لوزان

مظلوم ترین افراد روی زمین...

انجمن: 

تمام دوربین های خبری دنیا، در طول شبانه روز به سوی هتل مذاکرات لوزان سوئیس دوخته شده، تا لحظه لحظه گفتگوها و مهلت ها و تمدیدها و خنده ها و سرفه ها و اما و اگرهای این میز کشدار و نابرابر را به گوش جهانیان مخابره کنند! شش قلدر دنیا آن طرف میز نشسته اند، دست در دست هم، تا یک ایران که این طرف میز است را زمین بزنند؛ اما زهی خیال باطل...
.
.
.
ولی صدها کیلومتر آن طرف تر از محیط آرام لوزان سوئیس، جایی که هیچ دوربینی حوصله دیدنش را ندارد و هرگز کمتر تصویری از او مخابره نمی کند، دریای خون بپاست! غوغایی است! یک ساعت آرام و قرار ندارد اما دریغ از کمترین گزارش رسانه ای در سطح جهانی! چه خبری بالاتر و مهمتر از بمب های خوشه ای؟! چه خبری داغتر از بمب های ممنوعه! بمب هایی با اورانیوم ضعیف شده!

ائتلافی از وحشی ترین حرامیان خونخوار، علیه کشوری کوچک با مردمانی سنتی، مذهبی، ساده‌دل، و تنها و غریب و بی یار و یاور! تمام مراکز درمانی و غذایی اش را نابود کرده اند و دور تا دورش را هم محاصره! یک قتل عام روشن در قرن گفتگوی تمدن ها! در قرن پیشرفت و صنعتی شدن! آن هم از سوی حرامیانی که قلب عالم اسلام را به اسارت گرفته اند و ادعای کلیدداری کعبه و خادمی حرمین شریفین را دارند!

آیا داغتر از این خبری سراغ دارید؟

روزی نیست که ناله کودکانی که زیر بمب های ممنوعه تکه پاره می شوند، بلند نشود!
روزی نیست که ده ها کودک و پیر و جوان و زن و مرد، با بدن های تکه پاره سر در آرامگاه ابدی نگذارند!
روزی نیست که حرمت ماه حرام و ماه مبارک شکسته نشود!

راستی، مگر خدا نفرمود: جنگ در ماه حرام، حرام است. مگر نفرمود: جنگ در ماه حرام گناه بزرگی است. مگر نفرمود حرمت ماه حرام را نگه دارید. مگر نفرمود: بر تجاوز و گناه همدستی نکنید که عذاب سختی در انتظارتان خواهد بود!

يَسْئَلُونَكَ عَنِ الشَّهْرِ الْحَرامِ قِتالٍ فيهِ قُلْ قِتالٌ فيهِ كَبيرٌ... (بقره/217)
از تو، در باره جنگ كردن در ماه حرام، سؤال مى ‏كنند بگو: «جنگ در آن، (گناهى) بزرگ است‏...

يا أَيُّهَا الَّذينَ آمَنُوا لا تُحِلُّوا شَعائِرَ اللَّهِ وَ لاَ الشَّهْرَ الْحَرامَ وَ ... وَ لا تَعاوَنُوا عَلَى الْإِثْمِ وَ الْعُدْوانِ وَ اتَّقُوا اللَّهَ إِنَّ اللَّهَ شَديدُ الْعِقابِ (مائده/2)
اى كسانى كه ايمان آورده ‏ايد، حرمت شعاير خدا، و ماه حرام و ... را نگه داريد ... و در گناه و تجاوز دستيار هم نشويد، و از خدا پروا كنيد كه خدا سخت ‏كيفر است

پس آن همه ادعای قرآن و مکه و کعبه و توحید و عبادت کجاست؟
آن همه ادعای خادم حرمین شریفین برای چیست؟
سر این همه مسلمان ساکت و خفته در خواب غفلت را می توان با لوای خادم حرمین شریفین و چاپ قرآن و ادعای موحد بودن، شیره مالید! اما سر خدا را هم می توان؟!
.
.
.
و همچنان تمام دوربین های خبری دنیا، و در نتیجه، تمام چشم ها و فکرهای خفته عالم، به هتل مذاکرات لوزان سوییس دوخته شده تا مهمترین مساله دنیا، یعنی ایران خطرناک، حل شود!
در منطق این حرامیان، داعش خطرناک نیست!
رژیم کودک‌کش صهیونیستی خطرناک نیست!
عربستان سعودی جنایتکار و وهابی های افراطی آدم‌خوار، خطرناک نیستند!
تنها خطر دنیا، ایران است و ایرانی!
.
.
.
تمامی ندارد این بازی صهیونیستی؛ مهندسی چشم ها و فکرها و قلب های مردمان خفته ی دنیا!
خطر کجاست؟
مهاجم کیست؟
ظالم کو؟
مظلوم کجاست؟
پاسخ این پرسش ها، هرگز از دوربین های لوزان سوئیس بیرون نخواهد آمد!
.
.
.
آری، اینجا قلب تپنده مظلوم‌ترین افراد دنیاست که در محاصره آتش و خون می سوزند و صدایی از کسی بلند نمی شود!
اینجا یمن است؛ سرزمین مقاومت، کشور خون و قیام!
سلام بر یمن و بر کودکان شهیدش!

الا لعنة الله علی القوم الظالمین
وَ سَيَعْلَمُ الَّذينَ ظَلَمُوا أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ (شعرا/227)

بیانات امام خامنه ای درباره مذاکرات لوزان+بازتاب سخنانشان

[="Black"]رهبر انقلاب: همه بدانند نه در مسائل منطقه و نه بین‌المللی هیچ مذاکره‌ای با آمریکا نداریم/ مذاکره هسته‌ای تجربه‌ای خواهد شد/اگرطرف مقابل از کج‌تابی‌های معمولی‌اش دست برداشت، تجربه می‌شود که خب در موارد دیگر هم می‌شود با آنها مذاکره کرد/ اما اگر دیدیم باز هم کج‌راهه می‌روند مسلما تجربه‌ی گذشته‌ی ما تقویت می‌شود.


رهبر انقلاب: ما با سعودی‌ها در مسائل مختلف اختلافات متعددی داریم اما همیشه می‌گفتیم در سیاست خارجی متانت و وقار نشان می‌دهند اما چند جوان بی‌تجربه امور آن کشور را در دست گرفته و دارند جنبه‌ی توحش را بر جنبه‌ی ظاهرسازی غلبه می‌دهندکه به ضررشان تمام خواهد شد.


رهبر انقلاب: سعودی‌ها باتجاوز به یمن خطا و اشتباه کردند و بدعت بدی را در منطقه بنیان گذاشتند/ کار سعودی‌ها در یمن مشابه جنایات صهیونیست‌ها در غزه است/ اقدام علیه ملت یمن،"جنایت، نسل‌کشی و قابل تعقیب بین‌المللی"است.


رهبر انقلاب: توانایی دفاعی کشور، مشت محکم ملت درعرصه‌ی نظامی است، این باید محکم بماند و محکمتر بشود/ حمایت ما از برادران مقاوم درنقاط مختلف جهان مطلقا نباید درمذاکرات مورد خدشه قرار بگیرد/ توسعه‌ی علمی و فنی حتما باید ادامه پیدا کند.


رهبر انقلاب: به مسئولین تذکرداده‌ایم به هیچ وجه نباید اجازه داده شود به بهانه‌ی نظارت،حریم امنیتی و نظامی کشور نفوذ شود/مسئولین نظامی مأذون نیستند به بهانه‌ی بازرسی، بیگانگان را به حریم امنیتی کشور راه دهند یا توسعه دفاعی کشور را متوقف کنند.


رهبر انقلاب: تحریم‌ها،اگر چنانچه به یک توافق رسیدند، در همان روز توافق باید لغو بشود/ می‌بینید که یکی (ازطرف مقابل) می‌گوید ۶ماه بعدازتوافق،یکی می‌گوید یک‌سال بعد تحریم‌ها برداشته می‌شود/ اگر لغو تحریم‌ها قرارست منوط به یک فرایند بشود،پس برای چه مذاکره کردیم اصلا.
رهبر انقلاب: به مسئولین گفته‌ایم به طرف مقابل اعتماد نکنید، به لبخند او فریب نخورید، به وعده‌ی نقد او اعتمادنکنید، چون وقتی خر او ازپل گذشت به شما می‌خندد/ دیدید ژست رئیس‌جمهور آمریکا را بعد از انتشار یک بیانیه‌ی صرفا مطبوعاتی.


رهبر انقلاب: ممکن است بگویند فقط ۳ماه وقت داریم، خب حالا ۳ماه بشود ۴ماه، آسمان که به زمین نمی‌آید، کما اینکه طرف مقابل ما دردوره ای ۷ماه مذاکرات رابه عقب انداخت.


رهبرانقلاب: من هیچ‌وقت به مذاکره با آمریکا خوشبین نبودم/با اینکه خوشبین نبودم با این مذاکرات موردی موافقت کردم و از مذاکره کنندگان حمایت کردم و می‌کنم/ با توافقی که منافع و عزت ملت را حفظ کند موافقیم/ اما توافق نکردن شرف دارد به توافقی که منافع و عزت ملت از بین برود.


رهبر انقلاب: همه چیز درجزئیات است، ممکن است طرف بدعهد مقابل بخواهد درجزئیات، کشور ما را محصور کند/ اینکه حالا به بنده و دیگران تبریک می‌گویند بی‌معنی است/ آنچه تاکنون انجام شده نه اصل توافق و محتوای آن را تضمین می‌کند، نه حتی اینکه مذاکرات تا به آخر برسد.


رهبر انقلاب دردیدار مداحان: می‌پرسند چرا فلانی(رهبری) درباره هسته‌ای موضع نگرفته/ جایی برای موضع‌گیری وجود نداشته/ مسئولین می‌گویند هنوز کاری انجام نشده و چیز الزام‌آوری نیست/نه موافقم نه مخالف.[/]