توهین به پیامبر

مدارک توهین به پیامبر اکرم (ص) در صحیح بخاری

انجمن: 

با سلام

برای دیدن تصویر در اندازه واقعی اینجا رو کلیک کنیدبرای دیدن تصویر در اندازه واقعی اینجا رو کلیک کنید
ادرس حدیث صحیح بخاری :ج ۱ ص ۱۲۶و ۱۲۷ حدیث ۱۱۴چاپ بیروت دار الاحیا التراث العربی


برای دیدن تصویر در اندازه واقعی اینجا را کلیک کنید
صحیح بخاری :ج ۱ ص ۳۶ حدیث ۱۱۴
ترجمه قسمت مشخص شده : بعد از اینکه پیامبر قلم وکاغذ خواست برای نوشتن وصیت نامه ی خویش عمر گفت : بدرستیکه درد و مرض ِ مرگ بر نبی فشار اورده است( هذیان میگه )کتاب خدا نزد ماست و همان برای ما کافی است.برای دیدن تصویر در اندازه واقعی اینجا رو کلیک کنید
ادرس حدیث: صحیح بخاری ج ۴ ص ۳۱ حدیث ۳۰۵۳ کتاب الجهاد و السیر . ترجمه قسمت مشخص شده : عمر و همراهانش گفتند : رسول الله هذیان میگوید !!!!برای دیدن تصویر در اندازه واقعی اینجا را کلیک کنید
ادرس حدیث : صحیح بخاری ج۴ ص ۶۶ حدیث ۳۱۶۸
ترجمه قسمت مشخص شده:عمر و همراهانش گفتند :این مرد چه میگوید؟هذیان میگوید؟برای دیدن تصویر در اندازه واقعی اینجا را کلیک کنید
ادرس حدیث : صحیح بخاری ج ۵ ص ۱۳۷ حدیث ۴۴۳۱
ترجمه قسمت مشخص شده : این مرد هذیان میگوید ؟برای دیدن تصویر در اندازه واقعی اینجا را کلیک کنید
ادرس حدیث : صحیح بخاری ج ۸ ص ۶۱ حدیث ۷۳۶۶
ترجمه قسمت مشخص شده :درد و مرض ِ مرگ بر نبی فشار اورده است( هذیان میگه ) کتاب خدا نزد ماست و همان برای ما کافی است.برای دیدن تصویر در اندازه واقعی اینجا را کلیک کنید
ادرس حدیث : تاریخ الطبری ج ۳ ص ۱۹۳
ترجمه قسمت مشخص شده : عمر و همراهان گفتند : رسول الله هزیان میگوید .:geryeh: البته این واقعه در دیگر کتب اهل سنت نقل شده که من فقط به ذکر ادرس اونها اکتفا میکنم .
صحیح مسلم ج ۵ ص ۷۵ حدیث ۴۱۲۴
معجم اوسط طبرانی ج ۵ ص ۲۸۸
معجم الزوائد الهیثمی ج ۹ ص ۳۴
کنزل العمال متقی اهندی ج۵ ص ۶۴۴
طبقات ابن سعد ج ۲ ص ۲۴۳
مسند احمد ج ۳ ص ۲۴۳
مسند احمد ص ۲۹۳
کامل ابن اثیر ج ۲ ص ۳۲۰
فتح الباری ابن حجر عسقلانی ج ۸ ص ۱۰۱ دار المعرفه للطابعه و النشر بیروت - لبنان
کشف الغمه ج ۲ ص ۴۷ ابن ابی افتح الاربلی دار الاضواء بیروت لبنان

::இஐ نرم افزار مظلوم ترین رسول تاریخ ஐஇ:: تولید جدید انجمن گفتگوی دینی در پاسخ به اهانتهای اخیر

رسول اکرم :sallallah:فرمودند :
ما اوذی نبی بمثل ما اوذیتُ

هیچ پیامبری به اندازة من اذیت نشد.
بحارالانوار، ج 39، ص 56.

انجمن گفتگوی دینی در پاسخ به اهانتهای اخیر به ساحت مقدس رسول گرامی اسلام
حضرت محمد مصطفی :sallallah:

نرم افزار «مظلوم ترین رسول تاریخ» را تقدیم می نماید:

شامل مطالب:
جایگاه و احترام پیامبران در نزد اسلام و سایر ادیان
شخصیت مقدس پیامبر اسلام
توهین ها به پیامبر اکرم در زمان حیات آن حضرت
توهین به پیامبر اسلام در مسیر تاریخ
اهداف توهین کنندگان و دشمنان رسول خدا
ریشه دشمنی با پیامبر اسلام
پشت پرده اهانت به پیامبر اعظم
ضرورت موضع گیری جهان اسلام در برابر توهین کنندگان
پیام مهم رهبر انقلاب به جوانان اروپا و آمریکای شمالی به چهار زبان
به همراه گالری صوتی شامل 127 صوت نبوی


از زحمات همه عزیزانی که در تولید این نرم افزار همکاری نمودند صمیمانه سپاسگزاری می کنم
مدیریت محترم سایت، مدیر محترم محتوایی نرم افزارها ، کارشناسان محترم جناب مقداد و جناب شفا
مدیران محترم انجمن فرهنگی و نرم افزار جناب مهدی ، سرکار سلیله الزهرا ، سرکار آدینه

[b]content[/b]فایل: 

قرآنِ عجبُ العجائب، عضو حزب اسلام ستیز هلند را مسلمان کرد!!!


بسم الله الرحمن الرحیم

قَالُوا إِنَّا سَمِعْنَا قُرْآنًا عَجَبًا


گفتند براستى که ما قرآنى عجیب و شگفت‏ آور شنيديم

يَهْدِي إِلَى الرُّشْدِ فَآمَنَّا بِهِ وَلَن نُّشْرِكَ بِرَبِّنَا أَحَدًا
كه به راه راست هدايت مى‏كند پس به آن ايمان آورديم و هرگز كسى را شريك پروردگارمان قرار نخواهيم داد

وَأَنَّهُ تَعَالَى جَدُّ رَبِّنَا مَا اتَّخَذَ صَاحِبَةً وَلَا وَلَدًا
و اينكه او پروردگار والاى ما همسر و فرزندى اختيار نكرده است

وَأَنَّهُ كَانَ يَقُولُ سَفِيهُنَا عَلَى اللَّهِ شَطَطًا
و شگفت آنکه كم خردِ ما درباره خدا سخنانى ياوه مى‏ سرايد

"آرنو فان دورن" عضو سابق حزب اسلام ستیز PVV هلند و معاون سابق گرت ویلدرز اسلام ستیز مشهور هلندی، در گفتگویی با خبرگزاری مهر از دلایل مسلمان شدنش، برخوردهای هم حزبیهایش با وی پس از مسلمان شدن، توصیه اش به غیرمسلمانان و از قصد سفرش به ایران خبر داد.


به گزارش خبرگزاری مهر، پخش خبر مسلمان شدن "آرنو فان دورن" معاون سابق گرت ویلدرز اسلام ستیز مشهور هلندی، مثل بمب در رسانه‌ها صدا کرد.

ایرانی‌ها ویلدرز و حزب پی وی وی را از فیلم "فتنه" می شناسند که به سفارش وی علیه پیامبر اسلام(ص) تهیه شده بود توهینهای زیادی به دین اسلام کرده بود.

آقای آرنو با مطالعاتی که در مورد اسلام کرده بود، سرانجام تصمیم خود را گرفت و با ارسال پیامی در توئیتر خود، عبارت شهادتین را به زبان عربی گفت و همگان را در بهت فرو برد.

فان دورن با ارسال پیامی در صفحه توئیتر خود، شهادتین را به زبان عربی جاری کرد و همه را در بهت فرو برد


آرنوی 46 ساله فردی مبادی به آداب و دارای ظاهری مهربان است و معتقد است که همه دلایل اسلام ستیزی در اروپا، به تلاش دولتهای غربی و رسانه هایشان برای سیاه نشان دادن این دین بر می گردد و اگر مردم اروپا بفهمند که اسلام تا این حد "زیبا و معقول" است، حتماً به سمت این دین متمایل میشوند.

وی در گفتگویی که با خبرگزاری مهر انجام داده، از علاقه و تصمیمش برای سفر به کشورهای اسلامی از جمله ایران میگوید و آنطور که می گوید "منتظر دیدار از اصفهان، مشهد و شیراز" است. با هم این گفتگو را می خوانیم:

می‌خواهم از شما در مورد دلایل پذیرش اسلام بپرسم. چه اتفاقی افتاد تا به دین اسلام گرایش پیدا کردید؟

بر اساس حس کنجکاوی خودم قرآن را مطالعه کرده‌ام، تقریباً یک سال پیش و بعد از اینکه حزب اسلام ستیز PVV را ترک کردم، شروع به مطالعه قرآن کردم. قبلا فقط داستان‌های دروغین زیادی در مورد اسلام می‌شنیدم. هر چه بیشتر در مورد سنت پیامبر و احادیث بیشتر می خواندم، بیشتر متقاعد می‌شدم که اسلام واقعا یک دین زیبا و معقول است.


به عنوان یک مسیحی آموزش های دینی را دریافت کرده بودم بنابراین از قبل، ارزشهای مشترک زیادی را با اسلام داشتم.
پذیرش اسلام برای مسیحیان، بسیار راحتتر از پذیرش اسلام برای بی‌خدایان (آتئیست‌ها) است زیرا شما در مسیحیت با پیامبران، فرشتگان و سیستم دینی که لازمه هر دینی است، آشنایید و این کار را برای شناخت اسلام راحت‌تر میکند.

شما عضو حزبی بودید که به عنوان یکی از افراطی‌ترین احزاب ضداسلامی شناخته می‌شد، حتی فیلمی هم بر ضد پیامبر اسلام(ص) توسط و با حمایت حزب شما ساخته شد. چرا درحالیکه به نظر می‌آید که احزاب غربی دانش کافی در مورد اسلام ندارند ولی چنان مواضعی علیه آن اتخاذ می کنند؟

من هرگز و حتی زمانی که در PVV بودم، عضو جناح راست افراطی نبودم. اما مانند خیلی از مردم تعصباتی علیه اسلام داشتم، مثل مواردی مانند اینکه همه مسلمانان افراطی هستند، زنان را سرکوب می‌کنند، با دیگران اهل مدارا نیستند و با جوامع غربی سر جنگ و ستیز دارند.

به نظر من برخی از نظرات ویلدرز مانند انتقادهایش بر اتحادیه اروپا، سیستم مالی و بحران مالی اروپا درست هستند. اما من دیدگاه منفی وی در مورد اسلام و دنیای عرب را قبول ندارم و معتقدم این امر به معنای برچسب زدن به تمامی مسلمانان است.

تلاش احزاب ضداسلامی برای وحشت آفرینی و قطبی کردن شرایط برای بسیج مردم علیه یک پدیده دینی امر آسانی است، چون احساسات تعصب آمیز و طرفدارانه را در افراد بیدار می‌کند.

بعد از گرایش به اسلام، واکنش هم حزبی های سابق شما چگونه بود؟

از زمانی که PVV را ترک کردم با آنها صحبتی نداشته‌ام. نمی‌دانم. هیچ بازخوردی از دوستان دریافت نکرده‌ام. وقتی PVV را ترک می‌کنید در واقع دیگر شما وجود ندارید. همکاران سابق من از اینکه با من در تماس باشند، وحشت دارند. چون این ارتباط به سوابق آنها در PVV لطمه می‌زند

اگر قرار باشد که یک غیرمسلمان را به اسلام دعوت نمایید، مهمترین مشخصه‌هایی که وی را به آن ارجاع می‌دهید چه خواهد بود؟

همچنانکه قبلا گفتم، اگر پا بر روی تعصبات خود بگذارید و آنها را کنار بگذارید، خواهید دید که اسلام واقعاً دین زیبا و بسیار خالصی است که تاریخ و معیارهای بزرگی برای خود دارد. اسلام به ما می‌آموزد که در زمان رفاه و در زمان سختی از همدیگر حمایت کنیم.

اسلام به شخص آرامش درونی و خرد عطا می‌کند و زندگی روحانی شما را تعمیق می‌دهد. به نظر من، زندگی چیزی بیش از مادیگرایی و پول (به عنوان عوامل موفقیت در غرب) است. با اسلام شما شخص قوی‌تر، خودساخته‌تر و بهتری خواهید شد.

در غرب، اسلام معمولاً به تقویت تروریسم، موضوعات ضد حقوق بشری، یا سوء رفتار با زنان متهم می شود. پاسخ شما به این اتهامات چیست؟

یک بار دیگر می گویم مهمترین دلیل این موضوع، پیش داوری به علت عدم داشتن دانش کافی است. در هر مذهبی و در همه جای دنیا، شما می‌توانید تندروهایی را پیدا کنید. متاسفانه، رسانه‌ها و رادیو و تلویزیون، فقط همان یک درصد از تندروها را به مردم نشان می‌دهند و تاثیر آنها را بزرگنمایی می‌کنند. مسلمانان مردمان صلح‌طلب و سخت‌کوشی هستند. اگر مردم، بیشتر اسلام را مطالعه می‌کردند، بیشتر زیبایی‌های آنرا می‌دیدند

فکر می‌کنید که پشت‌پرده تلاش‌ها در زمینه گسترش خداناباوری (آتئیسم) در دنیا چیست و توصیه شما به کسانی که بین انتخاب خدا و بی‌خدایی مانده‌اند، چیست؟

من فقط می‌توانم حدس بزنم: افراد با نفوذ و سیاستمداران مهم غرب هیچ فرمی از مذهب را نمی‌خواهند. هر چه اعتقادات مردم کمتر باشد، آنها بیشتر بر دیگر ارزشها مانند پول، اقتصاد و مصرف و رفاه مادی اهمیت خواهند داد.

کشورهای صنعتی در غرب، از مردم می‌خواهند بجای اینکه مردم بر نقاط قوت درونی خودشان متمرکز شوند، بیشتر خرج کنند و مصرف کنند.

مصرف و خرج کردن اساس خوشبختی به شمار می‌رود. معتقدین به دین، افرادی قوی هستند که وابستگی کمی به این مسائل دارند. این امر که مردم مستقل‌تر عمل کنند و افکار مستقلی داشته باشند، به نفع سیاستمداران و آدم‌های پرنفوذ نیست. این چیزی است که من به آنهایی که بین ایمان به خدا و عدم ایمان به وی در دوراهی مانده‌اند، می‌توانم بگویم

نکته‌ای برای پایان دارید؟

در نهایت اینکه دوست دارم به کشورهای اسلامی سفر کنم. به مراکش رفته‌ام و به کوه پربرف توبقال صعود کرده‌ام، به مصر، اردن و الجزایر نیز سفر کرده‌ام. در بسیاری از کشورها دوستانی دارم. در ماه ژوئن قرار است به همراه دوستی که با دوچرخه دنیا را در 5 سال طی می کند، به ایران سفر کنم. ما سفر را از شیراز شروع می‌کنیم و 2000 کیلومتر را از ایران به ترکیه رکاب خواهیم زد و خیلی منتظر هستم تا شیراز، اصفهان و قم را ببینم.

منبع: خبرگزاری مهر

آیا در صحیح بخاری و صحیح مسلم به پیامبر اسلام و اهل بیت توهین شده است؟

درود الله بر محمد نبی

اصحابهم و ازواجهم

با سلام خدمت دوستان عزیز.

همانگونه که می دانید یکی از مهمترین کتب اهل سنت صحیحین است.

لذا از دوستان می خواهیم اگر ادعایی در مورد توهین به نبی اکرم -ص- و یا خلفای راشدین و یا اهل بیت نبوت و یا... را در صحیح بخاری و یا صحیح مسلم دارند مطرح فرمایند.

خواهشمندیم به منظور پیگیری راحت بحث و به نتیجه رسیدن فقط این 2 کتاب بررسی گردند.
انشالله باشد که همگی رستگار شویم.

کارشناس بحث : صالح

::: نقد فیلم ها از منظر اعتقادات دینی ::: نقد سریال معمای شاه

حتما شما هم تئاتر دروازه ساعات را كه پنج شنبه و جمعه از شبكه 3 پخش را ديديد
من برداشتهايي در مورد اين تئاتر داشتم شايد درست باشد و شايد اشتباه از كارشناسان مي خواستم جواب بدن

--اين فيلم ماجراي اربعين حسيني را ورود كاروان اسرا به شام مي دانست ايا اين برداشت من درست بود ويا اين كه اين ماجرا صحت دارد؟

--در مورد اين نماد كه در مراسمات و عزاداري هاي دستجات حسيني برروي علم ها مي زنند كه يك دست است تو اين فيلم هم اين نماد به معناي سر مبارك اباعبد الله معرفي مي شد باز اين برداشت و اين نماد صحت دارد؟


البته اگر دوستان برداشتهاي ديگري داشتند بفرمايند.


با تشكر از دوستان و كارشناسان محترم

توهین آمریکایی ها به پیامبر اعظم(ص)

انجمن: 

فیلم موهن «زندگی محمد[ص] رسول اسلام» که علیه پیامبر اعظم(ص) در آمریکا ساخته شده دارای توهین‌هایی به آن حضرت است که زبان از بیان آنها حیا می‌کند.

به گزارش افکارنیوز به نقل از فارس، قبطیان مصری مهاجر در آمریکا با همکاری تیری جونز کشیش دیوانه آمریکایی اقدام به ساخت فیلمی در توهین به پیامبر اعظم(ص) کرده‌اند.
بنابر این گزارش برخی صحنه‌های این فیلم موهن که منتشر شده به گونه‌ای است که زبان از بیان آنها حیا می‌کند.
گروه موسوم به «قبطیان مهاجر» در آمریکا اعلام کرده‌اند قصد دارند این فیلم را که «زندگی محمد[ص] رسول اسلام» نامگذاری و اخیرا به کارگردانی سام باسیل ساخته شده است، (۱۱ سپتامبر) به نمایش درآورند.
در این فیلم نقش پیامبر اسلام را یک بازیگر آمریکایی با رفتاری توهین‌آمیز بازی می‌کند و در آن تلاش شده که نزول وحی بر پیامبر اسلام(ص) را دروغ معرفی کنند.
بنابر این گزارش با پخش بخش‌هایی از این فیلم در فضای مجازی و اقدام موهن قبطیان مهاجر مصری، نخستین واکنش‌ها از مصر علیه این اقدام برخاسته است.
چراغ سبز آمریکا به عاملان توهین به پیامبر اکرم(ص)

یک تحلیلگر سیاسی لیبیایی گفت: فیلم توهین به ساحت مقدس پیامبر اکرم(ص) با چراغ سبز دولت آمریکا ساخته شده است.
به گزارش خبرگزاری اهل‎بیت(ع) ـ ابنا ـ «اشرف القره بوللی» تحلیلگر سیاسی لیبیایی اظهار داشت: آمریکا تدابیر لازم برای جلوگیری از توهین به مقدسات مسلمانان را اتخاذ نکرده است و به زودی اعتراضات علیه این فیلم همه لیبی را فرا خواهد گرفت.فعال سیاسی لیبیایی با اشاره به اینکه واشنگتن برای جلوگیری از رویدادهای مشابه باید سیاسیت کاملا متفاوتی را در احترام به ادیان آسمانی بویژه دین اسلام در پیش گیرد، تصریح کرد: مردم لیبی معتقدند که همین آمریکایی ها معمر قذافی و دیگر مستبدان را در کشورهای عربی روی کار آوردند و حمله شان بهلیبی در دوره حکومت قذافی به خاطر منافع خودشان بود.

سفیر آمریکا در لیبی کشته شد

تابناک: منابع خبری از قتل سفیر آمریکا در کشور لیبی در نتیجه خشم مردم از توهین به پیامبر اسلام در یک فیلم آمریکایی خبر می‌دهند.
منابع رسمی لیبی به رویترز گفته‌اند که سفیر و سه کارمند آمریکایی در حمله‌ای راکتی کشته شده‌اند. یک کارمند سفارت ایالات متحده در لیبی که در این باره مورد سئوال قرار گرفته، در پاسخ گفته است: “ما در این مورد اطلاع خاصی نداریم”. اما گفته است که سفارت آمریکا، مرگ یک نفر را تائید می‌کند.

آخر تا به کی ….
این افسار گسیخته ها فکر می کنند با این بچه بازی هاشون می توانند نور اسلام را خاموش کنند.
غافل از اینکه :
یُرِیدُونَ لِیُطْفِؤُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ(صف۸)
مى‏ خواهند نور خدا را با دهان‏هاى خود خاموش کنند، ولى خدا کامل‏ کننده‏ ى نور خویش است، هر چند کافران خوش نداشته باشند
آنها با کی می خواهند بجنگند؟
با خدا؟
«وَ مَکَرُوا وَ مَکَرَ اللَّهُ وَ اللَّهُ خَیْرُ الْماکِرِینَ»(آل عمران ۵۴)
بدانند آنها که تیغ برکشیده اند که صدای اسلام را خفه کنند ، بدانند که این دین با خون آبیاری شده ، خون عزیز پیامبر اسلام ؛ با خون های لبهای خشکیده ، حنجره های پاره شده، با خون چشمان منتظر، دستان قطع شده ، باخون سینه های خشکیده ، با خون صورت های سیلی خورده ؛ با خون پاهای آبله زده ، با خون سرهای بر نیزه….

این دین با خون متولد شده ، برای این دین خونهایی ریخته شده ، حال به خیال خود با ساخت فیلمی توهین آمیز چه فکر می کنند….
مبادا که فراموششان کنیم.
فقط سکوت نکنید….