ماهواره

مخرب بودن ماهواره برای همه

انجمن: 

با سلام
سالهاست که می شنویم ماهواره خانه خراب کن است بد است و هزار تا از این حرفها
البته به شخصه چیز خاصی که جالب به نظر برسد در ماهواره ندیدم
اما یک سوال اگر ماهواره چیز بدی هست چرا شبکه های تلویزیونی روی امواجی میروند که توسط ماهواره قابل دریافت هستند؟
و دوستانی مثلا شمالی می تونند در شهری دیگر شبکه های استانی شان را نگاه کنند
یا مثلا گزارشگر به دوستان جام جمی سلام عرض می کنه؟
یا مثلا اگر فیس فیلتر چرا سیاست مداران ما در فیس بوک آکانت دارند؟
ممنون

چطور خانواده ام را راضی کنم که به سراغ ماهواره نروند؟

من به شدت با ماهواره مخالفم .نمیدونم چرا ولی ...ازش نفرت دارم .اخیرا در خانوادمون بحث هایی میشه در مورد خرید ماهواره منم همیشه مخالفت میکنم.میگن واسه مطالب علمی و این حرفا...
ولی اون وری ها که چشم دیدن پیشرفت ما رو ندارن چه جوری علمشان را در اختیار ما میزارن؟؟؟
گفتم خونه یا جای منه یا ماهواره.گفتم اگه بخرید خودم میشکونمش.
به مبارزه ادامه بدم یا تسلیم شم وشاهد نابودی روح عزیزام باشم؟؟

نوجوان ۱۳ساله ای که برای جمع کردن ماهواره کارگری کرد!

انجمن: 


علی احمدی ۱۳ساله - ساکن استان فارس، که سرحلقــه ی یکی از حلقه های صالحینه، میگه: «با صحبتهای امام جماعت مسجدمون و کمک مربیان، وقتی از فرهنگِ بدِ ماهواره مطلع شدم، تصمیم گرفتم اول از خونه ی خودمون شروع کنم.

یک روز به پدر و مادرم گفتم «باید بجای ماهواره از دستگاه دیجیتـــال استفاده کنیم» اما اونا استقبــال نکردند. منم برای اینکه بهشون نشون بدم چقدر بر این موضوع جدی ام [هر چند وضع مالی مون خوب بود اما] دور از چشم خانواده، چند روزی کارگری کردم. وقتی دستمزدم رو گرفتم از مغازه ای یک دستگاه دیجیتال خریدم.

رفتم خونه و جریان رو برای پدر و مادرم تعریف کردم، بهشون گفتم: شاید ماهــواره به شما ضرری نرســونه ولی من ازش می ترسم! چون در سن بلوغ هستم، پس زمینه ی گنـ ـاه رو برام فراهم نکنید!

اولش انتظار نداشتم ولی دیدم اشکــــ در چشمای مادرم جمع شد و پدرم هم منو در آغوش گرفت و گفت: حالا که اینقدر اصرار داری به خاطر تو، باشه. » بعد از او چند تا دیگه از دوستاش هم در این کار، موفق شدند.

خبر به مسجد و مردم محله رسید، بعد هم در استان فارس پیچید و باعث شد امام جمعه محترم شهــر و فرمانده سپاه استان، از او تجلیل کردند و جالب تر اینکه در مراســم تجلیل، علی آقا گفت: «حاضــرم باز هم کار کنم و درآمدش رو دستگاه دیجیتــال بخرم و خانه های دیگه ای رو از اســارت دشمن آزاد کنم! »

علی آقا منو یاد جمله ی پیــر جمـاران انداخت که: رهبـــر ما آن طفل سیزده ساله ای ست که با قلب کوچکش، که ارزشش از صدها زبان و قلم بزرگــــتر است، نارنجک به کمر بست و ....

جلوگیری از مشاهده سریال های ماهواره با محتوای خیانت و روابط نامشروع

ضمن عرض سلام باید بگم که تازه با انجمن تون آشنا شدم و اگر تاپیک رو در جای مناسب ایجاد نکردم معذرت می خوام و خواهش می کنم مدیران محترم تاپیک رو به بخش مورد نظرش منتقل کنن

بنده در یک خانواده تقریبا پر جمعیت زندگی می کنم که در هر رده سنی خواهر برادر دارم

مشکل من با خانواده مشاهده سریال های هست که جدیدا از شبکه های ماهواره ای پخش میشه و محتوای این سریال ها جز خیانت به همسر و روابط نامشروع نیست
و همه ما شاهد تاثیر این سریال ها در جامعه هستیم

وقتی من به این موضوع اعتراض می کنم . با این جواب مواجه میشم که ما جنبه داستانی فیلم رو دنبال می کنیم و به موضوعات دیگرش ( خیانت و روابط نامشروع ) کاری نداریم ولی من یقین دارم که به خواهر و برداری نوجوانم که در سن بلوغ هستن تاثیر میذاره
برخورد پدرم هم با این موضوع زیاد جدی نیست

البته ماهواره زیاد هم بد نیست مثلا همین ماه محرم : شبکه های امام حسین - ولایت - ثامن - و..... خیلی بیشتر از شبکه های ملی به موضوع محرم پرداختند

چند وقتی یک موضوع ذهن منو درگیر خودش کرده , از اون جایی که سایر اعضای خانواده زیاد در تو مسائل فنی تخصص ندارن من به راحتی می تونم اون چند شبکه ای که همچین سریال های رو نشون میدن رو قطع کنم و این موضوع رو به قطع شدن خود شبکه نسبت بدم در غیر اینصورت باید هر طور شده شبکه ها رو برگردونم

خواستم این موضوع رو با شما در میون بذارم که آیا این کار درسته یا خیر ؟؟ ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید چون علاوه بر محتوای غیر اخلاقی این شبکه ها وقتی که باید صرف خانواده بشه رو هم میگیره از شش بعدظهر تا 12 شب !!!!!!!!!!!!!!!

سخنرانی استاد رائفی پور در مورد ماهواره و شبکه های اجتماعی

انجمن: 

[="Black"]سلام.استاد رائفی پورو اگه میشناسید فک کنم بدونید چه حرفهایی میزنن
اگر نمیشناسید پیشنهاد میدم گوش کنید.

منبع : وبسایت استاد رائفی پور (masaf.ir)[/]

روند تغییر برنامه های ماهواره


[=&amp]
[/][=&amp]
سلام و عرض ادب
[/]
[=&amp]
این مطالب رو در مجله ای خوندم و واقعا برام جای تامل داشت برای همین دوست داشتم با شما به اشتراک بذارم
:Gol:

[/]


ابتدایی ترین حرکت دشمن در مسیر جنگ نرم علیه ایران راه اندازی شبکه های پخش ویدیو موزیک همچون PMC بود. هر

چند دراین شبکه ها الگوهای جدیدی از آزادی و روابط ارائه می شد ، اما بدلیل اینکه زمان یک موزیک ویدیو نهایتا 5 دقیقه بوده و سریع

هم فراموش می شود، بازده لازم را برای دشمن نداشت.در مرحله بعد اقدام به تاسیس شبکه MBC فارسی گردی در این شبکه فیلم های آمریکایی

با زیر نویس فارسی به مخاطب ایرانی ارائه می شدند. بازده این شبکه از شبکه های پخش موزیک بیشتر بود ، اما چند دلیل باز هم هدف انها را

برآورده نکرد:


1-در این فیلم ها برای تغییر فرهنگ جوان ایرانی صحنه هایی بی شرمانه ای از روابط جنسی نشان داده می شد . این امر بجای جذب جوانان ایرانی حتی دافعه هم ایجاد می کرد لذا شبکه MBC فارسی هم در این امر موفق نشد.

2- ستاره های فبلم های آمریکایی و اروپایی شخصیتی بسیار سرد دارند که با خلقیات مردم ایران سازگار نبود ...


نهایتا اتاق فکر صیهونیزم بار دیگر تشکیل جلسه داد. متعاقب این امر، غول رسانه ای دنیا ، آقای رابرت مرداک مسئولیت این مهم را بعهده گرفت. روند کاملا مطالعاتی و علمی جهت طراحی روش جدید روانی با هدف تغییر فرهنگ اسلامی ، بکار گرفته شد.

قوی ترین فرهنگی که فرهنگ اسلامی را به جوان القا می کند چیست؟ خانواده.

پس هدف اسلحه نرم بر روی خانواده ایرانی قفل شد. درنتیجه شبکه فارسی 1 با گزاره های زیر طراحی شد:

:1: در این شبکه بجای فیلم های سینمایی با مدت زمان نهایتا دو ساعت، سریال هایی با مدت زمان پخش چند ماهه طراحی شد. در نتیجه الگوی ارائه شده در سریال در زمان طولانی به راحتی در ذهن مخاطب جای میگیرد.

:2: در این شبکه بنیان خانواده مد نظر گرفته شده است. سریال های آمریکایی و اروپایی بدلیل کمرنگ بودن بنیان خانواده در این کشور ها قابلیت این کار را نداشت. در نتیجه سریال های کره ای بیشتر مورد توجه قرار گرفتند.

:3: سریال ها باید از کشورهایی انتخاب می شدند که مردمان آنها مثل ایرانیان خونگرم و با محبت باشند . نتیجه این قابلیت همزاد پنداری ذهنی در مخاطب ایجاد می شود. متعاقب این امر سریال های کلمبیایی در دستور کار قرار گرفتند.

:4: با توجه به ضربه پذیری جوانان از ناحیه تحریکات جنسی، اکثر میان برنامه هایی که در این شبکه پخش می شوند با رنگ صورتی و یا ترکیبی از رنگ های صورتی و مشکی طراحی شده اند. این رنگ ها تحریک کننده احساسات جنسی بوده و اکثرا به عنوان رنگ پس زمینه در سایت های پرونو مورد استفاده قرار میگیرند.

:5: صحنه های روابط جنسی سانسور می شوند. این کار باعث می شود که مجموعه خانواده بهمراه هم به دیدن سریال ها بپردازند و افراد خانواده از دیدن جمعی سریال ها احساس شرم نکنند.

نمونه هایی از سریال های شبکه فارسی 1
سریال الیسا کجاست؟

در این سریال و در حاشیه جریان اصلی فیلم، مردی به تصویر کشیده می شود که همجنس باز است. این مرد پدری خوب ، همسری فوق العاده و کارمندی وظیفه شناس است!
و در جریان فیلم مطرح می شود که همجنس بازی برای بعضی ها یک نیاز کاملا طبیعی بوده و دلیلی برای سرزنش ان وجود ندارد.
سریال ملکه جنوب:

در این سریال زنی بنام "پاتریشیا اوفارل" معرفی می شود. او همجنس باز و معتاد به کوکائین می باشد.جالب اینکه اعتیاد او همواره دستمایه نصیحت و حتی تحقیر از طرف دیگران می شود، اما همجنس باز بودن او هیچگونه منع اجتماعی نداردو برای دوستانش بسیار عادی و پذیرفتنی است.

سریال هنوز وایسادم:

این سریال یک مجموعه طنز می باشد. در یکی از قسمت ها "، خانواده ای به تصویر کشیده می شود. یک پسر و دو زن، این پسر پدر نداشتدو مادر! در واقع این دو زن همجنس باز هستند و بصورت رسمی و قانونی! با هم ازدواج کرده اند. یکی یکی از آنها از مرد دیگری باردار شده و پسر مذکور متولد می شود.

برچسب: 

حکم پولهای بدست آمده از حرام چیست؟

سلام وقت به خیر

پولی که از فروش جنس حرام بدست اومده مثل مشروب، مواد مخدر، ماهواره، فیلم غیر اخلاقی، وی پی ان و سودهای بانکی و این قبیل پولها رو باید چه کرد؟

آیا باید به خربدار برگردوند یا صدقه و رد مظالم داد؟

آیا این پولها مصداق حق الناس برگردن ما هست؟

اگر باید به خریدار پس داد و فقط دسترسی به بعضی خریداران وجود داره و بعضی از این خریداران هم اعلام کنن که برگشت پول لازم نیست این پول باید با اصرار و اجبار پس داده بشه یا صدقه و رد مظالم داده بشه یا حلال هست؟

اگر میزانش مشخص نباشه مثلا چند بار مشروب خریده ولی معلوم نیست مبلغ دقیق چقدر بوده این مبلغ توافقی برگرده؟

با توجه به این که سیستم بانکداری فعلی در اکثر موارد سود ثابت و غیر متغیر پرداخت می کنه (شخصا نشنیدم جایی سود متغیر بدن) چرا جلوی این فعالیت در جمهوری اسلامی گرفته نمی شه و سودی که از این طریق کسب شده چطور به سیستم بانکی عودت داده بشه؟

آیا چواب قطعی در مورد حکم شرعی مورد فروش وی پی ان وجود داره؟

مرجع تقلید من: آیت الله بهجت

چه ها آمد؟ چه ها رفت؟

انجمن: 


بسم الله الرحمن الرحیم


اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ


چه ها آمد،چه ها رفت….!؟

(!)تلویزیون آمد: …. خواب رفت!

(!)زنا آمد: …. ازدواج رفت!

سود آمد: …. برکت رفت!

(!)مُد آمد: …. حیا رفت!

(!)فست فود و پرخوری آمد: …
سلامت رفت!

(!)رشوه آمد: …. حق رفت!

(!)دیر خوابی آمد: … نماز صبح رفت!

(!)اسراف و مصرف گرایی آمد: …. قناعت رفت!

(!)قوم پرستی آمد:..برادری رفت!

(!)ماهواره آمد:…حجاب رفت!

(!)جوایز بانکی و گاوصندوق آمد:…زکات رفت!

(!)تلفن آمد:…صله رحم رفت!

اندیشه کنیم!!!

چه ها آمد،چه ها رفت….!؟

منبع

●ıllıllı● پوستر و تصاویر گرافیکی جنگ نرم ●ıllıllı●شبکه های فارسی زبان = تخریب بنیان خانواده

انجمن: 

برای دیدن سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید