آمریکا

آتش در آمریکا

انجمن: 

چرا آمریکا دارد در آتش می سوزد؟
آیا این کار خداست که ترامپ مردم ایران رو در فشار و سختی قرار داده حالا مردم خودش بی خانمان دارن می شن و در اتش می سوزند؟
یا تنها بک بلای طبیعی است؟

چرا رفتار ما با چین و روسیه مانند رفتار ما با آمریکا نیست؟

مقداد;1000077 نوشت:

عرض سلام و ادب.
قطعاً در دفاع و حمایت از مظلومان بخصوص مسلمانان مورد ظلم قرار گرفته،هیچگونه تبعیضی وجود ندارد و نباید داشته باشد.اما حتما این عرض بنده را تصدیق خواهید کرد که نوع کمک و حمایت و میزان آن بستگی به شرایطی دارد.
اینکه نظام مقدس جمهوری اسلام در مورد برخی کشورها می تواند کمک مالی و نظامی و بهداشتی و ... انجام دهد و در مورد برخی کشورها بخاطر مسائل مختلف امکان چنین حمایتی وجود ندارد.وقتی حکومتی به شدت با ارسال هرگونه کمک به مردم تحت ظلم در کشورش مخالفت می کند و هیچ مسیری هم برای رساندن کمک ها به مردم تحت ستم وجود ندارد،طبیعتاً کشور اسلامی ایران نمی تواند آنگونه که لازم است انجام وظیفه کند.متاسفانه شما و امثال شما بدون توجه به این مسائل،بجای درک واقعیت،نظام را متهم به تبعیض و ...می کنید.

ضمن آنکه ظاهراً شما نخواسته و یا واقعاً نتوانستید از موضع حمایتی ایران و نظام جمهوری اسلامی ایران در قبال مسلمانان میانمار و جاهای دیگر مطلع شوید.جهت اطلاع شما،برخی از موضعگیری ها و اقدامات نظام در قبال مردم میانمار را عرض می کنیم:

- اختصاص ۱۰ میلیارد ریال کمک به آوارگان مسلمان و مظلوم میانمار در پی نامه‌ی رئیس و نماینده‌ی ولی‌فقیه در جمعیت هلال احمر به رهبر معظم انقلاب اسلامی درخصوص شرایط وخیم مسلمانان روهینگیا در اثر حوادث فاجعه‌آمیز میانمار، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای مبلغ ۱۰ میلیارد ریال به‌عنوان کمک به آوارگان مظلوم و بی‌پناه میانمار اختصاص دادند.

- سپاه پاسداران در بیانیه‌ای ضمن اعلام آمادگی برای هرگونه مشارکت در کمک به آوارگان میانماری تأکید کرد که پشتیبانی از مسلمانان مظلوم میانمار مسئولیت تاریخی و اجتناب‌ناپذیر همه ملل و جوامع است:
این بیانیه در پایان با دعوت از اقشار و آحاد مختلف مردم مسلمان و انقلابی ایران و دیگر ملل اسلامی برای ایجاد یک اعتراض جهانی مؤثر علیه جنایات میانمار تأکید کرده است: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پشتیبانی از مسلمانان مظلوم میانمار و رساندن فریاد مظلومیت آنان به گوش جهانیان را مسئولیت تاریخی و اجتناب ناپذیر همه ملل و جوامع دانسته و با اعلام آمادگی برای هر گونه مشارکت و نقش پذیری در حمایت و کمک به آوارگان و آسیب دیدگان این جنایت از دولت محترم جمهوری اسلامی انتظار دارد در ادامه تلاش های جاری خود با فعال سازی ابزارهای دیپلماسی انقلابی، ظرفیت ها و اراده جامعه بین الملل و سایر کشورهای اسلامی برای چاره اندیشی و نجات مسلمانان روهیگیایی که غالب آنان از برادران و خواهران اهل تسنن هستند را به صحنه آورده و مانع انقراض انسانیت و رواج نوع جدیدی از تروریست علیه امت اسلامی شوند.

- رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام هم در بیانیه ای کشتار مسلمانان مظلوم میانمار را محکوم کرد . آیت‌ الله هاشمی شاهرودی در این بیانیه آورده : کشتار وسیع و وحشیانه مسلمانان مظلوم میانمار در میان سکوت مرگبار مدعیان حقوق انسان ؛ جهان اسلام را عزادار و انسانیت را سرافکنده کرده است . نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری در این بیانیه از دولتهای اسلامی هم خواسته با تلاش مجدانه در راستای توقف این جنایت غیر انسانی و احقاق حقوق مردم مظلوم میانمار اقدام کنند .

- روسای جمهور ، مجلس و قوه قضائیه بطور جداگانه کشتار مسلمانان روهینگیایی در میامنار را محکوم و بر لزوم توقف هرچه سریعتر این جنایت تاکید کردند .

- آیات عظام صافی گلپایگانی ، مکارم شیرازی و سبحانی در پیام هایی جنایات وحشیانه علیه مسلمانان میانمار را محکوم کردند .

- ورود جمهوری اسلامی ایران به صحنه میانمار موجب شد، سازمان ملل کمک های انسان دوستانه خود به آوارگان و خانواده های جان باختگان میانماری را افزایش دهد و مهمتر اینکه تهران از طریق رایزنی با همسایگان میانمار تلاش کرد به پناهندگان مسلمان میانماری اجازه ورود دهند تا از خطر مرگ و کشتار رهایی یابند.

پس اینکه با قاطعیت می گویید ایران بین مظلومان تبعیض قائل می شود یا ناشی از بی اطلاعی شما از واقعیتهاست یا اینکه با انگیزه های خاصی در صدد طرح این ادعای باطل هستید.البته بنده احتمال اول را قویتر می دانم.چون موارد بسیاری اتفاق می افتد که افرادی بخاطر بی اطلاعی و تحت تاثیر شنیده های بی پایه و اساس،بخاطر غلبه احساسات آن شنیده دروغ را باور و بر اساس همان هم موضعگیری می کنند.حال آنکه با کمی بررسی بی پایه و اساس بودن آن شنیده ها روشن می شود.

اما نکته مهمی که معمولا بخاطر برخی انگیزه ها و غلبه احساسات د رافراد مورد غفلت قرار می گیرد این است که: مسئله‌ی فلسطین و اشغال سرزمین‌های اسرائیلی توسط رژیم غاصب، با شرایط مسلمین در تمامی دنیا متفاوت است. اسرائیل پایگاه نظامی آمریکا (صهیونیسم بین‌الملل) در منطقه می‌باشد که شعار به اصطلاح در پی تحقق شعار «از نیل تا فرات» است. قصد نهایی آمریکا از وجود و تقویت اسرائیل، ایجاد خاورمیانه‌ی جدید [که ایران هم جزء آن است] به محوریت و سرپرستی اسرائیل است. و به اذعان خودشان، بزرگ‌ترین و قوی‌ترین دشمن و دغدغه‌ی اسرائیل، نه تنها در منطقه، بلکه در تمامی جهان، جمهوری اسلامی ایران به رهبری ولایت و حمایت مردم است. حال به غیر وظیفه‌ی دینی، اگر فقط به صرف نگاه سیاسی و ضرورت دفاع از کشور توجه کنیم، آیا باید ایران نهایت سعی خود را در مهار رژیم اشغالگر بنماید یا خیر؟ این همان موضعی است که آمریکا، انگلیس و صهیونیسم بین‌الملل با آن مخالفند و وابستگان داخلی آنها نیز در با دامن زدن به «جنگ روانی یا همان جنگ نرم» مترصد تضعیف آن هستند.

سلام و عرض ادب

برادر گرامی

مساله این است که چرا در برابر اقدامات روسیه و چین سکوت می شود

اما در برابر اقدامات آمریکا که به تحریم ها و صدمات جبران ناپذیر می انجامد همین روند پی گرفته نمی شود

اگر حمایت از دولت های ظالم بد است

برای روسیه و چین هم بد است !

این که تا دیروز رهبر کره شمالی که در جبهه شرق بود ، به رغم تمام ظلمی که بر مردم خود روا می داشت ، فقید بود

و امروز که در جبهه غرب قدم می زند حقیر شده !

این که ما روسیه و چین را کشور دوست و برادر بدانیم

در حالی که در حوادث میانمار و اویغور و

به رسمیت شناختن بیت المقدس به عنوان پایتخت اسرائیل

بر ضد اسلام عمل می کنند

بدین معناست که اقدامات حکومت ایران در راستای جبهه شرق علیه غرب است

نه در راستای مصالح اسلام!


اگر به رسمیت شناختن بیت المقدس به عنوان پایتخت اسرائیل برای آمریکا بد است

برای روسیه و چین هم بد است !

روسیه در عین مخالفت با آمریکا ، یکی از حامیان دولت اسرائیل است

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین،
لئونید فرولوف معاون سفیر روسیه در تل-آویو
در مصاحبه با
خبرگزاری تایمز آف اسرائیل
اعلام کرد :

در صورتی که ایران به اسرائیل حمله کند،
روسیه از اسرائیل حمایت خواهد کرد.

بسیاری از هموطنان ما در اسرائیل زندگی می کنند
و اسرائیل بطور کلی یک کشور خوب و دوستانه است.
از اینرو ما اجازه هیچگونه عملیات خصومت آمیز علیه اسرائیل را نخواهیم داد


ایران توسط عده ای نا آگاه و غیر متخصص و عده ای خود فروخته ، اسباب بازی جبهه غرب و شرق شده

اگر غیر از این بود رفتار ما با چین و روسیه باید مانند رفتار ما با آمریکا می بود !

نه اینکه در برابر ظلم جبهه شرق سکوت کنیم و حتی دست دوستی به سمت انان دراز کنیم !

اگر این کشور واقعا اسلامی بود

نباید با دوستان دشمنان اسلام دست دوستی می داد

درپناه حق تعالی

توضیح: این پست از تاپیک:

سیره معصومین (ع) و علمای متقدم در برخورد با جنگ های خارج از تشیع

جدا شده و جهت پاسخگویی در این تاپیک قرار گرفته است.

آزار و اذیت زن در اروپا

[="Black"]بسم الله الرحمن الرحیم

عرض سلام و ادب و احترام

در این تاپیک قصد داریم انواع آزارو و اذیت های که به زن غربی می شود را بیان کنیم.

از تجاوزان جنسی توسط مسئولین غربی گرفته تا سیاستهای که در ظاهر به نفع زن است اما در حقیقت نوعی آزار و اذیت زن است. از جمله ( حجاب ، قاچاق و فروش زنان)

همینطور نظر جامعه شناسان و اندیشمندان غربی در خصوص آثار سوء بی حجابی در جامعه غربی.
همچنین نظر اندیشمندان غربی در خصوص رابطه بی حجابی و بزهکاری در اروپا.

همچین قصد داریم قوانینی که علیه زنان وجود دارد را برسی کنیم.


پیشاپیش از دوستان خواهش میکنم تا در مورد مفاسد اخلاقی در ایران مطلب نگذارند. زیرا رسالت این تاپیک برسی مفاسد داخل کشور نیست.
و از مدیران تقاضا میکنم با افرادی که رعایت نمیکنند برخورد شود.


اولین کلیپ
هفده وزیر زن سابق فرانسه : دیگر در برابر آزار و اذیت جنسی سکوت نمی کنیم


[/]

موضوع نامه های رییس جمهور آمریکا به رهبر معظم انقلاب

[="Arial"][="Navy"]بنام خدا.

باسلام.

درتاپیک وضع فعلی حجاب و در ارسال 317 جناب استادگرامی جناب کریم مطلبی بود که توجه مرا بخود جلب نمود و چون مربوط به آن تاپیک نمیشد لذا عین متن را ذیلا آورده و سوالات خود را مطرح مینمایم.

متن موردنظر این بود که :

امریکا از اول می خواست مستقم با رهبری وارد مذاکره شود ونامه نوشتن اوبا به حضرت آقا وغیره هم در همین راستا بود..

اولا که من خودم بشخصه الان متوجه این موضوع شدم که رهبران آمریکا به رهبر عزیز ما نامه نوشته{و مقداری از آنها را که گشتم دراینترنت و خواندم مطالب تهدید و بدی هم نبودند بلکه مقداریشون حتی توقع دوستی و همکاری هم بودند}

الان سوال من این است که اگر رهبران امریکا نامه های محبت امیزی به رهبر عزیز ما نوشته و تقاضای دوستی و ارتباط و همکاری و چی و چی نموده و یا خواهش نموده اند که بین ایران و امریکا دوستی و همکاری بوجود بیاید ، چرا این پل ارتباط دوستی برقرار نشد؟

1- آیا مشکل یا مشکلاتی وجودداشته؟
2- این مشکل یا مشکلات چی بودند یا کجا بودند؟
3 آیا درصورت ایجاد این ارتباط و دوستی ، به نفع ما مردم{حکومتی و مملکتی}تمام میشد یا بضرر ما؟

{ابتدا این سوال یا سوالات پاسخ داده شوند بعد اگرسوال دیگری بود بپرسم اگر نه که نظر و توقع خودم را بیان نمایم}

ممنون و التماس دعا.


[/][/]

آیا ایران توان مبارزه با آمریکا را دارد؟

دیروز آقای خامنه ای به مناسبت سالروز 13 آبان دوباره سخنرانی کردند و آمریکا را متهم به بدعهدی و طماع بودن و درنهایت نتیجه گرفتند که ما نباید با آمریکا رابطه برقرار کنیم . در این باره نکات زیر قابل توجه است :

1. آمریکا به دلیل اینکه قدرتمندترین و توسعه یافته ترین کشور جهان است؛ زورگو ترین کشور جهان هم هست .
هر جا علیه آمریکا مقاومتی شکل گرفته باشد نیازمند اجرای حقوق بشر و دموکراسی است و به تبع آن تحریم میشود و هر که متحد او باشد فعلا نیاز به اجرای حقوق بشر و دموکراسی ندارد.
برای اجرای خواسته اش از کثیف ترین روش ها استفاده میکند ، چه بمب اتم در ژاپن یا کمک به تروریست ها در سوریه .

2. در سیاست مدرن عمل هر سیاستمدار باید بر اساس هزینه فایده باشد . آقای خامنه ای هم اخیرا مکررا تاکید میکند که رابطه برقرار نکردن با آمریکا عقلانی است و نه از روی آرمان گرایی غیر واقع بینانه . اما بیایید ببینیم آیا واقعا اینطور است ؟
با تسخیر سفارت آمریکا ، جمهوری اسلامی از همان بدو انقلاب متحمل انواع و اقسام تحریم ها شد . تحریم هایی که پی در پی به واسطه نقض شدن آزادی بیان ، عدم رعایت حقوق بشر و نبود دموکراسی در ایران، با توجه به اینکه ایران تعداد زیادی تحصیل کرده دارد که خواستار حقوق خود هستند؛ تشدید شد .
نظام ، کماکان بدون توجه به قواعد بین المللی دست به ماجراجویی زد و صنعت هسته ای را که در نهایت خدا تومان پول بابت آن صرف شد ، گسترش داد . پولی که اگر با تمام این تحریم هایی که بعد از انقلاب متحمل شدیم جمع شود ؛ رقم هنگفتی می شود که اگر در گسترش صنایع دیگرمان استفاده می شد خدا میداند که چه قدر وضعمان بهتر می شد .

3. با نگاه کردن به دیگر کشورهای جهان سومی که در مقابل آمریکا ایستادگی کردند متوجه می شویم که همگی در نهایت به ذلت تن دادند ولی با خسارات بسیاری که این مخالفت با آمریکا برای آنها به بار آورده بود. نیکاراگوئه ، ویتنام ، کوبا ، ونزوئلا ؛ همگی بعد از انقلابی گری و شعار های چپی دادن در نهایت تسلیم شدند در حالیکه اقتصادشان نابود شده بود.
ایران هم اگر به واسطه ثروتمند بودن ، قرار گرفتن در یک منطقه مهم جغرافیایی و حمایت روسیه و چین نبود تا کنون باید دچار قحطی میشد . حتی ایران با خوش شانسی از ورود به جنگ با آمریکا دررفته . به هر حال اگر ایران نفت و طلا و منابع خدادادی نداشت کشوری مانند نیکاراگوئه و ونزوئلا می شد ولی این یک پیروزی نیست. پولی که میتوانست باعث پیشرفت چشمگیر ایران شود صرف این شد که ایران لااقل پسرفت نکند و این دوران سخت تحریم و غیره را پشت سر بگذارد .

4. با توجه به تجربه جمهوری اسلامی در این 38 سال گذشته میبینیم که همواره از مواضع خود کوتاه آمده است . ابتدا قرار بود تا سقوط صدام بجنگد و جنگی که می بایست در 2 ساله تمام میشد را 8 سال طول داد و هزینه های گزاف را تحمیل مردم ایران کرد ، چقدر خسارت و ویرانی به بار آورد و در نهایت با کوتاه آمدن از آرمان گرایی های خود، جام زهر نوشید و عهد نامه پایان جنگ را پذیرفت. بگذریم از اینکه گروهی معتقدند مقصر شروع جنگ هم زعیم قوم ما بود که با ماجراجویی میخواست با مقابله مخفیانه با صدام و حمایت از مخالفان مسلح او ، حکومت او را سرنگون سازد و شیعیان عراقی را از ظلمی که به آنها میشود نجات دهد.
به هسته ای میرسیم که با های و هوی و شعار " انرژی هسته ای حق مسلم ماست " در نماز جمعه ها و با هزینه های بسیار که دوباره تحمیل ایران شد آن را توسعه داد و بعد از متحمل شدن شدید ترین تحریم ها و فلج اقتصادی؛ دوباره توبه کرد و آن را تقریبا ویران کرد و به قول آقای شریعتمداری قراردادی بدتر از عهدنامه گلستان و ترکمانچای را پذیرفت .
حالا بیایید به دیگر پروژه های ایدئولوژیک نظام نگاه کنیم : از علوم انسانی اسلامی گرفته تا دشمنی با آمریکا .
با توجه به پیشینه نظام آیا نمیتوان حدس زد که سرانجام همه آن ها دست از آرمان شستن و آشتی با واقعیت ، ولو تلخ موجود است ؟

5. حزب اللهی ها ادعا میکنند که سیاست خارجی ما باید عاشورایی باشد .
چطور رفتار یک شخص در یک جامعه بدوی که خبری از اقتصاد و سیاست و تکنولوژی امروزی نبود باید مبنای رفتار ما قرار گیرد . واقعا این چه مقایسه سطحی است که جامعه کاملا پیچیده امروزی را با زمان پیامبر مقایسه میکنید و یکی میگوید باید عاشورایی باشیم و دیگری سخن از صلح امام حسن و حدیبه نبی میگوید ؟
رفتاری کاملا فردی ، چگونه قابل تسری به اجتماع است ؟ عده کثیری از جامعه ما حتی ولایت فقیه را قبول ندارند درصورتی که امام حسین به همراه یاران کاملا وفادار خود جنگید . چطور میخواهید این عده را با خود همراه کنید ؟ حتی به اعتراف خودتان خیلی از انقلابی ها نیز از انقلابی گری خسته شده اند ؛ به قول آن شخص، چرا از جیب مردم شعار میدهید ؟

جمع بندی :
آمریکا ، واقعیت تلخ دنیای کنونی ماست و برای اینکه پیشرفت کنیم باید مقداری ذلت را بپذیریم .
اگر در بر روی همین پاشنه بچرخد با توجه به سطرهای بالا در نهایت هم ذلت را خواهیم پذیرفت ، هم اقتصادمان را نابود خواهیم کرد .

پ.ن : البته من خیلی خوشحال میشدم اگر حکومت ما دموکراتیک بود و حزب جمهوری اسلامی هم یکی از احزاب آن ، چون در یک حکومت دموکراتیک احزابی مثل جمهوری اسلامی برای مقابله با آمریکا و ترساندن او خیلی هم مفید و به نفع منافع ملی است .

معرفی اپ ها و بازی هایی داخلی در راستای جنگ نرم

[="DarkGreen"]به نام خدا
با سلام
جنگ نرم مدت هاست که بر علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحمیل شده و متاسفانه بسیار هم موفق بوده.اما جنگ نرم هم یک جنگ واقعیست و نیاز به یک سنگربان واقعی نیاز دارد.سنگربانانی که در عین حقیقت و موجودیت مجازی اند.مطمئنا بازی ها و برنامه های ضد دشمن پدافندیست در برابر حملات آنها.
دوستان لطفا در این تاپیک برنامه ها و بازی های مختلف که بر علیه دشمن طراحی و ساخته شده اند رو در این تاپیک معرفی کنید.
یا علی مدد
[/]

#کمپین_تحریم _خرید_از_عربستان_و_متحدانش#اعوذ بالله من الشیطان الرجیم

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا رسول الله(ص)

السلام علیک یا امیر المومنین(ع)

السلام علیکم یا اهل البیت النبوه(ع)

السلام علیک یا صاحب الزمان(عج)


(از عموم آسک دینی ها و آسک قرآنی ها و سایر کاربران در خواست می شود در این کمپین شرکت کنند)

همان طور که در اخبار می بینید و می شنوید آل سعود به همراهی مستقیم صهیونیسم با افتخار به یمن حمله کرده است و شبانه روز این مردم مظلوم را می کشد.

چه طور دم از اسلام می زنند و با کفار هم پیمان شدند و یمنی ها را می کشند؟

این چه تعارضی هست که وجود دارد....!

مضحک است و درد آور....!

یک کشوری که ادعای اسلام می کند دست به دست کفار حربی داده است و همراه با کفار مشترکا بمب بر سر ملت مسلمان یمن می ریزد!!!!!

آخر به غیرتتان بر نمی خورد؟

جمع شده اید و دست به دست کفار دادید و مسلمانان را می کشید؟

مگر غیرت ندارید؟!

آل سعود همان یهودیان خیبر هستند و ما در این ویدئو مدارکش به همراه تصویر اصل کتب را گذاشته ایم:


حرمت اعانه به ظالم در قضیه شتر های صفوان

داستان صفوان جمال را شنیده اید. صفوان مردی بود که - به اصطلاح امروز - یک بنگاه کرایه وسائل حمل و نقل داشت که آن زمان بیشتر شتر بود، و به قدری متشخص و وسائلش زیاد بود که گاهی دستگاه خلافت، او را برای حمل و نقل بارها می خواست. روزی هارون برای یک سفری که می خواست به مکه برود، لوازم حمل و نقل او را خواست. قرار دادی با او بست برای کرایه لوازم. ولی صفوان، شیعه و از اصحاب امام کاظم(ع) است.
روزی آمد خدمت امام و اظهار کرد - یا قبلا به امام عرض کرده بودند - که من چنین کاری کرده ام
.
حضرت فرمود: چرا شترهایت را به این مرد ظالم ستمگر کرایه دادی؟
گفت: من که به او کرایه دادم، برای سفر معصیت نبود. چون سفر، سفر حج و سفر طاعت بود کرایه دادم و الا کرایه نمی دادم.
فرمود: پولهایت را
گرفته ای یا نه؟ یا لا اقل پس کرایه هایت مانده یا نه؟ بله، مانده.
فرمود: به دل خودت یک مراجعه ای بکن، الآن که شترهایت را به او کرایه داده ای، آیا ته دلت علاقه مند است که لا اقل هارون این قدر در دنیا زنده بماند که برگردد و پس کرایه تو را بدهد؟
گفت: بله.
فرمود: تو همین مقدار راضی به بقای ظالم هستی و همین گناه است.
صفوان بیرون آمد. او سوابق زیادی با هارون داشت. یک وقت خبردار شدند که صفوان تمام این کاروان را یکجا فروخته است. اصلا دست از این کارش برداشت. بعد که فروخت رفت[نزد طرف قرار داد]و گفت: ما این قرار داد را فسخ می کنیم چون من دیگر بعد از این نمی خواهم این کار را بکنم، و خواست یک عذرهایی بیاورد. خبر به هارون دادند. گفت: حاضرش کنید. او را حاضر کردند. گفت: قضیه از چه قرار است؟ گفت من پیر شده ام، دیگر این کار از من ساخته نیست، فکر کردم اگر کار هم می خواهم بکنم کار دیگری باشد. هارون خبردار شد. گفت: راستش را بگو، چرا فروختی؟ گفت: راستش همین است. گفت: نه، من می دانم قضیه چیست. موسی بن جعفر خبردار شده که تو شترها را به من کرایه داده ای، و به تو گفته این کار، خلاف شرع است. انکار هم نکن، به خدا قسم اگر نبود آن سوابق زیادی که ما از سالیان دراز با خاندان تو داریم دستور می دادم همین جا اعدامت کنند.

برگرفته از:
http://www.hawzah.net/fa/Book/View/45271/24335/


لذا حجاج عزیزی که به عربستان می روند در جریان باشند که از این رژیم یهودی و قاتل و کودک کش خرید نکنند.

خرید از ظالم باعث تقویت او و در نتیجه شرکت در ریختن خون مردم یمن هست.

ما نیز صدای شهادتین کودکان مظلوم و بی پناه یمن هنگام حملات جت های جنگی آل سعود و هم پیمانانش شنیدم و تصمیم گرفتیم این کمپین را راه اندازی کنیم.

#کمپین_تحریم_آل_سعود

#تحریم_عربستان


#حجاح_خرید_نکنند

#حرمت_اعانه_به_ظالم

#مردم_مظلوم_یمن_را_دریابید
مظلوم ترین افراد روی زمین...

انجمن: 

تمام دوربین های خبری دنیا، در طول شبانه روز به سوی هتل مذاکرات لوزان سوئیس دوخته شده، تا لحظه لحظه گفتگوها و مهلت ها و تمدیدها و خنده ها و سرفه ها و اما و اگرهای این میز کشدار و نابرابر را به گوش جهانیان مخابره کنند! شش قلدر دنیا آن طرف میز نشسته اند، دست در دست هم، تا یک ایران که این طرف میز است را زمین بزنند؛ اما زهی خیال باطل...
.
.
.
ولی صدها کیلومتر آن طرف تر از محیط آرام لوزان سوئیس، جایی که هیچ دوربینی حوصله دیدنش را ندارد و هرگز کمتر تصویری از او مخابره نمی کند، دریای خون بپاست! غوغایی است! یک ساعت آرام و قرار ندارد اما دریغ از کمترین گزارش رسانه ای در سطح جهانی! چه خبری بالاتر و مهمتر از بمب های خوشه ای؟! چه خبری داغتر از بمب های ممنوعه! بمب هایی با اورانیوم ضعیف شده!

ائتلافی از وحشی ترین حرامیان خونخوار، علیه کشوری کوچک با مردمانی سنتی، مذهبی، ساده‌دل، و تنها و غریب و بی یار و یاور! تمام مراکز درمانی و غذایی اش را نابود کرده اند و دور تا دورش را هم محاصره! یک قتل عام روشن در قرن گفتگوی تمدن ها! در قرن پیشرفت و صنعتی شدن! آن هم از سوی حرامیانی که قلب عالم اسلام را به اسارت گرفته اند و ادعای کلیدداری کعبه و خادمی حرمین شریفین را دارند!

آیا داغتر از این خبری سراغ دارید؟

روزی نیست که ناله کودکانی که زیر بمب های ممنوعه تکه پاره می شوند، بلند نشود!
روزی نیست که ده ها کودک و پیر و جوان و زن و مرد، با بدن های تکه پاره سر در آرامگاه ابدی نگذارند!
روزی نیست که حرمت ماه حرام و ماه مبارک شکسته نشود!

راستی، مگر خدا نفرمود: جنگ در ماه حرام، حرام است. مگر نفرمود: جنگ در ماه حرام گناه بزرگی است. مگر نفرمود حرمت ماه حرام را نگه دارید. مگر نفرمود: بر تجاوز و گناه همدستی نکنید که عذاب سختی در انتظارتان خواهد بود!

يَسْئَلُونَكَ عَنِ الشَّهْرِ الْحَرامِ قِتالٍ فيهِ قُلْ قِتالٌ فيهِ كَبيرٌ... (بقره/217)
از تو، در باره جنگ كردن در ماه حرام، سؤال مى ‏كنند بگو: «جنگ در آن، (گناهى) بزرگ است‏...

يا أَيُّهَا الَّذينَ آمَنُوا لا تُحِلُّوا شَعائِرَ اللَّهِ وَ لاَ الشَّهْرَ الْحَرامَ وَ ... وَ لا تَعاوَنُوا عَلَى الْإِثْمِ وَ الْعُدْوانِ وَ اتَّقُوا اللَّهَ إِنَّ اللَّهَ شَديدُ الْعِقابِ (مائده/2)
اى كسانى كه ايمان آورده ‏ايد، حرمت شعاير خدا، و ماه حرام و ... را نگه داريد ... و در گناه و تجاوز دستيار هم نشويد، و از خدا پروا كنيد كه خدا سخت ‏كيفر است

پس آن همه ادعای قرآن و مکه و کعبه و توحید و عبادت کجاست؟
آن همه ادعای خادم حرمین شریفین برای چیست؟
سر این همه مسلمان ساکت و خفته در خواب غفلت را می توان با لوای خادم حرمین شریفین و چاپ قرآن و ادعای موحد بودن، شیره مالید! اما سر خدا را هم می توان؟!
.
.
.
و همچنان تمام دوربین های خبری دنیا، و در نتیجه، تمام چشم ها و فکرهای خفته عالم، به هتل مذاکرات لوزان سوییس دوخته شده تا مهمترین مساله دنیا، یعنی ایران خطرناک، حل شود!
در منطق این حرامیان، داعش خطرناک نیست!
رژیم کودک‌کش صهیونیستی خطرناک نیست!
عربستان سعودی جنایتکار و وهابی های افراطی آدم‌خوار، خطرناک نیستند!
تنها خطر دنیا، ایران است و ایرانی!
.
.
.
تمامی ندارد این بازی صهیونیستی؛ مهندسی چشم ها و فکرها و قلب های مردمان خفته ی دنیا!
خطر کجاست؟
مهاجم کیست؟
ظالم کو؟
مظلوم کجاست؟
پاسخ این پرسش ها، هرگز از دوربین های لوزان سوئیس بیرون نخواهد آمد!
.
.
.
آری، اینجا قلب تپنده مظلوم‌ترین افراد دنیاست که در محاصره آتش و خون می سوزند و صدایی از کسی بلند نمی شود!
اینجا یمن است؛ سرزمین مقاومت، کشور خون و قیام!
سلام بر یمن و بر کودکان شهیدش!

الا لعنة الله علی القوم الظالمین
وَ سَيَعْلَمُ الَّذينَ ظَلَمُوا أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ (شعرا/227)