صهیونیست

چرا من شیعه به دنیا میام و یک نفر دیگه صهیونیست؟

سلام.

چرا من باید شیعه به دنیا بیام؟ چرا باید توی ایرانی باشم؟ چرا این خانواده؟
چرا یکی دیگه توی غزه به دنیا میاد و یکی دیگه توی تلاویو؟

استاد رائفی پور توی سخنرانی ارض موعود ۱ چند لحظه به این موضوع اشاره کردن و گفتن که این اتفاق شانسی نیست. ولی دیگه ادامه ندادند، ولی یک اشاره ای کردند که قبلا اتفاقاتی افتاده که باعث شده هرکسی توی چرا شرایطی باشه.
الان من دنبال جواب این سوالم.

ممنون.

اقرار رژیم صهیونیستی اسرائیل به حضور در همه جا با علم و فن آوری

ثمره اتحاد شیعه و سنی // خشم اسرائیلی ها از اتحاد مسمانان + عکس

اعوذ بالله من الشیطان الرجیم

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا رسول الله(ص)
السلام علیک یا امیرالمومنین (ع)

السلام علیکم یا اهل بیت نبوه (ع)

السلام علیک یا صاحب الزمان (عج)

================================


با سلام خدمت کارشناس محترم و کاربران گرامی


شاید بسیاری از شیعیان و اهل سنت سوالات زیادی در رابطه با اتحاد اسلامی داشته باشند و یا هنوز اهمیت این اتحاد رو درک نکرده باشند...

اگر عکس زیر رو نگاه کنید متوجه اهمیت اتحاد اسلامی می شوید وپاسخ همه سوالات را خواهید گرفت:به دلیل اهانت این شخص صهیونیست به حضرت امام خمینی(ره) قسمت هایی از این عکس حذف شده است

اگر منطق داشت که فحاشی نمی کرد! فحاشی نشان بی منطقی است

همان طور که مشاهده کردید ، اتحاد بین مسلیمن به جایی رسیده است که این شخص صهیونیست عصبانی شود و شیعه و سنی را مشترکا خطاب دهد و توهین کند!

اکنون سوال من از کارشناس محترم این است که واقعا چه چیزی باعث می شود ما مسلمانان آنچه که به نفعمان هست را به خوبی انجام ندهیم و گوش به فرمان ولی امر مسلمین جهان نباشیم؟

آیا حتما باید ثمره این سخنان حکیمانه را ببینیم و لمس کنیم تا به اهمیت سخن ولی امر مسلمین جهان ایمان بیاوریم؟

اگر اتحاد اسلامی بی اثر و بی فایده بود ، چرا دشمن هر روز دست به یک دسیسه می زند، وهابیت، تشیع لندنی و داعش و انتشار جعلیات و شایعه ها و شبهه ها در محیط مجازی و ...... که همه و همه مانع این وحدت شود؟

حتی دشمن با تمام این دسیسه هایی هم که می کند اقدام به هتاکی هم می کند و عصبانی می شود!

بار ها این شخص صهیونیست به
امام خامنه ای توهین کرده است .....

به

امام خمینی(ره) توهین کرده است....

البته توهین نشانه بی منطقی هست !

هرچند صهیونیست های نجس و هار را چه به منطق! این را دیگر همه عالم می دانند.

حالا چرا مقابل این شیاطین وحدت نداشته باشیم؟

چرا برخی از عزیزان اهل سنت ما عربستان سعودی (یهودی) و برخی کشور ها مسئولان سفیه این کشور ها را اهل سنت می دانند؟!
چرا برخی از شیعیان ما به جریان لندنی اعتماد می کنند؟

هیچ فکر کردید این ها همه دشمن مشترک امام خمینی(ره) و امام خامنه ای و انقلاب و ملت ایران هستند ؟

دقیقا عین صهیونیست ها!

چه وجه اشتراک جالبی دارند این ها.

همه این ها هم از وحدت مسلمین می ترسند.


امام خمینی (ره) می فرمایند:

دست هاى ناپاكى كه بين شيعه و سنى در اين ممالك اختلاف مى ‏اندازد اينها

نه شيعه هستند و نه سنى هستند
؛ اينها دست هاى ايادى استعمار هستند.

صحیفه امام ، ج1، صفحه 376.


امام خامنه ای می فرمایند:

وحدت را حفظ کنید.اگر دیدید در جامعه بین شما کسانی هستند که عکس این رفتار میکنند، آنها را طردشان کنید؛ مخالفت خودتان را به آنها ابراز و اعلام کنید؛ اینها ضرر میزنند؛ ضربه میزنند. ضربه‌ای به اسلام میزنند، ضربه‌ای به تشیع میزنند، ضربه‌ای به جامعه‌ی اسلامی میزنند. این از جمله مسائل بسیار مهم است.امروز وحدت اسلامی به نفع نظام اسلامی است؛ به نفع جمهوری اسلامی است. علیه این جهتگیری حرکت کردن، به نفع امریکاست؛ به نفع صهیونیستهاست

بیانات در جمع مداحان، تاریخ1386/04/14

امام خامنه ای:

آن کسى که نداى تفرقه‌ى بین شیعه و سنى را سر می دهد و به بهانه‌ى مذهب، می خواهد وحدت ملى را به هم بزند، چه شیعه باشد و چه سنى،مزدور دشمن است

بیانات در جمع مردم کردستان در میدان آزادی،تاریخ 1388.


مشاهده کردید ...

وحدت به نفع نظام اسلامی و تفرقه به نفع صهیونیست ها ست...


وحدت مهم است

البته وحدت اسلامی به معنای کنار گذاشتن عقاید نیست....بلکه ما روی عقاید خود هستیم و ذره ای عقب نشینی نمی کنیم.....

با عزیزان اهل سنت بحث علمی هم می کنیم

اما مشت واحد مقابل دشمن هستیم.....

خوب است این جا نیز کارشناس محترم توضیحاتی در این خصوص نیز بدهند که وحدت به معنای عقب نشینی از عقاید نیست.هولوکاست و ماجرای مصادره کردن اعتبار یهودیان...

انجمن: 

سلام، داشتم عکس های یهودی ها رو در واقعه هولوکاست نگاه میکردم که یه چیزی، توجه منو جلب کرد و اون پوشش بانوان یهودی بود که شباهت زیادی به مسلمانان داشت و برایم جالب بود که :

  1. چرا یهودیان امروزی هیچ شباهتی به آنها ندارند؟
  2. آیا آنها یهودی هستند یا یهودی نما؟
  3. چه کسانی از قوم یهود و سرنگونی فرعون رنج میبرند؟
  4. آیا یهودیان هولوکاست مانعی برای صهیون های یهودی نما بودند که با از بین بردن آنها، اعتبارشان را مصادره کنند؟

منبع این تصاویر از خودشون است و همیشه روز قدس از این کارها میکنند تا مظلوم نمایی کنند ولی یکی نیست بگه آخه اینها چه شباهتی با صهیونیست ها دارند؟

نگاهی به مظلومیتهای صهیونیست!!!

سلام دوستان فرهیخته

نگاهی می اندازیم به گوشه ای از اقدامات مظلومانه صهیونیست در برابر مردم فلسطین

آخه چقدر اینا مظلوم واقع شدن تو دنیا هی اصلحه درست کن هی بکش خوب اینا هم آدم هستن گناه دارن چقدر بکشن خوب مردم فلسطینم یکم همکاری کنن .یکم خود کشی کنن تا کار این بنده خداها هم کم بشه

سایت عملیات روانی _ واضح است که رژيم صهيونيستي با کشتار مردم بي دفاع فلسطين تنها يک هدف را دنبال مي کند و آن کاهش جمعیت فلسطينيان و سپس اشغال سرزمين آنان و ايجاد رعب و وحشت در ميان فلسطينيان با هدف وادار کردن آنان به کوچ اجباري است.

از جمله مهمترين و وحشيانه ترين جنايتهاي رژيم صهيونيستي که توسط گروهک هاي تروريستي اين رژيم در جنگ سال 1948 انجام شد، عبارت است از:

1-کشتار دو روستاي`الشيخ` و`حواسه` در تاريخ 1/1/1948: اين دو روستا در جنوب شرقي حيفا واقع شده اند، در تاريخ مذکور حدود 200 نظامي صهيونيستي با حمله به اين روستا تمامي ساکنان آنرا با خاک يکسان کردند.

2-کشتار`ناصر الدين` در تاريخ 13/4/1948: روستاي`ناصر الدين` در نزديکي طبريا واقع شده است، در اين تاريخ نظاميان صهيونيستي با پوشش عربي وارد روستا شده و همه اهالي آنرا از بين مي برند.

3-کشتار`بيت دارايس` در تاريخ 21/5/1948: بيت دارايس، روستاي بزرگي در شرق غزه است، نظاميان صهيونيستي در اين تاريخ با پشتيباني چندين خودروي زرهي گراداگرد روستا را محاصره کردند و تمامي اهالي آنرا به خاک و خون کشاندند.

4-کشتار دير ياسين در تاريخ 9/10/1948: دير ياسين روستائي در نزديکي قدس با جمعيتي حدود 600 نفر بود که نيروهاي مشترک سازمانهاي تروريستي`آرگون` و`اشترن` با حدود 300 جنگجو و با پشتيباني خودروهاي زرهي به دير ياسين حمله ور شده و با جستجوي خانه به خانه تمامي اهالي اين روستا را از بين بردند و پس از آن گروهک تروريستي`هاگانا` با حفر گور دسته جمعي حدود 250 جسد فلسطينيان را در آن قرار دادند.

5-کشتار`الدوايمه` در تاريخ 29 و30/10/1948: روستاي`الدوايمه` در جنوب شرقي الخليل واقع شده است،`موشيه ديان` با فرماندهي گردان`89` ارتش رژيم صهيونيستي، به اين روستا حمله ور شده و 96 فلسطيني را کشته و سر کودکان را جدا مي کنند.

6-کشتار`عيلبون` در تاريخ 30/10/1958: 12 فلسطيني توسط نظاميان صهيونيستي کشته مي شوند.

7-کشتار`صفصف` در الجليل: نظاميان صهيونيستي 52 فلسطيني را با ريسمان به يکديگر بسته و به درون چاه مي اندازند.

8-کشتار`اللد` در تاريخ 11و12/7/1948: دهها فلسطيني در مسجد و کليساي شهر، توسط نظاميان صهيونيستي گلوله باران مي شوند، يک منبع اسرائيلي تعداد اين کشته شدگان را 250 نفر اعلام کرد.

9-روستاي اللد، شاهد کشتار ديگري نيز بوده است به گونه اي که 350 فلسطيني در حين وادار کردن اهالي روستا به کوچ اجباري، توسط نظاميان صهيونيستي از بين مي روند.

10- گروهک تروريستي` هاگانا` در صفد حدود 70 جوان فلسطيني را از بين مي برد.

جنايتهاي رژيم صهيونيستي تنها به اين کشتار دهگانه توسط سازمانهاي تروريستي اين رژيم در سال 1948 منحصر نمي شود، کشتارهاي ديگري نيز قبل از سال 1948 عليه ملت فلسطيني انجام مي شود که عبارت است از:

-در تاريخ 6/7/1938 گروهک تروريستي`الاتسل` دو اتومبيل را در بازار حيفا منفجر مي کنند و به کشته شدن 21 فلسطيني و مجروح شدن 52 نفر ديگر مي انجامد.

-در تاريخ 14/7/1938، يکي از صهيونيستها با پرتاب بمب دستي به سمت بازار سبزي فروشان، 12 فلسطيني را به شهادت مي رساند.

-در تاريخ 15/7/1938، يک صهيونيستي در حين خروج نمازگزاران از يکي از مساجد قدس، با پرتاب بمب دستي به سمت اين نمازگزاران، 10 نفر از آنان را کشته و 30 نفر ديگر را مجروح مي کند.

-در تاريخ 26/8/1938، صهيونيستها با منفجر کردن يک اوتومبيل بمب گذاري شده توسط گروهک تروريستي`الاتسل` در بازار قدس، 34 فلسطيني را کشته و 35 نفر ديگر را مجروح مي کنند.

-در تاريخ 27/2/1939، گروهک تروريستي`الاتسل` با منفجر کردن دو بمب در حيفا 27 فلسطيني را کشته . 39 نفر ديگر را مجروح مي کنند.

-در تاريخ 22/7/1938، گروههاي تروريستي رژيم صهيونيستي با منفجر کردن هتل داوود، 91 نفر از جمله 41 عرب و 28 انگليسي و 17 يهودي و 5 نفر ديگر را از بين مي برند. طبقاتي از اين هتل مربوط به دفاتر اصلي حکومت فلسطين بود.

از ديگر کشتارهاي گروهي فلسطينيان توسط رژيم صهيونيستي که در سالهاي پس از 1948 انجام گرفت، عبارت است از:

•کشتار قبيه:
قبيه در 22 کيلومتري شرق قدس واقع شده و 2 کيلومتر از خط آتش بس فاصله دارد، تعداد ساکنان اين روستا در روز کشتار 200 نفر و مساحت اين روستا 16504 دونم بود.
يگانهاي ويژه ارتش رژيم صهيونيستي با حدود 600 نظامي، شبانگاه 14/10/1953، با محاصره اين روستا، تمامي خانه هاي آنرا هدف گلوله باران و آتشبار قرار مي دهند، اين کشتار بيش از 32 ساعت به طول مي انجامد که در نتيجه آن 65 منزل، مسجد و مدرسه روستا تخريب، 67 فلسطيني شهيد و صدهها نفر ديگر مجروح مي شوند.

•کشتار کفر قاسم:
روستاي کفر قاسم در اراضي اشغالي سال 1948 و در بخش جنوبي استان طولکرم واقع شده است، در تاريخ 29/10/1956 در آستانه جنگ سوئز، نظاميان صهيونيستي پس از جمع آوري کارگران اين روستا از مزارع کشاورزي، همه آنان را به دار آويختند که در نتيجه آن 49 فلسطيني از جمله 14 زن و سه دختر 12 – 14 ساله، 11 کودک 12-16 ساله به شهادت رسيدند.

•کشتار صبرا و شتيلا:
صبرا و شتيلا اسم دو اردوگاه از 12 اردوگاه آوارگان فلسطيني در لبنان است. در تاريخ 16و18/9/1982 يکي از وحشيانه ترين جنايتهاي رژيم صهيونيستي عليه ملت فلسطين اتفاق مي افتد، مزدوران لبناني با نظارت`آريل شارون` وزير جنگ وقت رژيم صهيونيستي و`رفائيل ايتان` رئيس وقت ستاد مشترم ارتش اين رژيم، با حمله به صبرا و شتيلا، 3500 فلسطيني از جمله زنان و کودکان را به شهادت مي رساندند، البته آمار شهداي اين کشتار متفاوت است و برخي منابع فلسطيني گفته اند که آمار شهداي اين روز 12 هزار فلسطيني بوده است.

•کشتار مسجدالأقصي:
اين کشتار گفته مي شود با هدف و برنامه خاصي از سوي مقامهاي صهيونيستي صورت گرفته، در تاريخ 8 اکتبر سال 1990 اتفاق مي افتد، بدين ترتيب که نيروهاي ارتش رژيم صهيونيستي و نيروهاي گارد مرزي با همکاري گروهک هاي مسلح يهودي، شهر قدس و حرم قدس شريف را به محاصره درمي آورند و پس از آنکه صهيونيستهاي افراطي با هدف گذاردن سنگ بناي معبد سوم وارد صحن مسجدالأقصي مي شود، فلسطينيان با گروهک`امناي جبل الهيکل` درگير شده و پس از آن نيروهاي ارتش و گارد مرزي رژيم صهيونيستي با يورش به طرفها آنها، فلسطينيان را هدف گلوله باران قرار مي دهند و در نتيجه 21 فلسطيني را به شهادت مي رساندند.

*كشتار حرم ابراهيمى 25/ 2/1994:
اين كشتار از جايى آغاز شد كه `باروخ گلدشتاين` و گروهى از شهرك‏نشينان شهرك صهيونيست‏نشين `كريات اربع` در وقت نماز صبح وارد مسجدالاقصى شدند. گلدشتاين در پشت يكى از ستون‏هاى مسجد ايستاد و منتظر شد تا نمازگزارن سجده كنند. پس از آن به سوى نمازگزاران كه در حال سجده بودند آتش گشود. عده‏اى نيز به او تجهيزات و فشنگ مى‏رساندند. گلوگه‏ها و تركش‏هاى نارنجك باعث جراحت بيش از 350 نفر از آنها شد.
در هنگام اجراى اين كشتار نظاميان ارتش اسرائيل درهاى مسجد را بستند و از فرار نمازگزاران خوددارى كردند. همچنين به هيچ‏كس اجازه نمى‏دادند تا براى نجات مجروحين به داخل حرم برود. در همين زمان عده‏اى نيز در خارج از مسجد كشته شدند. عده‏اى نيز در حين تشييع جنازه شهدا كشته شدند. در اين كشتار 50 نفر به شهادت رسيدند كه 29 نفر از آن‏ها جزء نمازگزاران حرم بودند.

•کشتار عيون قاره:
يکي از نظاميان رژيم صهيونيستي در تاريخ 20/5/1989، در روستاي عيون قاره در نزديکي تل آويو، گروهي از کارگران فلسطيني را هدف گلوله باران قرار مي دهد و 7 نفر از آنان را به شهادت مي رساند
*كشتار اردوگاه جنين 9/4/2002- 29/3/2002:
ارتش اشغالگر اسرائيل در 29 مارس 2002 حمله نظامى گسترده‏اى را به مناطق فلسطين‏نشين آغاز كرد و در خلال آن تعدادى از شهرها و روستاها و اردگاه‏هاى فلسطينى را اشغال كرد. بعد از دو هفته از محاصره اردوگاه جنين و شروع جنگ شديد بين نيروهاى مقاومت فلسطين و نيروهاى اشغالگر به رياست `شائول موفاز` با تانك‏هاى خود وارد اين اردوگاه شدند و با تهاجم گسترده به اين اردوگاه پس از اين كه مهمات نيروهاى مقاومت تمام شد توانستند اردگاه جنين را تسخير كنند. سپس وارد اردوگاه شدند و بسيارى از جوانان اردوگاه را اعدام كردند. سپس تانك‏هاى اسرائيلى وارد شدند و برخى خانه‏هاى فلسطينيان را تخريب كردند. تعداد شهدا حدود 200 شهيد مى‏باشد. هنوز تعداد شهدايى كه در گورهاى دسته‏جمعى مدفون شده‏اند مشخص نيست.

خبر گزاری قدس

ببخشید که فقط تونستم گوشه ای کوچکی از مظلومیت صهیونیستهارو نشون بدم آخه میدونید که خیلی اخبار و آمار را فاش نمکنند میترسن ریا بشه بگن چقدر آدم کشتن