ایران اسلامی

تورات و نابودی اسراییل

با سلام و خسته نباشید
یکی از سخنران ها گفته بود که یکی از علت هایی که اسراییل میخواد ایران را نابود کند این هست که در تورات آمده است که در آخر زمان قومی از آشور اسراییل را نابود می کند !
ایا سندی برای این حرف وجود دارد؟
=================================
ایا تورات و انجیل برای عموم در دسترس هست؟ نسخه چاپی یا الکترونیکی که به زبان فارسی باشد؟
متاسفانه دشمنان بر احادیث شیعه و قران و.. تسلط دارند و بر اساس انها استراتژی خودشان را پیاده می کنند مثل قضیه داعش در سوریه که همان پرچم های سیاه هست!
سپاس

قطع ید اختلاس گر در ایران اسلامی؟!

سلام
طبق گفته قرآن مجید، دست دزد را باید قطع کرد و مسلما این حکم، نقش بازدارنده ای در ارتکاب به جرم دزدی دارد.
اینکه چرا در کشور ایران سلامی- شیعی اجرا نمی شود، حرف و حدیث های زیادی دارد. برای مثال اینکه گفته می شود، هنوز عدالت اقتصادی مد نظر اسلام در کشور ایران اجرا نشده است تا مردم به رفاع نسبی اقتصادی رسیده وعمل دزدی جرمی بزرگ باشد که باعث قطع ید شود! یا مثلا بنا به قول بعضی ها، قانون اساسی ما اشکالاتی دارد که باید اصلاح شوند تا دست برخی از آقازاده ها و مسئولین سود جو از رانت خواری و اختلاس و سو استفاده قطع نماید!
همچنان که می دانید، مساله قطع دست دزد برای اسلام ستیزان به نوعی حکم ابزاری در جهت نمایش خشونت در اسلام دارد!
در صورتیکه بسیاری از موافقین و طرفداران دوره پهلوی، از
رضاخان به جهت فرو کردن سر یک شاطر خائن به مردم (در پخت نان) درون تنور، به خوبی یاد می کنند و او را مردی عدالت پیشه، منتقم ولایق می دانند.
سوال اصلی اینجاست:

  1. به نظر شما، دلایل اینکه قطع ید دزد در ایران اجرا نمی شود چیست؟ حداقل چرا آنرا روی اختلاس گران و دزدان حکومتی که قبلا نیازهای اولیه و ثانویه شان تأمین بوده اجرا نمی کنند؟
  2. حداقل اگر این حکم روی اختلاس گران و دزدان و مسئولان فاسد حکومتی اجرا شود(که مردم دل خوشی از آنها ندارند)، آیا تصور اسلام ستیزان به قطع ید دزد عوض نمی شود؟
  3. آیا اجرای این حکم روی مفسدان اقتصادی در دولت همچون اختلاس گران عاملی کافی و عالی برای جلوگیری از این همه اختلاس و فساد اقتصادی نمی شود؟
با تشکر...

ایران اسلامی و سرایی برای مداح نمایان و رقاصان(کارشناس:کاوه)

با سلام
انشاء الله به توفیق حضرت حق، بر آنم که در اینجا درباره مناسبت ایران اسلامی و جامعه مداحان و رقاصان و نیز بررسی عملکرد هر سه مطلبی بنویسم. البته قصد دارم دیدگاهای مختلفی از جمله اسلام ایرانی، و جایگاه مداحان و رقاصان در آن را نیز مورد توجه قرار دهم. به هر حال شاید نگاهی هم به ولنتاین در این مقال بشود. به شرط آنکه ...
منتظر باشید انشاء الله بزودی...