✿.¸¸ نرم افزار دسکتاپی تقویم شمیم یار 93 ¸¸.✿ تقويم 94 را دریافت کنید

تب‌های اولیه

397 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال

BABY;522583 نوشت:
با همه حرفهای شما موافقم.
تازه بنظرم خوب میشود که با استفاده از کلیدترکیبی Shortkey بین صفحات نرم افزار بتوان چرخید تا اگر به حالت تمام صفحه fullscreen نمایش داده شد هی نخواد ادم صفحه رو باز و بست بکنه.

فقط یک سوال
میگویم این مورد نوبت نمازها و رکعت نمازها توسط مکبر قابل کنترل باشد یعنی چی؟؟؟

با سلام و تشکر از توجه حضرتعالی منظورم این بود که مکبر با توجه به نوبت نماز ظهر و عصر و یا مغرب و عشا و با توجه به شماره رکعت اول تا چهارم ، کلید مربوطه را انتخاب کند تا نمازگزاران تازه وارد موقعیت نماز جماعت را متوجه شوند

امیدی;523179 نوشت:
با سلام و تشکر از توجه حضرتعالی منظورم این بود که مکبر با توجه به نوبت نماز ظهر و عصر و یا مغرب و عشا و با توجه به شماره رکعت اول تا چهارم ، کلید مربوطه را انتخاب کند تا نمازگزاران تازه وارد موقعیت نماز جماعت را متوجه شوند

یعنی میگویید این حالت برای پخش در حالت نماز جماعت باشد؟؟؟
این چیزی که شما منظورتان است دیگر خیلی خاص میشود.
در همین برنامه ویندوز هم برخی امکانات خصوصی را بهش اضافه نمیکنند با اینکه ممکن است 1 درصد از خریداران ویندوز ان امکان را دوست داشته باشند.
این برنامه فقط قراراست گوینده اذان باشدا

دست اندرکاران نرم افزار شمیم اینطور ک من فهمیدم اگر در هنگام پخش نرم افزاری در حال اجرا باشد اذان پخش نمیشود.

ایا ممکن است خودتان هم تست کنید و نرم افزارهای مختلف را قبل از اذان اجرا کنید ببینید ایا باز اذان پخش میشود یا خیر !!!

BABY;523264 نوشت:
ایا ممکن است خودتان هم تست کنید و نرم افزارهای مختلف را قبل از اذان اجرا کنید ببینید ایا باز اذان پخش میشود یا خیر !!!

سلام علیکم
بنده امتحان کردم و مشکلی از این بابت نداشتم .

BABY;523262 نوشت:
در همین برنامه ویندوز هم برخی امکانات خصوصی را بهش اضافه نمیکنند با اینکه ممکن است 1 درصد از خریداران ویندوز ان امکان را دوست داشته باشند.

مثلا کدام نرم افزارها را تست کردید در قبل از پخش اذان در اجرا بودند؟؟؟

BABY;523262 نوشت:

به نام خدا و با سلام
همانطور که قبلا هم اشاره کردم دقیقا منظور ساخت نرم افزاری اختصاصی جهت ارایه در مجالس عمومی مانند مساجد و ادارات و دانشگاهها و مدارس بود البته با استفاده از امکانات و قابلیت های نرم افزار موجود

باسلام من امروز تقویم شما رو نصب کردم وبرا خواهرمم ایمیل زدم که نصب کنه :Rose::Rose:

سلام ضمن تشکر از نرم افزار عالیتون
من تقریبا یکی دو ماهه که نصب کردم و به تازگی اذان پخش دیگه نمیکنه با اینکه ساعت و تاریخش درسته و وقت اذانو درست نشون میده. باید چیکار کنم درست بشه؟

خیلی ممنونم

شمیم الزهرا;528725 نوشت:
من تقریبا یکی دو ماهه که نصب کردم و به تازگی اذان پخش دیگه نمیکنه با اینکه ساعت و تاریخش درسته و وقت اذانو درست نشون میده. باید چیکار کنم درست بشه؟

سلام علیکم
ساعت و تاریخ سیستمتون تنظیمه؟

سلام بله تنظیمه

[="Tahoma"][="Navy"]

شمیم الزهرا;529031 نوشت:
سلام بله تنظیمه

سلام
تو قسمت تنظیمات تقویم همه گرینه ها فعال هستند؟
هنگام اذان کادرش هم ظاهر میشه یا اصلا اتفاقی نمیفته
دقت کنید ساعت ویندوز am , pm رو درست ست کرده باشید
am : قبل از ظهر
pm : بعد از ظهر
یا علی
:Gol:[/]

سلام
من تقویم شمیم یار رو نصب کرده بودم هیچ مشکلی هم باهاش نداشتم
شما که پک اضافی رو دادید اونم دان و نصب کردم.
حالا از اون موقع اون پنجره ای که موضوعات مهم سایت رو نشون میده قابل خوندن نیست، فونتش به شکل عجیبی شده! (قبلا درست بود)
یه مسئله دیگه هم این که
قسمت یادآوری تقویم که میشه توش برای خودمون یادآور بذاریم یا یادداشت، درست نیست! قبلا امتحانش نکرده بودم اما الان چیزی نمیشه توش یادداشت گذاشت.
موفق باشید

گل ليلا;529037 نوشت:

سلام
تو قسمت تنظیمات تقویم همه گرینه ها فعال هستند؟
هنگام اذان کادرش هم ظاهر میشه یا اصلا اتفاقی نمیفته
دقت کنید ساعت ویندوز am , pm رو درست ست کرده باشید
am : قبل از ظهر
pm : بعد از ظهر
یا علی

:Gol:

سلام خیلی ممنونم از توجهتون
قسمت تنظیمات که مربوط به ذان نیست اما همه گزینه هاش فعالن
بله ساعت ویندوز درسته چک کردم
موقع اذان هیچ اتفاقی نیمفته فقط آیکون مستطیلی کنار صفحه ساعت اذان بعدی رو نشون میده.یعنی میفهمه الان اذان گذشت!
ممنونم که راهنماییم میکنین و وقت میذارین

سلام میشه لطفا تا ماه رمضان یک بروز رسانی برای تقویم داشته باشیدو امکان سیر نزولی دقایق رو قرار بدید.
یعنی هشدار برای 10 دقیقه قبل از اذان تنظیمه.در مستطیلی که گوشه باز میشه اعداد هر یک دقیقه کم بشوند تا به اذان برسند و صفحه ی اذان باز شود.

دقایقی پیش داشتم تو کافه بازار قدم می زدم که به یک نرم افزار برخوردم[SPOILER].[/SPOILER]

که بسیار شبیه به آرم شمیم یار خودمونه.
می خواستم ببینم آیا تولید خودتونه؟

همراه رهبر;529407 نوشت:
که بسیار شبیه به آرم شمیم یار خودمونه.
می خواستم ببینم آیا تولید خودتونه؟

سلام
عرض ادب و احترام
خیر این تقویم تولید شرکت شمیم سافت است و از تولیدات اسک دین نمی باشد
اکثر تقویم معمولا ایکونی به این شکل دارند

سلام. ضمن تشکر از تقویم بسیار زیبا و پرمحتوا شما انشاءالله که اجرتان با حضرت مهدی باشد .خواهشی که دارم در صورت امکان نسخه آندرید برای تلفن همراه با همین کیفیت و محتوا بسازید.

پس از مدتها فهمیدم که وقتی نزدیک اذان میشود یک اطلاعیه میاد تو صفحه که مثلا 10 دقیقه مانده به اذان است
و اگر این صفحه را نبندیم اذان پخش نمیشود.
و دلیل عدم پخش اذان برای من این بود.

لطفا بررسی کنید در نسخه های بعدی نیاز ب بستن این کادر نباشد و خود بخود بسته شود و اذان پخش شود

کسی هست کمک کنه

[="Tahoma"][="Navy"]

BABY;531141 نوشت:
و اگر این صفحه را نبندیم اذان پخش نمیشود.
و دلیل عدم پخش اذان برای من این بود.

سلام
نباید چنین مشکلی وجود داشته باشه
مطمئن هستید؟

ta1;533812 نوشت:
کسی هست کمک کنه

مشکلتون چیه؟
یا علی

گل ليلا;533879 نوشت:

سلام
نباید چنین مشکلی وجود داشته باشه
مطمئن هستید؟

اوره اوره مطمینم
حداقل در چند مورد که اینطوری شد

با عرض سلام...همه برنامه ها تون خوب وزیباست....روز هفتم تیر شهادت آیت الله بهشتی وهفتاد دو یار انقلب اسلامی را تسلیت عرض میکنم
.... ما بهار قران ماه رمضان بر عموم مردم ایران اسلامی مبارک باد..:hamdel:

به جان خودم اون یکی تقویمتون از این خیلی بهتر بود
باید دست اون رو بوسید:Hedye:

سلام من ویندوز 8.1 دارم ولی نصب کردم
میگه برم چند تا فونت دانلود کنم
دانلود میکنم ولی باز ارور میده و به عکس شب هم گیر میده
رانمایی کنید لطفا

[="Tahoma"][="Navy"]

yaghoob_1388;534747 نوشت:
به جان خودم اون یکی تقویمتون از این خیلی بهتر بود
باید دست اون رو بوسید

سلام
کد تقویمها فرقی نکرده فقط ظاهرش عوض شده و اوقات شرعی بیشتری توش قرار گرفته
مشکلتون کجاست؟

بببب;535195 نوشت:
سلام من ویندوز 8.1 دارم ولی نصب کردم
میگه برم چند تا فونت دانلود کنم
دانلود میکنم ولی باز ارور میده و به عکس شب هم گیر میده
رانمایی کنید لطفا

تقویم اصلا پیامی برای دانلود فونت جدید نمی دهد
نسخه آخر رو نصب کرده اید؟
http://www.askdin.com/thread36848-14.html

یا علی:Gol:[/]

[="Tahoma"]با سلام و درود
در ابتدا از زحمات شما بسیار متشکرم.
تقویم بنده ساعت اذان ظهر و مغرب را درست نشان می دهد ولی ساعت اذان صبح را یک ساعت زودتر می زند. مثلا الآن اذان صبح به افق قم را 3 و 13 دقیقه می زند.
با تشکر

سلام.

ممنون.

مشکلم اینجاست که تصویر شلوغ بالای صفحه کوچک بودن تقویم بالایی
رنگ و کلاً اون تم بهتر از این بود .
فلشهای کوچک تعبیه شده برای جلو عقب بردن روزها
زمان لود زیاد من روی کامپیوترهای زیادی امتحان کردم همینه

شما اگه تونستید به برنامه بگید که فقط وقت اذان رو بهت نشون بده و اذان نگه

یه مثال میزنم وقتی که تقویم گوشه تصویر قرار دارد عکس صفحه زمینه خودتون رو عوض کنید حالا بعد از عوض کردن یه کلیک به صفحه بزنید حالا تقویم پررررررررررر

[="Tahoma"][="Navy"]

میقات;535228 نوشت:
تقویم بنده ساعت اذان ظهر و مغرب را درست نشان می دهد ولی ساعت اذان صبح را یک ساعت زودتر می زند. مثلا الآن اذان صبح به افق قم را 3 و 13 دقیقه می زند.

سلام بر استاد عزیز
طاعات قبول

برای رفع این مشکل اصلاحیه ای داده بودیم
زحمت نصبش رو بکشید
✿.¸¸ نرم افزار دسکتاپی تقویم شمیم یار 93 ¸¸.✿ پرطرفدار ترین تقویم مذهبی با پوشش اوقات شرعي کل جهان

yaghoob_1388;536484 نوشت:
مشکلم اینجاست که تصویر شلوغ بالای صفحه کوچک بودن تقویم بالایی
رنگ و کلاً اون تم بهتر از این بود .
فلشهای کوچک تعبیه شده برای جلو عقب بردن روزها
زمان لود زیاد من روی کامپیوترهای زیادی امتحان کردم همینه

شما اگه تونستید به برنامه بگید که فقط وقت اذان رو بهت نشون بده و اذان نگه

یه مثال میزنم وقتی که تقویم گوشه تصویر قرار دارد عکس صفحه زمینه خودتون رو عوض کنید حالا بعد از عوض کردن یه کلیک به صفحه بزنید حالا تقویم پررررررررررر

اون موارد اول که فرمودین سلیقه ای هست و مسلما هر طور طراحی بشه سلیقه عده ای رو ارضا نمی کنه
در مورد زمان لود در صفحه 17 همین تاپیک نسخه ای برای سیستمهایی که چنین مشکلی داشتند ارائه کرده ام
در مورد اینکه تقویم بیاد و اذان پخش نشه فقط دو نفر این مشکل رو داشتند که احتمالا با نصب مجدد مدیاپلیر ویندوزتون مشکل حل میشه
در مورد به قول خودتون پر شدن تقویم اصلا مبنای ما این بوده که تقویم روی صفحه باقی نمونه تا مزاحم نباشه
چون همیشه در کنار ساعت ویندوز می تونید مشاهده اش کنید
لطفا اگر تمایل به بحث کردن در این گونه موارد دارید در خصوصی ادامه دهیم تا مزاحم وقت سایر کاربران نباشیم
ممنون
یا علی

yaghoob_1388;498678 نوشت:
4- و آخر اینکه این یک تقویم است نه یک برنامه برای احادیث درست است که این ها هم باید باشند اما تقویم فقط یک دهم صفحه است

سلام
من این بخش از سخن شما رو قبول ندارم چون اگه تقویم میخواین همه جورش تو بازار ریخته.
این نوع نمایش و محتوا تقریبا نگیم بی نظیر ، کم نظیره. و دوستداران این تقویم به این دلیل سمت این تقویم می آیند.

باسلام
بنده از تقویم شمیم یار بسیار استفاده کرده ام و از سازندگان این نرم افزار تشکر ویژه دارم
اما یک انتقاد:
آخر چرا باید احکام مخصوص به قشری خاص برای همه کاربران نمایش داده شود!؟
مثلا احکام بانوان و یا احکام مربوط به متاهلین؟؟؟
شما که این نرم افزار خوب را برای عموم مردم تهیه کرده اید چرا به چنین اشکال بزرگی توجه ندارید و مسایل غیر قابل طرح برای عموم را مطرح میکنید؟
امروزه که حتی در حوزه هم احکام مخصوص آقایان و بانوان از هم تفکیک شده و این احکام فقط در کلاس های جنسیت مربوطه تدریس میشود (مگر در سطوح بالا) چه لزومی دارد که کاربران شما که از همه اقشار و سنین هستند هر روزه با احکام غیرمرتبط با خود رو به رو شوند؟؟؟
مثلا چند روزی است که احکام تماما اختصاص یافته به بانوان و متاهلین.
این اشکال بزرگی است و حتی خدای ناکرده به دلیل سواد کم امثال بنده موجبات انحرافات ذهنی را هم فراهم میکند.
لطفا عرائض این حقیر را در صورت پذیرفتن هر چه سریع تر مورد توجه قرار دهید که خدای ناکرده مدیون کسی نشوید چرا که حقیر به خاطر همین مورد به شدت از شما دلخورم.
باتشکر

با سلام
من هم میخواستم از بخش احکام تقویم گله کنم که دیدم کاربر دیگری به درستی انتقاد کرده. لطفا هرچه سرعتر این بخش را درست نمایید. واقعا شرم آور هستو مدت هاست که اجکام مختص خانم ها نمایش داده میشود.

سلام
اگه میشه یه به روزرسانی برای بخش احکام بفرمایید
هر چی میریم جلو تقریبا فقط احکام بانوانه.
خب اگه اینقدر مساله مهمه: یا بخش احکام بانوان را جدا کنید و یا نرم افزاری مخصوص بانوان طراحی کنید
تا احکام داخل نرم افزار به احکام مبتلابه جامعه تبدیل بشه
با تشکر

[="Verdana"][="Blue"]سلام
بنده پیشنهاد می کنم حالا که دوستان اینقدر دچار مشکل شدن با این قسمت
میشه داخل ست آپ برنامه یه بخش رو اضافه کنیم که محدوده سنی و جنسیت کاربر رو بپرسه تا مسائل مربوط به اون گروه سنی یا خانم و آقا مشاهده بشه
حتی این پیشنهاد می تونه توی بخشهای دیگه به جز احکام هم کاربرد داشته باشه مثلا بخش مشاوره تربیت

[SPOILER]جناب گل لیلا این یک پیشنهاد هست اگر سخت بود بزارید برای تقویم سال بعد نندازین گردن من ها:khandeh!:[/SPOILER][/]

باسلام وخسته نباشی
بنده از موقعی که ویندوز8.1 رانصب کردم این ارور را مرتبا تکرار میکند لطفا راهنمایی ام کنید

برنامه را چند بار نصب و پاک ویا به نسخه 1.3 بروزرسانی کردم

بیشترین استفاده را این رنم افزار برایم در بخش احکام داشته و ما استفاده کنندگان این نرم افزار فوق العاده خواهش داریم که این بخش را غنی تر و بیشتر فرمایید
بنده به دوستام که پیشنهاد میدم این نسخه را(93) اما خجالت میکشم که چند وقته شدید گیر داده به احکام خاص بانوان
ممنونم

سلام . طاعات و عباداتتون قبول حق . تقویم را دانلود ونصب کردم درگوشه سمت راست صفحه نشان داده میشود اما هر چه کردم نتونستم انرا تنظیم کنم چون اصلا باز نمیشود . لطفا راهنمایی بفرمایید . متشکرم مرادی

سلام

از قسمت Notification ویندوز روی علامت تقویم راست کلیک کرده و نمایش تقویم را بزنید

[="Tahoma"][="Navy"]

کویر;540520 نوشت:
باسلام وخسته نباشی
بنده از موقعی که ویندوز8.1 رانصب کردم این ارور را مرتبا تکرار میکند لطفا راهنمایی ام کنید

سلام
تقویم را حذف نمایید
هنگام نصب مجدد برای اجرای فایل نصبی روی آن کلیک راست کرده و گزینه Run as administrator را بزنید
ببینید مشکلتون حل میشه یا خیر؟
یا علی

سلام نصب کردم ولی اوقات شرعی رو نشون نمیده اذان هم نمیگه

[="Tahoma"][="Navy"]

م پورگنجی;543082 نوشت:
سلام نصب کردم ولی اوقات شرعی رو نشون نمیده اذان هم نمیگه

سلام
برنامه تون درست نصب نشده
یه تصویر از صفحه نرم افزار برامون بذارین
یا علی

سلام نصب شده وعالی هم شده مخصوصا برای ماه مبارک که اذان هم میگفت تشکر از زحمات شما بزرگواران التماس دعا

با عرض سلام و خدا قوت به همه شما عزیزان
من با نرم افزار شمیم یار دارم زندگی می کنم و اصلا تو تصورم هم نمیگنجه که بخوام یه روز سیستمم رو روشن کنم و شمیم یار روش نباشه (این از اهمیت موضوع)
این نرم افزار روی سیستم خودم درست کار می کنه بدون هیچ مشکلی و ارتقا هم دادم (اگه مشکل داشت که دیوونه میشدم) ولی روی 2 تا از سیستم های دوستام نصب کردم (قبل از نصب هزینشو پرداخت کردنا) نرم افزار مشکلی نداره ولی تا هر جای دسکتاپ کلیک میکنم تقویمی که در کنار دسکتاپ هست(سمت راست) ناپدید میشه و دوباره باید اونو از نوار کنار ساعت ویندوز فعال کرد و وقتی فعال میکنی تا دوباره هرجای دسکتاپ کلیک میکنی دوباره ناپدید میشه خواهش میکنم منو راهنمایی کنید.
نکات:
0-اون دوتا سیستمی که همچین مشکلی دارن هر دو ویندوز 7 هستن یکیشون 32 بیتی با انتی ویروس نود یکی دیگه 64 بیتی با آنتی ویروس سمنتک و هردوتاش با همین مشکل روبرو هستن
1-فایل ارتقا نرم افزار هم نصب کردم ولی باز مشکل پابرجاست.
2-من هرچه تو انجمنا گشتم کسی به این مشکل برنخورده بود که بخواین پاسخشو داده باشید.
3-خواهش میکنم در رفع این مشکل کمکم کنید من خیلی واسه دوستام تعریف این نرم افزارو کردم(که البته تعریفم داره واقعا) ولی الان با این مشکل روبرو هستن باید چیکار کنم؟
4-باز جای شکرش باقیه که رو سیستم خودم اینطور نیست وگرنه خودمو میکشتم

[="Tahoma"][="Navy"]

mohammad-S;548513 نوشت:
-اون دوتا سیستمی که همچین مشکلی دارن هر دو ویندوز 7 هستن یکیشون 32 بیتی با انتی ویروس نود یکی دیگه 64 بیتی با آنتی ویروس سمنتک و هردوتاش با همین مشکل روبرو هستن
1-فایل ارتقا نرم افزار هم نصب کردم ولی باز مشکل پابرجاست.
2-من هرچه تو انجمنا گشتم کسی به این مشکل برنخورده بود که بخواین پاسخشو داده باشید.
3-خواهش میکنم در رفع این مشکل کمکم کنید من خیلی واسه دوستام تعریف این نرم افزارو کردم(که البته تعریفم داره واقعا) ولی الان با این مشکل روبرو هستن باید چیکار کنم؟
4-باز جای شکرش باقیه که رو سیستم خودم اینطور نیست وگرنه خودمو میکشتم

سلام
مبناي تقويم امسال اين بوده که با کليک روي صفحه تقويم محو بشه تا مزاحم کارهاي عادي به خصوص در اداره و سازمانها نباشه.
اما هميشه در کنار ساعت ويندوز هست و ميشه با يک کليک روي اون نمايانش کرد
منتها در برخي سيستمها با کليک روي صفحه محو نميشه:Gig:
يا علي:Gol:
[/]

گل ليلا;548525 نوشت:

سلام
مبناي تقويم امسال اين بوده که با کليک روي صفحه تقويم محو بشه تا مزاحم کارهاي عادي به خصوص در اداره و سازمانها نباشه.
اما هميشه در کنار ساعت ويندوز هست و ميشه با يک کليک روي اون نمايانش کرد
منتها در برخي سيستمها با کليک روي صفحه محو نميشه:Gig:
يا علي:Gol:

سلام مجدد
خب گزینه ای نداره که بشه کاری کرد که محو نشه به نظر من اونجوری بهتر بود مزاحمتی نداشت
یا شاید بهتر بود بشه محو شدن رو فعال یا غیر فعال کرد.
الان اگر من بخوام مثل قبل محو نشه آیا راهی هست؟

[="Tahoma"][="Navy"]

mohammad-S;548614 نوشت:
سلام مجدد
خب گزینه ای نداره که بشه کاری کرد که محو نشه به نظر من اونجوری بهتر بود مزاحمتی نداشت
یا شاید بهتر بود بشه محو شدن رو فعال یا غیر فعال کرد.
الان اگر من بخوام مثل قبل محو نشه آیا راهی هست؟

سلام مجدد
نه متاسفانه راهي نداره
البته نمي دونم وجود هميشگيش رو صفحه چه لزومي داره؟
يا علي

یه پیشنهاد میدم اسمی که تقویم بهتر بشه و بترکونه.

بهتر تو تقویم شبهای توصیه شده به احیا و اعتکاف و روزهای قمر در عقرب و همینطور بهترین روزها برای حجامت را هم مشخص کنید.

البته برای حجامت در ماه ممکن است چند روز خوب باشد ولی شما بهترینش را بگذارید که تقویم هم شلوغ پلوغ نشه

گل ليلا;548622 نوشت:

سلام مجدد
نه متاسفانه راهي نداره
البته نمي دونم وجود هميشگيش رو صفحه چه لزومي داره؟
يا علي
:Gol:

یه دلیلش کلیک کردن کمتره! :Gig:
تازه اینکه همیشه جلو چشماته ، خواسته یا ناخواسته میدونی امروز چندمه و اذان چه ساعتیه!
ولی اونجوری فقط وقتی که نیاز بهش پیدا کردی میری ، کلیک میکنی و نگاه میکینی.
به نظر من که همیشه باشه بهتره و اگر هم قابلیت محو شدن یا نشدنش به تنظیمات برنامه اضافه بشه که دیگه حرف نداره:Gol:
فکر کنم دلایلم قابل قبول بود دیگه نه؟:Cheshmak:

درود

چگونه بخش اذان را در تقویم غیر فعال کنم

[="Microsoft Sans Serif"][="Black"]

بابک خرمدین;552507 نوشت:
درود

چگونه بخش اذان را در تقویم غیر فعال کنم

کسی جواب این بنده خدارو نمیدونه؟

راستش من بلد نیستم و الا بهت می گفتم .حالا برا چی میخوای غیر فعالش کنی؟خوبه که باشه ![/]

موضوع قفل شده است