آموزش

فشار روانی ناشی از کنترل و سرکوب غریزه جنسی

به نام خدا و با سلام و عرض خسته نباشید
من پسری شانزده ساله هستم. سنی که در آن اوج نیاز و کشش های جنسی انسان را می آزارد.
در دورانی که قرآن نازل شد و قوانین اسلام ثبت، دوره ای بود که پسران در پانزده و دختران در ده سالگی ازدواج می‌کردند و اصلا نیاز شدید جنسی را تجربه نمی‌کردند. حال که سن ازدواج به بیست و سه سال و بیشتر ارتقا یافته، تکلیف من و امثال من ها چیست؟
منی که در این چهار سال اخیر وقتی که دوستانم سرشان به هزار منجلاب گرم بود، سعی در پاک نگه داشتن خود داشتم،دیگر وا داده ام. من که حتی موقعیت داشتن دوست دختر را داشتم، اما پیگیرش نشدم. خودم را درگیر خودارضایی و تماشای فیلم های پورن و تصاویر شهوت برانگیز نکردم.
حالا دیگر به بن بست رسیده ام و دیگر دارم یواش یواش آزار روانی هم میبینم. چون فشار جنسی من از فشار جسمی به فشار روحی مبدل شده است.
لطفاً راهی را پیش روی من بگذارید. نه اینکه با روزه گرفتن، سعی در خاموش کردن عطش جنسی خود داشته باشم که مانند این است که برای رفع تشنگی، آب شور دریا را بنوشی.
پیشاپیش از توجه شما سپاسگزارم.

✔✔✔ پاسخ به مشکلات تلفن همراه و رايانه دوستان اسک دینی ✔✔✔

با سلام
همه ما میدانیم که با ورود دنیای مجازی به زندگی افراد استفاده های متفاوتی از آن صورت گرفت یکی از این موارد استفاده از این محیط برای ضربه وارد کردن به مبانی دینی واعتقادی علی الخصوص مکتب بر حق تشیع می باشد.حال که این وضعیت به وجود آمده ما نیز باید به وظیفه دینی خود عمل کرده ودر مقابل آماج حملات دشمن بایستیم اما همیشه دفاع باید با استراتژی خاص خودش صورت بگیرد تا هم کوبنده باشد هم مفید .حال از همه عزیزانی که در این خصوص تجربیات مفیدی دارند خواهشمندم آن را در اختیار دیگران قرار دهند تا از اجر معنوی آن هم بهره مند شوند.
منتظریم...

آموزش احکام به صورت تصویری


مبطلات وضو

هفت چیز وضو را باطل میکند جهت مشاهده این هفت چیز یک ویدیو برای شما گذاشته ام لطفا دانلود کنید . امیدوارم که خوشتان بیاید .

کارگاه آموزش پاسخ به شبهات فضای مجازی برای کاربران

[="Navy"]بسم الله الرحمن الرحیم

سلام
هدف تاپیک از اسمش پیداست . اما مقدمه :

شبهات دینی (کلامی) که در شبکه های اجتماعی و... منتشر میشوند اکثرا دارای بنیان سست و دارای یک یا چند مغالطه میباشند و یا با حداقل آشنایی کلی با مبانی دینی قابل رد یا پاسخگویی هستند.

در این تاپیک آموزش دینی-کلامی نمیدهیم ولی بنا به مناسبت و در حین راهنمایی برای حل مسائل و تمرین ها ، با کمک یا نظارت کارشناسان محترم ، راهنمایی هایی را به اعضا میکنیم (در صورت نیاز) تا نقص یا اشکالی که در حل تمرین داشته اند رفع شود و پاسخشان کامل شود.

روش کار : عمده روش کار تا اطلاع ثانوی به این صورت خواهد بود که تمرینهایی به عنوان نمونه مطرح شده و از اعضای بازدیدکننده که علاقه مند هستند خواسته میشود پاسخی مناسب برای آن (با جستجو در سایتهای مختلف) بیابند ، سپس به فرم صحیح نوشتن پاسخ مناسب و کوتاه و در عین حال رسا برای انتشار در شبکه های اجتماعی میپردازیم و گام به گام با راهنمایی و تذکر اشکالات پاسخ تهیه شده ، به شکل پاسخ مطلوب میرسیم.
مستحضر هستید که در شبکه های اجتماعی عمدتا کسی حوصله مطالعه متن پاسخ طولانی را ندارد و باید مناسب ظرفیت آن مکان پاسخ نوشت.

شبهاتی که به عنوان تمرین مطرح میشوند عمدتا ساده و قدیمی بوده و پاسخ آنها معمولا در سایتهای مختلف از جمله همین تالار موجود است.

هدف : کاربران شرکت کننده در این کارگاه به حول و قوه الهی در نهایت میتوانند در مقابل ظاهر فریبنده ی شبهات فضای مجازی ایستاده و پاسخ آنها را که عمدتا قدیمی بوده از فضای مجازی بیابند و در قالب کوتاه و مستدل و محکم ، مناسب انتشار در شبکه های اجتماعی تدوین کنند.[/]

"نتکلم بالعربیة" يادگیری زبان عربی ؛ بفرماييد داخل... (با مشارکت کاربران بزرگوار)

انجمن: 

بسم الله
يا محمد ص
سلام به مدير گروه .
اين تاپيك براي گروه شما مي باشد ...
1- براي دادن برنامه هاي گروه .
2- براي تبليغ گروه .
3- براي مشورت با كاربران ديگر اگر خودتان خواستيد .
4- براي گذاشتن پست هاي مفيد گروه خود .
و چند نكته :
1- با توجه به قوانين سايت برنامه گروه خود را بدهبد .
2- تبليغ زياد ممنوع .
3 – هر گونه بحث كه به گروه مربوط نباشه ممنوع .
4 – اگر كاربري پست مفيد در گروه شما قرار داد از او بخواهيد تا پست را در اين تاپيك بگذاره اگر بعد از 24 ساعت كاربر اينكارو نكرد خودتون بگذاريد فقط يادتون باشه متن يا مطلب اول بايد در گروه زده شده باشد و بعد اگر از نظر شما مفيد بود در اينجا بگذاريد.
موفق باشيد.
يا حق و يا علي ع

دانلود رایگان مطالب آموزشی از سایت های خارجی

سلام خدمت تمام دوستان

من چند وقت پیش یک آموزش که توسط سایت udemy ساخته شده بود و رایگان نبود را در اینترنت بصورت رایگان دیدم (در یک سایت خارجی)

ایا با توجه به موارد زیر این شرکت کفار حربی است و می توان از ان سایت خارجی بصورت رایگان دانلود کرد ؟؟

**** زمانی که با ip ایران وارد سایت میشویم سایت اجرا نشده و مینویسد Content Unavailable

**** مکان دفتر های این شرکت (طبق گفته ی خود شرکت) به صورت زیر است .

http://s8.picofile.com/file/8267678968/Cap2ture.PNG

یکی از شرکت ها در سان فرانسیسکو است که در امریکاست .

مرجع تقلیدم هم ایت الله مکارم شیرازی است .

اموزش ساخت ایبوک

[="Arial Narrow"][="DarkSlateGray"]با سلام لطفا یک عزیز یا چند عزیز آموزش ساخت ایبوک Ebook را در اینجا قرار دهد.
البته ایبوک برای اندروید را میخواستم یاد بگیرم ولیکن اگر روش ایجادش برای ios هم بگویید ممنون میشم.
[/][/]

از چه هنگام می توان مسئولیت را به کودک آموخت؟

اگر دوست داریم فرزندان ما مسئولیت پدیر باشند، و در آینده بتوانند یک زندگی خوبی را اداره کنند و توان مدیریت آنها افزایش یابد و تجربه لازم را در نحوه انجام کارها را بنحواحسن داشته باشند، لازم است از ابتدا نسبت به این مسئله حساس باشیم.
فرزندانی که از ابتدا عادت می کنند تمام کارهایشان را پدر و مادر انجام دهند، و در محیط خانواده هیچ مسئولیتی را برعهده نمی گیرند، افراد موفقی در آینده نخواهند بود،
این نوع تربیت والدین دلسوزی نیست، دوست داشتن فرزندان نیست، بلکه آموزش غلط و اشتباهی است که والدین مرتکب می شوند.

پس اگر دنبال آن هستیم که فرزند ما در خانواده نقش فعالی داشته و در آینده یک زندگی موفقی را مدیریت کند، و حتی در محیط کار خود شخص موفقی باشد، باید نسبت به این مسئله اهمیت بدهیم.
کودکان از همان آغاز که شروع به صحبت کردن و فهمیدن معنای جملات شدند، می توان واگذاری مسئولیتها را آغاز کرد، هر چند در ابتدا روش آموزش و واگذاری انجام کارها به کمک والدین است و سطح آموزش از کارهای ساده می باشد، مثل کمک به جمع کردن وسائل اسباب بازی و...

توجه داشته باشیم که کودکان نوپا، بسیار مشتاق اند که مهارتهای خویش را با انجام کارهایی که تحسین والدین را بر می انگیزد، ابراز دارند و از رفتار بزرگترها تقلید کنند.
شایستگی و حس تشخیص هدفها و توانایی به انجام رساندن کارها در کودکان نوپا محدود است، از این روی داشتن سعه صدر در همه مراحل ضروری است.
در حقیقت باید انتظار معقولی داشته باشیم.
پس از هنگامی که شروع به صحبت کرد( حدودا از دو سالگی) و معانی و مفاهیم را درک کرد، می توان به صورت سطح ساده مسئولیتها را آموزش داد.

ایجاد بخش ارسال پرسش جهت سهولت دسترسی کاربران محترم

انجمن: 

سلام علیکم
با پیگیری مدیر محترم فنی ، بخش ارسال پرسش در انجمن ایجاد گردید


کاربران محترم می توانند با مراجعه به این بخش با استفاده از منوی ایجاد شده ، به آسانی به تمامی بخش های انجمن های علمی سایت برای ایجاد پرسش دسترسی پیدا کنند.
بعد از کلیک بر روی هر بخش کاربر به قسمت ایجاد موضوع هدایت خواهد شد.


آموزش جهادی فتوشاپ

با عرض سلام و خداقوت خدمت کاربران محترم

با عنایت به اهمیت کار در عرصه ی فرهنگ و تاکیدات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در زمینه ی کار فرهنگی، خشاب فرهنگی - پایگاه تولید و توسعه ابزار جهاد فرهنگی - تلاش میکند تا گوشه ای از این امر خطیر را به دوش بکشد.

آموزش های جهادی یکی از ابزار های خشاب فرهنگی برای بهبود و بالا بردن سطح توانایی جهادگران همسنگر، در جنگ فرهنگیٍ پیش روست.

در این آموزش ها سعی داریم مهارت هایی که یک مجاهد جهاد فرهنگی باید کسب کنه رو آموزش بدیم.
و باید دقت داشته باشیم که هدف اصلی ما افزایش مهارته ، نه دانش.

این آموزش ها طوری تهیه‌میشن که با صرف کمترین زمان بیشترین بازده رو داشته باشن.
به قول آقای پارتو که میگه هشتاد درصد از نتایج ما حاصل بیست درصد تلاش های ماست.

ما هم سعی می کنیم اون بیست درصدی که قراره هشتاد درصد نتیجه رو بده باهم کار کنیم.

آموزش جهادی فتوشاپ به عنوان اولین سری آموزش های خشاب فرهنگی تهیه شده و آماده بهر برداری می باشد.

شما عزیزان می توانید با مراجعه به لینک زیر آموزش های مربوطه را دریافت کنید

لازم به ذکر است به تمامی سوالات مربوط به فتوشاپ در حد بضاعت تیم گرافیک و آموزش خشاب فرهنگی در این بخش پاسخ داده می شود.

همچنین آموزش های تکمیلی مربوط به آموزش های جهادی هم در این بخش به تدریج قرار داده می شود.

سپاس از همراهی شما عزیزان