✿.¸¸ نرم افزار دسکتاپی تقویم شمیم یار 93 ¸¸.✿ تقويم 94 را دریافت کنید

تب‌های اولیه

397 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال

[="Tahoma"][="#4169e1"][="2"]بسم الله الرحمن الرحیم

عرض سلام و تسلیت ایام فاطمیه
کار جامع و فوق العاده ایست و زحمات تمام دوستانی که در تهیه این نرم افزار کمک کردند قابل تقدیر و تشکر است.
تشکر ویژه هم میکنم از زحمات فراوان و بی دریغ جناب مهندس گل لیلا در طول این چند ماه.
اجرتون با صاحب الزمان:doa(3):

یاعلی:Gol:[/][/][/]

باسلام و عرض ادب
من هم به نوبه ی خودم از تمامی دست اندرکاران این برنامه تشکر و قدردانی می نمایم اجرتون با سالار شهیدان (ع)
التماس دعا
یاعلی
باتشکر

گل ليلا;482225 نوشت:
یادآور می گردد ، هزینه استفاده از این نرم افزار هدیه 14 صلوات به روح مطهر بانوی دو عالم ، حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها می باشد

با سلام و خداقوت به تمام عزیزانی که برای ساخت این تقویم زیبا تلاش کردن و وقتشونو گذاشتن
انشالله اجرتون با حضرت زهرا سلام الله علیها
از اینکه هزینه استفاده از نرم افزار رو صلوات به حضرت زهرا قرار دادین خیلی خوشحالم :hamdel::Gol:
السلام علیک یا فاطمه الزهرا و رحمه الله و برکاته

گل ليلا;490475 نوشت:
سلام
نبايد مشکلي وجود داشته باشه.
يک بار سيستم رو ري استارت کنيد
اگر خودکار اجرا نشد از داخل پروگرم فايل داخل فولدر taghvim93 شده و فايل shamimyar93 رو اجرا کنيد.
سپس از بخش تنظيمات اجرا با شورع ويندوز رو علامت بزنيد.
يوزر شما محدود است يا ادمين؟
يا علي

علیکم سلام

خدارو شکر حل شد .

مشکل از نسخه ویندوز بود .

ممنون :Gol::Gol:

با سلام و تشکر فراوان
با افتخار دانلود و نصب کردم . ولی کاش الان نصب نمی کردم.
:Gig:میگه اول فروردین .:Nishkhand: بعد هم هنوز مطلب سال 92 مونده بود:Cheshmak:
شمیم 92 خیلی تقویم موفقی بود.:Kaf: یعنی رو صفحه نمایش خیلی از کسایی دیدم ک اصلا نمدونستن اسک دین کجاست
برا همه ی آیدی های الفورمم فرستادم.
:ok: تو وبلاگم هم کدشو گذاشتم:Gol:
هر روز موفق تر باشین و سال پر برکت داشته باشین.:Gol:

با سلام به خدمت همه ی دوستان اسک دینی عزیز واقعا ممنون ...

خدا به حق خانم فاطمه زهرا قبولتان کند...:Gol::tashvigh!:

سپاس خدای را که سخنوران، در ستودن او بمانند و شمارندگان، شمردن نعمت های او ندانند و کوشندگان، حق او را گزاردن نتوانند.

و سلام و دورد بر محمّد و خاندان پاك او، طاهران معصوم، هم آنان که وجودمان وامدار وجودشان است؛ و نفرين پيوسته بر دشمنان ايشان تا روز رستاخيز...

به مصداق «من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق » بسی شایسته است از جناب گل لیلا و تمامی کسانی که در تهیه این نرم افزار زیبا و پرمحتوا تلاش کردند و زحمت کشیدند قدردانی کنم .

ان شاالله این نرم افزار زیبا مورد توجه آقا امام زمان (عج) قرار بگیرد .

در پناه امام زمان (عج) و زیر سایه ایشان باشید .

:Gol:

با نام و یاد دوست

سلام و عرض ادب

انجمن گفتگوی دینی، امسال برای سومین سال متوالی ، تقویم شمیم یار را تهیه و منتشر نموده است.

برای کلیه عزیزان و دست اندرکاران تهیه این تقویم زیبای مذهبی از خداوند متعال آرزوی توفیق و سلامتی را دارم

اجر همه شان با بی بی دو عالم حضرت زهرای مرضیه ( سلام الله علیها)

در پناه قرآن و عترت پیروز و موفق باشند

:Gol:

سلام
از خداوند متعال برای همه کسانی که در تولید این نرم افزار ارزشمند زحمت کشیدند علی الخصوص جناب گل لیلا و مهدی بزرگوار آرزوی توفیق و سلامتی دارم.
اجرکم عندالله:Gol:

خیلی ممنون از زحمات شما . چقدر خوب که امسال امکانات و گستره مکانها هم بیشتر شده.. اجرتون با حضرت زهرا

موضوع قفل شده است