اسرائیل

چرا تظاهرات بازگشت مردم غزه ؛ بی فایده و بی نتیجه بوده؟

انجمن: 

تظاهرات بازگشت به نظر شما تا چه حد کار اشتباه و بیفایده ای و ادامه دادن اون رو به صلاح مردم غزه نیمیدونید؟به نظر شما بجز اشکار نمودن چهره پلید رژیم اشغالگر قدس و توجه افکار عمومی جهان به مسیله غزه و مرگ تقریبا ۳۰۰نفر و زخمی شدن ۱۵۰۰نفر چه نتیجه بدردبخوری داشته؟ظاهرا بیفایده است.چه درد این مردم بی نوا رو درمان کرده؟به نظر من و همه،ظاهرا بعد از گذشت یکسال کاملا بیفایده بوده و و نمایشی غم انگیزه از شکست و ناکامی مردم غزه بوده تا حالا چه مشکل این مردم مظلوم حل شده بواسطه این کار؟ متاسفانه فعلا که هیچ دستاوردی نداشته،چه نتیجه محسوس و ملموسی در زمینه رفع مشکلات مادی مردم غزه داشته؟اگر اینکار اشتباه و محکوم به شکسته،چرا جلوش گرفته نمیشه؟

چرا مرگ بر اسرائیل؟

سلام
چرا مرگ بر ایرائیل ....
چرا کل سیاستهای کشور ما و کل عایدی کشور ما خرج این شعار میشه

مرگ بر اسرائیل

اولا اصلا ما جایز هستیم این کلام رو به کار ببریم ; مگر نه این هست که اسرائیل نام دیگر یعقوب پیامبر هست و مگر بنی اسراییل از صلب ایشون نیستند ( یوسف و برادرانش )

مگر نه این هست که خدا تصمیم گرفت یک قوم رو برکت بده و تمامی پیامبران از دامان این قوم بیرون بیان و سپس به برکت این قوم سایر اقوام هم دیندار بشن

مگر نه این هست که سرزمین اسراییل رو خدا به بنی اسراییل داده پس چگونه هست که ما میخوایم با این جدیت اونها رو از سرزمینشان بیرون بندازیم

ببینید کل استدلال های ما این هستش که سرزمین ها مال مسلمانان ها بوده ولی یاسر عرفات اونها رو به اسراییلی ها داده و یاسر عرفات وکالتی برای این کار نداشته . خوب اگر این استدلال رو بپذیریم میتونیم بگیم که

خدا سرزمین موعود رو به یهودی ها داده و هیچ کسی از سمته خدا وکالت نداشته که اون زمین ها رو بفروشه یا واگذار کنه , حتی اگر یهودی یا تمام یهودی ها هم زمینشون رو فروخته باشند این دلیلی نمیشه که سرقفلی از یهودی ها گرفته بشه

ثانیا در کتاب مقدس بارها و بارها به این اشاره شده که خدا به یعقوب وعده داده که فرزندانش آنقدر زیاد می‌شوند که شمال و جنوب و شرق و غرب رو احاطه می‌کنند و بارها خدا به یعقوب میگه که فرزندان تو از شمار ستارگان نیز بیشتر می‌شود نه فقط به یعقوب بلکه به اسحاق که پدر یعقوب هم هست چنین وعده ای رو میده و حتی در کتاب مقدس به این اشاره شده که خدا به اونها میگه به ایشان برکت میده و صاحب اون سرزمین میشن سرزمینی که از شرق به دجله و فرات و از غرب به دریای مدیترانه ختم می‌شود

بنابراین چرا مرگ بر اسرائیل

طرفداران کوروش چرا سرزمین مادری شون رو آزاد نمی کنند؟

به نام خدا
سلام

بنده فقط یه سوال از طرفدارای شاه کوروش دارم ؛ چرا نمیرید سرزمین مادریتون رو آزاد کنید!
مگه نمیگید شاه کوروش با ظلم مقابله میکرد؟
مگه نمیگید نصف دنیا مال ما هست؟
مگه فلسطین جزء سرزمین شاه کوروش (سرزمین مادری) نیست؟
مگه امروز اسرائیل ظلم نمیکنه؟
امروز این مدافعان حرم هستند که جدای از مباحث دینی و تاکتیکی و غیرو دارن تلاش میکنند تا سرزمین مادریمون رو آزاد کنن.
شماها که یقه هاتون را جر میدید و میگید کوروش کبیر و دم از شکوه و عظمت ایران میزنید دقیقا چیکار میکنید! مگه شاه کوروش ظلم ستیز نبود؟ بسم الله پاشید بریم فلسطین که زمانی جزء خاک ما بود رو پس بگیریم.
اگه به فکر تطهیر پهلوی هستید ، اگه به فکر تطهیر رژیم صهیونیستی هستید ، اگه به فکر گرین کارت آمریکایی هستید و غیره و غلط میکنید دم از کوروش میزیند.
شماها یهودی صفتید...

حمزه بن دلاج، مجاهد یا دزد ؟

حمزه بن دلاج ملقب به هکر خندان یا رابین هود، مهندس کامپیوتری هستش که با ویروسی به نام اسپای ای در هر عملیات 10 تا 20 میلیون دلار از بانک های آمریکا و رژیم صهیونیستی دزدیده و به آفریقا و فلسطین کمک کرده نوشته بود حدود 4000 میلیون دلار از این طریق دزدیده بود یعنی فکرشو بکن

حالا به سوال اینجا ایجاد میشه که آیا او کار درستی کرده ؟ خب من در مقامی نیستم بگم کار درستی کرده یا نه ولی به نظرم از یک جهت کار اشتباهی کرده !

اینکه رفته از آمریکا و اسرائیل دزدی کرده اگر چه اسرائیل و آمریکا به مردم فلسطین و مستضعف دنیا زور میگن ولی به هر حال فعلا دنیا در حال صلحه و توی صلح کاری که به جنگ و اختلال و آشوب منتهی بشه محکومه !ولی یه مساله ای هست اینه که ما میدونیم دنیا در حال صلح هم نیست کاملا ، خیلی وقته که جنگ نرم شروع شده و در حال جریانه ! اما آیا این حرکت همزه در جنگ نرم به نفع مستضعفین جهانه یا نه ؟! آیا این حرکت نقض قوانین الهی در زمان صلح موجوده یا نه ؟

تازه اینم هست که دنیا از نظر ما توی صلحه و اگر نه واسه کسی که توی غزه اسیر ظلم های رژیم صهیونیستی شده و با کلی مشکلات و عذاب زندگی میکنه صلح معنی نداره ! خوده ما هم کلی مشکل داریم به خاطر تحریم های زورگویانه ی آمریکا و اسرائیل، نمونه اش قیمت بالای داروهاست .

البته یک جهت مثبت هم داشت کار همزه ، اینکه بانک های مدعی ترین کشورهای دنیارو هک کرده که به نظر کار آسونی نمیاد ! جهت مثبت دیگه اش اینه که این پولو بخشیده به مردم فقیر و مظلوم دنیا

پس ما باید چگونه قضاوت کنیم ؟ چیکار باید بکنیم ؟ آیا تک تک ما میتونیم مثل همزه بریم و بانک های آمریکارو غارت کنیم و بعد تاوانش رو با جونمون پرداخت کنیم ؟ آیا در این صورت شهید محسوب میشیم یا همون دزدیم ؟

تفاوت فتح مکه توسط پیامبر و فتح اورشلیم توسط رژیم اشغالگر چیست؟

همه میدونیم پیامبر بعد از هجرت برگشت به مکه و اونجا رو بصورت نظامی فتح کرد، افرادی که حاضر به تسلیم به اسلام شدند در آنجا ماندند و سایرین از خانه های خود رانده شدند. پیامبر وارد کعبه شد (مکانی که محل پرستش سایر ادیان بود) و به بهانه اینکه دین و مذهب پیامبر این محل رو مقدس می دونه (چون اونجا رو ابراهیم ساخته، چیزی که در هیج منبع تاریخی غیرمذهبی وجود نداره)، اون رو مصادره کرد برای اسلام.

این دقیقا کاری است که اسرائیل با اورشلیم انجام داد.

شباهت ها:

1. هر دو یک ادعای بر اساس کتاب مذهبی خود بر یک مکان داشتند.
2. هر دو یک منطقه رو از ساکنین پیشین بصورت نظامی و با زور فتح کردند.
3. هر دو قبلا توسط ساکنین اون منطقه مورد حمله و هجوم قرار گرفته بودند.
4. هر دو مدعی هستند اون مکان در دین و مذهبشون مقدس است.
5. هر دو در سال های بعد برای دفاع از زمین هایی که به زور کسب کردند،‌ از خشونت و کشتار استفاده کردند.

تفاوت ها:

بستگی به دین و مذهب شخصی که نظر می دهد، یکی را به حق و یکی را باطل میداند.

هر چند این مساله از نظر تاریخی در تاپیک:

[h=2]فتح مکه در مقابل فتح اورشلیم[/h]
بررسی شده است اما درخواست دارم

از منظر کسی که هیچ گونه تعصب و باور پیشین درباره این مسئله و حقانیت اسلام یا یهودیت ندارد، توضیح دهید تفاوت این دو عملیات نظامی در چیست؟

با تشکر

°•.ஐ همگی جمعه با سطل آبمون میایم ஐ.•°

امام خمینی ( ره ) :
اگر مسلمین مجتمع بودند ، هر کدام یک سطل آب به اسرائیل می ریختند او را سیل می برد .
صحیفه نور / ج 9 / بخش 6

چرا "فقط" اسرائیل جعلی است؟

چرا فقط اسرائیل جعلی است؟
مگه استرالیا و امریکا و..... با کشتن بومیان انجا ایجاد نشد؟وضعیت فلسطین هم هیچ فرقی ندارد و الان جمعیت غالب انجا غیر عربند.
پس چرا اون کشورا رو به رسمیت میشناسیم ولی اسرائیلو نه؟

کلاسهای مداحی در ارتش اسرائیل!

انجمن: 

سلام

این کلیپ چیزیه که مهره سوخته به حساب میاد و اجازه پخش و نشر داده شده بهش!!!

بدون شرح...

اقرار رژیم صهیونیستی اسرائیل به حضور در همه جا با علم و فن آوری

واکنش توییتر رهبر انقلاب به کودک‌سوزی صهیونیست‌ها + عکس


صفحه توییتر رهبر معظم انقلاب در واکنش به کودک‌سوزی صهیونیست‌ها با انتشار عکس زیر نوشت: کودک کشی سیاست رژیم وحشی و گرگ صفت اسرائیل است.

برچسب ها: عکس ، رهبر معظم انقلاب