تروریست

جنایت اسپایکر

امروز که سالگرد  فاجعه اسپایکر بود این سوال برام مطرح شد که هدف داعش از این کشتار های وحشیانه چیست که حاضر میشوند بخاطر اون اینقدر جنایت کنند.

چرا حوادث تروریستی بروکسل و پاریس و ... را محکوم می کنیم؟

بسم الله الرحمن الرحیم
با عرض سلام و ادب خدمت کاربران گرامی .
امروز که بنده در حال نوشتن این متن هستم 3 انفجار تروریستی توسط گروه داعش در بروکسل پایتخت بلژیک و اتحادیه اروپا رخ داده است . اتفاقی که حتی اشک های خانوم موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا را در آورد : http://persian.euronews.com/2016/03/22/eu-foreign-policy-chief-mogherini-weeps-over-brussels-bombings/
آدم باید سنگ دل باشد تا نتواند با اروپائیان هم دردی کند . شهروندان اروپائی که با آغوش باز پذیرای سوری های مهاجر شدند هر چند به خطرات ورود آنان و نفوذ داعش در میان آنان آگاه بودند . مردم اروپا و آمریکا امروزه پذیرای میلیون ها مسلمان مهاجر اند هر چند افراطی های آن کشور ها اعتراض داشته باشند .

ما مردان و زنان خاورمیانه هستیم . مردمانی که سایه شوم جنگ همواره روی زندگی ما سایه افکنده است . همسایگان ما غرق در خون اند . خون بیگناهانی که توسط جاهلان ریخته می شود .

چه بخواهیم و چه نخواهیم تمام این مصائب به نام اسلام و مسلمین تمام خواهند شد . اگر ما هزاران نامه و پیام ویدئو نیز بدهیم با یک انفجار داعش تمام نقشه هایمان بر آب می رود . مردم عامی جهان روز به روز ذهنیتشان نسبت به اسلام بد تر خواهد شد و برای آنان اسلام راستین همان اسلام داعشی خواهد بود و متاسفانه این مردم عامه اکثریت مردم را تشکیل میدهند .

هدف و آرزوی ما گسترش اسلام ، این دین کامل است اما به این هدف نرسیدیم و نخواهیم رسید تا داعش و امثال داعش نام زیبای این دین را خراب میکنند . داعش با قدرت کار خودش را میکند و کمر همت به نابودی هر چه سریع تر اسلام بسته است و اما این وسط ما چه کار میکنیم ؟ تنها نظاره گریم . منفعل به معنای واقعی کلمه .

دوستان ... دغدغه ای که امروز باعث شد تا بنده این متن را بنویسم این بود که وظائف ما مردم عادی را گوشزد کنم . در حالی که ما در حال لذت بردن از نسیم باد نوروزی هستیم ، عده ای در قلب اروپا کشته شده اند و اکثریت نگران اند . آنان که زنده مانده اند و مظرب ؛ از هر مسلمان ریشویی که نماز میخواند و زن محجبه ای می ترسند و همراه ترس همیشه منفی نگری می آید . ذهنیت اروپاییان نسبت به ما منفی است و منفی خواهد بود تا زمانی که همینطور منفعل باقی بمانیم .
دوستان من ... چرا منفعل باشیم و ناظر به تاراج رفتن آبرویی که داریم ؟ چرا بگذاریم رسانه ها و داعش افکار عمومی جهان را مدیریت کنند در حالی که میتوانیم موثر باشیم ؟

خوشبختانه در دنیایی زندگی میکنیم که هر فرد یک رسانه است . اکثر شما در شبکه های اجتماعی عضو هستید . اگر با هم دیگر متحد عمل کنیم حتی میتوانیم از این حملات به نفع خود بهره ببریم . تنها کاری که لازم است انجام دهیم ، محکوم کردن حملات و نگاشتن هشتگ های جهانی است تا مردم خارجی نیز توجهشان جلب شود . اگر این کار در مقیاس های عظیم صورت گیرد بسیار موثر تر از نامه رهبری یا آواتار های I love Mohammad خواهد بود .

امروزه برای مردم دنیا اسلام یعنی ترور و ایران یعنی کشوری که به دنبال بمب اتمی است برای نابودی جهان و حقوق بشر در آن رعایت نمیشود و حامی تروریست است . برای آنان دین مردم مسلمان ایران چیزی مثل دین داعش است که بعضی دستوراتش رعایت نمیشود . اگر ما به عنوان یک ایرانی مسلمان اینگونه حوادث تروریستی را محکوم کنیم، افکار عمومی جهان پیش خود به این نتیجه میرسند که تمام چیزهایی که راجب ایران و اسلام شنیده ایم دروغ و فریب بوده . آنوقت احمقانی مثل ترامپ نمیتواند با اسلام هراسی و ایران هراسی در کشورشان رای بیاورند .

شاید بپرسید آیا خون غربی ها از مردم آسیای غربی که هر روز شاهد این بمب ها هستند رنگین تر است ؟ مسلما نه اما در حالی که اروپائیان از ما می هراسند ما مردم عادی میتوانیم با پیام هایمان به آنها اعلام کنیم که حرف های رسانه هایتان را باور نکنید . ما آنچیزی نیستیم که رسانه هایتان سعی میکنند از ما بسازند و درنتیجه شرایط را به نفع خود تغییر دهیم .

سخنم را با نقل قولی از مرجع بزرگ شیعیان ، آیت الله مکارم شیرازی درباره سونامی پنچ سال پیش ژاپن تمام میکنم :

نقل قول:
ایشان در بخش بعدی سخنان خود با اشاره به زلزله و سونامی اخير کشور ژاپن، گفتند: در خصوص حوادثژاپن ناراحتيم و بنده بارها برای شان دعا کردهام، چرا که امام علی(ع) در نامه ای به مالک اشتر در زمانیکه برای حکومت بر مصر به این کشور عازم بود، فرموده بودند که مصری ها همه مسلمان نيستند اما باهمه شان خوش رفتار باش، چرا که آن ها یا مسلمان و برادر دینی تو و یا این که غير مسلمان اند و همنوع تو هستند.

والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته

حوادث هولناک فرانسه ، خیمه شب بازی جدید غرب

به نام خدا

شب گذشته یه سلسله انفجار تروریستی و انتحاری در پاریس اتفاق افتاد ، بیش از صد نفر کشته و بیش از صد نفر زخمی و مهمتر از اون موج عجیب وحشت و ترس در فرانسه و به تبع اون در کل اروپا .
تمام کنسرت ها ، مراکز تفریحی و مراکز تجمع تعطیل شدن ، مردم بسیار کم از منازل خارج میشن و طبق معمول همه پای تلویزیون ها و شبکه های خبری تا اونچه که از قبل برای این منظور آماده شده بود به خورد مخاطبین به شدت هراسان خودشون بدن .
تمام مرزهای فرانسه و حتی چند کشور دیگه بسته شده و هیچ ورود یا خروجی صورت نمیگیره ، تصور کنید که چه وضعیتی پیدا میشه و مردم به چه حالتی از ترس و آشفتگی میرسن و همه مدام از خودشون میپرسن میخواد چی بشه ؟ و این وضعیت به کجا میرسه ؟ ...
اقداماتی که حتی برای 11 سپتامبر هم انجام نشد !
در بحبوحه ی جنگ با داعش در سوریه ، جایی که حملات دولت و روسها در این کشور روی غلتک افتاده بود و ضربات مهلکی داشت به داعش وارد میشد .
درست چند ساعت قبل از اینکه یک رییس جمهور از ایران بعد از یک دهه به یک سفر اروپایی بره و قرار بود با رییس جمهور ایتالیا و فرانسه دیدار کنه .
جالبه که داعش مسولیت حملات رو بر عهده میگیره ، داعشی که خودش دست پرورده ی مستقیم غرب و آمریکاست و از لحظه ی تشکیل تا بحال تمما در جهت منافع اونها حرکت کرده . یکبار به یک گروه آمریکایی حمله ای نداشته یا یکبار در اسراییل بمب گذاری نداشته و حتی رهبرانش هم اعلام کردن که اولویت اونها جنگ با اسراییل نیست ! (ولی اولویتشون به خاک و خون کشیدن مردم عراق و سوریه هست و اینکه با پرچم منقوش به لااله الا الله این اقدامات رو انجام بدن )

از موقعی که طالبان تمام اهداف پیش بینی شده رو بدست آورد و دو کشور افغانستان و عراق اشغال شد ، این گروه مهر انقضا خورد و بعد از حدود ده سال اسامه بن لادن ظاهرا کشته شد و مردم دنیا که دیگه دلیلی نداشتن که اسم طالبان رو بشنون باید اسم جدیدی و خطر یه گروه خشن اسلامی دیگه رو دائما در اخبار جهان میشنیدن .
داعش شکل گرفت ، از کمکهای بی حد و حصر عربستان و قطر و ترکیه و امارات که در آغاز کار بگذریم ، بعد از اون داعش با تسلط به منابع نفتی عموما در شمال عراق شروع به فروش نفت کرد و حتی از کمکهای غربی و عربی هم برای ادامه ی حیات بی نیاز شد ، نفتی که به صورت قاچاق و به قیمت خیلی پایین به همین کشورهای اروپایی فروخته میشد تا هم اروپاییها به نفت ارزان برسن و هم اینکه داعش بتونه بیشتر اسلام هراسی کنه ، معامله ی دو سر سود .
اصلا نمیشه این حجم عظیم از نفت رو براحتی در دنیا فروخت ، در نظر بیارید که کشور ایران برای فروختن نفتش مشکل داشت اونوقت یک گروه تروریستی میتونه بدون زد و بند و حمایت همچین کاری رو صورت بده ؟؟!

در کشوری مثل فرانسه شما آب بخوری تا 7 تا دوربین امنیتی و مامور اطلاعاتی آمارت رو دارن بعد یه گروه تروریستی و آدم کش و بی سواد بیان اونجا همچین انفجارهای هماهنگی رو انجام بدن ، خب خیلی واضحه که غرب وقتی دیده در سوریه اتفاقات داره به سمتی میره که به نفعش نیست شروع به خود زنی کرده تا بتونه با یه بهانه ی دندون گیر و محکم راسا وارد جریانات سوریه و منطقه بشه تا منافع کثیفش رو تامین کنه ، و گرنه بنده به هیچ وجه من الوجوه نمیتونم قبول کنم که تو کشوری مثل فرانسه 4 تا آدم بی سواد همچین حرکتی انجام بدن ، این موضوع در حد محال هست . کوچکترین مواد منفجره یا مشکوک اگر بخواد از مرز این کشور رد بشه با دستگاههای پیشرفته اسکن میشه و قابل شناسایی هست ، تولید این مواد هم اینقدر تکنولوژی و تجهیزات کارخانه ای میطلبه که از 4 تا که چه عرض کنم از 400 تا آدم تروریست هم بر نمیاد ، و صدها دلیل علمی و امنیتی دیگه ....
این اتفاق میتونه دلیل محکمی باشه در دست دولت های غربی تا مهاجرین سوری و عراقی رو که پیش از این با ژست مربانانه میپذیرفتن از این به بعد نپذیرن و رفتارهای تند گذشته رو در قبال پناه جویان ادامه بدن .

اونچه که در حال شکل گیری است متاسفانه نقشه ی شوم دیگری از طرف غرب هست تا با راه انداختن یک 11 سپتامبر دیگه بتونن مردم بیشتری رو در دنیا چپاول کنن ،
به استعمار قرن 21 خوش آمدید ...

.

حکم عملیات انتحاری

انجمن: 

سلام
اگه فرد مسلمانی در عملیاتی انتحاری، تعدادی کافر رو بکشه، چه حکمی داره!؟(بدون توجه به جنسیت و سن کفار!)
از منظر شیعه منظورمه! کفار هم حربی باشن!

آیا پوشیه زدن در تهران بد است؟

بسم الله الرحمن الرحیم

با عرض سلام و ادب و خداقوت

میخواستم از کارشناسان محترم بپرسم این اعتراضات و نظرات شخصی درباره پوشیه چقدر اهمیت داره ؟

علاوه بر مخالفت عامه ،عده ای از افراد حوزوی و فعالان قرآنی به دلایل مختلف چون با نظر خودشون مطابقت نداره سعی میکنن دیگران را از پوشیه زدن منع کنن و میخوان نظر شخصی خودشون رو القا کنن .
پوشیه ای ها را جزء اعضای انجمن حجتیه میخونن یا به فرقه های ضاله و نوظهور داعش و طالبان و حتی حجاب یهودی و با اونها یکسان میدونن
توصیه ای به این حجاب که ندارد هیچ این حجاب رو نهی می کنند و از افراد پوشیه ای میخوان که این کار رو کنار بگذارن
نظرات منفی خودشون رو گسترش میدن طی عکس و پوستر و نظرسنجی عوام ..
پوشیه زدن در تهران بده؟؟
نظر مراجع عظام (سایه شون مستدام) رو بر این برداشت میگیرن که با پوشیه و روگرفتن که نیازی نیست یعنی موافقتی هم ندارن .
میخواستم بدونم نظر همسر مهمتره یا نظر مراجع عظام ؟؟(اطاعت از همسر اگر واجبه در این زمینه چطوره؟؟)

اما بنده تا اونجایی که تحقیق کردم پوشیه در تهران لباس عفاف هم محسوب میشه و نظر علما و مراجع احتیاط واجب(آیت الله صافی)و استحباب نظر دیگر مراجع و حضرت آقا (مدظله) هست.

پوشیه هم یه حجابه درسته که افراد چهره هاشون با هم متفاوته اما نمیشه گفت یک خانم نیاز به پوشیه داره یا خیر چهره هر خانمی جذابیتی داره دلیلی وجود نداره یه خانم آفریقایی یا عرب و سیاه پوست پوشیه لازم نداشته باشه اما یه خانم سفید چهره به پوشیه نیاز داره هر کس میتونه پوشیه بزنه و درست نیست نظر شخصی داده بشه روی چهره و از پوشیه زدن خانمها جلوگیری بشه.

فرقه های نوظهور از اسمش مشخصه نوظهور هست و قدمت پوشیه به زمان مهم تاریخ پیامبر برمیگرده و ما به نظر عوام نباید توجه ای داشته باشیم و تا جایی که بنده میدونم اینطور نیست که قسمت خاصی از احکام مربوط به زمان خاصی بشن (پوشیه مختص در زمان قاجار بشه ... یا مثلا حرمت ریش تراشی مخصوص زمان فتحعلی شاه بشه و زمان و نظرات مردم بتونه یه چیزهایی رو ممنوع بدونه و یه سری مسائل رو عادی و بی عیب بدونه ....)

✜✜✜ جوک قرن!!! ✜✜✜ پیام داعش برای حمله به حرم ائمه اطهار+عکس

[="Tahoma"]پیام داعش برای حمله به حرم ائمه اطهار

گروهک تروریستی داعش با ارسال پیامی به تروریست‌های خود، از آنان خواست تا برای تخریب ضریح مطهر امامان شیعه(عليهم السلام) آماده شوند.

سایت خبری "وردنا" عراق دراین‌باره نوشت، گروهک تروریستی داعش در ایالت فلوجه عراق، طی نامه‌ای تحت عنوان "آمادگی برای جنگ بزرگ" از اعضای خود خواست تا برای حمله به مرقد امامان شیعه(عليهم السلام) آماده شوند.


در این نامه که در یکم ماه رجب منتشر شده آمده است: "به زودی در زمین هیچ بتی که به غیر از خدا پرستیده شود، باقی نخواهد ماند.(!)
از شما می‌خواهیم برای ساعت صفر آماده شوید که به خدا سوگند، این همان غزوه بزرگ است."

گفتنی است داعش هیچ اطلاعاتی را در رابطه با زمان و نحوه حمله بیان نکرده است.

اما به نظر می‌رسد داعش به خوبی می‌داند که حمله به حرم مقدس ائمه اطهار در عراق به معنی پایان عمر این گروهک خواهد بود؛ و این قبیل پیام‌ها بیشتر برای تقویت روحیه شکست‌خورده عناصر این گروهک ارسال می‌شود.

منبع:جبهه جهانی مستضعفین[/]

جنایات تروریست های خونخوار....

[="Arial"][="Green"]امام خامنه ای: به شهادت رساندن مؤمنان فداکاری همچون سردار شجاع و با اخلاص شهید نورعلی شوشتری....

بسم الله الرحمن الرحیم
جنایت تروریستهای خونخوار در بلوچستان چهره‌ی اهریمنی دشمنان امنیت و وحدت را که از سوی سازمانهای جاسوسی برخی دولتهای استکباری حمایت میشوند، بیش از پیش آشکار ساخت.

به شهادت رساندن مؤمنان فداکاری همچون سردار شجاع و با اخلاص شهید نورعلی شوشتری و دیگر فرماندهان آن بخش از کشور و دهها نفر از برادران شیعه و سنّی و فارس و بلوچ، جنایتی در حق ملت ایران و بخصوص منطقه‌ی بلوچستان است که این انسانهای شریف، همت خود را بر امنیت و آبادی آن نهاده و مخلصانه برای آن تلاش میکردند.

دشمنان بدانند که این ددمنشی‌ها نخواهد توانست عزم راسخ ملت و مسئولان را در پیمودن راه عزت و افتخار که همان راه اسلام و مبارزه با جنود شیطان است، سست کند و به وحدت و همدلی مذاهب و اقوام ایرانی خدشه وارد سازد.

مزدوران حقیر و پلید استکبار نیز یقین داشته باشند که دست قدرتمند نظام اسلامی در دفاع از امنیت آن منطقه‌ی مظلوم و آن مردم وفادار، لحظه‌ای کوتاهی نخواهد کرد و متجاوزان به جان و مال و امنیت مردم را به سزای اعمال خیانتکارانه خواهد رسانید.

اینجانب شهادت جان باختگان این حادثه بویژه سرداران شهید شوشتری و محمدزاده و دیگر پاسداران عزیز را به خانواده های محترم آنان تبریک و تسلیت گفته، علوّ درجات آنان و شفای عاجل آسیب دیدگان را از خداوند متعال مسألت مینمایم.
سیّدعلی خامنه‌ای
27/مهر/1388

[/][/]

برچسب: 

مدافعان حرم حضرت زینب(س) ...... ما همه عباس تو ایم زینب جان

انجمن: عباس‌ها حریم تو را حفظ می‌کنند
خمپاره گرچه صحن حرم را نشان گرفت...