گل نرگس

معرفی سایتهاي مهدويت و فرهنگ انتظار ::::: پورتال جامع مهدویت

[="Blue"]معرفی پورتال :
پورتال جامع مهدویت، مرجعی تکمیل‌شونده برای پاسخگویی به پرسش‌ها، معرفی آثار برگزیده و برنامه‌ریزی و اجرای فعالیت‌های آموزشی و فرهنگی در زمینه مهدویت در گستره زبان فارسی است و هدف اصلی آن، زمینه‌سازی و تسهیل آموزش عمومی مهدویت می‌باشد.

مشارکت و پشتیبانی :
عموم فعالان علمی و فرهنگی مهدویت می‌توانند با پیوستن به این پروژه ـ در ضمن حفظ استقلال هویت و سلیقه فکری و سازمانی خود ـ زمینه‌ساز گسترش و تعمیق روزافزون فعالیت‌های علمی، فرهنگی و تبلیغی درباره ساحت قدس مهدوی باشند.

نسخه معرفی:
پورتال جامع مهدویت با هدف پاسخگویی به پرسش‌ها و شبهات و سامان‌دهی محصولات، برنامه‌ها و فعالان مهدویت هم زمان با جشن‌های میلاد موعود در نیمه‌شعبان ۱۴۳۳ راه‌اندازی گردید و فعالیت نسخه معرفی آن، با رویکرد دعوت از مخاطبان، از ۱۵ تیرماه ۱۳۹۱ آغاز شد و با جذب ده‌هزار عضو در ۱۵ شهریور ۱۳۹۱ به کار خود پایان داد.

طریقه ثبت نام در پورتال جامع مهدویت :
مخاطبان پورتال جامع مهدویت به دو دوسته عضو و غیرعضو طبقه‌بندی می‌شوند.
کاربران اولیه و غیرعضو پورتال کسانی هستند که یا مایل به گسترش همکاری خود با آن نبوده و یا تاکنون موفق به ثبت‌نام در آن نشده‌اند. کارکرد پورتال در رابطه با کاربران غیرعضو، راهنمایی، دعوت و اطلاع‌رسانی درباره موضوع، محتوا و ساختار آن است. بر این اساس، کاربران غیرعضو علاوه بر دسترسی به محتوای صفحه نخست، می‌توانند از بخش‌ها و امکانات پیشخوان محصول (جهت آشنایی با محصولات و منابع طبقه‌بندی‌شده مهدویت) و مخزن پرسش (جهت مطالعه پرسش‌وپاسخ‌های طبقه‌بندی‌شده مهدویت) استفاده کنند.

کارکرد پورتال در رابطه با اعضای آن، ارائه خدمات پاسخگویی و ترغیب آنها به انجام فعالیت‌های بیشتر در رابطه با مهدویت می‌باشد. بر این اساس، اعضای پورتال علاوه بر دسترسی به امکانات کاربران غیرعضو، می‌توانند از امکانات پرسش اینترنتی (جهت طرح پرسش‌های عام و مفصل) و پیامک (جهت طرح پرسش‌های فوری و کوتاه) استفاده کنند.

یا ارسال یک پیامک بدون متن به ۱۰۰۰۰۰۱۲
آدرس سایت : Mahdaviat.ir[/]

☀ گل نرجس! باغت آباد ☀ کلیپ تصویری امام زمان (عج)

روی ماه دستمال نم دار میکشم
نوک قاشق آسمونو میچشم
میپاشم ستاره هارو سر رات
که بیای قدم بذاری رو چِشَم
واسه ی اومدنت برنامه هاست
همه ی جاده ها آب پاشی میشه
نوک هر پرنده ای شاخه گلی است
کف رودخونه هامون کاشی میشه
نازنین غزل غزل داد
توی کوچه های شمشاد
با لب ترانه فریاد
گل نرجس! باغت آباد

♪♪♪ مناجات های صوتی زیبا با امام زمان(ارواحنا فداه) ♪♪♪

انجمن: 

تاپیک مورد نیاز