جمع بندی آزار و اذیت زن در اروپا

تب‌های اولیه

53 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
آزار و اذیت زن در اروپا

[="Black"]بسم الله الرحمن الرحیم

عرض سلام و ادب و احترام

در این تاپیک قصد داریم انواع آزارو و اذیت های که به زن غربی می شود را بیان کنیم.

از تجاوزان جنسی توسط مسئولین غربی گرفته تا سیاستهای که در ظاهر به نفع زن است اما در حقیقت نوعی آزار و اذیت زن است. از جمله ( حجاب ، قاچاق و فروش زنان)

همینطور نظر جامعه شناسان و اندیشمندان غربی در خصوص آثار سوء بی حجابی در جامعه غربی.
همچنین نظر اندیشمندان غربی در خصوص رابطه بی حجابی و بزهکاری در اروپا.

همچین قصد داریم قوانینی که علیه زنان وجود دارد را برسی کنیم.


پیشاپیش از دوستان خواهش میکنم تا در مورد مفاسد اخلاقی در ایران مطلب نگذارند. زیرا رسالت این تاپیک برسی مفاسد داخل کشور نیست.
و از مدیران تقاضا میکنم با افرادی که رعایت نمیکنند برخورد شود.


اولین کلیپ
هفده وزیر زن سابق فرانسه : دیگر در برابر آزار و اذیت جنسی سکوت نمی کنیم


[/]

بسم الله الرحمن الرحیم

گفته شده است به دلیل آزادی های جنسی و بی حجابی دیگر کسی در اروپا و آمریکا به دختران متلک نمی اندازد و این متلک گویی در کشورهای وجود دارد که حجاب را اجباری میکنند.


کلیپی از دوربین مخفی در آمریکا وجود دارد زمانی که تمام مردان از پیر و جوان به دختران متلک می اندازند. و شدت این متلک گویی خیلی فراتر از متلک گویی در کشور ایران است.


کلیپ دوم : متلک انداختن به دختر بی حجاب در آمریکا

فایل: 

بسم الله الرحمن الرحیم

برتراند راسل (فیلسوف انگلیسی)

از لحاظ هنر مایه تأسف است که به آسانی بتوان به زنان دست یافت و خیلی بهتر است که وصال زن دشوار باشد، بدون آنکه غیرممکن گردد. بدیهی است وقتی اجازه دادیم هر کاری آزاد باشد، آزار جنسی، مزاحمت ها و تجاوز به عنف هم افزایش پیدا می کند، جامعه ای که علیه شرم و حیا اعلام جنگ کرده، دشمن زنان است.

منبع : کتاب فمنیست در آمریکا تا سال ۲۰۰۳ ص ۲۰۰

[="Black"]بسم الله الرحمن الرحیم


ویکتور هوگو

می گویند بردگی در اروپا از بین رفته است اما بردگی همچنان ادامه دارد و بر زنان تحمیل می شود و نامش فحشاست.

منبع : حریم ریحانه ص ۴۳[/]

بسم الله الرحمن الرحیم

وقتی گفته می شود در اروپا بخاطر بی حجابی تجاوز به عنف هم بالاست عده ای میگویند نخیر. در اروپا مرد اصلا تا یک قدمی زن هم نمیرود.

کلیپ بعدی اعتراف شبکه بی بی سی فارسی در این خصوص است که میگویند در اروپا از هر سه زن ، یک زن موردخشونت و آزار جنسی قرار میگیرد.

البته این کلیپ برای گذشته است و امروز این آمار به شدت افزایش یافته است.که در ادامه به آن میپردازم.

کلیپ سوم :

اعتراف بی بی سی از مورد آزار قرار گرفتن زنان در اروپا

فایل: 

[="Black"]بسم الله الرحمن الرحیم

اگر بی حجابی و روابط بین زنان و مردان نامحرم عادی شود ، باعث میشود حتی نیاز جنسی مسئولین کشور مربوطه نیز تبدیل به بیماری جنسی بشود. بگونه ای که حتی تعرضات جنسی بین سیاست مداران هم که وظیفه حفظ امنیت کشور و امنیت روان مردم را بر عهده دارند نیز عادی شود.

در مجلس انگلیس رسوایی تعرضات جنسی نمایندگان مجلس به مشاورین و مسئولین دفترشان امروز امری عادی شده است.
جالب ماجرا اینجاست که تعرضات جنسی توسط نمایندگان مجلس انگلیس به مشاورین مرد هم وجود دارد.
تبدیل شدن نیاز جنسی به بیماری جنسی.


کلیپ چهارم :
تعرض جنسی نمایندگان مجلس عوام انگلیس به مشاورین و مسئولین دفترشان
[/]
فایل: 

[="Black"]بسم الله الرحمن الرحیم


وندی شلیت

دختران همین که به سن بلوغ می رسند گویی ذاتا در مقابل پسران پاکدامنی پیشه می کنند اما فرهنگ ما به آنان می آموزد که این یک مشکل است. در جوامع ساده تر که پاکدامنی هرگز تضعیف نشده، زنان جوان حیای بیشتری دارند.......

......هر ۱۴ دقیقه یک نفر مورد تجاوز به عنف قرار می گیرد و هر ساله ده ها هزار کودک در اروپا مورد تجاوز جنسی و سوء استفاده های دیگر قرار می گیرند. این آمار مربوط به دو دهه گذشته است. اکنون آمار به طور وحشتناکی افزایش یافته است

منبع : فمنیست در آمریکا تا سال ۲۰۰۳
[/]

[="Black"]بسم الله الرحمن الرحیم


مستر همفر جاسوس انگلیسی

باید زنان مسلمان را فریب داد و از زیر چادر بیرون کشید؛ با این بیان که حجاب یک عادت است از خلفای بنی عباس و یک برنامه اسلامی نیست و لذا مردم، زنان پیامبر را می دیدند و زنان صدر اسلام در هر کاری با مردان شرکت می کردند. پس از آنکه زنان را از چادر و عبا بیرون آوردیم، باید جوانان را تحریک کنیم که دنبال آنان بیفتند تا در میان مسلمانان فساد رواج یابد و برای پیشبرد این نقشه لازم است اول زنان غیر مسلمان را از حجاب بیرون آوریم تا زنان مسلمان از آنان یاد بگیرند.

منبع : کتاب خاطرات مستر همفر
[/]

بسم الله الرحمن الرحیم

میشل هولباک نویسنده فرانسوی

جنگ بر ضد اسلام گرایی با کشتن مسلمانان فایده ای ندارد، فقط با فاسد کردن آن ها می توان به این پیروزی دست یافت، پس باید به جای بمب بر سر مسلمانان دامن های کوتاه فرو بریزیم.
منبع : فرهنگ اسلام 84/10/20


بازهم اقرار نویسندگان غربی بر این امر که پوشش نامناسب زنان باعث فساد می شود.

[="Black"]بسم الله الرحمن الرحیم

دوستانی که میگویند بی حجابی در غرب باعث فساد نمیشود بهتر است سخن مارتین ایندیک (محقق آمریکایی) را با دقت بخوانند.


مارتین ایندیک

دیگر وقت آن نیست که دانشجویان را به خیابان ها بکشانیم؛ بلکه باید چادر را از سر زنان برداشت و از این طریق می توان نظام اسلامی ایران را سرنگون کرد.

ادامه دارد. [/]


بسم الله الرحمن الرحیم


[/HR]

March ۷th, ۲۰۰۷
By Joanna Francis
Writer, Journalist – USA

7 مارس 2007
توسط جوان فرانسیس
نویسنده، روزنامه نگار - ایالات متحده آمریکا


[/HR]

متن نامه «جوانا فرانسیس» نویسنده و روزنامه نگار آمریکایی به زنان مسلمان لبنان:

در میان تهاجمات اسرائیل در لبنان و جنگ ترور صهیونیست‌ها، اکنون مسائل جهانی به موضوع اصلی خانواده‌های آمریکایی بدل شده است.من کشتار ،مرگ و نابودی را که در لبنان اتفاق افتاده می بینم ،اما من چیز دیگری را هم می بینم.

من تو را می بینم…

من نمی توانم کمکی بکنم اما می ببینم که تقریبا هر زنی ،بچه ای بغل کرده یا اطراف او بچه هایی هستند. می بینم هرچند آنها پوششی محجوبانه دارند لیکن هنوز زیباییشان می درخشد . اما این فقط زیبایی بیرونی نیست ، که متوجه آن می شوم،من چیزی عجیب در درون خود احساس می کنم ،غبطه می خورم…

اما نمی توانم چیزی بگویم ؛ فقط قدرت ، زیبایی، عفت و بیش از همه رضایت و شادی تو را تحسین می کنم. آری ، عجیب است اما به ذهن من خطور می کند که تو هر چند تحت بمباران اما از ما ، خوشحال تری.
چرا که تو هنوز زندگی طبیعی یک زن را داری . شیوه ای که زنان از ابتدا همواره چنین زندگی می کردند . در غرب هم تا دهه ۱۹۶۰ اینچنین معمول بود، تا اینکه به وسیله دشمنی مشترک بمباران شدیم.

اما ما با مهمات واقعی بمباران نشدیم ، بلکه با فساد اخلاقی و نیرنگ آلود و زیرکانه از طریق وسوسه بمباران شدیم.

آنها به جای استفاده از بمب افکن ها و جنگنده های آمریکایی ، ما را از هالیوود بمباران کردند. آنها می خواهند بعد از آنکه از بمباران زیرساخت های کشورهای شما فارغ شدند، شما را نیز اینگونه بمباران کنند . نمی خواهم این برای تو هم اتفاق بیفتد. تو هم احساس خفّت خواهی کرد همانطور که ما می کنیم. تو می توانی از این بمباران ها دوری کنی ، اگر لطف کنی ، و به ما که از نفوذ شیطانی آنها تلفات جدی داده ایم، گوش کنی.

برای اینکه هر چیزی که از هالیوود می بینی ، مشتی دروغ است ، تحریف است، نیرنگی ماهرانه است

آنها روابط نا مشروع را تحت عنوان سرگرمی بی ضرر جلوه می دهند ، برای اینکه هدف آنها انهدام اساس اخلاق جوامعی است که تشعشعات و امواج برنامه های سمّی شان را به آنان مخابره می کنند .
ملتمسانه از تو می خواهم سم آنها را نخوری . وقتی که از آن خوردی، هیچ پاد زهری برای آن نیست !! ممکن است نسبتاً بهبود بیابی ، اما هرگز همچون قبل نخواهی شد. بهتر است کاملاً از این سم دوری کنی ، تا اینکه به دنبال شفا از آسیب هایی که بوجود می آورد باشی.
آنها سعی دارند، با فیلم ها و نماهنگهای شهوت انگیز ، به دروغ ما زنان آمریکایی را شاد و راضی نشان دهند ، مفتخر به لباس پوشیدن چون هرزه ها و قانع بودن به نداشتن خانواده ؛ و تو را اینچنین وسوسه می کنند .

اکثر ما شاد نیستیم، به من اعتماد کن ! میلیون ها نفر از ما داروهای ضد افسردگی مصرف می کنیم ، از شغل هایمان متنفریم و شب ها به خاطر مردانی که می گفتند دوستمان دارند، ولی حریصانه از ما سوءاستفاده می کنند و می روند ، گریه می کنیم.

آنها می خواهند خانواده های شما را از بین ببرند
و شما را متقاعد کنند که فرزندان کمتری داشته باشید . آنها با جلوه دادن ازدواج به عنوان شکلی از بردگی ، مادری به عنوان نفرین و با جلوه دادن با حیا بودن و پاک ماندن به عنوان عقب افتادگی و اُمُلی چنین می کنند . آنها می خواهند خودت ، ارزش خودت را پایین آوری و ایمان و اعتقاداتت را از دست بدهی . آنها مانند شیطانی هستند که (آدم و حوا) را فریب دادند ، تو فریب نخور! برای خودت ارزش قائل باش : من تو را به عنوان گوهر گران قیمت، طلای ناب ، یا مروارید گرانبها می بینم، (برگرفته از انجیل متی ۱۳ :۴۵).
همه ی زنان مرواریدهای گرانبهایی هستند، اما برخی از ما در مورد ارزش پاکدامنی مان فریب خوردیم. عیسی گفت : «آنچه مقدس است ، به سگان مدهید و مرواریدهای خود را پیش خوک وحشی نیندازید، مبادا آنها را پایمال کنند و برگشته ، شما را بدرند.» (متی فصل ۷ عبارت ۶ )
مرواریدهای وجودیمان بسیار گرانبها هستند ، اما آنها می خواهند به ما بقبولانند که بی ارزشند. ولی باورم کن! هیچ جایگزینی برای این نیست که بتوان در آیینه نگاه کرد و بازتاب پاکدامنی ، نجابت و عزت نفس خود را در آن دید .

مُدهایی که از زیر دست خیاطان غربی بیرون می آیند برای این طراحی می شوند که به تو بقبولاند که ارزشمندترین سرمایه تو ، جذابیت جسمی توست . اما لباسهای عفیف تو و حجاب تو در واقع پرجاذبه تر از هر مُد غربی است، برای اینکه آنها تو را به صورت اسرارآمیزی پوشانده اند و عزت نفس و اعتماد به نفس تو را جلوه می دهند .
جاذبه های جسمانی زن باید از چشمان بی لیاقت پوشانده شود، البته این باید هدیه ای باشد از طرف تو برای مردی که تو را آنقدر دوست دارد و برایت احترام قائل است که با تو ازدواج می کند . و از آنجا که مردان شما مرد اند و با غیرت و دلاور ، حق آنان نیز چیزی کمتر از بهترینی که تو عرضه کنی نیست .
مردان ما دیگر حتی پاکدامنی نمی خواهند، آنها دُرّ گرانبها را درک نمی کنند ؛ آنها سنگ مصنوعی پر زرق و برق را انتخاب می کنند تا آن را نیز (پس از سوءاستفاده) رها کنند!

گوهربارترین سرمایه های تو زیبایی درونی ات ، نجابتت ، و آن چیزیست که تو را تو کرده است. اما متوجه شدم برخی زنان مسلمان از حدود تجاوز می کنند و حتی در حین حجابشان سعی دارند تا جایی که ممکن است مانند غربی ها شوند (قسمتی از موهایشان نشان داده می شود (آرایش داشته باشند و …).

چرا تقلید کنید از زنانی که به خاطر عفت و پاکدامنی ازدست رفته شان پشیمانند یا به زودی پشیمان خواهند شد؟
هیچ جبرانی برای آن ازدست رفته نیست. شما الماس های بی عیب هستید. نگذارید آنها شما را بفریبند و تبدیل به سنگ بدلی شوید . زیرا که
هر آنچه شما در مجلات مد و تلویزیون های غرب می بینید، دروغ است . این دام شیطان است . طلا نمای ابلهان است.

می خواهم تو را به اعماق قلبم راه دهم و سرّی را با تو در میان گذارم ؛ احیاناً اگر کنجکاوی :
ارتباط نامشروع قبل از ازدواج چندان هم جالب نیست. ما جسم مان را به مردانی دادیم که عاشقشان بودیم ، فکر می کردیم این راهی است تا آنها نیز عاشقمان شوند و با ما ازدواج کنند، همانطوری که همیشه در تلویزیون دیده بودیم . اما بدون امنیت ازدواج و علم قطعی به اینکه او همیشه با ما خواهد بود ، حتی لذت بخش هم نیست !! چنین است مسخرگی و وارونگی آن ، فقط یک هدر رفتن است . تو می مانی و اشکهایت .

به عنوان یک زن که با زن دیگر صحبت می کند ، باور دارم که تو این را فهمیدی برای اینکه فقط یک زن می تواند حقیقتا بفهمد در قلب زن دیگر چیست. حقیقتاً ما همه شبیه یکدیگریم علیرغم نژاد ، دین و ملیتمان ، قلب یک زن همه جا یک شکل است . ما عشق می ورزیم ، این کاری است که به بهترین وجه انجام می دهیم . ما خانواده هایمان را پرورش می دهیم و به مردی که دوستش داریم، آرامش و قدرت می دهیم. اما ما زنان آمریکایی فریب خورده ایم در این باور که ما سعادتمند ترین هستیم چون شغل داریم، خانه هایی شخصی داریم که می توانیم در آن تنها زندگی کنیم و آزادی، که عشق خود را نثار هر کس که می خواهیم کنیم . این آزادی نیست و آن عشق نیست.
فقط در پناهگاه امن ازدواج است که جسم و قلب یک زن می تواند ، برای عشق ورزیدن احساس امنیت کند . به چیزی کمتر از این، تن نده ، ارزش ندارد. تو حتی آن را دوست نخواهی داشت و پس از آن، حتی خودت را هم کمتر دوست خواهی داشت، سپس او نیز تو را ترک خواهد کرد.

گناه هرگز فایده ای ندارد ، همیشه تو را فریب می دهد . هرچند شرافت و کرامتم را باز پس گرفته ام ، اما هنوز هیچ چیزی جای اینکه شرافتم را از اول نمی دادم ، نمی گیرد.

ما زنان غربی شستشوی مغزی داده شده ایم که باور کنیم شما زنان مسلمان، مورد ظلم واقع شدید. اما در حقیقت این ماییم که مورد ظلم واقع شده ایم ، برده ی مدهایی هستیم که پستمان می کند ، نسبت به وزن و انداممان عُقده ای شده ایم، و گدای محبت مردانی هستیم که نمی خواهند رشد فکری یابند (مسئولیت پذیر باشند)… در اعماق وجودمان می دانیم که سرمان کلاه رفته است.

ما مخفیانه تو را تحسین می کنیم و به تو رشک می ورزیم ، با وجود اینکه برخی از ما آن را اقرار نمی کنیم.
خواهش می کنم به دیده تحقیر به ما نگاه نکنید یا فکر نکنید ما این چیزها را اینگونه که هست، دوست داریم .این تقصیر ما نیست.

اکثر ما پدرانی نداشتیم تا وقتی نوجوان بودیم، از ما حمایت کنند چون خانواده های ما متلاشی شده اند. تو می دانی چه کسی پشت این نقشه است.

خواهران من، گول نخورید. نگذارید شما را هم بگیرند. پاک و با نجابت بمانید. ما زنان مسیحی، حقیقتاً نیاز داریم ببینیم زندگی زنان چگونه باید باشد. به تو نیاز داریم تا برای ما الگویی باشی، برای اینکه ما گمشده ایم. پاکی ات را نگه دار. به خاطر داشته باش، آب ریخته شده را نمی توان جمع کرد. پس با دقت محافظت کن!

امیدوارم این نصیحت را با همان روحیه ای که نیت شده بود دریافت کنی : روحیه دوستی ، احترام و تحسین.


با محبت از طرف خواهر مسیحیت: جواَنا فرانسیس
نویسنده و روزنامه نگار – ایالات متحده آمریکا


[/HR]

متن اصلی

[SPOILER]
A letter from a Christian to Muslim womenMarch ۷th, ۲۰۰۷
By Joanna Francis
Writer, Journalist – USA

Between the Israeli assault on Lebanon and the Zionist “war on terror,” the Muslim world is now center stage in every American home. I see the carnage, death and destruction that have befallen Lebanon, but I also see something else: I see you. I can’t help but notice that almost every woman I see is carrying a baby or has children around her. I see that though they are dressed modestly, their beauty still shines through. But it’s not just outer beauty that I notice

I also notice that I feel something strange inside me: I feel envy. I feel terrible for the horrible experiences and war crimes that the Lebanese people have suffered, being targeted by our common enemy. But I can’t help but admire your strength, your beauty, your modesty, and most of all, your happiness. Yes, it’s strange, but it occurred to me that even under constant bombardment, you still seemed happier than we are, because you were still living the natural lives of women. The way women have always lived since the beginning of time. It used to be that way in the West until the ۱۹۶۰s, when we were bombarded by the same enemy. Only we were not bombarded with actual munitions, but with subtle trickery and moral corruption

Through Temptation
They bombarded us Americans from Hollywood, instead of from fighter jets or with our own American-made tanks. They would like to bomb you in this way too, after they’ve finished bombing the infrastructure of your countries. I do not want this to happen to you. You will feel degraded, just like we do. You can avoid this kind of bombing if you will kindly listen to those of us who have already suffered serious casualties from their evil influence. Because everything you see coming out of Hollywood is a pack of lies, a distortion of reality, smoke and mirrors. They present casual sex as harmless recreation because they aim to destroy the moral fabric of the societies into which they beam their poisonous programming. I beg you not to drink their poison

There is no antidote for it once you have consumed it. You may recover partially, but you will never be the same. Better to avoid the poison altogether than to try to heal from the damage it causes. They will try to tempt you with their titillating movies and music videos, falsely portraying us American women as happy and satisfied, proud of dressing like prostitutes, and content without families. Most of us are not happy, trust me. Millions of us are on anti- depressant medication, hate our jobs, and cry at night over the men who told us they loved us, then greedily used us and walked away. They would like to destroy your families and convince you to have fewer children. They do this by presenting marriage as a form of slavery, motherhood as a curse, and being modest and pure as old-fashioned. They want you to cheapen yourself and lose your faith. They are like the Serpent tempting Eve with the apple. Don’t bite

Self-Value
I see you as precious gems, pure gold, or the “pearl of great value” spoken of in the Bible (Matthew ۱۳: ۴۵). All women are pearls of great value, but some of us have been deceived into doubting the value of our purity. Jesus said: “Give not that which is holy unto the dogs, neither cast your pearls before swine, lest they trample them under their feet, and turn again and rend you” (Matthew ۷: ۶

Our pearls are priceless, but they convince us that they’re cheap. But trust me; there is no substitute for being able to look in the mirror and seeing purity, innocence and self-respect staring back at you. The fashions coming out of the Western sewer are designed to make you believe that your most valuable asset is your sexuality. But your beautiful dresses and veils are actually sexier than any Western fashion, because they cloak you in mystery and show self-respect and confidence. A woman’s sexuality should be guarded from unworthy eyes, since it should be your gift to the man who loves and respects you enough to marry you. And since your men are still manly warriors, they deserve no less than your best. Our men don’t even want purity anymore. They don’t recognize the pearl of great value, opting for the flashy rhinestone instead

Only to leave her too! Your most valuable assets are your inner beauty, your innocence, and everything that makes you who you are. But I notice that some Muslim women push the limit and try to be as Western as possible, even while wearing a veil (with some of their hair showing). Why imitate women who already regret, or will soon regret, their lost virtue? There is no compensation for that loss. You are flawless diamonds. Don’t let them trick you into becoming rhinestones. Because everything you see in the fashion magazines and on Western television is a lie. It is Satan’s trap. It is fool’s gold

A Woman’s Heart
I’ll let you in on a little secret, just in case you’re curious: pre- marital sex is not even that great. We gave our bodies to the men we were in love with, believing that that was the way to make them love us and want to marry us, just as we had seen on television growing up. But without the security of marriage and the sure knowledge that he will always stay with us, it’s not even enjoyable! That’s the irony. It was just a waste. It leaves you in tears. Speaking as one woman to another, I believe that you understand that already. Because only a woman can truly understand what’s in another woman’s heart

We really are all alike. Our race, religion or nationalities do not matter. A woman’s heart is the same everywhere. We love. That’s what we do best. We nurture our families and give comfort and strength to the men we love. But we American women have been fooled into believing that we are happiest having careers, our own homes in which to live alone, and freedom to give our love away to whomever we choose. That is not freedom. And that is not love. Only in the safe haven of marriage can a woman’s body and heart be safe to love. Don’t settle for anything less. It’s not worth it. You won’t even like it and you’ll like yourself even less afterwards. Then he’ll leave you

Self-Denial
Sin never pays. It always cheats you. Even though I have reclaimed my honor, there’s still no substitute for having never been dishonored in the first place. We Western women have been brainwashed into thinking that you Muslim women are oppressed. But truly, we are the ones who are oppressed; slaves to fashions that degrade us, obsessed with our weight, begging for love from men who do not want to grow up. Deep down inside, we know that we have been cheated. We secretly admire and envy you, although some of us will not admit it. Please do not look down on us or think that we like things the way they are. It’s not our fault. Most of us did not have fathers to protect us when we were young because our families have been destroyed. You know who is behind this plot. Don’t be fooled, my sisters. Don’t let them get you too. Stay innocent and pure. We Christian women need to see what life is really supposed to be like for women. We need you to set the example for us, because we are lost. Hold onto your purity. Remember: you can’t put the toothpaste back in the tube. So guard your “toothpaste” carefully

I hope you receive this advice in the spirit in which it is intended: the spirit of friendship, respect, and admiration

From your Christian sister with love


A letter from a Christian to Muslim women


March ۷th, ۲۰۰۷
By Joanna Francis
Writer, Journalist – USA

Between the Israeli assault on Lebanon and the Zionist “war on terror,” the Muslim world is now center stage in every American home. I see the carnage, death and destruction that have befallen Lebanon, but I also see something else: I see you. I can’t help but notice that almost every woman I see is carrying a baby or has children around her. I see that though they are dressed modestly, their beauty still shines through. But it’s not just outer beauty that I notice

I also notice that I feel something strange inside me: I feel envy. I feel terrible for the horrible experiences and war crimes that the Lebanese people have suffered, being targeted by our common enemy. But I can’t help but admire your strength, your beauty, your modesty, and most of all, your happiness. Yes, it’s strange, but it occurred to me that even under constant bombardment, you still seemed happier than we are, because you were still living the natural lives of women. The way women have always lived since the beginning of time. It used to be that way in the West until the ۱۹۶۰s, when we were bombarded by the same enemy. Only we were not bombarded with actual munitions, but with subtle trickery and moral corruption

Through Temptation
They bombarded us Americans from Hollywood, instead of from fighter jets or with our own American-made tanks. They would like to bomb you in this way too, after they’ve finished bombing the infrastructure of your countries. I do not want this to happen to you. You will feel degraded, just like we do. You can avoid this kind of bombing if you will kindly listen to those of us who have already suffered serious casualties from their evil influence. Because everything you see coming out of Hollywood is a pack of lies, a distortion of reality, smoke and mirrors. They present casual sex as harmless recreation because they aim to destroy the moral fabric of the societies into which they beam their poisonous programming. I beg you not to drink their poison

There is no antidote for it once you have consumed it. You may recover partially, but you will never be the same. Better to avoid the poison altogether than to try to heal from the damage it causes. They will try to tempt you with their titillating movies and music videos, falsely portraying us American women as happy and satisfied, proud of dressing like prostitutes, and content without families. Most of us are not happy, trust me. Millions of us are on anti- depressant medication, hate our jobs, and cry at night over the men who told us they loved us, then greedily used us and walked away. They would like to destroy your families and convince you to have fewer children. They do this by presenting marriage as a form of slavery, motherhood as a curse, and being modest and pure as old-fashioned. They want you to cheapen yourself and lose your faith. They are like the Serpent tempting Eve with the apple. Don’t bite

Self-Value
I see you as precious gems, pure gold, or the “pearl of great value” spoken of in the Bible (Matthew ۱۳: ۴۵). All women are pearls of great value, but some of us have been deceived into doubting the value of our purity. Jesus said: “Give not that which is holy unto the dogs, neither cast your pearls before swine, lest they trample them under their feet, and turn again and rend you” (Matthew ۷: ۶

Our pearls are priceless, but they convince us that they’re cheap. But trust me; there is no substitute for being able to look in the mirror and seeing purity, innocence and self-respect staring back at you. The fashions coming out of the Western sewer are designed to make you believe that your most valuable asset is your sexuality. But your beautiful dresses and veils are actually sexier than any Western fashion, because they cloak you in mystery and show self-respect and confidence. A woman’s sexuality should be guarded from unworthy eyes, since it should be your gift to the man who loves and respects you enough to marry you. And since your men are still manly warriors, they deserve no less than your best. Our men don’t even want purity anymore. They don’t recognize the pearl of great value, opting for the flashy rhinestone instead

Only to leave her too! Your most valuable assets are your inner beauty, your innocence, and everything that makes you who you are. But I notice that some Muslim women push the limit and try to be as Western as possible, even while wearing a veil (with some of their hair showing). Why imitate women who already regret, or will soon regret, their lost virtue? There is no compensation for that loss. You are flawless diamonds. Don’t let them trick you into becoming rhinestones. Because everything you see in the fashion magazines and on Western television is a lie. It is Satan’s trap. It is fool’s gold

A Woman’s Heart
I’ll let you in on a little secret, just in case you’re curious: pre- marital sex is not even that great. We gave our bodies to the men we were in love with, believing that that was the way to make them love us and want to marry us, just as we had seen on television growing up. But without the security of marriage and the sure knowledge that he will always stay with us, it’s not even enjoyable! That’s the irony. It was just a waste. It leaves you in tears. Speaking as one woman to another, I believe that you understand that already. Because only a woman can truly understand what’s in another woman’s heart

We really are all alike. Our race, religion or nationalities do not matter. A woman’s heart is the same everywhere. We love. That’s what we do best. We nurture our families and give comfort and strength to the men we love. But we American women have been fooled into believing that we are happiest having careers, our own homes in which to live alone, and freedom to give our love away to whomever we choose. That is not freedom. And that is not love. Only in the safe haven of marriage can a woman’s body and heart be safe to love. Don’t settle for anything less. It’s not worth it. You won’t even like it and you’ll like yourself even less afterwards. Then he’ll leave you

Self-Denial
Sin never pays. It always cheats you. Even though I have reclaimed my honor, there’s still no substitute for having never been dishonored in the first place. We Western women have been brainwashed into thinking that you Muslim women are oppressed. But truly, we are the ones who are oppressed; slaves to fashions that degrade us, obsessed with our weight, begging for love from men who do not want to grow up. Deep down inside, we know that we have been cheated. We secretly admire and envy you, although some of us will not admit it. Please do not look down on us or think that we like things the way they are. It’s not our fault. Most of us did not have fathers to protect us when we were young because our families have been destroyed. You know who is behind this plot. Don’t be fooled, my sisters. Don’t let them get you too. Stay innocent and pure. We Christian women need to see what life is really supposed to be like for women. We need you to set the example for us, because we are lost. Hold onto your purity. Remember: you can’t put the toothpaste back in the tube. So guard your “toothpaste” carefully

I hope you receive this advice in the spirit in which it is intended: the spirit of friendship, respect, and admiration

From your Christian sister with love

[/SPOILER]


[SPOILER]
[/SPOILER]


آن چیز که در این نامه کاملا مشهود است این حیقت تلخ است که بی حجابی و رابطه های غلط باعث فروپاشی خانواده های غربی و آمریکایی شده است. و اکثر فسادهای دنیا به همین دلیل است.
این است پایان راه بی حجابی و رابطه های غلط که با توهمی پوچ نامش را آزادی گذاشتیم!!!!!
در واقع کسانی در دنیا آزادی جنسی و بی حجابی را ترویج میکنند که قصدشان شوم است و آن رسیدن بدون دردسر به این زنان و آزا و اذیت جنسی آنان است.
مردانی که فکر میکنند با این عمل سود میبرند.. اما در حقیقت هر دو طرف معادله ضرر میکنند. زنان قربانی این قوانین هستند و در نهایت با فروپاشی خانواده ها در غرب که سالهاست اتفاق افتاده است میزان جرم و جنایت افزایش می یابد و مدافعان این قوانین هم ضرر میکنند.

تمام این قوانین برای آزار جنسی آسان زنان است نه آزادی.

ادامه دارد.

باسمه تعالی

سلام و عرض ادب

جهنم زنان کجاست؟
http://yon.ir/3Fizp

آمار و ارقام از سایتها و موسسات معتبر غربی

یا علی

با سلام

از آنجایی که نهاد خانواده در اکثر کشورهای غربی و آمریکا چندان تعریف مشخصی ندارد در عمل هم خبری از این نهاد مقدس در اکثر خانه های این کشورها نیست.به گونه ای که اکثر رسانه های این کشورها از گذشته پیش بینی کرده بودند که عملا ازدواج در این کشورها از بین می رود و اکثر فرزندانی که متولد می شوند حاصل ازدواج نخواهند بود. این پیش بینی در این کشورها خیلی دشوار نیست چرا که روابط نامشروع که در فرهنگ خود این کشورها تعریف شده است در حال افزایش بوده و رفته رفته رابطه جنسی در آن رو به خشونت در حرکت است.طبق آمارهایی که خود رسانه های لندن نشین منتشر کرده اند، بیش از ۵۰درصد نوزادانی که در اسکاتلند و شمال انگلیس متولد می شوند به افرادی تعلق دارند که با روابط نامشروع (طبق تعریف غرب) به دنیا آمده اند.
در برخی از کشورهای دیگر که ادعای دموکراسی آنها در مسائل مختلف افزایش یافته است این شرایط در حال وقوع است اما سوالی که مطرح می شود این است که چگونه این کشورها قوانینی تصویب نمی کنند که یک زن و یک مرد با ازدواج بچه دار شوند.شاید این مسئله کوچکترین حق یک فرزند باشد که از یک ازدواج به دنیا بیاید تا بعد از تولد و با افزایش سن به دنبال حداقل های محبت یک پدر و یا یک مادر نباشد.
در بسیاری از کشورها که فرزندان به صورت دوستی به دنیا می آیند، در نهایت بعد از تولد اکثر آنها بدون پدر و یا مادر بزرگ می شوند و همواره از کمبود محبت برخوردارند که این مسئله سبب آسیب های مختلف روانی می شود که در نهایت می تواند به بزهکاری و یا قاتل شدن فرزند متجر شود.
ضعف در اداره امور این کشورها و مهمتر از آن عدم اعتقاد اکثر شهروندان به نهاد مقدس خانواده سبب شده است که به سختی در این کشورها خانواده ای حتی با تعاریف خود کشورها یافت شود.شاید برخی افراد گمان کنند که منظور از خانواده همان خانواده ای است که مد نظر دین اسلام که اغلب در کشور ایران جاری است، باشد اما قطعا اینگونه نیست چرا که تعریف نهاد خانواده در غرب و آمریکا با توجه به دین حاکم در آن کشورها با دین اسلام متفاوت است و اگرچه در آن تعریف، با توجه به عدم کامل بودن دینشان مشکلاتی وجود دارد اما قطعا همان تعریف از خانواده و تشکیل آن می تواند بهتر از دوستی های بدون تعریفی باشد که ختم به بارداری زنان در این کشورها می شود.

بسم الله الرحمن الرحیم


بیش از نیمی از زنان در اروپا مورد تعرض جنسی قرار می گیرند.

تعرض جنسی توسط مسئولی که در برنامه های حمایت از زنان شرکت میکند.
دونی بوپن ( نائب رئیس مجلس فرانسه ) که بارها در برنامه های حمایت از حقوق زنان شرکت کرده است تا توانسته است به زنان تعرض جنسی کرده است.

همچنین در انگلیس هم نايجل اوانس که یک قانون گذار هست و دایه دار حمایت از حقوق زنان است نیز چندین بار به زنان تعرض جنسی داشته است.

بازهم سندی بر ادعای ما که اولا پوشش نامناسب باعث افزایش فساد اخلاقی و دیگر فسادها می شود. و دوم اینکه آنان که در دنیا دم از آزادی حقوق زنان میزنند کسانی هستند که میخواهند با این ترفند به راحتی به هدف شوم خود که تجاوز جنسی است برسند.


[SPOILER]یکی از زنانی که آشکارا در در مورد آزارهای بوپن سخن گفت، «ساندرین روسو» سخنگوی حزب اروپ اکولوژی سبزهاست.
وی اعلام کرد که در سال 2011 میلادی مورد آزار بوپن قرار گرفته و پس از آن که موضوع را به اطلاع یکی از اعضای ارشد حزب می رساند، متوجه می شود که این مساله تازگی ندارد.
«ایزابل آتار» (Isabelle Attard) نماینده منطقه «کالوادو» نیز می گوید از ژوئن 2012 تا اواخر سال 2013 میلادی که از حزب خارج شده، هر روز از طریق پیامک هایی، مورد آزار قرار گرفته است. وی اعلام کرده بسیاری از زنان نماینده چنین پیام هایی را از جانب او دریافت کرده اند.
«اِلان دوبو» (Elen Debost) دیگر عضو حزب اروپ اکولوژی و سبزها نیز این مساله را تایید کرده است.
انتشار توئیتی از طرف بوپن که خشونت علیه زنان را محکوم کرده، واکنش عده ای را که ادعا کرده اند از طرف او مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته اند، برانگیخت. حال این زنان تصمیم گرفته اند برای مقابله با «خشونت علیه زنان»، سکوت خود را بشکنند.
پس از بازتاب رسوایی اخلاقی بوپن در رسانه های فرانسه، این حزب «شجاعت» قربانیان را که سکوت خود را شکسته اند، ستود.
هرچند که به تازگی اختلاف نظر میان اعضای موافق و مخالف دولت در این حزب بالا گرفته است، «دیوید کورمان» (David Cormand) دبیر حزب اروپ اکولوژی سبزها، بحث های به وجود آمده در مورد بوپن را تسویه حساب سیاسی ندانست.

[/SPOILER]

کلیپ پنجم : تعرض جنسی به زنان توسط دونی بوپن نایب رئیس مجلس فرانسه و مدافع حقوق زنان


فایل: 

[="Black"][=arial, helvetica, sans-serif][=arial, helvetica, sans-serif]بسم الله الرحمن الرحیم[=arial, helvetica, sans-serif]
[=arial, helvetica, sans-serif]
خانم پروفسور «یوت ساشووسکی» (Ute Sashovsky) وکیل دادگسری در آلمان می‏گوید:

قانون ممنوعیت حجاب، به نسبت قانون ایالتی هسن، بزرگترین بی‏عدالتی و قانون‏شکنی به حساب می‏آید و در مقابل، حجاب یکی از موانع محکم در برابر فساد و فروپاشی جامعه است.

منبع : حجاب در نگاه بزرگان

آن چیز که قابل لمس است ، یکی از بزرگترین وکلای کشور آلمان بر این عقیده است که حجاب مانع محکم در برابر فساد و فروپاشی جامعه است. یعنی اینکه بی حجابی بزرگترین عامل فساد و فروپاشی جوامع است.

ادامه دارد.
[/]

[="Black"]بسم الله الرحمن الرحیم

نیمی از زنان در اروپا قربانی تجاوز جنسی هستند.

کلیپ ششم : نیمی از زنان اروپا قربانی تعرض جنسی هستند.
[/]

[="Black"]بسم الله الرحمن الرحیم


عده ای سعی در تطهیر غرب دارند و به هر قیمتی میخواهند بگویید بخاطر آزادی حجاب در غرب که سالهاست اجراء شده است. دیگر کسی به دنبال چشم چرانی نیست و مزاحم دختران در خیابان ها و مکانهای عمومی نمی شود.
و ادعا میکنند ایران در حال رسیدن به تمدن است ( البته منظورشون تمدن حیوانی است ). و اگر حجاب را آزاد بگذاریم دیگر شاهد متلک گویی ها نیستیم و هرکس بخواهد میتواند به مکانهای مربوطه مراجعه کند.
در کلیپ ها و اسناد قبلی ثابت کردیم که بی حجابی نه تنها باعث از بین رفتن این تعرضات جنسی نیست بلکه باعث تبدیل شدن نیاز جنسی به بیماری جنسی می شود.
نه تنها متلک گویی ها به زنان کمتر نشده است بلکه به یک امر عادی تبدیل شده است که فرقی بین پیر و جوان نیست.
وقتی آمار تعرضات جنسی رو به افزایش است یعنی چشم چرانی در اوج قله قرار دارد.
در کلیپ بعدی شاهد این هستیم که این بی حجابی ها و ازادی های حیوانی باعث شده است تا تعرضات جنسی عادی شود.

کلیپ هفتم : تعرضات جنسی در متروی کشور فرانسه ، کشوری با ادعای مهد حقوق بشر. و ادعای حمایت از زنان.
[/]
فایل: 

با سلام
این گونه تاپیک ها خوب است اما به نظرم باید نکاتی را در نظر بگیریم تا بحث ها دقیق تر و علمی تر شوند
مثلا تجاوز و تعرض در نگاه آماری در کشورهای اروپایی چگونه تعریف شده است؟ مثلا از نظر آنها مردان مسلمان وقتی بدون رضایت همسرانشان با آنها آمیزش میکنند، از نظر آنها تجاوز محسوب میشود در حالی که در دین ما این نوع ارتباط شرعی و حق مرد است...
یا ممکن است فحش دادن تجاوز محسوب شود در حالی که ما فکر میکنیم فحش دادن یا دست زدن به زنها تجاوز نیست...
فرزندان نامشروع در قالب چه تعریفی بررسی شده اند؟
مثلا ممکن است پدر و مادر آنها معلوم باشد اما به علت اینکه ازدواج رسمی نبوده است، فرزند نامشروع محسوب میشود..
مثلا ممکن است وقتی میگویند 20 درصد فرزندان فلان کشور حرام زاده اند مقصودشان فرزندان خارج از ازدواج است یعنی فرزندان بدون سرپرست نه به این معنا که تجاوز به عنف باشد ...
در ذکر منابع به زمان آنها دقت کنیم... مثلا یک منبع مربوط به دویست سال پیش اروپا است یکی مال ده سال اخیر...
یا وقتی از فردی نقل میکنیم توجه کنیم در چه دوره ای زندگی کرده است؟ دویست سال پیش یا 20 سال پیش یا ده سال...
یا آن فرد متخصص در آن حوزه است یا فقط معروف و مشهور است؟
حرفش بازگو کننده یک آمار علمی است یا تجربه شخصی؟
و ...

بسم الله الرحمن الرحیم

عرض سلام و ادب و احترام

و طاها;931829 نوشت:
با سلام
این گونه تاپیک ها خوب است اما به نظرم باید نکاتی را در نظر بگیریم تا بحث ها دقیق تر و علمی تر شوند
مثلا تجاوز و تعرض در نگاه آماری در کشورهای اروپایی چگونه تعریف شده است؟ مثلا از نظر آنها مردان مسلمان وقتی بدون رضایت همسرانشان با آنها آمیزش میکنند، از نظر آنها تجاوز محسوب میشود در حالی که در دین ما این نوع ارتباط شرعی و حق مرد است...
یا ممکن است فحش دادن تجاوز محسوب شود در حالی که ما فکر میکنیم فحش دادن یا دست زدن به زنها تجاوز نیست...
فرزندان نامشروع در قالب چه تعریفی بررسی شده اند؟
مثلا ممکن است پدر و مادر آنها معلوم باشد اما به علت اینکه ازدواج رسمی نبوده است، فرزند نامشروع محسوب میشود..
مثلا ممکن است وقتی میگویند 20 درصد فرزندان فلان کشور حرام زاده اند مقصودشان فرزندان خارج از ازدواج است یعنی فرزندان بدون سرپرست نه به این معنا که تجاوز به عنف باشد ...
در ذکر منابع به زمان آنها دقت کنیم... مثلا یک منبع مربوط به دویست سال پیش اروپا است یکی مال ده سال اخیر...
یا وقتی از فردی نقل میکنیم توجه کنیم در چه دوره ای زندگی کرده است؟ دویست سال پیش یا 20 سال پیش یا ده سال...
یا آن فرد متخصص در آن حوزه است یا فقط معروف و مشهور است؟
حرفش بازگو کننده یک آمار علمی است یا تجربه شخصی؟
و ..
.

ابتدا اینکه تعریف تجاوز به عنف هم در ایران و هم در غرب و آمریکا معنی یکسانی دارد. و به معنی آمیزش مرد نامحرم با زن نامحرم با زور.
در اروپا آمیزش با زور و بدون رضایت مرد با همسرش نامش میشود خشونت علیه زنان نه تجاوز.

چه در ایران و چه در کشورهای غربی و امریکایی لمس بدون اجازه زنان نامحرم نامش میشود آزار جنسی.

دوست گرامی فرزند نامشروع یعنی عمل زنا بین زن و مرد. و این عمل در راستای بی حجابی و بی بند وباری رخ میدهد. هر چند آمارهای خود غرب میگوید بخش عمده ای از این کودکان بخاطر تجاوز هستند. درضمن آمار سقط جنین که دلیلش تجاوز است از آمار کودکان نامشروع بیشتر است.

پیرامون مابع. اولا که تمام کلیپ ها برای همین زمان است. نه زمان گذشته.
سخنان بزرگان فرقی ندارد مربوط به چه زمانی است. اصلا زمان ربطی به متن سخنان ندارد. در سخنان بزرگان آمده است بی حجابی باعث فساد اخلاقی ، تجاوز به عنف ، باعث فروپاشی خانواده و جامعه میشود. مگه باطن و کلیت بی حجابی الان با بی حجابی 20 سال پیش فرق داره که بیان مکنید به تاریخ منابع دقت شود!؟ . مثلا در گذشته مردان بخاطر بی حجابی تحریک میشدند ولی امروز نمیشوند!؟ اصلا تاریخ در سخنان ربطی نداره.از طرفی سخن بزرگان گذشته در کنار اسناد و بدیهیات امروزی است.
جامعه امروز غرب سخن تمام اندیشمندان گذشته را تایید میکند.
اینکه فرد حتما متخصص در حوزه اجتماعی باشد یا خیر ملاک نیست. هروقت خلاف سخنشان را اثبات کرده اید بعد بیایید روی تخصص حوزه علمیشان سخن بگویید. هرچند از متخصصین هم مطلب گذاشتم و گویا شما چشمان خود را بسته اید تا نبینید. ( وکیل دادگستری آلمان ، روزنامه نگار آمریکایی)
از طرفی وقتی شخصی مسئولیتی دارد ، می تواند در همان حوزه مسئولیتی بسیاری از اتفاقات را ببیند و به راحتی تحلیل کند.

[="Black"]بسم الله الرحمن الرحیم

در کشورهای غربی که بی حجابی بسیار است و روز به روز در افزایش است. در گزارش ویژه ای پیرامون مفاسد بی حجابی آمده است: در لندن آمار سقط جنین از سال 1969 تا سال 1970 از 50 هزار به 83 هزار رسیده. و در سال 1971 آمار مزبور به 200 هزار مسطور گردیده و این نسبت در فرانسه افزایش یافته بطوری که در هر 200 نوزاد 46 تا 143 آن سقط جنین بوده. و در شوروی در هر سال شش میلیون سقط جنین دارد حالا که بدتر است.

ملحق روزنامه لبنانی النهار: سال 1972 م.
نقش حجاب: ص 38.

امروز آمار فوق به شدت ویرانگر تر از آمار گذشته است. به محض اینکه آمار رسمی روز جمع بندی شد با سند ارسال خواهد شد.[/]

[="Black"]بسم الله الرحمن الرحیم

پرفسور سیمورهالک مدیر قسمت روانی دانشگاه ویسکونیسن پیرامون اثرات مفاسد اخلاقی میگوید:

فقط در این دانشگاه سالانه بیش از 800 دانشجو به کلینیک بیماریهای روانی مراجعه میکنند. نه تنها من و همکارانم بلکه اکثر روان شناسان دانشگاه های آمریکا از وضع روحی نسل جدید آمریکا دچار وحشت شده اند.

منبع : مجلّه Sciencediyest: ص 45


[/HR]و جناب توماس اکمبس در این خصوص میگوید:

لذت های جسمانی در اوّل کار به ما لبخند میزند ولی عاقبت نیش زهر آلود خود را در روح ما فرو برده و هلاکمان میکند.

منبع : در جستجوی خوشبختی: 36.[/]

[="Black"]بسم الله الرحمن الرحیم

بنابه نوشتهPlaintruth تجاوز به عنف از هر 34 دقیقه یک فقره، به 14 دقیقه رسید و طبق نوشته مجلّه آمریکائی نیوزویک هر سال دهها هزار کودک در اروپا مورد تجاوز جنسی و سوء استفادهای دیگر قرار میگیرند.

منبع : مجله خانواده ارتشی شماره 67


[/HR]پی نوشت :تجاوز به عنف ( سکس بصورت زوری و خلاف میل طرف مقابل ) صرفا جهت اطلاع برخی از دوستان که میخوان معنی این واژه رو وارونه جلوه بدهند.[/]

[="Black"]بسم الله الرحمن الرحیم

این آزادی های بی چون و چرا و فحشای آزاد در غرب و آمریکا باعث شده است تا پلیس آمریکا به راحتی باعث آزاو اذیت زنان بشود و بعضا به راحتی تجاوز کند.
این است اینده ایران اگر بی حجابی گسترش پیدا کند و آزادی حیوانی در کشور حکم فرما شود.
کلیپ های هم بود از تجاوز وحشتناک افسران پلیس به زنان در زندان.که بماند.

کلیپ های هشتم و نهم : تجاوز و آزارو اذیت توسط پلیس آمریکا نسبت به زنان.
[/]

[="Black"]بسم الله الرحمن الرحیم

بیماری روانی به علت بی حجابی و بی حیایی در جامعه

دیل کارنگی روان شناس مشهور آمریکائی در خصوص اثرات مخرب بی حجابی و روابط نادرست می گوید در آلمان سالانه ده هزار نفر خودکشی کرده اند. البته این رقم جدا از 13000 نفری هستند که نجات یافته اند. در فرانسه نیز سالانه 35 هزار نفر دست به خودکشی میزنند. (1)

طبق آمار یونسکو در این خصوص نیز در هر دقیقه یک نفر در آمریکا درصدد خودکشی بر می آید.(2)

به نمایش گذاشتن اندام یا زیورهای خویش در زنان نه تنها علامت یک بیماری روانی محسوب میگردد بلکه بیماری زا نیز بوده و امراض روانی، در دیگران ایجاد خواهد نمود.(3)


[/HR]منابع :
1 - آئین زندگی: 182.
2 - مجله خواندنیها: شماره 548.
3 - فلسفه حجاب: 52.
[/]

[="Black"]بسم الله الرحمن الرحیم

در ترکیه که 98 مردم آن مسلمان هستند، ولی فرهنگ بی حجابی غرب در آن گسترش پیدا کرده با آنکه طبق آمار شهربانی کل آن کشور 605 مرکز فحشاء رسمی موجود بوده، و 565 مرکز غیر قانونی فحشاء کشف و سیزده هزار و ششصد و هفتاد و یک زن بدکاره مورد تعقیب قرار گرفته، 209 دختر مورد تجاوز جنسی قرار گرفتند.

این آمار بسیار قدیمی است. حال ببینید امروز این آمار چگونه است!

کیهان: ش 13586 68/ 1/ 22[/]

بسم الله الرحمن الرحیم

اینکه بی حجابی باعث فروپاشی خانواده ها می شود در پست های قبلی با سند اثبات شد. هر چند عده ای برای توجیه بی حجابی خود اسناد را قبول نمکنند.
حال عاقبت فرزندان این خانواده های از هم پاشیده چه می شود؟

بنابر گزارش های آماری پژوهشگران: 90 در صد بزهکاران جوان 14 تا 25 ساله از میان خانواده های از هم پاشیده برخاسته اند.
مجله پجئت ژوئن 1965 ص 31 شماره 12.

هر چند تاریخ این مجله قدیمی است. اما چیزی که دارای اهمیت است عمده بزهکاران و خلافکاران همچنان از میان خانواده های از هم پاشیده است ، دلیلش هم عدم تربیت درست است.

بسم الله الرحمن الرحیم

ماهاتما گاندی

من ترجیح میدهم که نسل انسان نابود شود تا اینکه بماند و با تبدیل زن یا ظریفترین مخلوق الهی (به یک وسیله عیاشی و شهوترانی مرد) از هر حیوانی پست تر گردد.
اگر من زن بودم علیه دعوی مرد دائر بر اینکه زن بدنیا آمده تا بازیچه او باشد، سخت عصیان میکردم، ای زنان اگر آرایش کردن شما تنها به خاطر جلب شهوت مردهاست از این کار خودداری کنید و زیر بار ننگ چنین خفتی نروید. ولی
این اقدامات غرب جز مزاحمت و تجاوز نتیجه دیگری برای زنان بهمراه نداشته است.

منبع : روح بشری صفحه 211

بسم الله الرحمن الرحیم

طبق آمارگیری در 63 شهر آمریکا 91 در صد زنان دامن کوتاه و نیمه عریان هر روز در معرض تهدید و تجاوز جنسی قرار دارند. طبق این آمار تنها 9 در صد از آنان از این تهدیدات مصون مانده اند.

منبع : فلسفه حجاب صفحه 37

وقتی آمار میگه فقط 9 درصد مصون مانده اند یعنی به 91 درصد دیگر یا تجاوز شده است یا آزاو اذیت جنسی شده اند.


[/HR]
پی نوشت :
تجاوز ( سکس به صورت زوری)
آزار و اذیت ( لمس کردن ، بوسیدن بدون اجازه و بصورت اجبار )

[="Black"]بسم الله الرحمن الرحیم

کشور اسپانیا در جنوب غربی اروپا قرار دارد و از کشورهای حاصل خیز و خوش آب و هوای اروپاست، این کشور در سال 711 میلادی زمان خلافت بنی امیه بدست مسلمانان فتح شد.
طارق بن زیاد فرمانده یک لشکر 12 هزار نفری از راه جبل الطارق (که هم اکنون به نام او است) درزمان کمی اسپانیا را فتح کرد و
مسلمانان حدود هشتصد سال بر این کشور حکومت کردند. مسیحیان هر چه کردند در این هشتصد سال نتوانستند اسپانیا را با وجود جنگهای خونین پس بگیرند، تا بالاخره زمامداران مسیحی از راه فحشا مسلمانان را شکست داده و از اسپانیا راندند و قتل عام مسلمین صورت گرفت. زمامداران مسیحی با یکی از افسران خائن مسلمان به نام براق بن عمار همدست شده و به کمک وی دو کار کردند:

1- مشروبات الکلی را به حد و فور در شهرهای اسپانیا با قیمتهای ارزان و نازل وارد کردند و در اختیار جوانان مسلمان قرار دادند.

2- دختران طناز و دلربای اروپائی را گروه گروه وارد شهرها کردند و به آنها راه جذب جوانان مسلمان را آموزش دادند و آزادانه در معابر عمومی در اختیار جوانان رخنه کرد و وقتی فساد به زمامداران سرایت کرد مقدمات نابودی و سقوط مسلمین فراهم شد.

منبع : چشم، نگاه و چشمک: ص 182

اثرات بی حجابی یعنی نابودی کامل حکومت دینی و اسلامی. یعنی بی حجابی باعث نابودی کامل یک جامعه فرهنگی و دینی میشود. از این قبیل اتفاقات در تاریخ بسیار زیاد است. حتی حضرت موسی(ع) هم در یکی از نبردها با این روش شکست خورد. در واقع یعنی بی حجابی باعث می شود حتی لشکر پیغمبر خدا(ع) هم تن به شکست بدهد.

آن چیز که حائز اهمیت است ، در این میان زنان هستند که بازیچه دست قوم شهوت پرست قدرت و زور می شوند.[/]

سلام

ایا ازار و اذیت زن منحصر به تعرضات جنسی می باشد ؟
و زنها در طول تاریخ و در هر مکتب و دینی فقط از ناحیه تعرضات جنسی ازار دیده اند ؟
ایا قوانین و فرهنگ اشتباه و نابرایری های جنسی ازار و اذیت زن نیست ؟

جهت تفکر و اندیشیدن

[=12]

امام عشق;931924 نوشت:
[=Black]
نقل قول:
ابتدا اینکه تعریف تجاوز به عنف هم در ایران و هم در غرب و آمریکا معنی یکسانی دارد. و به معنی آمیزش مرد نامحرم با زن نامحرم با زور.

از همین جمله می توان فهمید که خیلی از بحث مبتنی بر منطق و روش علمی، فاصله دارید ...
واقعا نمی دانید که در تعاریف آنها محرم و نامحرم مطرح نیست ؟!

نقل قول:
در اروپا آمیزش با زور و بدون رضایت مرد با همسرش نامش میشود خشونت علیه زنان نه تجاوز.

کافی است یک سرچ بکنید تا ببینید که چنین آمیزشی تجاوز محسوب میشود.
و اصولا تجاوز زیر مجموعه مفهوم خشونت علیه زنان قرار می گیرد...
یعنی هر تجاوزی ، خشونت محسوب میشود اما هر خشونتی تجاوز نیست ...
و اینکه می گویید
آمیزش با زور و بدون رضایت، خشونت هست اما تجاوز نیست ،
نشان می دهد متاسفانه شناخت درستی از این مفاهیم ندارید ...
در لینک زیر می توانید با سه نوع تجاوز آشنا شوید :

در دسامبر ۱۹۹۳ کمیسیون حقوق بشر سازمان ملل متحد در بیانیه‌ای خشونت علیه زنان را منع کرد و تجاوز زناشویی را جزو خشونت به حقوق بشر به حساب آورد. در ۱۹۹۷ یونیسف گزارش داد که ۱۷ کشور تجاوز زناشویی را جرم شناخته‌اند. در سال ۲۰۰۳، UINIFM اعلام کرد که ۵۰ کشور جرم بودن این عمل را پذیرفته‌اند. سرانجام در سال ۲۰۰۶ دبیر کل سازمان ملل متحد خبر داد که تجاوز زناشویی در ۱۰۴ کشور جهان تحت پیگرد قانونی قرار می‌گیرد.
http://shafaonline.ir/fa/news/59548/%D8%A2%D8%B4%D9%86%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B9-%D8%AA%D8%AC%D8%A7%D9%88%D8%B2-%D8%A8%D9%87-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-%D8%AA%D8%AC%D8%A7%D9%88%D8%B2-%D8%B2%D9%86%D8%A7%D8%B4%D9%88%DB%8C%DB%8C

نقل قول:
چه در ایران و چه در کشورهای غربی و امریکایی لمس بدون اجازه زنان نامحرم نامش میشود آزار جنسی.

نامحرم ؟! ( چه در ایران و چه در کشورهای غربی و امریکایی ؟! )
آزار جنسی یک مفهوم عام است که شامل تجاوز هم می شود ...

مثلا به این دو نمونه دقت کنید :


آزار دهنده می تواند هرکسی، مثل همکار، والدین یا قیم قانونی، خویشاوند، معلم یا استاد، دانش آموز یا دانشجو، دوست یا فردی غریبه باشد.
فرد آزاردیده صرفاً همان قربانی نیست. بلکه اگر فردی شاهد آزار جنسی نیز بوده و این رفتار بر او تاثیر منفی گذاشته است نیز آزاردیده تلقی می شود.
https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%B1_%D8%AC%D9%86%D8%B3%DB%8C#cite_note-eeoc-4
نقل قول:
هروقت خلاف سخن بزرگان غربی را اثبات کرده اید بعد بیایید از تخصصشان سخن بگویید. هرچند از متخصصین هم مطلب گذاشتم و گویا شما چشمان خود را بسته اید تا نبینید.

شما با پیش داوری وارد بحث شده اید
نه من می خواستم خلاف سخن بزرگان غربی را اثبات کنم و نه منکر صحبت آنها بودم تا متهم به چشم بسته بودن شوم
من فقط جملاتی که در بالا به بنده زده اید را به خودتان می زنم تا شاید روی اخلاقتان تاثیر بگذارد و ان شاء الله خشم خودتان را کنترل کنید:
"هر وقت خلاف سخن بزرگان غربی را اثبات کردید آنگاه بیایید و سخنان غیر علمی بگویید. بنده صحبت های متخصصین را آوردم اما گویا چشمان خود را بسته اید تا نبینید."

بسم الله الرحمن الرحیم

و طاها;932139 نوشت:
از همین جمله می توان فهمید که خیلی از بحث مبتنی بر منطق و روش علمی، فاصله دارید ...
واقعا نمی دانید که در تعاریف آنها محرم و نامحرم مطرح نیست ؟!

و طاها;932139 نوشت:
کافی است یک سرچ بکنید تا ببینید که چنین آمیزشی تجاوز محسوب میشود.
و اصولا تجاوز زیر مجموعه مفهوم خشونت علیه زنان قرار می گیرد...
یعنی هر تجاوزی ، خشونت محسوب میشود اما هر خشونتی تجاوز نیست ...
و اینکه می گویید
آمیزش با زور و بدون رضایت، خشونت هست اما تجاوز نیست ،
نشان می دهد متاسفانه شناخت درستی از این مفاهیم ندارید ...
در لینک زیر می توانید با سه نوع تجاوز آشنا شوید :
در دسامبر ۱۹۹۳ کمیسیون حقوق بشر سازمان ملل متحد در بیانیه‌ای خشونت علیه زنان را منع کرد و تجاوز زناشویی را جزو خشونت به حقوق بشر به حساب آورد. در ۱۹۹۷ یونیسف گزارش داد که ۱۷ کشور تجاوز زناشویی را جرم شناخته‌اند. در سال ۲۰۰۳، UINIFM اعلام کرد که ۵۰ کشور جرم بودن این عمل را پذیرفته‌اند. سرانجام در سال ۲۰۰۶ دبیر کل سازمان ملل متحد خبر داد که تجاوز زناشویی در ۱۰۴ کشور جهان تحت پیگرد قانونی قرار می‌گیرد.
http://shafaonline.ir/fa/news/59548/...88%DB%8C%DB%8C

مجبور نیستید وقتی مطلبی را درست متوجه نشدید پست بگذارید.
معنی تجاوز به عنف همان است که بیان کردم. تجاوز به عنف یعنی تجاوز به زن غیر محرم. در دین اسلام نامش میشود محرمیت ، در اروپا نامش میشود خارج از قانون همسری و با زور و اجبار.
لینکی که شما ارائه داده اید آمده است تجاوز زناشویی. ( وقتی شما قید زناشویی به کار رفته را متوجه نمیشوید.)لطفا دیگران را به غیر علمی بحث کردن متهم نکنید.
مفهوم تجاوز با تجاوز زناشویی زمین تا آسمون فرقشون هست. هر گاه فرق اینها را متوجه شدید سخن از بحث علمی به میان بیاورید.

تنها تجاوزی که بدون قید به کار میرود یا به عنوان تجاوز به عنف بیان می شود ، تجاوز مردی غریبه با زنی غریبه است. در دین اسلام نامش می شود زنا با زور و اجبار. در فرهنگ غرب می شود تجاوز خارج از چهار چوب قانونی.

تجاوز عاشقانه و تجاوز زناشویی حتما باید با قید به کار برود. و نمیتوان از کلمه عام تجاوز استفاده کرد.

و طاها;932139 نوشت:
آزار جنسی یک مفهوم عام است که شامل تجاوز هم می شود ...

آزار جنسی اصلا ربطی به تجاوز جنسی ندارد. لینکی هم که ارائه داده اید خلاف ادعای شماست.
آزار جنسی یعنی هنوز تجاوزی صورت نپذیرفت.

حداقل لینک های که خودتون ارائه میکنید رو با دقت بخونید.
دو روزه و با چرخیدن توی سایت ویکی پدیا نمیتونید ادعای علمی سخن گفتن رو بکنید.

بسم الله الرحمن الرحیم

عرض سلام و ادب و احترام

**گلشن**;932091 نوشت:
سلام

ایا ازار و اذیت زن منحصر به تعرضات جنسی می باشد ؟
و زنها در طول تاریخ و در هر مکتب و دینی فقط از ناحیه تعرضات جنسی ازار دیده اند ؟
ایا قوانین و فرهنگ اشتباه و نابرایری های جنسی ازار و اذیت زن نیست ؟

جهت تفکر و اندیشیدن

نابرابری جنسیتی با آراو اذیت جنسیتی و تجاوز جنسیتی فرق میکند.
نابرابری جنسیتی ربطی به آزو اذیت جنسی و تجاوز جنسی ندارد.

نابرابری با تجاوز دو مقوله جدا از هم هستند. و در این تاپیک هم قرار نیست نابرابری های جنسیتی را برسی کنیم.

[="Black"]بسم الله الرحمن الرحیم

در پست قبلی بیان کردم که بی حجابی و فساد اخلاقی توسط زنان باعث شد حتی حضرت موسی(ع) هم در جنگ شکست بخورد.
در پست بعدی داستان جنگ حضرت موسی(ع) را برسی خواهیم کرد.

در این داستان میخوانیم که :

اولا حکام ظلم و جور با بی حجابی توانستند ارتش بزرگ پیغمبر خدا(ع) را از پای درآورند.

دوم اینکه این حکام با بی حجابی زنان توانستند حکومت را و افسار آن مردمان را در اختیار خود بگیرند.

سوم اینکه زنان بد حجاب همیشه همانند یک ابزار مانند دیگر ابزار در دست ستمکران هستند. یعنی اینکه زنان در پوشش آزاد باشند ( آزادی حیوانی ، عریان و نیمه عریان بودن ) بها دادن به زن نیست. بلکه هدفی شوم پشت این قضیه نهفته است.
وقتی زنان بی حجاب باعث بالا رفتن فساد اخلاقی بشوند ، باعث سست شدن اراده مردم آن دیار است. چیزی که باعث نابودی سپاه حضرت موسی(ع) شد. و امروز باعث گرفتاری غرب شده است. وقتی در غرب مسئولان باعث آزارو اذیت زنان میشوند اراده ای وجود ندارد تا مانع از این کارها شود.
وقتی مسئولین خودشان گرفتار این فساد شوند ، باعث میشود هر کجا که صهیونیست کاری میکند مسئولین غربی خفه خون بگیرند. یکی از آثار فساد اخلاقی بزدلی است. ترس است. واهمه است.در واقع بی حجابی باعث بردگی نوین است.

چهارم در این داستان به این امر می رسیم که خود مفهوم بی حجابی یک نوع آزار و اذیت و یک نوع ملعبه دست شدن زنان و دختران است.
یا می توان اینگونه گفت که قانون بی حجابی یک قانون علیه زنان است.

هزاران برداشت منطقی و درست دیگر می توان از داستان و فرجام اندلس و جنگ حضرت موسی(ع) داشت. که کمترین آن فروپاشی حکومتها ، و بردگی نوین است. و از همه مهمتر و بدتر اسارت طبیعت زنان و دختران است.[/]

[="Black"]بسم الله الرحمن الرحیم


داستان شکست حضرت موسی علیه السلام

حضرت موسی علیه السلام با تلاشهای پی گیر خود به تدریج بر ستمگران پیروز شد و پرچم توحید و عدالت را در نقاط زمین به اهتزار آورد، او برای توسعه خدا پرستی و عدالت همواره میکوشید، در آن عصر شهر انطاکیه (که فعلاً در ترکیه واقع شده) شهر با سابقه و پر جمعیتی بود ولی ساکنان آن همراه در تحت حکومت خود کامگی ستمگران به سر میبردند و از نظرات گوناگون در فشار قرار داشتند. موسی برای نجات ملّت انطاکیه راهی جز سر کوبی ستمگران و فتح آن شهر و حومه نمی دید، برای اجرای این امر سپاهی به فرماندهی یوشع و کالب تشکیل داد و آن سپاه را به سوی انطاکیه رهسپار کرد. عده ای از مردم نادان و از همه جا بی خبر و اغفال شده انطاکیه گرد عابد خود بلعم با عور که اسم اعظم را میدانست جمع شده از او خواستند تا درباره حضرت موسی علیه السلام و سپاهش نفرین کند، بعلم در ابتدا این پیشنهاد را رد کرد، ولی بعد بر اثر هواپرستی و جاه طلبی جواب مثبت به آنها داد، سوار بر الاغ خود شد تا به سر کوهی که سپاه حضرت موسی علیه السلام از بالای آن پیدا بودند برود و در آنجا در مورد حضرت موسی علیه السلام و سپاهش نفرین کند، در راه الاغش از حرکت ایستاد، هر چه کرد الاغ به پیش نرفت حتی آنقدر با ضربات تازیانه اش آن را زد که کشته شد، سپس آنرا رها کرد و پیاده به بالای کوه رفت، ولی در آنجا هر چه فکر کرد تا اسم اعظم را به زبان آورد و نفرین کند به یادش نیامد و خلاصه چون به نفع دشمن و به زیان حق و عدالت گام برمی داشت شایستگی استجابت دعا در موردش از او گرفته شد و با کمال سرافکندگی برگشت. او که تیرش به هدف نرسیده بود و به طور کلّی از دین و ایمان سرخورده شده بود، دیگر همه چیز را نادیده گرفت و سخت مغلوب هوسهای نفسانی خود گشت از آنجا که دانشمند بود، برای سرکوبی سپاه حضرت موسی علیه السلام راه عجیبی را به مردم انطاکیه پیشنهاد کرد، که همواره برای شکست هر ملتی، استعمار گران از همین راه استفاده میکنند، آن راه و پیشنهاد، این بود. مرد انطاکیه از راه اشاعه فحشاء و انحراف جنسی و برداشتن پوشش و حجاب از زنان و دختران وارد عمل گردند، دختران و زنان زیبا چهره و خوش اندام را با وسایل آرایش بیارایند و آنها را همراه اجناس مورد نیاز به عنوان خرید و فروش وارد سپاه حضرت موسی علیه السلام میکنند و سفارش کرد که هر گاه کسی از سربازان سپاه حضرت موسی علیه السلام خواست قصد سوء با آن دختران و زنها کند مانع او نشوند. آنها همین کار را انجام دادند طولی نکشید که سپاه حضرت موسی علیه السلام با نگاههای هوس آلود خود که به پیکر سفیر عریان زنان آرایش کردند و کم کم در پرتگاه انحراف جنسی قرار گرفتند، سپس کار رسوایی به اینجا کشید که: رئیس یک قسمت از سپاه حضرت موسی علیه السلام زنی را به حضور حضرت موسی علیه السلام آورد و گفت: خیال میکنم نظر شما این است که هم بستر شدن با این زن حرام است، به خدا سوگند هرگز دستور تو را اجرا نخواهم ساخت، آن زن را به خیمه برد و با او آمیزش نمود. کم کم بر اثر شهوت پرستی، اراده ها سست شد، بیماریهای مقاربتی و طاعون زیاد گردید، لشکر حضرت موسی علیه السلام از هم پاشید تا آنجا که نوشته اند بیست هزار نفر از سپاه حضرت موسی علیه السلام به خاک سیاه افتادند و با وضع ننگینی سقوط کردند، روشن است که با رخ دادن چنین وضعی، شکست و بیچارگی حتمی است. این داستان یک واقعیت تاریخی است، به خوبی بیانگر یکی از فلسفه های پوشش، برای زنان است. خدا را شکر که در پرتو جمهوری اسلامی، در کشور ایران، از بی حجابی و سبکسری ها جلوگیری شد، امید آنکه با هوشیاری بیشتر، از بدحجابی و ورود فرهنگ ننگین غرب، نیز پاکسازی گردد و جامعه سالم بماند.

منبع : پوشش زن در اسلام: ص 48
[/]

بسم الله الرحمن الرحیم

چندین سال است که تجاوز به زنان در ارتش آمریکا به شدت زیادی در حال افزایش است.
این تجاوز تنها نه از سوی نیروی های جزء است بلکه بعضا فرمانده هان به نیرو های زیر دست خود تجاوز میکنند.
این است پایان راه بی حجابی و بی بند و باری

کلیپ دهم :

یکی از قربانیان زن که در نیروی هوایی آمریکا مورد تجاوز قرار گرفت.

کلیپ یازدهم : تجاوز هولناک سرهنگ نیروی هوایی

امام عشق;932160 نوشت:

معنی تجاوز به عنف همان است که بیان کردم. تجاوز به عنف یعنی تجاوز به زن غیر محرم

باز که اشتباه کردید !

تجاوز به عنف یعنی تجاوز به کسی غیر از همسر

تجاوز به عنف محرم و نامحرم ندارد ...

نقل قول:

هر گاه فرق اینها را متوجه شدید سخن از بحث علمی به میان بیاورید.
دو روزه و با چرخیدن توی سایت ویکی پدیا نمیتونید ادعای علمی سخن گفتن رو بکنید.
مجبور نیستید وقتی مطلبی را درست متوجه نشدید پست بگذارید
.
وقتی شما قید زناشویی به کار رفته را متوجه نمیشوید ...

برازندتونه ! انگار واسه شما گفته شده Smile

================================


متاسفانه بین تعاریف علمی و اصطلاحی با استعمالات عرفی خلط کرده اید ...
می دانم عصبانی هستید پس نمی توان با شما بحث کرد پس به توضیحات گذشته اکتفا می کنم

[="Black"]بسم الله الرحمن الرحیم

و طاها;932218 نوشت:
باز که اشتباه کردید !

تجاوز به عنف یعنی تجاوز به کسی غیر از همسر

تجاوز به عنف محرم و نامحرم ندارد ...


مجبور نیستید وقتی مطلب بنده را درست نخوندید و متوجه نشدید پاسخ بدید.
گفتم در ایران در قالب محرمیت معنا دارد.
و گفتم در اروپا میشود خارج از قانون همسری ( یعنی همان غیر از همسر)
ا
ما متاسفانه شما دنبال بحث الکی هستید. به همین دلیل جمله را تقطیع میکنید سپس شروع به بحث حاشیه ای و الکی میکنید.
تا دیروز هم نمیدوستید تجاوز به عنف یعنی تجاوز به زن غیر از همسر. فکر میکردید تجاوز به عنف آمیزش بدون رضایت همسر را هم شامل میشود.


و طاها;932218 نوشت:
برازندتونه ! انگار واسه شما گفته شده Smile

================================
متاسفانه بین تعاریف علمی و اصطلاحی با استعمالات عرفی خلط کرده اید ...
می دانم عصبانی هستید پس نمی توان با شما بحث کرد پس به توضیحات گذشته اکتفا می کنم


آفرین. هر چی تو میگی درسته.
لینکی که ارائه کردی خلاف ادعای خودت بود. بعد اومدی به من میگی بین تعاریف علمی و اصطلاحی گیر کردم!؟
وقتی دیگران اثبات میکنند شما حتی یک نوشته ساده را هم متوجه نمیشوید و غیر علمی بحث میکنید اسمش میشه عصبانیت!
شما از اول هم دنبال بحث نبودید فقط دنبال منحرف کردن تاپیک بودید.فقط بحث الکی و غیر علمی خودتان را در قالب علم مد نظر خودتان بیان کرده اید.
به همین دلیل پست های غیر علمی و حاشیه ای شما همش حذف میشه.
[/]

بسم الله الرحمن الرحیم

عرض سلام و ادب و احترام خدمت دوستان گرامی.

نتیجه گیری از مطالب.

بی حجابی زنان در غرب یکی از عوامل ایجاد کننده فساد اخلاقی است.
یعنی آزادی بدون حد و مرز زنان در غرب ( عریان بودن یا نیمه عریان بودن ) یکی از بزرگترین عوامل تجاوز به عنف است. و امروز 91 درصد از زنانی که بی حجاب هستند مورد تجاوز به عنف یا آزارو اذیت جنسی قرار گرفته اند. و تا امروز فقط ده درصد از زنان بی حجاب مصون مانده اند که البته با این شدت بالا رفتن فساد در غرب به زودی آن ده درصد هم در این باتلاق گرفتار میشودند.
یعنی در مرحله اول زنان بد حجاب باعث گرفتاری خودشان شده اند.در مرحله های بعدی فساد جامعه و پروپاشی خانواده ها معنی پیدا میکند.

جورج کامینکسی جامعه شناس معروف هم به این امر اشاره کرده است که عامل اصلی طلاق و فروپاشی خانواده ها همین روابط نامشروع است. منبع : مجله پجئت صفحه 31 شماره 12

یک بانوی آمریکایی تازه مسلمان شده هم میگوید وقتی در زمستان در آمریکا زنان به خاطر سردی هوا مجبور بودند با لباس های گرم خود را بپوشانند به طور کاملا محسوس و زیادی تجاوز به عنف کاهش میافت. اما در بهار و تابستان که زنان با پوشش های عریان یا نیمه عریان در جامعه بودند تجاوز به عنف به شدت بالا میرفت. و این تجاوز به عنف حتی به پیرزنان هم بسیار بالا بود. که در اصطلاح به این بالا و پایین شدن تجاوز به عنف در آمریکا بیماری فصلی میگویند. منبع: دکتر احمد صبور اردوبادی، آئین بهزیستی اسلام، دفتر نشر فرهنگ اسلامی، تهران، چاپ دوم، جلد سوم، ص 219.

از طرفی طبق اسناد غربی که قبل تر اشاره کردم بیش از 90 درصد بزهکاران در غرب و آمریکا جوانان 14 الی 25 ساله هستند که از بین خانواده های از هم پاشیده شده هستند.
در واقع بی حجابی جدایی از فساد اخلاقی در غرب باعث بزهکاری هم میشود.

بی حجابی باعث شده است که مسئولان غربی هم در دام فساد گرفتار شوند.
بی حجابی باعث شده است که افسران پلیس در غرب و آمریکا هم در دام فساد گرفتار شوند.
یعنی آن زن بی حجاب در هیچ کجای کشور مصون نیست. اگر برای گرفتن حقش به مسئولین یا پلیس رجوع کنند هم امکان دارد مورد آزا و اذیت یا تجاوز قرار گیرند. در واقع نیروی امنیتی که باید از جان و مال مردم حفاظت کند هم تبدیل به یک نیروی نا امن برای زنان بی حجاب تبدیل شده است.

از طرفی امروز در تمام دنیا از زنان خوش اندام و خوش سیما در امور تبلیغاتی استفاده میشود. یعنی با این عمل میخواهند مردان را تحریک کرده و به سمت کالای مورد نظر خود جلب کنند. در واقع حتی یک فروشنده جزء هم میداند نوع پوشش زنان باعث تحریک جنسی مردان میشود.

پس نتیجه میگیریم اینکه پوشش زنان باعث تحریک میشود یکی از بدیهیات است.و غیر قابل انکار.و همین تحریک شدنهاست که باعث بروز فساد اخلاقی میشود و فساد اخلاقی باعث فروپاشی خانواده ها و فروپاشی خانواده ها باعث انواع بزهکاری ها و بیماری های اعصاب و روان میشود.
و وقتی کشوری در صد بیماری اعصاب و روانش بالا برود جامعه به سمت فروپاشی پیش میرود.
به همین دلیل است که در غرب و آمریکا میزان جرم و جنایت ، خودکشی و کشتار یکدیگر روز به روز بالاتر میرود. حتی این خودکشی ها و بیماریهای روانی در بین اکثر ارتشهای دنیا در حال افزایش است.

از طرفی این بی حجابی و تحریک جامعه باعث شده است تا خیلی از موارد جاسوسی توسط زنان صورت گیرد. یعنی زن بد حجاب باعث تحریک فرد میشود ، و آن فرد با آن زن هم بستر می شود و فیلم و عکس گرفته میشود ، و مرد برای حفظ آبرویش مجبور میشود تن به هر ذلتی بدهد. کما اینکه اکثر سیاست مداران غربی در این باتلاق گرفتار شده اند.

بی حجابی آنقدر خطرناک و سهمگین است که باعث میشود یک حکومت اسلامی همانند آندلس به فروپاشی صدردصد برسد. و امروز در همان آندلس تجاوز به عنف بی داد میکند. امروز در همان اندلس آزاو اذیت جنسی زنان حتی توسط مسئولین شدت گرفته است. میخواهند بلایی که بر سر اندلس آورده اند سر ایران هم بیاورند.
زنان و دختران ساده ای هم که در ایران به ساز غرب و با نوای آزادی تن به هر ذلتی میدهند نمیدانند اگر حکومت اسلامی ایران نابود شود اولین قربانیان این اتفاق خودشان هستند.و آخرین قربانیان این اتفاق هم خودشان هستند.
بی حجابی آنقدر سهمگین است که ارتش پیغمبر خدا(ع) هم به نابودی کامل می رسد. حکومت حضرت موسی(ع) هم نابود میشود.
یک عده فکر میکنند بی حجاب باعث میشه یه عده بیمار فسادشون زیاد بشه. اما این خبرا نیست بی حجابی باعث میشه اگه فرمانده اول سپاه حضرت موسی(ع) هم که باشی نابود میشی. بی حجابی باعث میشه که تو گناه گم بشی تا جایی که برای حفظ و لذت این گناه مجبور بشی رو در روی امام معصوم(ع) هم شمشیر بکشی.برو برگرد نداره.
حالا هی بی حجابه بگه مهم دله که پاکه. نه خواهر من این خبرا نیست. در یک دل دو دوست جای ندارد. بی حجابی تو باعث ایجاد فساد و جرم و جنایت میشه که در همه این مفاسد شریک هستی.


بی حجابی و ازادی جنسی باعث نمیشه که بعد از یک مدت همه چی عادی بشه ، اتفاقا باعث میشه غریزه جنسی از حد خودش فراتر بره و تبدیل بشه به بیماری جنسی. یعنی نیاز تبدیل به بیماری میشه. مگه در غرب و آمریکا کازینو ها وجود ندارند؟ مگه در غرب و امریکا این همه خانه فساد وجود ندارد. پس چرا فلان افسر میاد تو خیابون و جلوی چمش اون همه ادم به یک زن تجاوز میکنه؟ چرا افسر پلیس میره تو زندان زنان و به زنان تجاوز میکنه؟ چرا فرمانده نیروی هوایی آمریکا به سرباز زیر دستش تجاوز میکنه ، چرا نماینده مجلس به مشاور و رئیس دفتر خودش تجاوز میکنه!؟ چرا افسر آمریکایی در یک رستوران به زن 60 ساله تجاوز میکنه!؟
همه این موارد به این دلیل هست که نیاز تبدیل به بیماری شده است. و فرد بیمار باید حتما دارو بخورد. و داروی فرد بیمار جنسی چیست؟ زن بی حجاب است که بیماری را تشدید میکند.

این است عاقب و فرماجم بی حجابی ( تباهی و نابودی)


[/HR]
[/HR]
[/HR]
[/HR]
[/HR]بسم الله الرحمن الرحیم

عرض سلام و ادب و احترام خدمت جناب مدیر ارجاع سوالات گرامی

همانطور که فرمودید قرار شد بعد از اینکه مطالبم را کامل گذاشتم به شما اطلاع دهم تا کارشناسی برای تاپیک مشخص کنید.
هرچند مطالب بسیار زیادی مانده که ارائه نکردم. اما از آنجایی که نمیخواهم عده ای تاپیک را به انحراف بکشند از جنابعالی تقاضا میکنم یک کارشناس برای تاپیک مشخص بفرمایید.

پیشاپیش از زحمات جنابعالی تشکر میکنم.

در پناه قرآن و اهل بیت موفق و موید باشید.

امام عشق;932276 نوشت:
[="Black"]بسم الله الرحمن الرحیم

مجبور نیستید وقتی مطلب بنده را درست نخوندید و متوجه نشدید پاسخ بدید.
گفتم در ایران در قالب محرمیت معنا دارد.
و گفتم در اروپا میشود خارج از قانون همسری ( یعنی همان غیر از همسر)
ا
ما متاسفانه شما دنبال بحث الکی هستید. به همین دلیل جمله را تقطیع میکنید سپس شروع به بحث حاشیه ای و الکی میکنید.
تا دیروز هم نمیدوستید تجاوز به عنف یعنی تجاوز به زن غیر از همسر. فکر میکردید تجاوز به عنف آمیزش بدون رضایت همسر را هم شامل میشود.

آفرین. هر چی تو میگی درسته.
لینکی که ارائه کردی خلاف ادعای خودت بود. بعد اومدی به من میگی بین تعاریف علمی و اصطلاحی گیر کردم!؟
وقتی دیگران اثبات میکنند شما حتی یک نوشته ساده را هم متوجه نمیشوید و غیر علمی بحث میکنید اسمش میشه عصبانیت!
شما از اول هم دنبال بحث نبودید فقط دنبال منحرف کردن تاپیک بودید.فقط بحث الکی و غیر علمی خودتان را در قالب علم مد نظر خودتان بیان کرده اید.
به همین دلیل پست های غیر علمی و حاشیه ای شما همش حذف میشه.
[/]


فقط نسبت به جمله زیر احساس کردم واقعا متوجه نشدید و لذا توضیح مختصر میدهم :
''گفتم در ایران در قالب محرمیت معنا دارد.''

بنده همان ایران را گفتم و الا اروپا و غرب که قبلا توضیح دادم و نیازی به توضیح بیشتر نداشت...
در همین ایران تجاوز به عنف در مورد غیر همسر است و اختصاصی به زن غیر محرم ندارد...
مثلا تجاوز به عنف با محارم نیز تجاوز به عنف است...
تجاوز به عنف با غیر محارم نیز تجاوز به عنف است...

بقیه صحبتها از روی خشم و غلیان احساسات است
این حقیقت ضمیر من است که قصد بر هم زدن تاپیک ها را ندارم...
اما شما دوست دارید وانمود کنید من فریبکار و خرابکارم ....

والسلام علی من التبع الهدی

چرا غرب رو بررسی می کنید؟ از این کار چه نتیجه ای می خواید بگیرید؟ که اونجا بده؟

بسم الله الرحمن الرحیم

عرض سلام و ادب و احترام

zahra*;932348 نوشت:
چرا غرب رو بررسی می کنید؟ از این کار چه نتیجه ای می خواید بگیرید؟ که اونجا بده؟


نتیجه این تاپیک اثرات بی حجابی است. مسیری که غرب سالهاست طی کرده و عده ای ساده لوح در ایران به اسم آزادی به دنبال کشف حجاب هستند.
داریم برسی میکنیم غربی که سالهاست آزادی پوشش را بیان کرده است امروز نتیجه اش چه شد.
ثابت کردیم پایان راه بی حجابی به وجود آمدن فساد اخلاقی است. و بی حجابی با تمام بزهکاری ها و بیماریهای روانی و ... ارتباط کاملا مستقیمی دارد.
اما نه از زبان قرآن و دین. نه از زبان ادیان ، نه از زبان برسی های داخل کشور. بلکه از زبان خودشان.تا بعدا کسی نگه ما که دین رو قبول نداریم پس تاپیک رو هم قبول نداریم.


میخواستم اسناد بیشتری را ارائه بدهم ، اسنادی واقعا تامل برانگیز ، از زبان جامعه شناسان غربی و امار روز فساد در اروپا و آمریکا. اما بخاطر اینکه تاپیک رو عده ای منحرف نکنن تا همینجا بسم میکنم و میذارم کارشناسان بیان و تاپیک رو به جمع بندی برسونن.


[/HR]
[/HR]
[/HR]
[/HR]
[/HR]
اگر دوستانی هم بخواهند میتوانند یک تاپیک ایجاد نمایند و فساد اخلاقی ناشی از بی حجابی در ایران را برسی کنند. همراه با آیات و رویات از قرآن و معصومین(ع) و همینطور ادیان دیگر. بنده غرب را برسی کردم. یک عزیز بزرگواری هم بیاید داخل کشور رو برسی کند.

بنده حس کردم با برسی غرب راحت تر میشه عده ای را قانع کرد. شما احساس میکنید خلاف این است!
شما بیایید آزو و اذیت زنان در ایران را برسی کنید.
یا اثرات بی حجابی از دید ادیان.
و.....

سلام

خوب طبیعی است . یک جامعه با روابط بی بند باری و آزادی که ن اخلاقیات و مذهب در رفتار ههای افراد ریشه ندارد و موثر نیست

ببخشید
الان در مملکت خودمان خانم ها با پوشش عادی میان در بازار و یا دانشگاه متلک باران شان می کند
حالا اون بد حجاب ها با اون آرایش و پوشش ها جای خود دارد
و بعد
در کشورهای اروپایی و آمریکایی
وقتی خانم ها برهنه و نیمه برهنه در معابر عمومی تردد می نمایند ا
و با اون زیبایی که دارن
انتظار نداریم
استغفرالله .......
بگن
یک امر طبیعی و عادی است
مث
همین جا
که برخی از خانم ها از ایجاد مزاحمت و انواع و اقسام نثار متلک از سوی آقایان لذت می برن
اصولا با اون نوع پوشش میان
که
.......

[="Black"]بسم الله الرحمن الرحیم

عرض سلام و ادب و احترام

آرمین...;932362 نوشت:
سلام

خوب طبیعی است . یک جامعه با روابط بی بند باری و آزادی که ن اخلاقیات و مذهب در رفتار ههای افراد ریشه ندارد و موثر نیست

ببخشید
الان در مملکت خودمان خانم ها با پوشش عادی میان در بازار و یا دانشگاه متلک باران شان می کند
حالا اون بد حجاب ها با اون آرایش و پوشش ها جای خود دارد
و بعد
در کشورهای اروپایی و آمریکایی
وقتی خانم ها برهنه و نیمه برهنه در معابر عمومی تردد می نمایند ا
و با اون زیبایی که دارن
انتظار نداریم
استغفرالله .......
بگن
یک امر طبیعی و عادی است
مث
همین جا
که برخی از خانم ها از ایجاد مزاحمت و انواع و اقسام نثار متلک از سوی آقایان لذت می برن
اصولا با اون نوع پوشش میان
که
.......

اولا مشخص هست که تاپیک رو اصلا نخوندید. اول تاپیک رو از ابتدا تا انتها بخوانید سپس وارد بحث شوید.
دوم اینکه پیرامون غرب ، ما هم میگیم بی بندو باری و بی حجابی باعث فساد میشه. و بی حجابی به هیچ وجه به مرور زمان نه تنها عادی نمیشه بلکه روز به روز بدتر هم میشود. آزادی جنسی و وجود کازینوها نه تنها باعث عادی شدن به مرور زمان نمیشود بلکه نیاز جنسی تبدیل به بیماری جنسی میشود که حتی مسئولان کشور را هم در باتلاق خود فرو میبرد.

سوم اینکه در ایران به زنان محجبه تیکه میندازن یا غیر محجبه!؟ بیش از 90 درصد تیکه پراکنی ها به زنان بی حجاب یا بد حجاب است.
5 درصد که به زنان محجبه تیکه میندازند قطعا بازهم ایراد از طرف زن هست. و در پنج درصد تقصیر پسر است. آنهم به دلیل جامعه ای بیمار است. جامعه ای که بی حجابی درونش به شدت زیاد شده است.در خصوص اثرات حجاب و بی حجابی در ایران بیش از صد کتاب نوشته شده است.


[/HR]
در پایان این تاپیک ربطی به مفاسد ایران نداره. میخواهید فساد اخلاقی در ایران را برسی کنید بروید و یک تاپیک در این خصوص بزنید. و با سند و مدرک حرف بزنید. در این تاپیک بحث نکنید. چون ربطی به این تاپیک نداره.
[/]

امام عشق;931366 نوشت:
بسم الله الرحمن الرحیم

برتراند راسل (فیلسوف انگلیسی)

از لحاظ هنر مایه تأسف است که به آسانی بتوان به زنان دست یافت و خیلی بهتر است که وصال زن دشوار باشد، بدون آنکه غیرممکن گردد. بدیهی است وقتی اجازه دادیم هر کاری آزاد باشد، آزار جنسی، مزاحمت ها و تجاوز به عنف هم افزایش پیدا می کند، جامعه ای که علیه شرم و حیا اعلام جنگ کرده، دشمن زنان است.

منبع : کتاب فمنیست در آمریکا تا سال ۲۰۰۳ ص ۲۰۰

سلام ... ج
جناب امام عشق کاره شما یک ایرادی داره و اون هم این هستش که دارین بابته این کار قضاوت میکنین ...

اگر میخواهید بیاید و در مورد فساد در اروپا صحبت بکنین ... خوب مختارین ... این کار رو بکنید ...

ولی دیگه حق قضاوت کردن و مقایسه کردن و احساس تاسف کردن و ... رو ندارین ...

احساس تاسف کردن و ... رو بزارین برای یه موضوع دیگه که در درونش تمام پارامترهای زندگی کردن ... در درون اونجا لیست شده و بعد از اینکه مقایسه کردین و تونستین ثابت کنین که اونها بدبخت هستند بیاین و احساس تاسف کنین براشون و براشون گریه کنین ...

این موضوع صرفا برای این هستش که در درونش در مورد فساد اخلاقی صحبت بشه ... لطفا هیجانی نشین و تاسف نخورین و بابتش دیگران رو راهنمائی نکنین ...

امام عشق;932359 نوشت:
تیجه این تاپیک اثرات بی حجابی است. مسیری که غرب سالهاست طی کرده و عده ای ساده لوح در ایران به اسم آزادی به دنبال کشف حجاب هستند.
داریم برسی میکنیم غربی که سالهاست آزادی پوشش را بیان کرده است امروز نتیجه اش چه شد.
ثابت کردیم پایان راه بی حجابی به وجود آمدن فساد اخلاقی است. و بی حجابی با تمام بزهکاری ها و بیماریهای روانی و ... ارتباط کاملا مستقیمی دارد.
اما نه از زبان قرآن و دین. نه از زبان ادیان ، نه از زبان برسی های داخل کشور. بلکه از زبان خودشان.تا بعدا کسی نگه ما که دین رو قبول نداریم پس تاپیک رو هم قبول نداریم.

جناب امام عشق ... شما باز میخواهید نتیجه گیری کنین ...
خوب نمیتونید برادر من نتیجه گیری کنین ... نتیجه گیری هدف این موضوع نیست ...

هدف این موضوع تنها این هستش که به بیان فساد و فحشا در درون اروپا بپردازه ...

شما زمانی قادر به نتیجه گیری هستید که امکان بازخورد آرا و مقایسه فساد و فحشا در درون تمامی کشورها و گفت و شنودی در مورد کارکردهای حجاب در درون تمامی جهان بتونین بدست بیارین ...

مثلا شما دارین عنوان میکنین بی حجابی باعث این مسائل میشه ...

این موضوع که جایه چنین نتیجه گیری هایی نیست اگر خواستید برید یک موضوع باز کنین که در درون اونجا بشه کشورهایی که حجاب اجباری دارند رو با کشورهای اروپایی مقایسه کرد بعدش اونجا در موردشون صحبت کنین ...

به نظرم اکثر پستهاتون خارج از موضوع هست .

امام عشق;932200 نوشت:
بسم الله الرحمن الرحیم

در پست قبلی بیان کردم که بی حجابی و فساد اخلاقی توسط زنان باعث شد حتی حضرت موسی(ع) هم در جنگ شکست بخورد.
در پست بعدی داستان جنگ حضرت موسی(ع) را برسی خواهیم کرد.

در این داستان میخوانیم که :

اولا حکام ظلم و جور با بی حجابی توانستند ارتش بزرگ پیغمبر خدا(ع) را از پای درآورند.

دوم اینکه این حکام با بی حجابی زنان توانستند حکومت را و افسار آن مردمان را در اختیار خود بگیرند.

سوم اینکه زنان بد حجاب همیشه همانند یک ابزار مانند دیگر ابزار در دست ستمکران هستند. یعنی اینکه زنان در پوشش آزاد باشند ( آزادی حیوانی ، عریان و نیمه عریان بودن ) بها دادن به زن نیست. بلکه هدفی شوم پشت این قضیه نهفته است.
وقتی زنان بی حجاب باعث بالا رفتن فساد اخلاقی بشوند ، باعث سست شدن اراده مردم آن دیار است. چیزی که باعث نابودی سپاه حضرت موسی(ع) شد. و امروز باعث گرفتاری غرب شده است. وقتی در غرب مسئولان باعث آزارو اذیت زنان میشوند اراده ای وجود ندارد تا مانع از این کارها شود.
وقتی مسئولین خودشان گرفتار این فساد شوند ، باعث میشود هر کجا که صهیونیست کاری میکند مسئولین غربی خفه خون بگیرند. یکی از آثار فساد اخلاقی بزدلی است. ترس است. واهمه است.در واقع بی حجابی باعث بردگی نوین است.

چهارم در این داستان به این امر می رسیم که خود مفهوم بی حجابی یک نوع آزار و اذیت و یک نوع ملعبه دست شدن زنان و دختران است.
یا می توان اینگونه گفت که قانون بی حجابی یک قانون علیه زنان است.

هزاران برداشت منطقی و درست دیگر می توان از داستان و فرجام اندلس و جنگ حضرت موسی(ع) داشت. که کمترین آن فروپاشی حکومتها ، و بردگی نوین است. و از همه مهمتر و بدتر اسارت طبیعت زنان و دختران است.

باز در این پست میخواهید نتیجه گیری کنین ... من بارها بهتون گفتم ... این مسائل خارج از موضوع هستند ...

لطفا دنبال نتیجه گیری نباشید .... نتیجه گیری برای زمانی هست که شما قائل به مقایسه باشید ... تا زمانی که مقایسه ای وجود نداره نمیتونین مثال بزنین ...چطور مثال حضرت موسی وارد هست .... ولی مثالهایی که دوستان از کشور خوردمون میزنند وارد نیست ...

شما تمام صحبتهاتون خارج از موضوع هست ...

شما فقط میتونین آمار بدین ...

نه اجازه مثال زدن دارین
نه اجاز افسوس خوردن دارین
نه اجازه راهنمایی کردنشون رو دارید
نه اجازه خوشحالی دارین که کشور ما اینجوری نیست
و ...

بسم الله الرحمن الرحیم

عرض سلام و ادب و احترام خدمت سرکار خانم مینوی خرد(مارینر)

مینوی خرد;932391 نوشت:
سلام ... ج
جناب امام عشق کاره شما یک ایرادی داره و اون هم این هستش که دارین بابته این کار قضاوت میکنین ...

اگر میخواهید بیاید و در مورد فساد در اروپا صحبت بکنین ... خوب مختارین ... این کار رو بکنید ...

ولی دیگه حق قضاوت کردن و مقایسه کردن و احساس تاسف کردن و ... رو ندارین ...

احساس تاسف کردن و ... رو بزارین برای یه موضوع دیگه که در درونش تمام پارامترهای زندگی کردن ... در درون اونجا لیست شده و بعد از اینکه مقایسه کردین و تونستین ثابت کنین که اونها بدبخت هستند بیاین و احساس تاسف کنین براشون و براشون گریه کنین ...

این موضوع صرفا برای این هستش که در درونش در مورد فساد اخلاقی صحبت بشه ... لطفا هیجانی نشین و تاسف نخورین و بابتش دیگران رو راهنمائی نکنین ..ابتدا اینکه بنده قبل از ایجاد تاپیک انتظار داشتم شما اولین نفر باشید که وارد بحث شوید نه آخرین نفر. بماند...

صحبتی که نقل قول کرده اید از جانب بنده نبود.از جناب برتراند راسل بود. اگه مشکلی دارید با خود ایشون در میون بگذارید.


مینوی خرد;932393 نوشت:
جناب امام عشق ... شما باز میخواهید نتیجه گیری کنین ...
خوب نمیتونید برادر من نتیجه گیری کنین ... نتیجه گیری هدف این موضوع نیست ...

هدف این موضوع تنها این هستش که به بیان فساد و فحشا در درون اروپا بپردازه ...

شما زمانی قادر به نتیجه گیری هستید که امکان بازخورد آرا و مقایسه فساد و فحشا در درون تمامی کشورها و گفت و شنودی در مورد کارکردهای حجاب در درون تمامی جهان بتونین بدست بیارین ...

مثلا شما دارین عنوان میکنین بی حجابی باعث این مسائل میشه ...

این موضوع که جایه چنین نتیجه گیری هایی نیست اگر خواستید برید یک موضوع باز کنین که در درون اونجا بشه کشورهایی که حجاب اجباری دارند رو با کشورهای اروپایی مقایسه کرد بعدش اونجا در موردشون صحبت کنین ...

به نظرم اکثر پستهاتون خارج از موضوع هست .


اتفاقا نتیجه گیری کاملا ساده است و اتفاقا هر کسی که بدون تعصب و بدون اینکه بخواهد با هر روشی اروپا را تطهیر کند به این موضوع بپردازد به راحتی میتواند به نتیجه برسد.
و نتیجه آن است که بی حجابی باعث بروز فساد اخلاقی میشود ، باعث انواع بزهکاری ها می شود باعث اختلال روانی میشود و.....
پیرامون مقایسه کردن هم اولا در این خصوص در سایت تاپیک ایجاد شد. در ثانی شما بروید یک تاپیک در این خصوص ایجاد بفرمایید.

از طرفی درست ترین کار پیرامون آثار بی حجابی و بد حجابی کاری است که برویم کشورهایی که در این خصوص سالهاست جلوتر حرکت کردند را برسی کنیم. این که بخواهیم بی حجابی را در ایران رواج دهیم و بعد نتیجه را ببینیم و توجهی به تجربه غرب نکنیم کاری احمقانه است.


مینوی خرد;932394 نوشت:
باز در این پست میخواهید نتیجه گیری کنین ... من بارها بهتون گفتم ... این مسائل خارج از موضوع هستند ...

لطفا دنبال نتیجه گیری نباشید .... نتیجه گیری برای زمانی هست که شما قائل به مقایسه باشید ... تا زمانی که مقایسه ای وجود نداره نمیتونین مثال بزنین ...چطور مثال حضرت موسی وارد هست .... ولی مثالهایی که دوستان از کشور خوردمون میزنند وارد نیست ...

شما تمام صحبتهاتون خارج از موضوع هست ...

شما فقط میتونین آمار بدین ...

نه اجازه مثال زدن دارین
نه اجاز افسوس خوردن دارین
نه اجازه راهنمایی کردنشون رو دارید
نه اجازه خوشحالی دارین که کشور ما اینجوری نیست
و ...


اتفاقا نتیجه گیری کار درستی است. عقل سلیم هم میگوید در جوامع مختلف تجسس کنید و تجربه کسب کنید و عبرت بگیرید. این موضوع را حتی خداوند هم دستور داده است.

و اتفاقا بنده هم اجازه مثال زدن دارم ، هم اجازه تاسف خوردن دارم ، هم اجازه راهنمایی کردن دارم ، هم اجازه ناراحتی کردن یا خوشحالی کردن را دارم.... و اینها دستوراتی است که خداوند به عهده ی تمام مومنان قرار داده است.

بنده در همینجا به تمام طرفداران بی حجابی و بد حجابی عرض میکنم شما را به داشتن حجاب توصیه میکنم. اگر میخواهید به تباهی نروید حجاب را رعایت کنید. عاقبت بی حجابی نابودی جامعه است. از طرفی خوشحالم که هنوز کشور ایران به آن وخامت غرب نرسیده است. و ناراحتم که کار زنان غرب به اینجا کشیده است.

سرکار خانم بنده طبق موازین اسلامی موظف هستم ابتدا آمار و ارقام را بیان کنم. سپس نتیجه گیری کنم. و در انتها توصیه کنم.
و احدی از شما طرفداران سه آتیشه بی حجابی و غرب نه در جایگاهی هستید که این حق را از بنده بگیرید و نه همچین قدرت و توانی دارید که این حق را از بنده بگیرید.از طرفی بنده شغلم امر به معروف هست.یعنی وظیفه دارم نتیجه گیری کنم.

آقای امام عشق ... آخه نتیجه گیری نمیشه کرد ...

زمانی میشه نتیجه گیری کرد که نمونه آماری متفاوتی از جامعه های اسلامی و غیر اسلامی .... کشورهایی که حجاب دارند و ندارند مورد بررسی قرار بگیره ....

موقعی که شما نمیخواهید آماری از کشور خودمون اعلام بشه چجوری خودتون رو محق به قضاوت کردن میدونین که تجاوزها علتشون بی حجابی هست ...

مثله این میمونه که یک کسی بیاد موضوع درست کنه علت نباریدن باران در کشور این هستش که فساد در جامعه زیاد میشه ... و در ذیل این مطلبش عنوان کنه که نمیخواهیم در مورد دلایل جوی و ... بحث کنیم ... فقط میخوایم عکس دختر بی حجاب بزاریم ... و بعدش عنوان کنیم که این بی حجابی ها بوده که باعث شده باران نیاد ...

خوب برادر من اینجوری که نمیشه نتیجه گیری کرد ....

موضوع این تاپیک هم مشخص هست و شما در ابتدای تاپیک گفتید که میخواهید تنها به بیان آماری فساد در اروپا بپردازید ... خوب همین کار رو بکنین ...

ولی نتیجه گیری ابزارها و شرایطی داره که شما نمیخواهید واردش بشین و با این حال میخواهید نتیجه گیری کنین ... این هم به نظره من کاری کودکانه هست ...

مثله این میمونه که بیایم و آمار بدیم که اگر در درون ماشینتون چتر بزارین ... امکان تصادف کردن ماشینتون بیشتر هست ...
چون آمار داریم که تعداد ماشینهایی که تصادف کرده اند اکثرا در درونشون چتر بوده ...
و واقعا هم همینطور هست ... ماشینها اکثرا در روزهای بارانی تصادف میکنند ... و در روزهای بارانی اکثر مردم با خودشون چتر میارن ...
ولی چتر آوردن نبوده که باعث تصادف شده ...

اینی هم که شما دارین عنوان میکنین بی حجابی هست که باعث فساد اخلاقی و تجاوز و ... میشه ... مثله همون مثال چتر و باران هست ...
این گونه مسائل در مقام مقایسه ... بیان نمونه های آماری ... تجزیه و تحلیل مشخص میشن ...

نه اینکه بیایم و بگیم ...
من یه سری آمار میدم ... با جاهای دیگه هم کاری ندارم ... تجزیه و تحلیلهاتون رو هم کاری ندارم جاش موضوع دیگه هست ...

امام عشق;932162 نوشت:
نابرابری جنسیتی با آراو اذیت جنسیتی و تجاوز جنسیتی فرق میکند.
نابرابری جنسیتی ربطی به آزو اذیت جنسی و تجاوز جنسی ندارد.

نابرابری با تجاوز دو مقوله جدا از هم هستند. و در این تاپیک هم قرار نیست نابرابری های جنسیتی را برسی کنیم.

با سلام

شما عنوان تاپیک را گذاشتید ازار و اذیت زن در اروپا
این عنوان کلیست و شامل همه نوع ازار و اذیت می شود و نه تنها ازار و اذیت جنسی
اگر منظورتان تنها ازار و اذیت جنسی می باشد باید در عنوان تاپیک قید می فرمودید
انگاه من ان پست را نمی نوشتم

در حالت کلی ازار ازذیت زن منحصر به جنسی نیست و بسیاری از موارد دیگر را از جمله نابرابری جنسیتی را هم در بر می گیرد

قوانین ظالمانه در مورد زن را هم در بر می گیرد و خیلی چیزهای دیگر

با سلام
دوست گرامی صرفا با دیدن یک فیلم نمیتوان در مورد دنیای غرب سخن گفت ، اگر منظورتان متلک گفتن است که این کار مختص کشورهای اسلامیست ( البته اینکار ناپسند در دین ما به شدت نهی شد است)متأسفانه ونسبت این متلک گفتنها در کشور خودمام خیلی زیاد تر است و شاید ریشه در فرهنگ کشورها داشته باشد ، هر چند در دنیای غرب نسبت به زنان ظلمهای شده و میشود همانگونه که در کشور ما و یا خیلی از کشورهای دیگر به زنان ظلمهای میشود

موضوع قفل شده است