما زهی خیال باطل...
.
.
.
ولی صدها کیلومتر آن طرف تر از محیط آرام لوزان سوئیس، جایی که هیچ دوربینی حوصله دیدنش را ندارد و هرگز کمتر تصویری از او مخابره نمی کند، دریای خون بپاست! غوغایی است! یک ساعت آرام و قرار ندارد اما دریغ از کمترین گزارش رسانه ای در سطح جهانی! چه خبری بالاتر و مهمتر از بمب های خوشه ای؟! چه خبری داغتر از بمب های ممنوعه! بمب هایی با اورانیوم ضعیف شده!

ائتلافی از وحشی ترین حرامیان خونخوار، علیه کشوری کوچک با مردمانی سنتی، مذهبی، ساده‌دل، و تنها و غریب و بی یار و یاور! تمام مراکز درمانی و غذایی اش را نابود کرده اند و دور تا دورش را هم محاصره! یک قتل عام روشن در قرن گفتگوی تمدن ها! در قرن پیشرفت و صنعتی شدن! آن هم از سوی حرامیانی که قلب عالم اسلام را به اسارت گرفته اند و ادعای کلیدداری کعبه و خادمی حرمین شریفین را دارند!

آیا داغتر از این خبری سراغ دارید؟

روزی نیست که ناله کودکانی که زیر بمب های ممنوعه تکه پاره می شوند، بلند نشود!
روزی نیست که ده ها کودک و پیر و جوان و زن و مرد، با بدن های تکه پاره سر در آرامگاه ابدی نگذارند!
روزی نیست که حرمت ماه حرام و ماه مبارک شکسته نشود!

راستی، مگر خدا نفرمود: جنگ در ماه حرام، حرام است. مگر نفرمود: جنگ در ماه حرام گناه بزرگی است. مگر نفرمود حرمت ماه حرام را نگه دارید. مگر نفرمود: بر تجاوز و گناه همدستی نکنید که عذاب سختی در انتظارتان خواهد بود!

يَسْئَلُونَكَ عَنِ الشَّهْرِ الْحَرامِ قِتالٍ فيهِ قُلْ قِتالٌ فيهِ كَبيرٌ... (بقره/217)
از تو، در باره جنگ كردن در ماه حرام، سؤال مى ‏كنند بگو: «جنگ در آن، (گناهى) بزرگ است‏...

يا أَيُّهَا الَّذينَ آمَنُوا لا تُحِلُّوا شَعائِرَ اللَّهِ وَ لاَ الشَّهْرَ الْحَرامَ وَ ... وَ لا تَعاوَنُوا عَلَى الْإِثْمِ وَ الْعُدْوانِ وَ اتَّقُوا اللَّهَ إِنَّ اللَّهَ شَديدُ الْعِقابِ (مائده/2)
اى كسانى كه ايمان آورده ‏ايد، حرمت شعاير خدا، و ماه حرام و ... را نگه داريد ... و در گناه و تجاوز دستيار هم نشويد، و از خدا پروا كنيد كه خدا سخت ‏كيفر است

پس آن همه ادعای قرآن و مکه و کعبه و توحید و عبادت کجاست؟
آن همه ادعای خادم حرمین شریفین برای چیست؟
سر این همه مسلمان ساکت و خفته در خواب غفلت را می توان با لوای خادم حرمین شریفین و چاپ قرآن و ادعای موحد بودن، شیره مالید! اما سر خدا را هم می توان؟!
.
.
.
و همچنان تمام دوربین های خبری دنیا، و در نتیجه، تمام چشم ها و فکرهای خفته عالم، به هتل مذاکرات لوزان سوییس دوخته شده تا مهمترین مساله دنیا، یعنی ایران خطرناک، حل شود!
در منطق این حرامیان، داعش خطرناک نیست!
رژیم کودک‌کش صهیونیستی خطرناک نیست!
عربستان سعودی جنایتکار و وهابی های افراطی آدم‌خوار، خطرناک نیستند!
تنها خطر دنیا، ایران است و ایرانی!
.
.
.
تمامی ندارد این بازی صهیونیستی؛ مهندسی چشم ها و فکرها و قلب های مردمان خفته ی دنیا!
خطر کجاست؟
مهاجم کیست؟
ظالم کو؟
مظلوم کجاست؟
پاسخ این پرسش ها، هرگز از دوربین های لوزان سوئیس بیرون نخواهد آمد!
.
.
.
آری، اینجا قلب تپنده مظلوم‌ترین افراد دنیاست که در محاصره آتش و خون می سوزند و صدایی از کسی بلند نمی شود!
اینجا یمن است؛ سرزمین مقاومت، کشور خون و قیام!
سلام بر یمن و بر کودکان شهیدش!

الا لعنة الله علی القوم الظالمین
وَ سَيَعْلَمُ الَّذينَ ظَلَمُوا أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ (شعرا/227)

***** اویس یمنی ؟ *****

اویس قرنی کیست؟


سیره نویسان در اشاره به سلسله نسب اویس آورده اند: اویس، پسر عامربن جزءبن مالک بن عمروبن سعد بن عصوان بن قرن بن ردمان بن ناحیه بن مراد بن مالک بن اددبن مذحج(1) است. برای اویس چند لقب برشمرده اند: به سبب اینکه جد ششمش «قَرن» نام داشت، او را «قَرَنی» و به موجب آنکه جد نهمش، «مراد» نام داشت، «مرادی» و از آنجا که دوازدهمین جدش «مَذحج» بود، او را «مذحجی» خوانده اند.
برخی بر این باورند او را از آن روی قرنی لقب داده اند که در منطقه ای به نام «قَرن المنازل»، از سرزمین یمن زندگی می کرد.(2)
آورده اند که وقتی آیین اسلام در مکه آشکار شد، خاندان اویس به اسلام گرویدند و از دو قبیله ی این دودمان، مذحج و مراد، شخصیت های بزرگی همچون مالک اشتر و کمیل بن زیاد نخعی ظهور یافتند. خاندان مذحج، چنان از اسلام حمایت می کردند و در راه حاکمیت آن، رشادت و فداکاری نشان می دادند که رسول اکرم(ص) درباره ی ایشان فرمود: «بیشترین افراد قبایل در بهشت، مردم قبیله ی مذحج اند».(3)
به گواهی تاریخ، در یکی از روزهای جنگ صفین، حدود هشت صد تن از خاندان مذحج، به فرماندهی مالک اشتر با شهامت و شجاعت بسیار به دشمن تاختند و صفوف مشرکان را درهم شکسته، بیش از 180 شهید، به اسلام تقدیم کردند.(4)
آورده اند که گروهی از مردم یمن، در سال دهم هجری، به هنگام تبلیغ حضرت علی(ع) در این سرزمین، به اسلام گرویدند که گویا در این زمان، اویس در حدود چهل سالگی اسلام آورده است. بنابراین، سیره نویسان تاریخ تولد اویس را حدود سی سال پیش از هجرت دانسته اند.

پی نوشت ها :
1- در نام پدر او اختلاف است. برخی او را عامر و بعضی عمرو و بعضی دیگر عروه و گروهی نیز انیس خوانده اند.
2- عباس بن محمد رضا قمی، سفینه البحار، ج1، ص53.
3- محمد رضا یکتایی، زندگی پرافتخار اویس قرنی، ص18.
4- عبدالحمید بن ابی الحدید، شرح نهج البلاغه، تحقیق محمد ابوالفضل ابراهیم، ج5، ص199.

تیر زیر خاک شده موساد برای ایرانی ها // حمله صهیونیسم به سردار سلیمانی در فضای مجازی


[CENTER]

اعوذ بالله من الشیطان الرجیم

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا رسول الله(ص)
السلام علیک یا امیرالمومنین (ع)

السلام علیکم یا اهل بیت نبوه (ع)

السلام علیک یا صاحب الزمان (عج)

================================

با سلام و عرض ادب و آرزوی سلامتی برای امام زمان(عج) و نائب برحقش امام خامنه ای و آرزوی سلامتی و موفقیت برای سردار سپاه شیعه حاج قاسم سلیمانی


متاسفانه در محیط مجازی متن هایی منشر می شود که کاملا ابلهانه بوده و پر واضح است که این متون رو صهیونیسم جهانی علیه سردار سپاه شیعه تنظیم کرده است.

برای نمونه یکی از این پیام های جعلی که اخیرا به سردار منتسب شده است را این جا تایپ می کنیم :

نامه پادشاه عربستان .اگه ناو ایران به راه خود را به یمن ادامه بده و از خط سرخ عبور کنه با اولین فروند هواپیما بدون هیچ اخطاری او را خواهیم زد.

نامه سردار سلیمانی به پادشاه عربستان.
ناو ایران ره خود را به یمن ادامه میدهد و تا 11 روز دیگر به یمن میرسدو به شرفم قسم کوچکترین خشی از عربستان به ناو ایران برسد طی 48 ساعت با اجازه خودم عربستان را بجز مکان های مذهبی با خاک یکسان می کنم و جمعه همان هفته مردمان پارسی نماز جمعه خود را در مکه کنار خانه خدا بر پا میکنند.


مشاهده کردید کارشناس محترم ، چه قدر ابلهانه .....

از همه بدتر این است که برخی ها اینقدر احمق هستند که این متون رو باور می کنند و حتی اگر باور هم نکنند منتشر می کنند و فکر می کنند در انتشارش خیری است!

غافل از این که این پیام ها فتنه بد وعاقبت شومی را دنبال می کند .....

ما نمی خواهیم پیام فوق را دقیق بررسی کنیم ، چون این قدر ابلهانه طراحی شده است و از طرز نگارش کاملا روشن است که سرداری مقتدر چون حاج قاسم چنین نگارشی ندارد و انگار داخل گوگل ترنسلیت ترجمه به زبان فارسی شده است!

اما دو قسمت در این پیام بر جسته شده است

1- آمده است"

با اجازه خودم عربستان را " ...متوجه شدید...دارند سردار را انسانی غیر ولایی جلوه می دهند....

فتنه ای که در تاریخ بار ها وجود داشته است که مردمان ابلهه باور کرده اند که فلان شخصیت خود سر شده است....

2- آمده است"

مردمان پارسی" که می خواهند سردار را نژاد پرست جلوه دهند و جنگ مسلمین با کفار حربی را به سمت و سوی جنگ عرب و عجم بکشانند.....

علت این که ما این تاپیک را در انجمن تاریخ ایجاد کردیم این است که کارشناس محترم چند مورد مثال تاریخی برای کاربران بزنند تا از تاریخ عبرت بگیریم که امثال همین پیام های جعلی به جبهه خودی ضربه زده است.
[/CENTER]

پیام قاطعانه مجاهد نوجوان یمنی به آل سعود (فایل ویدیویی)

انجمن: 

بسم الله الرحمن الرحیم
.

بسیار زیبا . . .
.

.
[FLV]http://www.askdin.com/attachments/3006472679d1428851960-mojahed-nojavan-yamani.mp4[/FLV]
.

عقیق یمنی سرخ تر شد !!

:Sham::Sham::Sham::Sham::Sham:
:Gol::Gol::Gol::Gol::Gol:
:hamdel::hamdel::hamdel::hamdel::hamdel:

دریغا که شد کاسه خون یمن
به چشم تماشای هرانجمن؟!

نیاشفت غیرت نگاری به خاک
به جز هرزه چشمان گول وهلاک

بنی آدمی مرد بار دیگر
در این هول زار و بتر از سقر

سقوط است امروز رسم بشر
در آنسوی دنیای شوم وشرر

بد تر از دد و دیو و درندگان
به پستوی این خاک دان نهان

کمی شوم تر از لعین رجیم
واز صد جحیم و عذاب پسین

بشر از شر و شقوت آشفته شد
از آن دم که در خودگری سفته شد

بشر مشتق از ناف شیطان شده ست
ومرتد به لب خند یزدان شده است

بشر یعنی داعش بشر یعنی ما
که کافر به هر آنچه انسان شده ست

بشر تیغ در دست یک زنگیی ...
که تا عرش خون آتش افشان شده ست

واین جلق ابلیس لعنت بدوش
که همواره از زخم خندان شده ست

هلا ای عقیقی ! هلا ای یمن ؟!
بنالید از ما واین انجمن

بنالید از این سیاهی وشور
ز اشباح و از گورها روی گور

از انسان نماها ی حیز وکجل
از این خفته گان در سرای چتل

بمویید خون را در این گیر ودار
یمن را چمن را در این هولزار

یمن را که سر در بلا داده ا ست
به ما مردگان کربلا داده است

یمن را که سر بر بدن باخته است
وتا قاف قوسین خون تاخته است

عقیق یمن سرخ سرخ است باز
چنان ظهر روز دهم پیش تا ز ...

وچون زور عباس در قتلگاه
وچون اشک زینب در آن خیمه گاه

یمن دست بوس بتول آمده است
چنین سای بیت رسول آمده است

یمن کاروانی ست تا مهر وماه
که پا هشته بر فرق این حقه گاه

که گل کرده آنک ز خون حسین
در این فتنه آباد هر شور وشین

ببا لیم آنک به نام یمن ....
در این زور آباد بی جان وتن

یمن گل نموده است این روزگار
به زیر بغل صد قطار بهار

وچون لاله سر بر جنون می نهد
جهان را سبق های خون می دهد

علم بر سر آسمان هشته است
قدم بر سر کهکشان هشته است ...

( علامه موحد بلخی . 7/1/1394)

نسب آل سعود به یهودیان خیبر می رسد

اعوذ بالله من الشیطان الرجیم

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا رسول الله(ص)


السلام علیک یا امیرالمومنین (ع)

السلام علیکم یا اهل بیت نبوه (ع)

السلام علیک یا صاحب الزمان (عج)

================================


سلام دوستان

امروز همه در اخبار دیدیم و شنیدیم که

آل سعود (لعنت الله علیه ) به یمن حمله نظامی کرده است و مدعی شده است مواضع انصار الله را زده است و این در حالی است که کودکان و زنان بی دفاع را مورد هدف قرار داده است و منازل مسکونی مردم را با خاک یکسان کرده است:


تصاویر این جنایت

[SPOILER]

[/SPOILER]نکته قابل توجه هم این است که صهیونیسم و رژیم کودک کش اسرائیل نیز در این کوک کشی و جنایت آل سعود را همراهی کردند!

و این ها در حالی است که موضوع یمن یک موضوع داخلی است و به هیچ بیگانه ای ربطی ندارد و انصارالله یمن شیوه گفتگو و مشارکت همه احزاب را در پیش گرفته بود!

علتی که این تاپیک را با این عنوان ایجاد کردم این است که برای شما ثابت کنیم که نسب آل سعود به یهودیان خیبر می رسد.

لذا همراهی آل سعود(یهودیان خیبر) با صهیونیسم جهانی چیز عجیبی نیست! فقط خواستیم بگوییم تا دوستان این قوم پلید را خوب بشناسند:


در کتاب معجم القبائل العرب می خوانیم:

"سعود:


المعروف ان آل سعود من المصاليخ، من المنابهة، من المواهب، من مسلم، من عنزة، منهم العائلة المالكة بالمملكة العربيةالسعودية.
(عشائر العراق للعزاوي ص 284)"


ترجمه : معروف آ نست كه ال سعود از المصاليخ، ازالمنابهة، از المواهب، از مسلم ،از عنزة هستند

معجم القبائل العرب، عمر رضا کحاله، چاپ موسسه رساله،ج2،ص521،ذیل واژه سعود.

سپس در شرح صحیح بخاری می خوانیم:

قوله: (بخيبر)، وهو بلدة عنزة في جهة الشمال والشروق عن المدينة على نحو ست مراحل، وخيبر بلغة اليهود حصن. قوله: (فلما تبايعنا رجعت على عقبي)


خیبر شهر قبیله عنزه در شمال شرقی مدینه است

عمده القاری فی شرح صحیح بخاری،بدرالدین عینی،ج11،ص232.

یا مراجعه کنید به صبح الاعشی:


قال فی تقویم بلدان و هی بلده بنی عنزه من الیهود

خیبرشهر قبیله عنزه یهودیاست

صبح الاعشی،ج4،ص290

یعنی آل سعود نسبشون به همون یهودی هایی بر می گرده که تو خیبر بودند.


مدارک دیگری هم هست ، می توان به این لینک مراجعه کرد:

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930514000104

منتظر کارشناس محترم می شویم تابا مطالبشان وهابیت و آل سعود را رسوا کنند.


◄◄ قــدم به قــدم تا ظهــور ►►

ســـــــــــــــلام
و عرض ادب
اولین پست .. بلــــــه بالاخره همیشه باید یک اولینی باشه دیگه

خدمت شما عرض کنم که
این روزها مثل کسانی که گم گشته ای دارند دنبال خبرها تو این سایت و اون سایت میگردم
انگار باید اتفاقی باید بیافته

بعد از مقالاتی راجع به ستاره دنباله دار نیبیرو یا ub 313 یا به قول دانشمند روس، النین به این نتیجه رسیدم که از این ماه رمضان باید یه چیزهایی اتفاق بیافته...

این روزها روز به روز فشارها بر سوریه داره بیشتر میشه.. فرستادن سلاح به مخالفین و همینطور موبایل های پیشرفته... و بازی مسخره رعایت حقوق بشر و عدم کشتن شهروندان کاملا مسلح!!، .. همش نشون میده توطئه بسیار قدیمی که برنامه ریزی شده بود در حال انجام هست....

لابد تا حالا نقشه های جدید خاورمیانه رو دیدید.. البته هرگز به کوری چشم دشمنان اسلام این نقشه های جغرافیایی شیطانی عملی نخواهد شد کاملا.. ولی خب یک مرحله که اجرا شد ... سودان تجزیه شد. بعدیش البته سوریه و لیبی هست

فقط دوستان چیزی که من دارم به شدت مطالعه میکنم زلزله ی معروف آخرالزمانی در شام هست که آیا این زلزله همون اقدامات مسلحانه و پیش از جنگ در سوریه هست یا نه واقعا یک زلزله ی واقعی!!؟

به هر حال در چند ماه ، شاید حتی کمتر حمله ای صورت خواهد گرفت.. اسرائیل به شدت داره مین گذاری میکنه در مرز سوریه و اردن هم که امروز به سوریه اخطار داد.. و البته وووووو صد البته ترکیه همیشه خائن اینبار نقاب از چهر برداشته و رسما نیروهاشو آماده نگه داشته

من راستش در عین حال که متاسفم برای این اوضاع ولی از اونجایکه بوی یار میاد، در پوست خودم نمیگنجم..
وقتی 10 سال پیش شروع کردم اخبار رو دنبال کردن هرگز فکر نمیکردم که این روزها رو با چشم خودم میبینم.. ولی منتظرم چه کنم.. دلم پر میکشه وقتی میگن این اتفاق فلان جا افتاد اون اتفاق فلان جا

سرتون رو درد آوردم
فقط میخواستم بگم اگه میتونید برام مقالاتی، در این رابطه، زلزله، که جدید و با تطبیق اتفاقات اخیر باشند به اشتراک بگذارید که یک مشتاق رو خوشحال کردید .. و میتونیم بشینیم ساعت ها راجع به یار با هم صحبت کنیم نــــــــــــــــه ؟

خدا میداند و بس