همجنس گرایی

همجنسگرای مذهبی

انجمن: 

سلام
من یک پسر با غرایز دخترانه هستم یعنی یک همجنسگرا اهل معصیت هم نیستم خدا و اهل بیت رو دوس دارم
از بچگی غرایز دخترونه داشتم تا سن هفت سالگی دوستام دختر بودن بعد از مدرسه تنها شدم

بخاطر اینکه رفتارم دخترونس پسرا باهام رفیق نمیشن و بخاطر جسمم دخترا
در کل تنها موندم از طرفی بخاطر روحیات دخترونم کارهای مرذونه رو نمیتونم انجام بدم
پیش چندتا روانپزشک رفتم گفتن درمان نداره من یک همجنسگرای مذهبیم ایا من رو درک میکنید؟

همجنسگرایی ؛ بیماری و اختلال یا هوس؟( نقد دي اس ام 5 و اثبات اختلال بودن همجنس گرايي)

سلام ممنون واسه سایتتون
همین طور که در عنوان مطرح کردم میخوام درمورد همجنسگرایی بگویم.
این یک حس طبیعی هس و از کودکی در انسان هاست گاهی هم بر اثر عوامل اجتماعی در سن و سال کودکی اتفاق میفتد.
افرادی که ادعا میکنند همحنسگرایی قابل درمان هست لطفا مطالعات خود را در این زمینه بیشتر کنند. به هیچ وجه همجنسگرایی قابل درمان نیست مگر اینکه شخص خودش از حسش دوری کند. مثله این هست که به مردی که زنی را دوست دارد بگوییم باید به جای اون زن یه مرد رو دوس داشته باشی. این دو قضیه هر دوتاشون موازی هستند و در طرف متقابل هم قرار دارند.
همجنسگرایی یک بیماری نیس. تو هیچ بیماری علاقه به آن بیماری وجود ندارد.
به نظرتون عادلانه هس که عمل لواط و همجنسبازی با همجنسگرایی یکی حساب شه؟
اگه اینطور هس پس شما هم زنا میکنید! آیا جمله ای توهین آمیز نیست؟
چرا سعی نمیکنیم همدیگه رو درک کنیم؟ چرا همش نظر خودمونو میگیم؟
شاید حتی بعضیهاتون از این قضیه خبر نداشته باشین. اینکه تغییر جنسیت تو ایران مجاز است و حکم این دستور توسط امام خمینی صادر شده هس و همه قبولش دارن.
حال اگه تغییر جنسیت مجاز باشد و از نظر خداوند اشکالی در آن نباشد پس چرا همجنسگرایی مجاز نباشد؟!
شده اصلا با یه همجنسگرای واقعی (نه همجنسباز) صحبت کرده باشین که چه حسی داره؟
چگونه میتونی خودتو و افکارتو تغییر بدی؟
همنجسگرایی و تغییر جنسیت بد هس یا اونایی که هر روز بدون درکشون آذیتشون میکنن؟
تا یک همجنسگرا نباشید نمیتونید درکشون کنید. این هوس نیست. تو کدوم هوس ناراحتی و گریه کردن و عاشق شدن هس؟
لطفا نظر خودتونو نگین و بدونین افکار همه کامل نیس حتی این بنده ای که دارم مینویسم ولی زود قضاوت نکنید.
ممنون

راه حلی برای همجنس گرایی

انجمن: 

با عرض سلام و ادب

آیا همجنس گرایان نسبت به افرادی از جنس مکمل که اخلاقشون خلاف جنسیتشون هست هم احساس جاذبه رو دارن؟

مثلا یه مرد همجنس گرا به یه زن که اخلاق و تیپ مردونه داره علاقه داره؟

یا یه زن همجنس گرا به یه مرد که اخلاق و تیپ زنونه داره علاقه داره؟

آیا با چنین رابطه ای میشه مشکل همجنس گرایان رو حل کرد؟

این قوم گمراه...

انجمن: 

خبری شوکه کننده بود!
اوباما، این سگ دست‌آموز صهیونست‌ها، ازدواج همجنس گرایان را در تمام ایالت های آمریکا، قانونی اعلام کرد! (1)

ازدواج همجنس گرایان؟! این دیگر چه ترکیب ناموزونی است؟! اصلا ترکیب این دو واژه به چه معناست؟! یک مرد با یک مرد ازدواج کند؟! که چه بشود؟! یک زن با یک زن ازدواج کند؟! یعنی چه؟! کدامشان شوهر است و کدامشان همسر؟! به فرض محال، 50 سال هم با هم زندگی کنند، بعدش چی؟! اصلا معنا و مفهومی دارد؟! این بشر دو پا تا کجا می خواهد سقوط کند؟!

اولین قومی که در عالم، عمل شنیع لواط را انجام داد، قوم لوط بود. این عمل شنیع تا زمان آن قوم منحوس، بی سابقه بود و آن حرامیان، این عمل پلید را رواج دادند:

وَ لُوطاً إِذْ قالَ لِقَوْمِهِ إِنَّكُمْ لَتَأْتُونَ الْفاحِشَةَ ما سَبَقَكُمْ بِها مِنْ أَحَدٍ مِنَ الْعالَمينَ (عنکبوت/28)
و لوط را فرستاديم هنگامى كه به قوم خود گفت: «شما عمل بسيار زشتى انجام مى ‏دهيد كه هيچ يک از مردم جهان پيش از شما آن را انجام نداده است!

خدای متعال هم بدترین عذاب را نثار آن قوم نادان کرد؛ عذاب سنگ! فقط به همین هم اکتفا نکرد! با عذاب سنگ، زیر و رویشان کرد! خودشان با خانه های کثیفشان را شخم زد! از این بدتر، عذابی سراغ دارید؟


فَلَمَّا جاءَ أَمْرُنا جَعَلْنا عالِيَها سافِلَها وَ أَمْطَرْنا عَلَيْها حِجارَةً مِنْ سِجِّيلٍ مَنْضُودٍ (هود/82)
و هنگامى كه فرمان ما فرا رسيد، آن (شهر و ديار) را زير و رو كرديم و بارانى از سنگ متراكم بر روى هم، بر آنها نازل نموديم

چه کسی باورش می شود که حالا بعد از چند هزار سال که از نابودی آن قوم منحوس می گذرد، متحجران حیوان صفتی پیدا شوند که با وقاحت تمام، این عمل شنیع و پلید را قانونی اعلام کنند و کمترین خم هم به ابرویشان نیاوند؟! آمریکایی که به ظاهر در صنایع نظامی و صنعتی، گوی پیشرفت را از همگان ربوده، حالا در فرهنگ و انسانیت، اوج تباهی و ویرانگری اش را نشان می دهد!

دوستان، رفقا، ببینید! این همان کشور صنعتی پیشرفته ای است که برخی تازه به دوران رسیده ها برای ارتباط با آن له له می زنند و تا اسمش را می شنوند، آب از لب و لوچه شان می ریزد و حل همه مشکلات را در گرو ارتباط با آنها می بینند! ببینید سقوط انسانیت را! ببینید این بشر دو پا تا کجا می تواند غرق شود و به روی خودش هم نیاورد!

و آن به اصطلاح هنرمند را بنگرید که لقمه نجویده، این وقاحت آمریکایی را عملی تاریخی در حد رفع قانون برده داری و تابوشکنی معرفی می کند! (2)

لواط، عملی شنیع است و در هیچ قیاس عقلانی، معنا و مفهومی جز پلیدی و سقوط انسانیت ندارد! ننگ بر این قوم گمراه...

نمی دانم چرا یاد آن جمله تاریخی امام عزیز افتادم: «رئیس جمهور امریکا بداند - بداند این معنا را - که منفورترین افراد دنیاست پیش ملت ما. امروز منفورترین افراد بشر است پیش ملت ما...» (3)

--------------------------------
1- متن خبر را از اینجا بخوانید: http://www.presstv.ir/DetailFa/2015/06/27/417726/Ted-Cruz-Obama-care-homo-marriage
2- متن خبر را از اینجا بخوانید: http://www.mehrnews.com/news/2849615/%D8%B9%D8%B0%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%87%DB%8C-%D8%A8%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%85-%D8%B1%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D9%87-%D8%AF%D9%84%DB%8C%D9%84-%D8%AD%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D8%B2-%D9%87%D9%85%D8%AC%D9%86%D8%B3-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86
3- http://farsi.rouhollah.ir/library/sahifeh?volume=1&page=420

همجنس گرایی خوب یا بد

بسیاری می‌گویند رابطه‌ی جنسی هم-جنسی “غیرطبیعی” است. اما غیرطبیعی به چه معناست؟ اندیشمندان مسلمان، معانی چندی برای آن پیشنهاد داده‌اند:
· یک. آن چه نامعمول یا ناهنجار باشد غیرطبیعی است. به سخن دیگر، آن چیزی غیرطبیعی است که از هنجار، یعنی از چیزی که عموم مردم می‌کنند، منحرف می‌شود. با این همه، فراوانی آماری یک کنش، تعیین‌کننده‌ی جایگاه اخلاقی آن نیست. برای نمونه، نوشتن با دست چپ هنجار نیست. آیا این بدان معنی است که با دست چپ نوشتن اخلاقا نادرست است؟
· دو. آن چه حیوانات دیگر انجام نمی‌دهند غیرطبیعی است. پیشینه‌ی این تعریف به افلاطون می‌رسد. مطابق دیدگاه افلاطون، همجنسگرایی نادرست است چون هیچ حیوانی چنین رفتاری را از خود نشان نمی‌دهد. با این همه، این ادعا پذیرفتنی نیست، زیرا:
· نخست، این ادعا بر اصل نادرستی استوار است. پژوهش‌های بی‌شماری هست که نشان می‌دهد برخی از حیوانات جفت-گیری همجنسگرا دارند.
· دوم، حتی اگر حیوانات همجنسگرایانه رفتار نکنند نیز ثابت نمی‌کند که همجنسگرایی غیراخلاقی است. از این گذشته، حیوانات خوراک‌شان را نمی پزند، دندان‌های‌شان را نمی‌شویند، نیایش دینی ندارند، به دانشگاه نمی‌روند. این ایده اساسا نادرست است که حیوانات می‌توانند برای ما استانده‌ها و استانداردهای اخلاقی فراهم آورند.‌

همجنسگرایی و حکم جدید!؟

انجمن: 

سلام علیکم و رحمه الله و برکاته
نمیدونم اینجا جای درسیه برای این تاپیک یا نه !؟:Labkhand:به خوبی خودتون ببخشید!:khandeh!:
همجنسگرایی یه پدیده ای هست که انسان از بدوی تولد با خودش همراه داره و دست خودش نیست اینو همه همجنسگرایان و دانشمندان میدونن.البته باید بگم که همجنسبازی یه نوع هوس بازی با جنس موافق هست که توسط کسانی که همجنسگرا نیستن هم امکان داره صورت بگیره!
توی احادیث و قرآن داریم که اینکار حرامه اما چطور؟کسیکه دست خودش نیست چرا باید جهنم بره!؟این موضوع کاملا توسط دانشمندان و همجنسگرایان تایید شده فقط کافیه سری به وبلاگهای اونها بزنید و یا به مقالات مربوط به این مبحث رجوع کنید.
و اینکه همجنسگرایی در حیوانات هم وجود داره میتونین تحیقیق کنید مثلا ویکیپدیا اگه خواستین میتونم منابع بیشتر هم بدم.
اما سوال اینجاست که مراجع باید حکم جدید بدن؟!
البته ناگفته نماند من به دفتر ایت الله مکارم و امام خامنه ای (حفظهما الله)ای میل کردم و جواب منفی بود.و از جهتی سوالات پرسیده شده برای مراجع باید کوتاه باشه و فرصت استدلال چینی نبود.
قانونا باید این حکم همیشه حرام باشه اما خوب من میخوام دلیلش رو بدونم تا در مقابل چنین افرادی جواب بدم.الان همین موضوع به ظاهر ساده یه شبهه شده!:Cheshmak: