دانشگاه

سرگردانی بین دو راهی تحصیل در حوزه یا دانشگاه؟ (لطفا از نظر اخلاقی بررسی شود)

انجمن: 

سلام

دانشگاه برم یا نرم؟

باسلام
یه سوال دارم بعضی ازاساتیدتاکیددارندکه درکنارتحصیلات حوزوی ،مدارک دانشگاهی هم داشته باشیم.خب دلایل خودشون رودارند.امامن واقعانمیدونم برای تکمیل علمم به دانشگاه هم برم یانرم؟
باتشکر

ادامه تحصیل در دانشگاه

با عرض سلام و خسته نباشید

بنده 9 سال درس حوزوی را طی کردم و تمامی امتحانات کتبی رو دادم و همچنین امتحان شفاهی سطح یک پایه 6 رو هم دادم و قبول شدم.

الان سوال مهمی که داشتم و میخواستم که راهنماییم کنید در مورد ادامه تحصیل در دانشگاه است، میخواستم بدونم با مدرک سطح یک چه رشته هایی طلاب مجاز هستند و میتونن در دانشگاه شرکت کنند ؟

و همچنین اگه مدرک سطح دو رو بتونم بگیرم چطور ؟ فقط رشته های مربوط به علوم انسانی میشه شرکت کرد دانشگاه یا رشته های دیگر هم مجاز است ؟

خیلی ممنون

چرا به خاطر بی حجاب بودن اکثر خانوم ها من باید از تفریحم بزنم؟!(داستان واقعي: افسانه خانوم)

سلام,,,من نمی دونم خانم های محجبه و چادری کجا هستند که کل شهر پر شده از خانم های بسیار وحشتناک بدحجاب!!!! که تمام برجستگی های بدنشان پیداست!!!یه دونه روپوش انداختند روشون و میان بیرون!!!

من که اصلا فکر نمی کنم دیگه اینجا ایرانه!!!
تو جنگل ، سینما , پارک یا اصلا بازار بخوام برم انگاری جا واسه ما نیست!!!
توی دانشگاه مون که افتضاح!!!!
دانشجو داره کنفرانس میده استاد داره به مانتوی بازش خیره میشه که یه بلوز پوشیده با شلوار جذب!!! مانتو هم باز!!
دانشگاه آزاده دیگه!!!باید آزاد باشند!!!!!!!!!

مقايسه حوزه خواهران با دانشگاه امام صادق علیه السلام

سلام
من اطلاعاتی جامع در مورد پذیرش ومصاحبه و شرایط دانشگاه امام صادق می خواستم واینکه الان توی سایت ثبت نام کنم یا زمان ثبت نام کنکور سراسری هم میشه؟
می خواستم بدونم که از نظر تحقیق و تبلیغ . پژوهش کدوم بهتر فعال تر هستند

برچسب: 

چگونگی تغییر رشته از مهندسی به الهیات و نگران واکنش اطرافیان

آیا دانشگاه تنها مسیر موفقیت است؟

انجمن: 

بنام خدا

سلام به تمامی کاربران
میدونیم که یکی از مکان های کسب علم دانشگاه هست. در اینکه یک دانشجو ، چه برای رفتن به دانشگاه و چه برای فارغ التحصیل شدن زحمت زیادی میکشه شکی نیست. لذا منظور از ایجاد این تاپیک ، نادیده گرفتن این تلاش نیست. اما گاهی اوقات این مکانِ علم آموزی ، بسیار بیشتر از اونچه که هست در محور اهمیت قرار میگیره. برای همین تصمیم گرفتم این تاپیک رو ایجاد کنم تا از زاویه ای دیگه هم به دانشگاه و بحث کسب علم نگاه بشه