دختر

خواستگاری دختر از پسر

سلام من یک سال پیش با پسری آشنا شدم البته نه دوستی اولش یک آشنایی معمولی بود اون میدونست من اهل دوستی با پسر نیستم بعد از شش ماه دیدم اومد و گفت پدرش قصد نداره خونشون و خراب کنه و بسازه و خدافظی کرد و رفت.اون موقع فهمیدم اونم مث من علاقه مند شده ب من و چون از اون پسرای که اعتقاد داشت باید خونه داشته باشه تا ازدواج کنه پشیمون شده .
بعد از 4 ماه دیدم بهم پیام داده و باز ب بهونه های مختلف حالم و میپرس . از قضا این آقا خانواده پدری منو شناخته بود پدر بزرگ من آدم پولداری بود برای همین یک تصور عجیبی از پولداری از من تو ذهنش هست این بار من ب بهونه های مختلف گفتم که پدر من قبلا ورشکست شدن و....
درضمن این آقا هم یک شغل کارگاهی داره هم میدونم ماشین دارن هم یک تکه زمین ولی بدیش اینکه بشدت دلنگران
آینده و میدونم که واقعا دلش میخواد که ازدواج کنه
میدونم بینهایت دوسم داره و میدونم ترس از آینده و ناامید شدنش از لطف خدا دیگه پا پیش نمیزاره از طرفی ایندفه من فقط علاقه مند بهش نشدم عاشقش شدم
میخواستم ببینم اگه بهش بگم برام اصلا خونه نداشتنش مهم نیس خیلیا اول زندگیشون همه چیز ندارن کار اشتباهیه؟آخه من واقعا بعد ورشکستگی پدرم خیلی چیزا برام عوض شده واقعا پول برام مهم نیس من دنبال عشقم تا امروزم 43 خواستگار داشتم ولی به هیچکدوم حسی نداشتم دیگه به جایی رسیدم که اسم خواستگار میاد دنیا رو سرم خراب میشه و فهمیدم واقعا ازدواج سنتی نمیتونه احساسم و تکون بده

مشاهده سایت مستهجن توسط دخترم!

باعرض سلام وخداقوت خدمت شما.
یکی از دوستان سوالی پرسیده اند لطفا جواب دهید:

سوالی از حضور گرانقدر شما دارم.من مادر خانواده و 38 سال دارم و همسرم 41 سال و هر دو دیپلمه هستیم. دو دختر با سن های 15 و 13 ساله دارم.

به غیر از من وپدرشون کسی گوشی نداره. دیشب متوجه شدم که دختر 13ساله ام از طریق اینترنت گوشی وارد سایتی شده که پراز عکسهای سکس خارجی هست.خودش چیزی نگفت ولی وقتی داشتم صفحه ای رو باز میکردم برای درمان سرماخوردگی اینو دیدم چیزی بهش نگفتم.

ماهم خونواده ای هستیم که به واجبات دینی اهمیت میدیم.دخترم نماز میخونه اما در حضور ما،نه که واقعا اینم برام باعث دل نگرانی هست.که ایا نمازش رو میخونه یا نه.در یه مدرسه ی قرانی تحصیل میکنه اما همه جور ادمی هست،مسوولین مدرسه ناراحت میشن اگه بهشون بگی بچه‌ها مشکل دارن ،بیشتر به فکر رقابت درسی هستن تا کار کنن روی اخلاق بچه‌ها.از سال چهارم حجاب چادر اجباری هست اما بچه ها بیرون از مدرسه راحت هستن.مورد دیگه ای هم که هست دخترم به دوستاش وابسته هست .این سایتی که رفته سایت خارجی هست وبه نظر نمیاد تا بی هدف بزنی پیداش کنی.

امروز از مدرسه که اومد بهم گفت: "مامان، یکی از همکلاسیهام داستانهای خیلی زشت در مورد زن وشوهر مینویسه ومیده به من ویکی از دوستام که بخونیم من حالم بد شده وگفتم دیگه به من نده بخونم."

به نظر شما دخترمن اسم این سایت رو از کجا پیدا کرده خیلی برام مهمه.
دارم داغون میشم.به پدرش هم چیزی نگفتم لطف کنید تا دیر نشده کمکم کنید.

آیا هنوز هم معتقد هستید که: «مادر را ببین، دختر را بگیر» ؟

[B][/B]

[B]


اعوذ بالله من الشیطان الرجیم

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا رسول الله(ص)


[/B][B]السلام علیک یا امیرالمومنین (ع)

السلام علیکم یا اهل بیت نبوه (ع)

السلام علیک یا صاحب الزمان (عج)
================================


با سلام

[B][RIGHT]

مادر را ببین دختر را بگیر!

:Ealam:

حتما این ضرب المثل معروف رو در امر مقدس ازدواج شنیدید،چون دختر ها بسیار شبیه مادران خودشان می شوند،می گویند مادر را ببین و دختر را بگیر.
بنده که در حق بودن این ضرب المثل شکی ندارم! منتهی نه دیگه الان
!:khaneh:


#صد_رحمت_به_قدیم


قدیما نگاه می کردی به حجاب مادره و می گفتی دخترش هم همین طوری با حجاب و با حیاست! اما الان سهوا تو خیابون می بینیم که مادره با چادر و حجاب کامل هست ولی دختره با بلوز شلوار کنارش راه می ره!
حالا بازم می شه گفت که مادر را ببین و دختر را بگیر؟[/RIGHT]
[/B][/B]

ازدواج تحمیلی!!

سوال یکی از کاربران:

من دختری هستم 20 ساله که تحمیل و اصرار بیش از خانواده بر این است که با یکی از بستگان ازدواج کنم، اگر من مجبور بشوم قبول کنم، آیا درسته که شاید خداوند این طوری مصلحت دانسته؟ آیا این حرفایی که علاقه بعد از ازدواج به وجود میاد درسته؟!

آیا پسری که اهل دوستی است حق دارد دختری را به این جرم رد کند؟

انجمن: 


سلام
یه پسر مجردی 30 ساله که دنبال یه مورد خوب برای ازدواج می گشته یه دختر 25 ساله رو می بینه، آرام آرام بهش نزدیک تر می شه و از رفتار و برخورد و خلاصه همه چیش خوشش میاد و با هم قرار ازدواج می زارن!
بعد ارتباطشون بیشتر می شه و متأسفانه خواسته یا ناخواسته اتفاقی که نباید بیفته می افته و ...

بعد از مدتی دختره میاد اتفاق مشابهی که قبلا براش افتاده بوده، جزء به جزء برای این پسر نقل می کنه حالا این پسره بدش اومده از دختره و قید ازدواج رو زده !

به نظر شما کارشناس گرامی آیا این پسر که خودش هم همون کار خلافی رو کرده که دیگری انجام داده و الان بدش آمده، حق داشته بدش بیاد و قید ازدواج رو بزنه؟!
آیا دختر هم مقصره که خواسته صادقانه همه چی رو به همسر آیندش بگه تا بعدا مشکلی پیش نیاد؟!

پسری با روحیاتی کاملا دخترانه

انجمن: 

با عرض سلام و خسته نباشید
حقیر محمدرضا دانشجو هواپیمایی کشوری و معلم قرآن و حدیث در گروه های دانش آموزی و دانشجویی هستم.
در طی برگذاری جلسات حلقه های صالحین در تهران در مسجد محل افرادی در جمع کردن اکثر بچه های محل به مسجد کمک کردند.
بعد از چند مدت متوجه تفاوت اخلاقی پسری 18 ساله بنام .... در طول برگزاری جلسات و اردوها شدم که تازه به محل آمده بودند.
از چند نفر از همسن های خودش خواهش کردم با او دوست شوند تا بتوانم از طریق انان علت را بیابم.
ماجرا کمی طولانی و فرصت شرح نیست
خلاصه متوجه شدم این پسر کاملا خصوصیات دخترانه دارد،چهره اش زیبا و معصوم ولی رفتارش...با در جریان دادن خوانواده که البته اهل مسجد هم نیستند متوجه شدم پسر آنها در ظاهر و جسم یک پسر ولی در باطن یک دختر است.از انها پرسیدم به روانپزشک و دکتر برده اید؟گفتند بله حتی دکتر داروهای هورمونی تجویز کرد که وضعیت بدتر و فرزندشان افسرده تر شد.
حال سوال من این است که با این پسر معصوم چگونه برخورد کنم؟اکنون او میداند که من قضیه را فهمیده ام و از او درباره تمایل به جنس مخالف پرسیدم که بشدت نهی و تقبیه کرد.حتی موضوع را به امام جماعت گفتم ولی سودی نداشت.
خود او میگوید دوست دارم پسری باشد که بتواند نیازهای روحی ام را ارضا کند.متاسفانه بعدها خودش گفت که در سال قبل در محله قبلیشان بدنبال پسری برای دوستی بوده که آن پسر به او تجاوز کرد.از خود ... پرسیدم شما مشکلی با این کار نداری گفت خیر نمیتوانم با خودم مقابله کنم.
این اولین پست من هست.اهل فضای مجازی زیاد نیستم بخاطر مشغله زیاد ولی چون در این انجمن اساتید جمع هستند از آنها تقاضای کمک عاجزانه دارم.
آیا راهی برای خارج کردن این فرد از این وضعیت وجود دارد؟
اگر بله لطفا یا جزئیات بفرمایید چگونه چون حقیر هرطور بود با علم اندک خودم نتوانستم.
نظر مقام معظم رهبری را جویا شدم که ایشان با عمل تغییر جنسیت فردی که کاملا در جسم مذکر است ولی روحیات زنانه دارد اشکال ندانسته اند.
باتشکر...و تشکر ویژه از استاد حامی

برچسب: 

نرم‌افزار «هدی» (ويژه دختران)

انجمن: 

[="Tahoma"][="DarkGreen"][=Tahoma]نرم‌افزار «هدی» به مناسبت روز دختر تولید شد[=nassim-bold]به گزارش روابط عمومی مرکز مطالعات و پاسخگویی به شبهات حوزه علمیه قم به مناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله‌علیها و گرامی داشت روز دختر نرم‌افزار «هدی» تولید شد[/][=nassim-bold]. [/][=nassim-bold]این نرم‌افزار که در کلاس کم‌حجم تولید شده است حاوی 110 سوال در هشت موضوع ازدواج، اخلاق، حجاب، الگوها، روابط دختر و پسر، مسائل جنسی دختران، دختران و خانواده و مسائل روان‌شناختی دختران ساماندهی شده است[/][=nassim-bold].
[/]
[=nassim-bold]نرم افزار «هدی» ویژه دختران مقطع سنی 13 تا 20 سال می‌باشد و سوالات آن منتخب همین مقطع سنی بوده که با گروه مشاوره و تربیت مرکز مطالعات و پاسخگویی به شبهات در میان گذاشته‌اند[/][=nassim-bold].
[/]
[=nassim-bold]حجم کم و دانلود رایگان از ویژگی‌های نرم‌افزار است که برای استفاده عموم در سایت [/][=&amp]مرکز مطالعات و پاسخ‌گویی به شبهات حوزه علمیه قم [/][/][=Tahoma][=nassim-bold][/][=nassim-bold]قرار دارد[/][=nassim-bold].[/][/][/][/]
فایل: 
برچسب: 

جلوگیری از بروز غریزه ی جنسی در نوجوانان

سلام،بنده یه مدته که توی یه مدرسه معلم هستم،بعد توی این مدرسه،معلما و مشاوراش درمورد مدارس دیگه حرفای خیلی بدی میزنن که مثلا دوتا پسربچه توی فلان مدرسه فلان کار رو کردن و یا ... و خیلی هم روی این مدرسه حساس هستند ولی نمی دونن چه طوری جلوی این چیزها رو بگیرن،دیگه ته فکرشون اینه که جلسات مشاوره برای بچه ها بذارن
خواستم بدونم که برای نوجوونا چه راهکاری هست؟چون که تا جایی که من شنیدم فراگیر شده و دختر و پسر هم نداره یعنی توی هر دوجنس وجود داره این مشکل
شما راهکاری دارید؟

شهیدی که کارنامه دخترش را امضا کرد

انجمن: 

س دوستان.

شهید سید مجتبی صالحی خوانساری


در بحبوحه سال های اول جنگ
کودکی پس از شهادت پدرش بسیار غصه خورد و با غصه خوابید
زیرا پدرش نبود که کارنامه اش را امضا کند و نشون معلمش بدهد.
دخترک صبح بیدار شد ...

لطفا این داستان را یک نفر کامل کند و عکس کارنامه دختر را هم در صورت دستیابی در اینجا منتشر کند.اللهم اجعل محیای محیا محمد و ال محمد
و
مماتی ممات محمد و ال محمد

کیه که این داستان را بخواند و یاد دردانه حسین :doa(6): در خرابات شام نیافتد؟؟؟

دختر پرتقالی: سه ساله ای که با پرتقال از زوارالحسین پذیرایی می کند

دوستان سلام

این را باید دوستان دیروز و دیشب در سایت می گذاشتند ولی امروز گذاشتند.


علی علی
برچسب: