فرانسه

اسلام را از طریق منابع اصیل بشناسانید + دانلود

اسلام را از طریق منابع اصیل بشناسانید + دانلود
امروزه با توسعه روابط فردی در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی می‌توان به راحتی با جوانان جوامع غربی ارتباط برقرار کرد و با آنان در مورد اسلام وارد بحث شد. در این مباحثه‌ها که هر روز هم به حجم‌شان افزوده می‌شود نیاز به منابعی پیدا می‌کنیم که بتوانیم آن‌ها را به راحتی در اختیار مخاطب خود قرار دهیم. منابعی که اسلام اصیل را به زبان آنان ارائه دهد.
کد خبر: ۳۸۳۱۲۳
تاریخ: ۰۹ بهمن ۱۳۹۳ - ۲۳:۱۴

گروه جنگ نرم مشرق- با توجه به نامه مقام معظم رهبری خطاب به جوانان اروپایی و آمریکای شمالی مبنی بر شناخت اسلام با استفاده از منابع اصیل و مآخذ دست اول، یکی از وظایف رسانه‌ها معرفی منابعی اصیل اسلامی به زبان‌های خارجی است تا مخاطبان محترم بتوانند در مواجهه با جوانان غربی این منابع را در اختیار آنان قرار دهند.
یکی دیگر از دلایل معرفی کتاب‌ها و وب‌سایت‌های مورد تایید برای ارائه به جوانان غرب، عدم نمایش مناسب این وب‌سایت‌ها و کتب در جستجوهای گوگل در کشورهای غربی است.

کتاب‌ها

آنچه که در ادامه می‌آید تعدادی از منابع برای نشر اسلام به زبان‌های انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی و ایتالیایی است:

معرفی کتب انگلیسی درباره اسلام
1. کتاب شروع مسیر، در باب معرفی اصول دین برای دانلود کتاب روی نام انگلیسی کتاب کلیک کنید: Beginning of the Path

2. کتاب چگونگی شروع سفر مسئولیت دینی در باب حجاب: How To Start Your Journey Of Religious Responsibility
3. کتاب تقلید در باب توضیح کامل چرایی و چگونگی تقلید از یک مرجع تقلید: Imitation
4. کتاب مسیر دانش، در باب چرایی خلقت انسان، سبک زندگی اسلامی و دلایل احکام اسلامی: Path of knowledge

5. کتاب تنظیم حقوق و جامعه از دیدگاه امام خمینی (ره): Setting right and society
6. کتاب این اسلام است نوشته دکتر محمدحسن قدیری ابیانه: This is Islam
7. کتاب جامعه و تاریخ شهید مطهری: Society and History
8. کتاب دین و دنیا شهید مطهری: Religion and the World

9. کتاب حقوق انسان نوشته محمدعلی تسخیری: Human rights
10. کتاب پیروزی انقلاب اسلامی ایران: Achievement of the islamic revolution of iran

11. کتاب ایران معاصر، در باب توضیح سیستم سیاسی جمهوری اسلامی ایران: Contemporary iran
12. کتاب انقلاب اسلامی، تجربه‌ای جدید در دنیای معاصر: Islamic revolution
13. کتاب پی بردن به اسلام شیعی، نوشته استاد محمدعلی شمالی: Discovering shi‘i islam
14. کتاب صهیونیزم بین‌الملل، در باب تاریخ و ریشه‌های شکل‌گیری صهیونیزم و برنامه‌های آینده آن: The international Jew
15. کتاب قانون اساسی جمهوری اسلام ایران، به همراه استدلال‌های دینی: The Constitution of the Islamic Republic of iran
16. کتاب مفهوم انقلاب اسلامی، تحلیلی بر انقلاب ایران: The concept of islamic republic
17. کتاب مقدمه‌ای بر قلب و نفس: A new beginning of Heart & Soul
18. کتاب نقش و ارزش زن: Woman’s Value and Role

19. کتاب ساختارهای فلسفی آیت‌الله مصباح یزدی: Philosophical Instructions
20. کتاب شیعه در اسلام، علامه طباطبایی: Shia in Islam
21. کتاب جوانان و اخلاق، پیرامون گناهان کبیره در اسلام: Youth and morals

22. کتاب شیعه: امامت و ولایت؛ برای دانلود روی تصویر کلیک کنیدکتب فرانسوی درباره اسلام:
1. کتاب راهنمای سفر به جهان دیگر: guide de voyage vers un autre monde
2. کتاب واقعیت‌های انقلاب اسلامی: les realites et les de la revolution islamique

3. کتاب آداب‌الصلاه امام خمینی (ره): Le secret de la prière

4. کتاب مسئله حجاب شهید مطهری: La question du HIJAB

5. کتاب قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران: La Constitution De La République Islamique d’Iran

6. کتاب پروتوکل‌های بزرگان صهیونیست: protocoles des sages de sion

کتاب‌های اسپانیولی درباره اسلام:
1. کتاب انقلاب اسلامی، مسیر آینده مردم (la revolucion islamica, futuro sendero de los pueblos): پارت نخست - پارت دوم - پارت سوم
2. کتاب نامه‌ای از جمهوری اسلامی: la carta de la republica islamica

3. کتاب نامه امام علی (ع) به مالک اشتر: Seleccionado nahjol alagha
4. کتاب وصیت‌نامه سیاسی و الهی امام خمینی (ره): testamento politico y religioso del lider
5. کتاب جامعه و تاریخ نوشته شهید مطهری: پارت نخست - پارت دوم - پارت سوم
6. کتاب رساله حقوق امام سجاد (ع): Carta de los derechos
7. کتاب مسئله حجاب نوشته شهید مطهری: Hiyab

8. کتاب صحیفه سجادیه: As-Sahifa al-Kamilah as-Sayyadiiah
9. کتاب حقوق زن در اسلام نوشته شهید مطهری (Los derechos de la mujer en el islam): پارت نخست - پارت دوم - پارت سوم - پارت چهارم

کتاب‌های ایتالیایی زبان درباره اسلام:
1. کتاب طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن
2. کتاب خلاصه‌ای از آموزه‌های اسلامی: compendio delle dottrine islamiche

وب‌سایت‌ها

آنچه که در ادامه می‌آید بخش کوچکی از وب‌سایت‌های مورد تایید حوزه علمیه قم برای اشاعه اسلام در جغرافیای زبان انگلیسی است:

موسسه بین‌المللی مطالعات اسلامی
موسسه بین‌المللی مطالعات اسلامی یکی از موسسات وابسته به مدیریت حوزه‌های علمیه کشور می‌باشد که آموزش طلاب علاقه‌مند را در سطح سه و چهار حوزه‌های علمیه به عهده گرفته است. این موسسه که به عنوان اولین گام، آموزش رشته مطالعات اسلامی به روحانیون مسلط به زبان‌های عربی و انگلیسی را برنامه خود قرار داده، تمامی دروس اختصاصی و عمومی خود را به یکی از این دو زبان ارائه می‌دهد.


برای ورود به وب‌سایت‌ها روی تصاویر کلیک کنید

موسسه بین‌المللی رسالت
این موسسه در قم واقع است و حدود سه سال است که کار خود را تحت نظارت حجه‌الاسلام دکتر محمد شمالی آغاز کرده است. موسسه بین‌المللی رسالت، هدف خود را تقویت فهم دینی از طریق گفتگو، ارتقای وضعیت جوامع مسلمان در دنیا انگلیسی زبان، انتشار دانش اسلامی، و ارائه محیطی برای صحبت میان جوامع مسلمان در دنیا انگلیسی زبان عنوان کرده است.

وب‌سایت الاسلام
این وب‌سایت در بخش‌هایی با عناوین ایمان و عقیده، فلسفه و روحانیت، قرآن و حدیث، آموزش و جامعه، تاریخ و سیاست، و حقوق و پرستش مطالب خود را به مخاطبان انگلیسی زبان ارائه می‌دهد. همچنین این وب‌سایت ترجمه برخی کتب مانند نهج‌البلاغه و کتاب معاد شهید دستغیب را به زبان انگلیسی منتشر کرده است. این سایت توانسته بخش‌های اعظم اسلام را به شکلی منظم به مخاطب معرفی کند.


کتاب‌خانه دیجیتالی معارف اسلامی و علوم انسانی
کتابخانه اسلامیکا یک هدف ساده و در عین حال بنیادین را پیگیری می‌کند: اطمینان از انتشار ادبیات و محتواهای تولید شده در حوزه معارف اسلامی و علوم انسانی در فضاهای نشر و اطلاع‌رسانی مبتنی بر فن‌آوری‌های همراه. بنابراین، کتابخانه اسلامیکا در مرحله اول تمامی ادبیات و محتواهای موجود را با سرعت و با رعایت ضوابط و معیارهای ویژه، برای مطالعه در محیط‌های علمی و اطلاعاتی جدید آماده می‌کند.

کل تفسیر المیزان به زبان انگلیسی
این وب‌سایت نیز کل ترجمه انگلیسی تفسیر المیزان را به شکلی خوانا و منظم برای مخاطبان انگلیسی زبان تهیه کرده و فضای مجازی قرار داده است. آیات قرآن کریم به زبان انگلیسی و عربی نیز در آن وجود دارد.

وب‌سایت دانش اسلام

این وب‌سایت تعداد زیادی کتاب در مباحث خداشناسی، امام‌شناسی، معادشناسی، اخلاق و حکمت، تفسیر، حقوق و تاریخ اسلامی معرفی کرده است که به زبان انگلیسی هم ترجمه شده‌اند.

مرکز توزیع بین‌المللی کتب و آثار اسلامی رسالت غدیر
«مرکز توزیع بین‌المللی کتب و آثار اسلامی رسالت غدیر» ، با هدف نشر و گسترش معارف و علوم اسلامی و همچنین معرفی آثار فاخر اسلامی، با جمع‌آوری و ساماندهی کتب ترجمه و چاپ شده در موضوعات اسلامی به چهل زبان و توزیع آنها در عرصه بین‌الملل، فعالیت می‌نماید. در سایت اینترنتی مرکز، فهرست کتب اسلامی به تفکیک زبان‌ها و موضوعات، درج شده است که علاقمندان می‌توانند کتب مورد نیاز را به صورت اینترنتی، حضوری و یا تماس تلفنی از این مرکز تهیه و خریداری نمایند.

گروه جنگ نرم مشرق از شما مخاطبان و کارشناسان محترم تقاضا می‌کند در صورت در اختیار داشتن منابع دیگری که ممکن است توسط هموطنان گرامی در ارتباط با جوانان کشورهای غربی مورد استفاده قرار گیرد، ضمن برقراری ارتباط با ما از طریق آدرس پست الکترونیک soft.war@mashreghnews.ir این منابع را در اختیار ما قرار دهید تا در اولین فرصت منتشر شوند.


[/HR]-- برای استفاده از کتبی که در چند پارت برای دانلود قرار داده شده‌اند، تمام پارت‌ها را دانلود کرده و سپس با استفاده از نرم‌افزارهای فشرده‌سازی اقدام به باز کردن آن‌ها کنید.

كشتار در سن بارتلمی فرانسه

انجمن: 

بسم الله الرحمن الرحيم
با سلام و ادب و احترام

برخي منابع از كشتار سن بارتلمي افراط و تفريط هايي مي كنند،واقعيت ماجرا چيست؟
كشتار سن بارتلمي حادثه اي كوچك بود يا فاجعه اي عظيم؟
علت و منشاء اين حادثه چه تفكري بود؟

حوادث هولناک فرانسه ، خیمه شب بازی جدید غرب

به نام خدا

شب گذشته یه سلسله انفجار تروریستی و انتحاری در پاریس اتفاق افتاد ، بیش از صد نفر کشته و بیش از صد نفر زخمی و مهمتر از اون موج عجیب وحشت و ترس در فرانسه و به تبع اون در کل اروپا .
تمام کنسرت ها ، مراکز تفریحی و مراکز تجمع تعطیل شدن ، مردم بسیار کم از منازل خارج میشن و طبق معمول همه پای تلویزیون ها و شبکه های خبری تا اونچه که از قبل برای این منظور آماده شده بود به خورد مخاطبین به شدت هراسان خودشون بدن .
تمام مرزهای فرانسه و حتی چند کشور دیگه بسته شده و هیچ ورود یا خروجی صورت نمیگیره ، تصور کنید که چه وضعیتی پیدا میشه و مردم به چه حالتی از ترس و آشفتگی میرسن و همه مدام از خودشون میپرسن میخواد چی بشه ؟ و این وضعیت به کجا میرسه ؟ ...
اقداماتی که حتی برای 11 سپتامبر هم انجام نشد !
در بحبوحه ی جنگ با داعش در سوریه ، جایی که حملات دولت و روسها در این کشور روی غلتک افتاده بود و ضربات مهلکی داشت به داعش وارد میشد .
درست چند ساعت قبل از اینکه یک رییس جمهور از ایران بعد از یک دهه به یک سفر اروپایی بره و قرار بود با رییس جمهور ایتالیا و فرانسه دیدار کنه .
جالبه که داعش مسولیت حملات رو بر عهده میگیره ، داعشی که خودش دست پرورده ی مستقیم غرب و آمریکاست و از لحظه ی تشکیل تا بحال تمما در جهت منافع اونها حرکت کرده . یکبار به یک گروه آمریکایی حمله ای نداشته یا یکبار در اسراییل بمب گذاری نداشته و حتی رهبرانش هم اعلام کردن که اولویت اونها جنگ با اسراییل نیست ! (ولی اولویتشون به خاک و خون کشیدن مردم عراق و سوریه هست و اینکه با پرچم منقوش به لااله الا الله این اقدامات رو انجام بدن )

از موقعی که طالبان تمام اهداف پیش بینی شده رو بدست آورد و دو کشور افغانستان و عراق اشغال شد ، این گروه مهر انقضا خورد و بعد از حدود ده سال اسامه بن لادن ظاهرا کشته شد و مردم دنیا که دیگه دلیلی نداشتن که اسم طالبان رو بشنون باید اسم جدیدی و خطر یه گروه خشن اسلامی دیگه رو دائما در اخبار جهان میشنیدن .
داعش شکل گرفت ، از کمکهای بی حد و حصر عربستان و قطر و ترکیه و امارات که در آغاز کار بگذریم ، بعد از اون داعش با تسلط به منابع نفتی عموما در شمال عراق شروع به فروش نفت کرد و حتی از کمکهای غربی و عربی هم برای ادامه ی حیات بی نیاز شد ، نفتی که به صورت قاچاق و به قیمت خیلی پایین به همین کشورهای اروپایی فروخته میشد تا هم اروپاییها به نفت ارزان برسن و هم اینکه داعش بتونه بیشتر اسلام هراسی کنه ، معامله ی دو سر سود .
اصلا نمیشه این حجم عظیم از نفت رو براحتی در دنیا فروخت ، در نظر بیارید که کشور ایران برای فروختن نفتش مشکل داشت اونوقت یک گروه تروریستی میتونه بدون زد و بند و حمایت همچین کاری رو صورت بده ؟؟!

در کشوری مثل فرانسه شما آب بخوری تا 7 تا دوربین امنیتی و مامور اطلاعاتی آمارت رو دارن بعد یه گروه تروریستی و آدم کش و بی سواد بیان اونجا همچین انفجارهای هماهنگی رو انجام بدن ، خب خیلی واضحه که غرب وقتی دیده در سوریه اتفاقات داره به سمتی میره که به نفعش نیست شروع به خود زنی کرده تا بتونه با یه بهانه ی دندون گیر و محکم راسا وارد جریانات سوریه و منطقه بشه تا منافع کثیفش رو تامین کنه ، و گرنه بنده به هیچ وجه من الوجوه نمیتونم قبول کنم که تو کشوری مثل فرانسه 4 تا آدم بی سواد همچین حرکتی انجام بدن ، این موضوع در حد محال هست . کوچکترین مواد منفجره یا مشکوک اگر بخواد از مرز این کشور رد بشه با دستگاههای پیشرفته اسکن میشه و قابل شناسایی هست ، تولید این مواد هم اینقدر تکنولوژی و تجهیزات کارخانه ای میطلبه که از 4 تا که چه عرض کنم از 400 تا آدم تروریست هم بر نمیاد ، و صدها دلیل علمی و امنیتی دیگه ....
این اتفاق میتونه دلیل محکمی باشه در دست دولت های غربی تا مهاجرین سوری و عراقی رو که پیش از این با ژست مربانانه میپذیرفتن از این به بعد نپذیرن و رفتارهای تند گذشته رو در قبال پناه جویان ادامه بدن .

اونچه که در حال شکل گیری است متاسفانه نقشه ی شوم دیگری از طرف غرب هست تا با راه انداختن یک 11 سپتامبر دیگه بتونن مردم بیشتری رو در دنیا چپاول کنن ،
به استعمار قرن 21 خوش آمدید ...

.

نسب آل سعود به یهودیان خیبر می رسد

اعوذ بالله من الشیطان الرجیم

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا رسول الله(ص)


السلام علیک یا امیرالمومنین (ع)

السلام علیکم یا اهل بیت نبوه (ع)

السلام علیک یا صاحب الزمان (عج)

================================


سلام دوستان

امروز همه در اخبار دیدیم و شنیدیم که

آل سعود (لعنت الله علیه ) به یمن حمله نظامی کرده است و مدعی شده است مواضع انصار الله را زده است و این در حالی است که کودکان و زنان بی دفاع را مورد هدف قرار داده است و منازل مسکونی مردم را با خاک یکسان کرده است:


تصاویر این جنایت

[SPOILER]

[/SPOILER]نکته قابل توجه هم این است که صهیونیسم و رژیم کودک کش اسرائیل نیز در این کوک کشی و جنایت آل سعود را همراهی کردند!

و این ها در حالی است که موضوع یمن یک موضوع داخلی است و به هیچ بیگانه ای ربطی ندارد و انصارالله یمن شیوه گفتگو و مشارکت همه احزاب را در پیش گرفته بود!

علتی که این تاپیک را با این عنوان ایجاد کردم این است که برای شما ثابت کنیم که نسب آل سعود به یهودیان خیبر می رسد.

لذا همراهی آل سعود(یهودیان خیبر) با صهیونیسم جهانی چیز عجیبی نیست! فقط خواستیم بگوییم تا دوستان این قوم پلید را خوب بشناسند:


در کتاب معجم القبائل العرب می خوانیم:

"سعود:


المعروف ان آل سعود من المصاليخ، من المنابهة، من المواهب، من مسلم، من عنزة، منهم العائلة المالكة بالمملكة العربيةالسعودية.
(عشائر العراق للعزاوي ص 284)"


ترجمه : معروف آ نست كه ال سعود از المصاليخ، ازالمنابهة، از المواهب، از مسلم ،از عنزة هستند

معجم القبائل العرب، عمر رضا کحاله، چاپ موسسه رساله،ج2،ص521،ذیل واژه سعود.

سپس در شرح صحیح بخاری می خوانیم:

قوله: (بخيبر)، وهو بلدة عنزة في جهة الشمال والشروق عن المدينة على نحو ست مراحل، وخيبر بلغة اليهود حصن. قوله: (فلما تبايعنا رجعت على عقبي)


خیبر شهر قبیله عنزه در شمال شرقی مدینه است

عمده القاری فی شرح صحیح بخاری،بدرالدین عینی،ج11،ص232.

یا مراجعه کنید به صبح الاعشی:


قال فی تقویم بلدان و هی بلده بنی عنزه من الیهود

خیبرشهر قبیله عنزه یهودیاست

صبح الاعشی،ج4،ص290

یعنی آل سعود نسبشون به همون یهودی هایی بر می گرده که تو خیبر بودند.


مدارک دیگری هم هست ، می توان به این لینک مراجعه کرد:

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930514000104

منتظر کارشناس محترم می شویم تابا مطالبشان وهابیت و آل سعود را رسوا کنند.


دانلود نماهنگ لبیک یا محمد(ص) - محکومیت توهین

اعوذ بالله من الشیطان الرجیم

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا رسول الله(ص)
السلام علیک یا امیرالمومنین (ع)

السلام علیکم یا اهل بیت نبوه (ع)

السلام علیک یا صاحب الزمان (عج)

================================ما عاشق حضرت محمد(ص) هستیم

(we love Prophet Muhammad (pbuh

(nous aimons Prophète Muhammad (psl

نماهنگ لبیک یا محمد(ص) با صدای پویا بابایی

[FLV]http://host3.aparat.com//public/user_data/flv_video_new/669/a1dfda20c7c342dbf9556661b1c6e7c92006650.mp4[/FLV]

http://www.aparat.com/v/CaOqX

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

محکومیت توهین به پیامبر اسلام حضرت محمد(ص) توسط مجله شارلی ابدو


Condamnation pour avoir insulté le Prophète Muhammad (psl) par le magazine Charlie Hebdo


Conviction for insulting the Prophet Muhammad (pbuh) by the magazine Charlie Hebdo

پیام آیت الله العظمی مکارم شیرازی دام ظلّه به عالیجناب پاپ فرانسیس رهبر کاتولیک های جهان

[=&amp]سلام علیکم و رحمت الله وبرکاته
############################################################
این مطلب رو از سایت فیلسوف عارف،فقیه فاضل،مفسر بزرگ قرآن،نویسنده ی توانای جهان اسلام،استاد اخلاق،علامه مهذب،پاک و هوشمندحضرت آیت الله العظمی ناصر مکارم شیرازی(دامت برکاته)
برای شما این جا می گذارم(ان شا الله که بتونه کمکی کرده باشه)
############################################################
[/][=&amp]از سوی دفتر حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی دام ظلّه اعلام شد:[/]پیام معظّم له به عالیجناب پاپ فرانسیس رهبر کاتولیک های جهان


اخیراً برخی مقامات واتیکان از علمای جهان اسلام درخواست کرده­ اند تا در برابر حملات وحشیانه گروه تکفیری داعش علیه مسیحیان و اقلیت ­های دینی در شمال عراق، موضع­ گیری نمایند
عالیجناب پاپ فرانسیس رهبر کاتولیک­های جهان
با سلام و تحیت؛
اخیراً برخی مقامات واتیکان از علمای جهان اسلام درخواست کرده­ اند تا در برابر حملات وحشیانه گروه تکفیری داعش علیه مسیحیان و اقلیت­های دینی در شمال عراق، موضع­ گیری نمایند.
جناب عالی نیز پیامی به دبیر کل سازمان ملل فرستاده ­اید و از ایشان خواسته ­اید تا تمام امکانات خویش را برای جلوگیری از خشونت علیه مسیحیان و اقلیت ­های دینی استفاده کند.
اینجانب ضمن استقبال از این پیشنهاد، هرگونه ارتباط و همکاری بین رهبران ادیان مختلف جهان برای نجات جامعه بشری را ضروری می دانم و قویاً این حملات وحشیانه را محکوم می کنم و از تمام مسلمین جهان می­ خواهم این جنایات ضد انسانی را محکوم کنند و در این راستا دو نکته را به عرض می­ رسانم:
1. گروه­های تکفیری بزرگترین بلای جان بشریت امروز، فارغ از نوع دین و ملیت آنهاست. ما این خطر را سالهاست فریاد می­ کنیم. بنده سه سال قبل در دیدار خود با رئیس محترم شورای پاپی واتیکان با اشاره به خطر گروه­ های تکفیری به ایشان گفتم:
«من هفته ­ای نیست که در صحبت ­هایم کارهای این عده از افراطیون را محکوم نکنم... اعمال این اقلیت افراطی را نباید به حساب اسلام گذاشت».
به تصریح قرآن مجید پیامبر اسلام رحمت برای همه جهانیان است. ولی متأسفانه بسیاری از رهبران سیاسی و دینی جهان نه تنها در برابر این پدیده شوم سکوت کردند، بلکه بعضاً به حمایت و تأیید عملی آن پرداخته ­اند.
اگر حمایت­ های مالی و تدارکاتی و تسلیحاتی برخی کشورهای غربی و دولت­ های سرسپرده منطقه نبود، گروه داعش و امثال آن امکان ادامه حیات و جنایت و خونریزی وسیع پیدا نمی­ کردند.
2. بنده متقابلاً انتظار دارم مواضع واتیکان در دوره جناب عالی در برابر ظلم ­ها و فجایعی که به نام­ های مختلف انجام می­ شود، صریح ­تر و شفاف­ تر باشد، خواه ظلم علیه اقلیت­ های مسیحی در کشورهای اسلامی انجام شود و یا اقلیت ­های مسلمان در کشورهای غربی و امثال آن. از خداوند متعال برای جناب عالی موفقیت و برای همکارانتان نیز توفیقات بیشتر خواستارم.
موفق باشید
ناصر مکارم شیرازی

تاریخ انتشار : « 1393/05/30 »

[=&amp]والسلام على من اتبع الهدى[/]

[=&amp]
[/]

لایه های پنهان جنگ

انجمن: 

[="Arial"][="DarkOrchid"]

به نام خدا...

کنت دمارانش(رئیس سابق سازمان جاسوسی فرانسه)
«ایران یکی از قدرت های واقعی منطقه است که دارای ذخایر عظیم نفت در قلمرو وسیع و پرجمعیت خود می باشد؛ هزاران سال است که این امپراتوری به عنوان تنها قدرت مسلط کل منطقه شناخته شده است . اکنون در زمان آیت الله خمینی این قدرت چندین برابر شده است».

پیام کنت دمارانش به صدام در خصوص امام خمینی:
« در مورد این مرد (آیت الله خمینی) هوشیار باش . هیچ چیزی خطرناکک تر از جنگلی که آتش گرفته باشد ، نیست.
زیرا بادهای قوی به آن می وزد و آن آتش می تواند مرزهای فکری و کشورهای همسایه را نیز فراگیرد.»


منبع: -(جنگ جهانی چهارم، دیپلماسی و جاسوسی در عصر خشونت)
کنت دمارانش
-کمیته فرهنگی ستاد راهیان نور خراسان رضوی[/][/]

❁⚐☜قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و چند کشور مطرح☞⚐❁

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام

می خواهم در اینجا قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و چند کشور مطرح را اگر فرصتی باشد

و عمری ان شاء الله قرار دهم

منبع نقل مطلب از سایت مجلس جمهوری اسلامی ایران است

دوستانی که تمایل به شرکت در این بحث دارند

لطفا از مباحث سیاسی اجتناب کنند
والا بر مبنا قوانین سایت با آنان بر خورد می شود

:Gol:

نحوه همکاری شما

در باب نظر بدور از مسائل سیاسی و در حیطه منطق است

و البته اگر نکته ای هم دارید مقرون بفرمایید

امروز در ابتدا قانون کشورمون را می گوییم

و به صورت بخش بخش و نه کامل

امروز بخشی را قرار می دهیم
و تا 3 روز موضوع ان شاء الله باز بماند (اگر اساتید لطف کنند)

و بعد به همین شیوه تا قسمت بعد گذاشته شود

و بعد اتمام قانون یک نتیجه کلی از قانون ان کشور داریم

و عد سراغ کشوری دیگر می رویم
بررسی کرده و همین شیوه را خواهیم داشت

تا پایان موضوع

نتیاج کلی را قیاس می کنیم

توجه!!

باز تاکید می کنم این نتایج و بحث در حیطه وظائف سایت
در رفع شبهه است و مخصوصا شبهاتی که به ولایت فقیه و .... وارد است

و لطفا در این رابطه نظر دهید و بررسی کنید

و برای شلوغ نشدن بحث
می توانیم موضوع جداگانه ایی با همین نام اما برای بحث قرار داده و لینک بحث و نتیجه را اینجا قرار دهیم

امیدوارم با کمکتان این موضوع باز بماند و یک دید روشنی از قوانین کشور ها داشته باشیم:Gol:

پیشاپیش از همکاریتان سپاس گزارم:hamdel: