همجنسگرایی

دوستِ همجنسگرای من

سلام یکی از دوستانِ مجازیِ چند ساله ی من (قبلا چادری بود و بعد براش شبهه پیش اومد و ..) دیشب بهم گفت همجنسگراست و با دختری هم رابطه برقرار کرده و مادرش هم ازش بخاطر این گرایشش حمایت کرده. لازمه بگم من دختر مقیدی هستم و دوستم هم قبلا مقید بود اما الان اینطور نیست. (دوستم ۱۸ سالشه) حالا سوالم اینه که نمیدونم جطور باید باهاش برخورد کنم؟ رابطم رو باهاش کمتر و قطع کنم یا کنارش بمونم و کمکش کنم؟ به عقیده ی من تمایلاتی که بر خلاف فطرت و طبیعت هستند در واقع ناهنجاری و اختلال هستند. حالا علاوه بر راهنمایی اینکه بهتره چطور برخورد کنم، میخواستم اگر پیامد های منفیِ اجتماعی و شخصی و روانی و .. درمورد همجنسگرایی میدونید لطفا بهم بگید. ممنونم.

حقوق همجنسگرایان

سلام. کسی که همجنسگرا است چه گناهی کرده؟ تمایلی به جنس مخالف نداره و باید برای اون هم حقوقی درنظر گرفته بشه. هنوز مشخص نشده همجنسگرایی یک بیماری قابل درمانه یا یک ویژگی ژنتیکی غیرقابل درمان. اما اگه کسی نمیتونه درمان کنه و تلاش براش فایده ای نداره، آیا درسته که به خواسته ی اون احترام نذاریم؟ گفته میشه چنین چیزی مانع بقای نسل میشه اما حقیقت اینه که تعداد این آدم ها بسیار کمه و مشکلی پیش نمیاره. این فرد ازدواج نکنه یا با همجنس خودش ازدواج کنه تفاوتی نمیکنه و درهرحال بچه دار نخواهد شد. اصلا چه مشکلی داره چنین چیزی؟  

همجنسگرایی در جهان و عملکرد ادیان ابراهیمی

سلام.اسلام یا، اسلامیون حال حاظر، آیا برای مقابله با تفکری که می گه همجنسگراها هم آزادن و حق زندگی و رابطه جنسی با هم جنسشون رو دارن و می تونن ازدواج آبرومندانه ای داشته باشن و حتی صاحب فرزند بشوند(با رحم اجاره ای یا بر روش های دیگه).اقدام یا عکس العملی فرا مرزی انجام دادن؟؟؟آیا موفقیت هایی بدست آوردن؟برنامه های آیندشون چیه، چه اقداماتی می تونستن انجام بدهند و نکردند، و چه اقداماتی می تونند که در ادامه انجام بدهند؟؟
به طور مثال، من شنیدم تو خبرا، چند سال پیش، دقیق نمی دونم، که یک نظر سنجی تو ایرلند انجام شده و شصت و دو درصد مردم رای دهنده ایرلندی که می گند مذهبی و کاتولیکن یا پیشتر بودند، از همجنسگراها حمایت کردند و ازدواج همجنسگراها قانونی و آزاد اعلام شده، بر مبنای همین رای مردم.پس اسلامیون کجا هستند؟پزشکان مشلمان، روانشاناسان مسلمان؟روحانیون، نخبه ها؟چی کار می کردند تا الان؟نمیشه کاری کرد؟آیا اصلا اهمیتی داره و داشته برای اسلامیون و یا جمهوری اسلامی، حوزه علمیه قم؟مراجع؟ که کشور های غربی اینطوری همجنسگرایی رو قانونی و آزاد اعلام کنن؟

به نظر من که این قانون خیلی هم خوبه، چون اونوقت، خانوم های بیشتری سهم ما مردای غیر همجنسگرا میشه،;;) البته باید قانون تک همسری هم برداشته بشه،8-> ....
البته شوخی کردم این رو. ما کاری نداریم که، پزشکی چی می گه واینکه آیا این قانون خوب هست یا نه، از نظر بعضیا... و از این حرفا که با شک و تردید هایی همراهه از نظر بعضی ها.ولی چیزی که مسلم هست، اسلام و دیگر ادیان ابراهیمی، تقریبا همه، این عمل رو غیر الهی و گناه می دونند و مجازات سنگینی و بعضا اعدام رو برای یک شخص که رابطه ی جنسی همجنسگرایانه داره، وضع کردند.این ادیان ابراهیمی به خصوص اسلام، چه اقداماتی انجام دادند؟حوزه ی علمیه ی قم کجاست؟آیا همونطور که عرض کردم اهمیتی داره و داشته براش؟همین که این کشور اسلامی، داخل مرز هاش، گل و بلبل و مبرا باشه از این جنس تفکر ها و قانون ها، کافیست و خارج ازمرز ها، اروپا، آمریکا، برای ما اهمتینی نداره، هیچ وظیفه ای در قبالشون نداریم؟

اسلام و همجنس گرایی

با سلام

با توجه به آیات قرآن کریم و عذاب قوم لوط و از بین بردن آنها توسط خدا، این عمل ادامه یافته و در تمام اعصار ادامه داشته است؟
چرا پس از قوم لوط برای هیچ قوم دیگری در سال ها و قرون اخیر عذابی ارسال نشده؟
چرا عذابی برای کشور هایی که این عمل رو مجاز میدونند ارسال نمیشه؟ و همینطور با قدرت به سمت پیشرفت رشد میکنند؟
چرا باید افرادی که در اقلیت هستند و آزارشون به کسی نمیرسه و در نهایت در آینده خودشون مسئول اعمالشون هستند رو اعدام و از بین ببرند؟

لطفا با منطق و بدون تعصب پاسخ بدید.
با تشکر

چرا انحراف جنسی گناه است؟

سلام به دوستان
سوال من اینه که چرا انحراف جنسی گناهه؟
چون این معلول ها علت روانشناختی دارن و در کودکی ریشه یابی میشن
من وقتی متن های روانشناسی شو خوندم گفتم این ها که دست خودشون نبوده:Ghamgin:
این تمایلات در آنها به علت بخصوصی بوجود آمده و مثلا هم جنسگرا شده اند.و ...
منتظر بحثهای بیشتر هستم.