شهوت

هر وقت صورت زنی و یا صدایش را می شنوم تحریک میشوم

با سلام بنده پسری 14 ساله هستم من هروقت تلویزیون میبینم هروقت صورت زنی ویا صدایش را میشنوم تحریک میشوم و گاهی اوقات مهمانی میرویم و گاهی به محرم ها نگاه میکنم هم تحریک میشوم و روز به روز دارد تحریکاتم به چیز های دیگر زیاد تر میشود واقعا دیگر خسته شدم هرگاه صدای زنی می اید یا گوش هایم را میگیرم و یا خود ر ا ازان جا دور میکنم قصدم هم تحریک نیست و خیلی کم تحریک میشوم ایا باید به کار های خود ادامه بدهم ونه تلویزیون ببینم ونه مهمانی بروم؟ اگر اینطوری باشد باید خود را از زندگی محروم کنم لطفا مرا راهنمایی کنید

داستان های زیبایی از نحوه کنترل و مدیریت نیروی قوی جنسی " داستان تحول شیخ رجبعلی خیاط

انجمن: 

بسم الله الرحمن الرحیم

همانطور که میدانید یکی از ویژگی هایی که انسان رو از حیوان جدا میکنه اینه که انسان میتونه
روی امیال خودش کنترل داشته باشه و مدیریت کنه و در مواقع لزوم بکار بگیره .

انسان باید افسار نیروی جنسی رو در دست داشته باشه نه اینکه نیروی جنسی افسار انسان رو بدست بگیره که میتونه ویران کننده باشه

این تاپیک داستان هایی زیبا از مدیریت و کنترل نیروی غریزه خواهیم گذاشت .

نقل قول پست ها ممنوع و حذف میکنم .
برای یکنواختی تاپیک

جوانی نزد عالمی آمد واز او پرسید:من جوان کم سن و سالی هستم اما آرزوهای بزرگی دارم و نمی توانم خود رااز نگاه کردن به دختران منع کنم، چاره ام چیست؟

عالم نیز کوزه ای پر از شیر به او داد و به او توصیه کرد که کوزه را به سلامت به جای معینی ببرد و هیچ چیزاز کوزه نریزد. واز یکی از شاگردانش درخواست کرد او را همراهی کند واگر شیر را ریخت جلوی همه ی مردم او را کتک بزند.

جوان نیز شیر را به سلامت به مقصدرساند. و هیچ چیز از آن نریخت.

وقتی عالم از او پرسید چند دختر را در سر راهت دیدی؟
جوان جواب داد: هیچ، فقط به فکر آن بودم که شیر را نریزم که مبادا در جلوی مردم کتک بخورم و در نزد مردم خوار و خفیف شوم.

عالم هم گفت: این حکایت انسان مؤمن است که همیشه خداوند را ناظر بر کارهایش میبیند و از روز قیامت و حساب و کتاب بیم دارد.

عبادت و قلب انسان

انجمن: 

با سلام
یکی از دوستانم به نقل از استاد حوزه علمیه خواهران تعریف میکرد که خانمی متدین که متاهل و دارای چند فرزند بوده، یکروز درحالیکه شدیدا گریه و بی تابی میکرده و از لحاظ روحی آشفته بوده اومده حوزه و اینطور تعریف کرده که: خودش و تمام اعضاء خانواده حتی کودکان خردسالی که هنوز به سن تکلیف نرسیدن بسیار مقیّد به انجام واجبات و ترک محرمات، و کاملا پایبند به مستحبات و حتی به جا آوردن نماز شب بودن! بطوریکه بهیچ وجه نماز شبشون ترک نمیشده و خلاصه مو لا درز ایمانشون نمیرفته و همه ی اینها اثر تشویق و تلاش مستمر خود این خانم بوده.. تا اینکه یک روز که در محله و کوچه های نزدیک خونشون تردد میکرده ناخواسته چشمش به یک آقای جوان میفته، نگاهشون با هم تلاقی میکنه و کاملا خودشو میبازه و از اون روز کاملا اسیر این عشق شیطانی میشه و کاملا صبر و آرامش از وجودش میره، بطوریکه دیگه ذره ای به همسرش که تا قبل از این اتفاق دوستش داشته علاقه نداره و دیوانه وار انتظار میکشه که به اون مرد غریبه برسه! البته این موضوع رو علنی نکرده و جز خودش کسی ازش خبر نداشته و بارها در حد قرار گذاشتن و دیدار مخفیانه با اون آقا ملاقات داشته، چون علاقه دو طرفه بوده. البته خوشبختانه خود این خانم به خاطر زمینه های دینی که داشته متوجه گناه و معصیت بودن این کار میشده و میخواسته بذاردش کنار ولی از توانش خارج بوده..
وقتی دوستم این قضیه رو تعریف میکرد علاوه بر خودش ما هم متعجب و نگران شدیم از اینکه چطور ممکنه همچین اتفاقی برای یک زن مسلمان و دیندار بیفته؟؟؟ اون زمان من به این فکر میکردم که این خانم بدون تزکیه ی نفس عبادت میکرده و یا احساسی بوده و به استفاده از عقل بی توجه! اما واقعا با این جوابها قانع نمیشم و مثل سایر دوستانم نگرانم که نکنه در آینده دچار لغزش های بیچاره کننده ی مشابه بشم، چون خود راوی توضیح داده که این خانم از طلبه های شایسته و معتمد مسئولین حوزه بوده و شخصیت منطقی و عملگرایی داشته. لطفا روشن کنید علت بروز چنین مسائلی برای افراد متدین چه چیزی است و اگر مومنین با یک نگاه یا یک خطا این همه سقوط میکنن، پس ما دیگه باید چه کاری انجام بدیم و چطور خودمون رو مصون کنیم؟!

کنترل غریزه جنسی با رژیم غذایی

به نام خدا
سلام

یکی از راههای کاهش شهوت ، رعایت غذایی است.

از کارشناس محترم خواهشمندم در این زمینه راهنمایی بفرمایند که:

چه غذاهایی شهوت را کم می کنند تا از آنها استفاده کنیم؟ (در صورت امکان: فهرست مفصل)

چه غذاهایی شهوت را زیاد میکنند تا از آنها استفاده نکنیم؟ (در صورت امکان: فهرست مفصل)

اثر رعایت غذا در کنترل شهوت چقدر است؟ اثر عمده و تعیین کننده دارد؟ یا اثر جزئی و کمکی؟

برچسب: 

روزمرگی و بی تفاوتی در جامعه اسلامی ؛ چرا؟

انجمن: 

چرا جامعه ای که تجربه شهادت و خون دادن در راه عقیده دارد انقدر روزمرگی و بی تفاوتی وجود دارد؟
و چرا در جامعه ای که اسوه های انسانی را بعنوان پیشوا و امام دارد انقدر فساد و تباهی و طلاق و درگیی زیاد است؟
و چرا هیچ کسی آرمانگرا و آرمان طلب نیست؟
و ..
به نظر شما تقصیر کیست؟

چگونه نفس خودمان را به بند بکشیم؟ (کسی که تجربه داره کمک کنه!)

سلام خدمت کارشناسان و کاربران عزیز انجمن.
فرا رسیدن عید رو پیشاپیش تبریک عرض می کنم.:Gol:
من توی دین داری و ترک گناه همیشه دچار نوسان بودم و خیلی بالا و پایین تجربه کردم.(همون "اقبال نفس" و "ادبار نفس" که امیرالمومنین علیه السلام درموردش صحبت کردند)
فهمیدم تنها راه این که وقتی که حوصله ی عبادت و بندگی خدا رو ندارم دچار لغزش نشم اینه که نفسم رو به بند بکشم و بهش حالی کنم که وقتی از دست من در امان خواهد بود که گناه نکنه. یعنی بهش بفهمونم که اگر می خوای آسوده باشی و اذیتت نکنم راهش اینه که حداقل گناه نکنی.
ولی مشکل اینه که نفسم به من پوزخند میزنه و بهم میگه : جراتشو نداری!
می خواستم بدونم اینجا کسی راهی امتحان کرده که تونسته باشه نفسش رو اذیت کنه و آزارش بده؟کسی بلده چطور میشه نفس رو به غلط کردن وادار کرد؟
ممنونم.

اقرار به زنا پیش قاضی

سلام

ایا کسی که پیش قاضی میرود و اقرار به گناهی میکند که حد یا تعزیر دارد ، کار حرامی انجام داده است؟

روایتی داریم که مولا علی علیه السلام جوانی را نهی کردند
اما باز کسی در اسک دین گفت اسلام به اقرار تشویق نمیکند. گویی حرام نیست و مکروه است.
بالاخره اقرار به زنا و .. پیش قاضی شرع کار حرامی است یا خیر ؟

4 سال زحماتم به باد رفت، لعنت بر این شهوت

سلام حرف انسانهاست، نه ما. پس بدون سلام شروع میکنم.
آخرین باری که خودم انجامش دادم 4 سال و چند ماه پیش بود.
دیگه همیشه و همیشه تو خواب محتلم میشدم و تمام. 4 سالی میشد که خودم رو نگه داشته بودم تا این روز لعنتی رسید.

بعضی وقتها تو یه مواقعی شهوتی میشدم اما هیچ وقت تا ارضا شدن ادامه پیدا نمیکرد. تو این 4 سال حداقل 4 بار توبه کردم که دیگه فیلم های محرک نبینم اما هربار توبه شکستم تا اینکه امروز پی به حیوان بودن خودم بردم.
امروز اونقدر شهوت به سراغم اومد که در بیداری محتلم شدم.
تو این چهار سال هروقت تو فیلمها چشمم به اندام زن ها می افتاد از اینکه با قصد بهشون نیگاه کنم عذاب میکشدیم و تا امروز همیشه سعی میکردم که دیگه به اینجور فیلم ها نیگاه نکنم اما امروز هم نگاه شهوت آمیز داشتم و هم ....
از خودم بدم میاد. جلوی آینه یه سگ میبینم، یه خوک یه حیوان که از گناهش اصلا عذاب وجدان نگرفته.
شاید باورتون نشه اما اصلا مثل دفعه های پیش عذاب وجدان ندارم اما حس یک انسان خطاکار رو هم ندارم بلکه خودم رو مثل یک حیوان میدونم.
احساس میکنم خنده داره که باز برم در خونش و توبه کنم؟
احساس میکنم بهم نیشخند میزنه وقتی میگم ببخش :Ghamgin:
متنفرم از خودم.یه بدبخت پر ادعا که جز خاک برسری چیز دیگه ای از دنیا نمیدونه
من همونی ام که روزی در مقابل پیشنهاد زن ها مقاومت میکرد و حالا نمیتونه چشمش رو به روی عکس زن ها ببنده!!!!
یه بدبخت بیچاره که همه او رو چشم پاک میدونن اما خودش میدونه که چقدر کثیفه

تاثیر سرکوب شهوت بر اخلاق

با عرض سلام و خدا قوت بر همه ی عزیزان!

دوستان من قبلا خیلی با نشاط و خوش اخلاق بودم! اما از وقتی شهوت رو سرکوب می کنم پرخاشگر شدم! و واسه ی هرچیز کوچکی زود از کوره در می رم! و بعد پشیمون میشم. به شدت نیاز جنسی و عاطفی حس می کنم ولی هر جور فکر می کنم نمی تونم از راه حلال کاری کنم!

بچه پولدارم نیستم که پشتم گرم باشه! و یقین دارم که حداقل تا 15 سال دیگه نمی تونم ازدواج کنم! ( نوش دارویی و بعد از مرگ سهراب آمدی! ) مگر اینکه بخوام یه دختر

رو وارد یه زندگی گوسفندی کنم! که حاضرم بمیرم و چنین کاری نکنم! اصلا وجدانم اجازه نمیده!

ازدواج موقت و صیغه رو هم خواهشا حرفشو نزنید! که خانواده اگه بو ببرن باید تو کوچه بخوابم!

تازه اگه خانواده هم میزاشتن باز پولش نبود! ( پول مهریه )

نیاز جنسی منو نه تنها از خدا دور کرده! بلکه حتی از خودم هم دور شدم! افسوس میخورم! اگه این شهوت لعنتی نبود خیلی می تونستم به خدا نزدیک بشم!

بارها سر نماز به خدا گله کردم: " که واقعا انگیزت از شهوت دادن به ایرانی ها چی بود ؟؟ مثلا من الان با شهوتم چی کنم؟؟ خودمو فوت کنم ؟؟ !!!!! وقتی توی این جامعه هیچ راهی برای پاسخ گویی به ساده ترین نیاز یک جوان نیست!

اصلا چرا ذهن خلاق و متفکر یک جوان باید درگیر مسائل بی ارزش جنسی باشه !!!!!!!! همین میتونه باعثه عقب موندگی کشورمون بشه !!!

معمولا میگن:

با پناه بردن به خدا و روزه گرفتن و پرهیز از عکس ها و فیلم های محرک و خوردن غذا های طبع سرد و بلند گذاشتن موها و ... میشه شهوت و درکل نیاز به ازدواج رو مدیرت کرد!

عجب!

بنده یه سوال دارم!

آیا کسی هست که معتاد به خود ارضایی بوده باشه و تونسته باشه با این روش ها حد اقل به مدت 1 سال پاک مونده باشه ؟؟؟!!! اونوقت من چه طور 15 سال خودمو کنترل کنم !!!!

البته من مشکلم کنترل میل جنسی نیست! مشکلم اینه که این کنترل کردن ها روی اخلاقو رفتارم تاثیر منفی گذاشته! اگه نیاز جنسیو عاطفیم تامین میشد خیلی خیلی خوش اخلاق تر و بنده ی بهتری میشدم!

لازم به ذکر هست که در این باره سرچ به عمل اومده اما تا جایی که سرچ کردم درباره ی کنترل شهوت بحث شده بود و نه عواقبش.

پیشاپیش مچکرم.

❌ راهکار هایی برای مقابله با شدت فشار قوای جنسی و شهوانی‼❌ حکایت زن زیبا وداش علي باباخان

سلام ...
در جامعه ی فعلی ما شرایط ازدواج آسان ، به موقع و سالم فراهم نیست ؛ از طرفی شرایط در "کف اجتماع" "خیابان ها" "مراکز تفریحی" "دانشگاه ها" و "رسانه های جمعی و شبکه های اجتماعی" به گونه ایست که خواه ناخواه جوان در معرض تحریکات جنسی قرار می گیرد تحمل این شرایط برای بسیاری[من میگم اکثریت] مشکل و گاهی غیر ممکن می شود.
لطفا راهکار های عملی و تجربه های شخصی خود را برای غلبه بر شهوت و خطوات شیطانی با من به اشتراک بگذارید .
ممنون التماس دعا