اجنه

چرا اجنه وارد زندگی من شد؟

سلام. چه عواملی باعث میشه اجنه وارد زندگی انسان بشه؟ میخوام بفهمم چرا اجنه وارد زندگی من شده؟

آیا سنگ حدید صینی باعث دوری اجنه می شود؟

سلام. آیا سنگ حدید صینی با حکاکی دعای هفت جلاله باعث دوری اجنه و شیاطین می شود؟ واقعا روی اجنه تاثیر داره؟

علم و توانایی اجنه

سلام. وقت بخیر. چند سوال داشتم راجع به توانایی اجنه و کانی که باهاشون ارتباط دارن و...
-دانش اجنه در چه حدی هست؟ آیا جواب تمام سوالات در حد دانش فعلی و قدیمی رو دارن؟
-دانشی در زمینه علوم روز و کامپیوتر و تکنولوژی دارن ؟ یا می تونن داشته باشن؟ مثلاً، بنده یک کد کامیپیوتری خاص، یا مثلاً پسورد یه کامپیوتر رو که از یه رشته تصادفی از حروف و اعداد و... باشه رو بخوام داشته باشم، توانایی پیدا کردن اون رو دارن؟

کلیات سوالم همین بود. ببخشید سوالم ممکنه کمی مسخره به نظر برسه، ولی جوابش فوق العاده، تأکید می کنم فوق العاده برام مهمه.
ممنون از وقتی که می ذارید.

ارتباط میان بیماری های روانی و جن همزاد

انجمن: 

پرسش: آیا بین بیماری های روانی (همچون وسواس اجباری، همجنس گرایی و امثالهم) و جن همزاد (که در آیات قرآن مرتبط با قرین به آن اشاره شده است) رابطۀ مستقیم وجود دارد؟

زندگی با جن!

انجمن: 

با سلام

حدود 15 سالی هست که در یک آپارتمان 2 طبقه به علاوه ی زیر زمین سکونت داریم. طبقه بالا ما میشینیم طبقه همکف مادربزرگ پدری و طبقه زیر زمین عموی بنده میشند.15 سال پیش وقتی خانه رو تحویل گرفتیم داخل خونه پر از دعا بود .. هر جا که فکرش رو بکنید دعا نوشته بودن و چسبانده بودن مثل حاشیه ی پنجره ها ، زیر کابینت ها و...ما هم بی اعتنا دعاهارو کندیم ولی یادم نیست باهاشون چکار کردیم ولی مطمئنم بنا به عادت مادربزرگم آنها رو تو آشغالی نریختیم.تا حدود 5 سال پیش مشکل خاصی نداشتیم تا اینکه یه سری اتفاقات عجیب داخل خونه افتاد .. روی پله های زیر زمین جای 3 تا ردپای غیر انسان پیدا شد و بعد از هر بار پاک کردن روز بعد دوباره ظاهر میشدن .. زن عموی بنده بار ها حس کرده بود کسی به شونه اش ضربه زده..این اتفاقات در ابتدا محدود به زیر زمین بود ولی بعد از یه مدت در خانه ی ما یعنی طبقه بالا هم افتاد .. چند بار در کمد بنده خود به خود باز شد چند بار حس کردم کسی به سرم ضربه زده و فکر میکردم مادرمه وقتی بر میگشتم کسی نبود .. مادرم هم که زمانی که خواب بوده حس کرده کسی به پاش ضربه زده . گاهی اوقات وقتی که میخوابیدم و موقع بلند شدن سنگینی روی سینه ام حس میکردم که اصطلاحا بهش میگن رویت بخت افتاده..الان 4-5 سالی هست که این اتفاقات گاهی اوقات میوفته و ما هم دیگه عادت کردیم و کاری بهش نداریم.. شایدم داریم با یه جن زندگی میکنیم. میخواستم ببینیم آیا نیازه که این جن رو از خونه دور کنیم ؟ آیا وجود این جن میتونه مانع پیشرفت در کار یا تحصیل یا هر چیز خانواده ی ما باشه ؟ لازم به ذکر که ما یه کتاب دعای فوق العاده قدیمی که بنا به گفته ها قبلا جن سه برگ از این کتاب رو پاره کرده، داریم زمانی که این اتفاقات افتاد چندتا سوزن به رویش زدیم و بالای کمد بنده گذاشتیم.. مادر بنده هم سوره ی واقعه رو قبلا خیلی میخواند.. یه کسی بهم گفته بود به خاطر خواندن همین سوره هستش .آیا خواندن سوره ی واقعه باعث این اتفاقات شده ؟

با تشکر.

ارتباط با اجنه و حیوانات برای فرزندان حضرت سلیمان

انجمن: 

[=&quot]سلام علیکم[/]
[=&quot] [/]
[=&quot]نمی دانستم سوالم را کجا بپرسم لطفا به مکان مربوطه منتقلش کنید[/]
[=&quot]سوالم در مورد ارتباط با جن است[/]
[=&quot]آیا ارتباط با اجنه برای فرزندان سلیمان نبی ممکن است (منظورم آموزش سحر و ... نیست)[/]
[=&quot]یکی از اقوام که فامیلیشان سلیمانی بوده (و ظاهرا از نسل حضرت سلیمان)مدعی بودند که ورد خاصی می دانند و{ به اصطلاح "دَم" } و اطرافیان نیز این قضیه را تصدیق می کنند [/]
[=&quot]با این ورد مثلا می توانستند به نوعی با اجنه ارتباط داشته باشند و حتی بدین وسیله با حیوانات نظیر مار ارتباط برقرار می کردند و و با خواندن آن دم از نیش مار در امان بودند ، آیا چنین مطلبی پایه و اساسی در کتب و منابع دارند یا خیر (او چوپانی بیسواد بود) [/]
[=&quot]آیا در جایی آمده که از فرزندان حضرت سلیمان چنین قدرتی داشته باشد؟[/]

پیشرفت علمی اجنه

انجمن: 

سلام علیکم.

از اونجایی که اجنه خیلی پیشتر از ما در دنیا زندگی میکردند. آیا میشه گفت که پیشرفت علمی بالایی نسبت به ما دارند؟

مثلا وقتی به حضرت سلیمان (ع) کمک کردند. تصورات ما اینه که هر جن رو دستش یه سنگ غول پیکر برمیداره راحت میره اینور اونور. ولی آیا ممکنه مراد از کمک اجنه به پیامبر، از طریق تکنولوژی باشه؟ مثلا با جرثقیل و حتی ماشین های پرندشون که اون موقع توسط بشر هنوز اختراع نشده بود؟

یا در قرآن میفرماید که اجنه به آسمان دست یافتند و غیره. آیا ممکنه که مراد از این آیات این باشه که با ساخت وسایل نقلیه تونستند در عالم هستی سفر کنن؟(حتی در قرآن به این اشاره میشه که نزدیک سقف آسمان نزدیک هم میتونن برن و شهاب میزنتشون. یعنی تا این حد تکنولوژی پیدا کردن که تا انتهای این جهان بتونن برن)

آیا این آیات میتونه پیشرفت علمی اجنه رو برسونه؟ یا خیر؟

درخواست راهنمایی برای رهایی از وضع فعلی

سلام دوستان من تازه عضو شدم اگه جای اشتباهی تاپیک زدم منو ببخشید و پاک نکنید
اول یکم از خودم بگم من ناشکر نیستم الان ۱۸ سالمه دانشجوی نرم افزار
من در بچگی ۶ ماهه دنیا اومدم و یکم جسمم ضعیفه یکی از چشمام مشکل داره
من در کودکی ی چیزایی مثل جن میدیدم رفتیم پیش کسی رفع کرد الان باشدت خیلی بیشتری برگشته بدنم هرروز ضعیف میشه هرشب جنب میشم نمیدونم چیکار کنم میاد تو ذهنم خودمو بکشم و خیلی چیزای دیگه .....اون کسی که دربچگی رفتیم پیشش فوت کردن
بعد ی سری عشق و عاشقی هم بود که روم تاثیر گذاشته ی چیزی من دیپلمم طراحی وب ک کارودانش بوده و الان کنکور دادم اومدم نرم افزار فنی میترسم نتونم بخونم من ازبچگی به رایانه علاقه داشتم الان ناامیدم ازهمه چی درس و زندگی و فکر میکنم نمیتونم خودمو به اینا برسونم یا اصلا اینده ندارم و خیلی فکرهای دیگه من الان اومدم خیلی خیلی خلاصش کنم اگه سوالی بود بپرسید التماس دعا واسه همه

بروز مشکلاتی به دنبال ذکر یونسیه

انجمن: 

[="Arial Black"][="Blue"]سلام

این مطلب را از شخصی نقل می کنم:

نقل قول:
افرادی هستند که ذکر یونسیه رو میگن و گرفتار مشکلاتی میشن. مثلا دچار بیماری یا توهم.
یکی نفرشون روزی چهل باز این ذکر رو میگفته و دچار توهم شده بود و ائمه اطهار (ع) را در خواب میدید ولی هیچکدوم از خوابهاش محقق نمی شد. اجنه هم اذیتش می کردند. صداهایی رو می شنید. یا مثلا امام رضا (ع) را در بیداری می دید. یک نفر دیگه در سجده خیلی این ذکر رو میگفت و در خواب جن می دید.

علت اینگونه امور ، آنهم در خصوص ذکر یونسیه که یک ذکر عام است (ذکر خاصی که نیاز به اذن داشته باشد نیست) چیست؟[/][/]