خطر

داستانهای اخلاقی شگفت

داستان های عارفانه
با کمی دقت در این حکایات کوتاه ولی پر معنا لذت فهمیدن حقائق به انسان دست می دهد

نتیجه حرص
1- روزی پسر بچه ای در خیابان سکه ای یک سنتی پیدا کرد.او از پیدا کردن این پول آن هم بدون هیچ زحمتی خیلی ذوق زده شد.
این تجربه باعث شد که بقیه روزهاهم با چشمهای بازسرش را به سمت پایین بگیرد(به دنبال گنج).او در مدت زندگیش 296 سکه 1سنتی 48 سکه 5 سنتی 19 سکه 10 سنتی 16 سکه 25 سنتی 2 سکه نیم دلاری ویک اسکناس مچاله شده 1دلاری پیدا کرد.در مجموع 13 دلار و26 سنت.
در برابر به دست آوردن این 13 دلار و26 سنت او زیبایی دل انگیز 31369 طلوع خورشید درخشش157رنگین کمان و منظره ی درختان افرا در سرمای پاییز را از دست داد .
او هیچ گاه حرکت ابرهای سفید را بر فراز آسمان در حالی که از شکلی به شکل دیگر در می آمدند ندید. پرندگان در حال پرواز درخشش خورشید و لبخند هزاران رهگذر هرگر جزئی از خاطرات او نشد...

دور کردن از اسلام به بهانه شرکت در کلاسهای مذهبی

سلام و خسته نباشید خدمت شما عزیزان... همسر بنده چند هفته ایی هست که در کلاس های 19 پله ی الهی به سوی آرامش شرکت میکنه اما بنده با شرکت در این کلاس ها مخالفم ، نه بخاطر محتوای این کلاس ها...بخاطر اینکه با تحقیقاتی که من داشتم دیدم که هیچ وفت در خانه های مردم وارد نمی شوند تا به زور این متد را انجام دهید... اما در شهر ما اینان در خانه ی ما وارد شده و خانه ی خیلی های دیگر... همسر بنده سخت درگیر این کلاس ها شده میخواستم بدانم که افراد مدرس آیا مجوزی در خصوص تدریس این متد در اختیار دارند؟ یا فقط با در دست گرفتن کتابی که کپی هم شده است راهی خانه های مردم شده و عقایدی غیر از اسلام را با نام متد شما به خورد مردم می دهند... این عده ظاهرا مسلمان اما احتمالا یهودی هستند اینان می گویند خدا،محمد (ص) و کتاب ...همین اهل بیت را رسما از دین خارج کرده اند و مردم ساده اندیش و فقیر را چه از نظر مالی و چه فرهنگی در مناطق محروم با کمک هایی مالی مجبور به برگزاری این کلاس ها در خانه حتی به قیمت بیرون انداختن بنده و همسرانشان از خانه میکنند. بنده حس کردم که از این متد سوء استفاده شده است خواستم اطلاع رسانی کنم که پیگیر باشید،اینان به خانه های زیادی راه پیدا کرده اند.که از دانشگاه آزاد پرند،مورد های خود را پیدا میکنند... و در آخر جلسات صلوات هایی را به شکل عجیب،با صوت و صدای بلند و با حرکت های موزون عجیبی که شبیه به بعضی عبادت های وهابیت و یهودیان میباشد ،انجام می دهند. و با مسلمانان دست نمیدهند و در منزل آنان چیزی نمی خورند و وقتی از آنان محل زندگیشان را جویا شدیم به طرز مشکوک آمیزی از گفتن آن پرهز کردند و مانع شدند... خواستم بدانم که چه کار میتوان کرد؟ اینان در خانه های زیادی میروند و این کلاس هارا برگزار میکنند...بنده نگران همسر خودم هستم

به نظر شما ، بزرگترین خطری که انقلاب را تهدید می کند چیست؟

سلام
به نظر شما ، بزرگترین خطری که انقلاب اسلامی ما را تهدید می کند چیست؟

اول ، میخواهیم کاربران محترم نظر خودشون را به طور تیتر وار عنوان کنند و سپس توضیح چند خطی زیر آن بدهند و بعد به صورت نظرسنجی ، ببینیم کدام گزینه رای بیشتری می آورد.

نمیدونم چطور میشه نظرسنجی کرد. فعلا بنا را بر این می گذاریم که هر کاربری که با هر نظری موافق هست و به عقیده اون ، اون نظر ، واقعا بزرگترین خطر برای انقلاب هست ، زیر اون نظر با زدن صلوات ، موافقت خودشو اعلام کنه. اینطوری از روی تعداد صلواتها ، میتوانیم ببینیم کدام نظر ، رای بیشتری آورده.

به مرور زمان که نظرات جدیدی عنوان میشه ، هر کاربری در صورتیکه نظرش درباره خطرات عنوان شده توسط کاربران دیگه ، تغییر کنه ، میتونه صلوات خودش رو از پست قبلی پاک کنه و زیر پست جدیدی که نظر جدیدش هست ، بزنه.

چون توضیحات شما درباره خطری که به نظر شما بزرگترین خطر برای انقلاب هست ، در جذب نظر و رای کاربران دیگه موثره ، بنابراین مناسبه که زیر عنوان بزرگترین خطر ، توضیح کافی درباره نظرتون بدین.

توضیحا عرض کنم که منظورمان از "خطر" ، اعم از خطرات بالفعل و بالقوه ، دور و نزدیک و ... هست.