✿.¸¸ نرم افزار دسکتاپی تقویم شمیم یار 93 ¸¸.✿ تقويم 94 را دریافت کنید

تب‌های اولیه

397 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال

سلام

conquest;504515 نوشت:
به نظر میرسه کسی با مشکل من مواجه نشده،که با کلیک روی دسکتاپ یا اجرای یک برنامه،شمیم یار به قسمت systray بره و ناپدید بشه؛

چرا؛ اتفاقا من هم همین مشکل رو دارم ... اما برام بی اهمیت تر از اونی بود که بخوام اینجا بگم ... و مطمئنم که خیلیای دیگه هم همین مشکل رو دارن.
کلا به نظر میرسه، نسخه امسال شمیم یار، نسبت به نسخه پارسالش از نظر مشکلات نرم افزاری، خیلی افت داشته! البته این به این به این معنی نیست که بخوام زحمات سازنده نرم افزار رو ندید بگیرم.

گل ليلا;504999 نوشت:

سلام

ابتدا اين برنامه رو دانلود کنيد
http://www.askdin.com/askdin/shamim/shamimyar93.exe

روش نصب
نسخه قبلي رو بذارين باشه و پاکش نکنين
از کنار ساعت ويندوز بر روي آيکون 93 تقويم کليک راست کرده و گزينه خروج را بزنيد
به اين آدرس رفته و فايل دانلودي را کپي کنيد که طبيعتا جايگزين فايل قبلي مي شود
C:\Program Files\taghvim93
آيکون فايل جديد را متفاوت گذاشتم که مشخص باشه
سيستم را ري استارت کنيد و نتيجه را اعلام بفرماييد

البته احتمالا در این حالت، یا اصلا آیکن کنار ساعت وجود نداره؛ یا اینکه راست کلیک روش اثر نداره! باید از تو تسک منیجر نرم افزار رو خارج کنید ...احتمالا تو قسمت بکگراند پروسس تسک منیجر هم دو سه تا نسخه از شمیم یار موجود باشه که اون ها رو هم باید end process کنید!

[="Tahoma"][="Navy"]

ASedJavad;505409 نوشت:
کلا به نظر میرسه، نسخه امسال شمیم یار، نسبت به نسخه پارسالش از نظر مشکلات نرم افزاری، خیلی افت داشته! البته این به این به این معنی نیست که بخوام زحمات سازنده نرم افزار رو ندید بگیرم.

سلام
آقا سيد گرامي
نسخه امسال در مقايسه با نسخه سال گذشته هيچ تغييري در کد نويسي اصل برنامه نداشته و عيناً از همون کدها استفاده شده.
دليل طول کشيدن نصب نسبت به نسخه سال گذشته اضافه شدن 1200 شهر براي اوقات شرعي هست.
و يک فونت(دست نويس) هم در هنگام اجرا اضافه تر نصب مي شه که ظاهرا براي تعداد انگشت شماري از دوستان که دليلش هم مشخص نيست باعث کندي اجرا مي شد که با نسخه اي که خدمتتون دادم اين مشکل رو حل کردم.
يا علي
:Gol:[/]

سلام خیلی خوب است

از زحمات شما سپاس گذارم . و در خواست دارم اوقات شرعی ارمنستان ، شهر ایروان را در لیست شهر و کشور تقویم 93 قرار دهید (در صورت امکان فوری)
سپاسگذارم.
یا علی

سلام

گل ليلا;505412 نوشت:

سلام
آقا سيد گرامي
نسخه امسال در مقايسه با نسخه سال گذشته هيچ تغييري در کد نويسي اصل برنامه نداشته و عيناً از همون کدها استفاده شده.
دليل طول کشيدن نصب نسبت به نسخه سال گذشته اضافه شدن 1200 شهر براي اوقات شرعي هست.
و يک فونت(دست نويس) هم در هنگام اجرا اضافه تر نصب مي شه که ظاهرا براي تعداد انگشت شماري از دوستان که دليلش هم مشخص نيست باعث کندي اجرا مي شد که با نسخه اي که خدمتتون دادم اين مشکل رو حل کردم.
يا علي

:Gol:

1- البته باعث کندی اجرا نمیشد، بلکه باعث عدم اجرا میشد. با نسخه ای که ارائه دادید، اون مشکل حل شد اما یه سری مشکلات دیگه باقی مونده؛ مثل همین مشکلی که دوستمون conquest گفت!
که البته به نظر من چندان اهمیتی ندارن!
2-دلیل طول کشیدن نصب، البته صرف اضافه شدن 1200 شهر نیست، بلکه دلیل اصلیش، اینه که اطلاعات هر شهر رو تو یه فایل جداگانه ریختید. این ساخت 1254 فایل تکسته که کلی وقت ویندوز رو میگیره. مسلما اگه کل دیتا رو تو یه فایل تکست میریختید، یا اینکه نهایتا برا هر استان، یه فایل میساختید، یا کلا از یه فایل دیتابیس استفاده میکردین، مسآله ساخت 1254 فایل چند کیلویی، تبدیل میشد به ساخت نهایتا 30 تا فایل یک مگی و این مشکل هم حل میشد!

[="Tahoma"][="Navy"]

ASedJavad;505966 نوشت:
دلیل طول کشیدن نصب، البته صرف اضافه شدن 1200 شهر نیست، بلکه دلیل اصلیش، اینه که اطلاعات هر شهر رو تو یه فایل جداگانه ریختید. این ساخت 1254 فایل تکسته که کلی وقت ویندوز رو میگیره. مسلما اگه کل دیتا رو تو یه فایل تکست میریختید، یا اینکه نهایتا برا هر استان، یه فایل میساختید، یا کلا از یه فایل دیتابیس استفاده میکردین، مسآله ساخت 1254 فایل چند کیلویی، تبدیل میشد به ساخت نهایتا 30 تا فایل یک مگی و این مشکل هم حل میشد!

سلام
قبلا هم عرض کردم امسال بنا به دلایلی سعی کردیم در کدها تغییری ندهیم و اگر میخواستیم به مدل دبتابیسی ببریم تغییرات اساسی نیاز بود
اگر مباحث فنی بیشتری لازم بود لطفا در خصوصی ادامه دهید
با تشکر

یا علی:Gol:[/]

سلام یاد آوری و یادداشت روزانه چرا دارای ساعت نیستند و فقط می توان به روز ثبت کرد ؟ لطفا گزینه ای را برای وارد کردن ساعت برای یاد آوری تهیه نمایید. شاید کسی خواست برای 5 دقیقه یا برای یک ساعت خاص در یک روز خاص برنامه داشته باشد . منتظر پاسخ هستم:Hedye:

[="Tahoma"][="Navy"]

yaghoob_1388;506755 نوشت:
سلام یاد آوری و یادداشت روزانه چرا دارای ساعت نیستند و فقط می توان به روز ثبت کرد ؟ لطفا گزینه ای را برای وارد کردن ساعت برای یاد آوری تهیه نمایید. شاید کسی خواست برای 5 دقیقه یا برای یک ساعت خاص در یک روز خاص برنامه داشته باشد . منتظر پاسخ هستم

سلام
پیشنهاد شما بررسی و در صورت تایید در نسخه سال آتی ارائه خواهد شد ان شاء الله.
ممنون از شما
یا علی

سلام

چرا قسمت خاطرات شهدا از تقویم قبلی ضعیفتر است؟
در تقویم پارسال خاطارت کوتاه و بامسما بود ولی امسال فقط 4-5 خط نوشته تک و توک خوب توشون پیدا میشه.
لطفا رسیدگی فرمایید.
با تشکر

با سلام

در قسمت تازه ها در تقویم چگونه می توانیم با مرورگر دلخواهمان لینک را مشاهده کنیم (با مرورگر explorer باز میشه )

با تاشکر

[=arial]سلام، خیلی خیلی خیلی خیلی ممنونتونم به خدا :Ebraz Doosti: یعنی نمیدونم به خاطر این برنامه ی فوق العادتون چجوری تشکر کنم ازتون، چقدر دنبال یه همچین برنامه ای بودم که هم اوقات شرعی نشون بده و هم اذون بگه و ... ، خداییش دست مریزاد دارین، حرف نداره برنامتون! فقط یه درخواست کوچولو دارم ازتون! میشه لوگوی کوچیکی که برای تبلیغ این برنامه برای گوشه های سایت ها درست کردین [=arial](لوگوهای حمایتی)[=arial]، برای گوشه سمت راست و چپ بالای سایت هم درست کنید؟ میخوام بذارم تو وبم: [=arial][=comic sans ms]http://2arbab.rozblog.com[=arial] ولی در پایین وبم نمیتونم! اگه لطف کنین برای بالای سایت درست کنید تا دوستان رو دعوت کنم بیان این برنامه رو دانلود کنن! خیلی ممنون میشم!

:Moteajeb!:

ببخشید من نمیتونم نرم افزار رو آنیستال کنم ینی تو لیست نرم افزاره نیست و باید چکار کنم ویندوز 7 داذم

سلام دوست عزیز
کدوم نرم افزار؟
به قسمت Control Panel\All Control Panel Items\Programs and Features
برید هر نرم افزاری رو بخواید میتونید پاک کن کنید
اگرم نبود به محل نصب برید از اونجا پوشه نرم افزارو پاک کنید:ok:

[="Arial"][="Indigo"]سلام ... با تشکر از شما بخاطر ارائه ی این نرم افزار

بعد نصب من به مشکل برخوردم
به دلیل زیاد بودن صفحات فرصت نکردم همه رو بخونم
پس اگر اشکالی که در مورد نرم افزار دارم تکراری بود پوزش می طلبم ...

من نرم افزار رو نصب کردم
ارور های زیر ررو ببیند
نمی تونم تنظیمات رو هم انجام بدم و شهر خودمون رو انتخاب کنم!
چیکار باید بکنم؟ مشکل از کجاست؟

[/]

[="Tahoma"][="Indigo"]

Rend;510437 نوشت:
من نرم افزار رو نصب کردم
ارور های زیر ررو ببیند
نمی تونم تنظیمات رو هم انجام بدم و شهر خودمون رو انتخاب کنم!
چیکار باید بکنم؟ مشکل از کجاست؟

[=b mitra]جهت جلوگیری از مشکلات احتمالی نمایش حروف فارسی، تنظیمات صحیح فارسی ویندوزتان را به صورت زیر بررسی فرمایید:
Win XP : Control Panel-->Language, and Regional Options
سپس زبان Farsi را انتخاب نمایید.
Win 7 : Control Panel-->Clock,Language & Region> Regional and Language
زبان Persian را انتخاب نمایید.
سپس به برگه آخر یعنی Administrative رفته و با زدن دکمه Change System Locale گزینه Persian را انتخاب کنید.
اگر نوشته هاي روي صفحه تفويم به درستي نمايش داده نمي شوند ، فونتهاي تقويم را از اينجا دانلود کرده و در پوشه فونت ويندوز خود کپي نماييد.

[="Arial"][="Indigo"]

مهدی;510446 نوشت:

[=b mitra]جهت جلوگیری از مشکلات احتمالی نمایش حروف فارسی، تنظیمات صحیح فارسی ویندوزتان را به صورت زیر بررسی فرمایید:
Win XP : Control Panel-->Language, and Regional Options
سپس زبان Farsi را انتخاب نمایید.
Win 7 : Control Panel-->Clock,Language & Region> Regional and Language
زبان Persian را انتخاب نمایید.
سپس به برگه آخر یعنی Administrative رفته و با زدن دکمه Change System Locale گزینه Persian را انتخاب کنید.
اگر نوشته هاي روي صفحه تفويم به درستي نمايش داده نمي شوند ، فونتهاي تقويم را از اينجا دانلود کرده و در پوشه فونت ويندوز خود کپي نماييد.

تشکر، مشکل برطرف شد :)

[="Tahoma"][="Navy"]

victoryone;509043 نوشت:
ا سلام

در قسمت تازه ها در تقویم چگونه می توانیم با مرورگر دلخواهمان لینک را مشاهده کنیم (با مرورگر explorer باز میشه )

سلام
متاسفانه فعلا راه حلي براش نداريم.اگر پيدا کرديم حتما در برنامه قرار خواهيم داد

morabbi;510292 نوشت:
ببخشید من نمیتونم نرم افزار رو آنیستال کنم ینی تو لیست نرم افزاره نیست و باید چکار کنم ویندوز 7 داذم

اگر منظورتون نسخه سال قبل هست که با نصب نسخه جديد پاک ميشه
اگر منظورتون نسخه امسال هست فايل نصب برنامه رو که اجرا کنيد گزينه حذف نرم افزار هم بهتون ميده

يا علي:Gol:[/]

سلام میخواستم از یه اشکال فنی در شمیم خبر بدم
من از ویندوز 7 استفاده میکنم . وقتی که عکس دسکتاپ رو به صورت fit در بکگراند انتخاب میکنم روی صفحه که کلید میکنم تصویر تقویم از گوشه صفحه ناپدید میشود
لطفا رسیدگی نمایید.

گل ليلا;482225 نوشت:
اجراي خودکار تقويم با هر بار اجراي ويندوز بدون ايجاد کندي در سيستم

این بیان صحیح نیست زیرا برای هر بار لود شدن فاصله زمانی 3 الی 5 ثانیه وجود دارد که باعث کندی بالا آمدن ویندوز میشود

[="Tahoma"][="Navy"]

yaghoob_1388;512053 نوشت:
سلام میخواستم از یه اشکال فنی در شمیم خبر بدم
من از ویندوز 7 استفاده میکنم . وقتی که عکس دسکتاپ رو به صورت fit در بکگراند انتخاب میکنم روی صفحه که کلید میکنم تصویر تقویم از گوشه صفحه ناپدید میشود
لطفا رسیدگی نمایید.

سلام
ضمن تشکر
اصلا قرار بر اين هست که تقويم با کليک روي صفحه محوبشه تا مزاحم ساير کارها نباشه
حالا بستگي به انواع حالتها ممکنه در برخي موارد اين جوري عمل بکنه يا نکنه

yaghoob_1388;512053 نوشت:
این بیان صحیح نیست زیرا برای هر بار لود شدن فاصله زمانی 3 الی 5 ثانیه وجود دارد که باعث کندی بالا آمدن ویندوز میشود

ببينيد اينکه هر برنامه اي براي بالا اومدن نياز به زمان داره شکي درش نيست
شما زمان لود شدن تقويم رو مي فرماييد که درسته .اين ارتباطي به لود شدن خود ويندوز نداره
برخي برنامه ها هستن که با نصبشون اصولا به بالا اومدن ويندوز لطمه مي زنن و کندي قابل ملاحظه اي ايجاد مي کنند
ممنون
يا علي

سلام به همه
من میخام شمیم یار مثل گدجت ویندوز روی دستکتاپ بمونه ولی نمیشه!
کسی راه حلی داره ؟
ویندوزم سون 64 بیته
یا علی

خداقوت عزیزام
واقعا قشنگه مثل همیشه.
ممنون که اینقدر وقت صرف میکنید
فقط یه پیشنهاد دارم که جند تا صوت اذان قرار بدین که لازم به دانلود نباشه.
منظورم اینه که داخل نرم افزار به صورت پیش فرض قرار داشته باشه.
ممنون اززحماتتون
یاعلی

با عرض سلام شما متوجه عرایض بنده نشدید
لطفا رسیدگی نمایید.

«سلام
ضمن تشکر
اصلا قرار بر اين هست که تقويم با کليک روي صفحه محوبشه تا مزاحم ساير کارها نباشه
حالا بستگي به انواع حالتها ممکنه در برخي موارد اين جوري عمل بکنه يا نکنه
»

منظورم روی صفحه خالی بود . من برنامه ای باز نکردم که مزاحم کارم باشه . من برای مشاهده کلیک میکنم نه برای انجام کاری دیگر

ببينيد اينکه هر برنامه اي براي بالا اومدن نياز به زمان داره شکي درش نيست
شما زمان لود شدن تقويم رو مي فرماييد که درسته .اين ارتباطي به لود شدن خود ويندوز نداره
برخي برنامه ها هستن که با نصبشون اصولا به بالا اومدن ويندوز لطمه مي زنن و کندي قابل ملاحظه اي ايجاد مي کنند

خوب این برنامه هم باعث کند خود ویندوز میشود

با سلام،
من نرم افزار رو به يكي از اساتيد معرفي كردم و خيلي هم از اين نرم افزار خوشش اومد اما يك اشكالي هم به نرم افزار گرفت.
مي‌گفت گاهي كه من در سالن همايش هستم و لپ تاپم رو به سيستم صوتي سالن وصل كردم وسط سخنراني شروع مي‌كنه به اذان گفتن، يا سر كلاس هستم شروع مي‌كنه به اذان گفتن. و گفت بهتر بود يك گزينه‌اي در مورد پخش يا عدم پخش اذان به نرم افزار اضافه مي‌شد.
اميدوارم اين گزينه در بروزرساني هاي آينده تقويم امسال اضافه شود و به تقويم سال بعدي موكول نشود.

[="Tahoma"][="Navy"]

yaghoob_1388;512769 نوشت:
خوب این برنامه هم باعث کند خود ویندوز میشود

سلام
اگر واقعا اين طور فکر مي کنيد انتخاب با شماست مي تونيد حذفش کنيد

forghan;513377 نوشت:
با سلام،
من نرم افزار رو به يكي از اساتيد معرفي كردم و خيلي هم از اين نرم افزار خوشش اومد اما يك اشكالي هم به نرم افزار گرفت.
مي‌گفت گاهي كه من در سالن همايش هستم و لپ تاپم رو به سيستم صوتي سالن وصل كردم وسط سخنراني شروع مي‌كنه به اذان گفتن، يا سر كلاس هستم شروع مي‌كنه به اذان گفتن. و گفت بهتر بود يك گزينه‌اي در مورد پخش يا عدم پخش اذان به نرم افزار اضافه مي‌شد.
اميدوارم اين گزينه در بروزرساني هاي آينده تقويم امسال اضافه شود و به تقويم سال بعدي موكول نشود.

فعلا برنامه هاي براي آپديت در امسال نداريم
اگر داشتيم اين مورد هم در دستور کار قرار خواهد گرفت و پس از بررسي و در صورت تاييد لحاظ خواهد شد
يا علي

سلام
اول یه انتقاد کلی به سایتتون که باید بگم صفحات خیلی قاتی پاتی و گنگ هستند.
و بعد مشکلم در رابطه با نرم افزار تقویم شمیم یار اینکه ویندوزم 8 هست و بعضی فونت ها بهم ریخته هستند(از جمله فونت نوشته ی بالونی که وقتی روی آیکون برنامه هستیم ظاهر میشود و برخی جاهای دیگه و مابقی جاها مشکلی ندارم.
اون 4 فونتی که تو سایت داده بودید رو نصب کردم و فایده نکرد.لینک دانلود به روزرسانی نرم افزار هم کار نمیکنه.
لطف کنید جواب رو به ایمیلم بفرستید آخه اینجا خیلی شلوغ هست و سردرگم میشم و وقت گشتن دنبال جواب رو ندارم.

سلام علیکم خسته نباشید بیزحمت امکان اشتراک گذاری مطالب موجود در تقویم شمیم یار را برقرار کنید متشکرم

من تقویم رو نصب کردم خیلی عالیه. ازتون ممنونم .
فقط نمی تونم تاریخ شمسی و میلادی رو همزمان انتخاب کنم. من می خوام هم تاریخ شمسی و هم میلادی را
رو دستکاپم نمایش داده بشه چون لازمم میشه.
بعد با موس هم نمی تونم تقویم رو بهر طرف از دستکاپم ببرم. میشه راهنمایی کنید .
بازهم ازتون خیلی تشکر می کنم.

سلام علیکم
اعلام اذان صبح برای من بدین صورت است:
زمان اذان صبح در صفحه اصلی نرم افزار: 4:35
زمان اذان صبح در پنجره کوچک نمایش اوقات شرعی: 3:35
زمان پخش اذان: 4:05

فکر کنم میانگین می گیره:Gig:

[="Tahoma"][="Navy"]

kobram;514322 نوشت:
سلام علیکم
اعلام اذان صبح برای من بدین صورت است:
زمان اذان صبح در صفحه اصلی نرم افزار: 4:35
زمان اذان صبح در پنجره کوچک نمایش اوقات شرعی: 3:35
زمان پخش اذان: 4:05

فکر کنم میانگین می گیره

سلام
دليلش اينه که نسخه تون رو ارتقا ندادين
http://www.askdin.com/thread36848-14.html
ارتقا بدين مشکلتون حل ميشه

dina20;514028 نوشت:
من تقویم رو نصب کردم خیلی عالیه. ازتون ممنونم .
فقط نمی تونم تاریخ شمسی و میلادی رو همزمان انتخاب کنم. من می خوام هم تاریخ شمسی و هم میلادی را
رو دستکاپم نمایش داده بشه چون لازمم میشه.
بعد با موس هم نمی تونم تقویم رو بهر طرف از دستکاپم ببرم. میشه راهنمایی کنید .
بازهم ازتون خیلی تشکر می کنم.

امکان مشاهده همزمان هر دو تقويم وجود ندارد
تقويم رو از طريق تنظيمات داخل مي تونيد به دلخواه در سمت راست يا چپ ويندوز قرار دهيد
يا علي:Gol:
[/]

باسلام وتشکر از برنامه خوبتون
من یه نظری داشتم گفتم که بگم
روزهای جمهه که تعطیله رنگ برنامه روی دسکتاپ روز هفته وتاریخ قرمز نیست اگر این جور می بود بهتر میشد
با تشکر

سلام ممنون خدا قوت انشاالله که همیشه در راه تبیین فرهنگ قرآنی موفق وموید باشید:Gol:حدیث زمانه

سلام فرقان به استاد بگو که یه فایل صوتی ضبط کنه که صدا نداشته باشه بعد اون رو به جای اذان به برنامه معرفی کنه در این صورت فقط گزینه اذان میاد و صدایی وجود نداره

[="Tahoma"][="Black"]سلام
چند وقتی هست که تقویم برای من باز نمیشه و موقع اجرا شدن ویندوز، اون پنجره کوچیک که تاریخ و اوقات شرعی رو روی دسک تاپ نشون میده میاد و در حال لود کردن میمونه. مشکل از کجاست؟
[/]

باسلام-بنده از وقتی تقویم93 رو دانلود و نصب کردم با مشکل دیر لود شدن مواجه بودم
الانم که به نسخه1.3 ارتقا دادم هم همینطور

معمولا تقویم بعد از یک یا دوساعت روشن بودن رایانه اجرا میشه

لطفا این مشکل رو حل کنید با تشکر!

[="Tahoma"][="Navy"]

علی ;516716 نوشت:
سلام
چند وقتی هست که تقویم برای من باز نمیشه و موقع اجرا شدن ویندوز، اون پنجره کوچیک که تاریخ و اوقات شرعی رو روی دسک تاپ نشون میده میاد و در حال لود کردن میمونه. مشکل از کجاست؟

آخرین بت شکن;516760 نوشت:
باسلام-بنده از وقتی تقویم93 رو دانلود و نصب کردم با مشکل دیر لود شدن مواجه بودم
الانم که به نسخه1.3 ارتقا دادم هم همینطور

سلام
من مرحله بررسي وجود فونت رو حذف کردم مشکل يکي از کاربران که مشابه شما بود حل شد
شما هم طبق دستور زير تست بفرماييد:
ابتدا اين برنامه رو دانلود کنيد
http://www.askdin.com/askdin/shamim/shamimyar93.exe

روش نصب
نسخه قبلي رو بذارين باشه و پاکش نکنين
از کنار ساعت ويندوز بر روي آيکون 93 تقويم کليک راست کرده و گزينه خروج را بزنيد
به اين آدرس رفته و فايل دانلودي را کپي کنيد که طبيعتا جايگزين فايل قبلي مي شود
C:\Program Files\taghvim93
آيکون فايل جديد را متفاوت گذاشتم که مشخص باشه
سيستم را ري استارت کنيد و نتيجه را اعلام بفرماييد

يا علي:Gol:[/]

سلام
بله مشکل برطرف شد.
دست شما درد نکنه.

به نام خدا
اسک دینی های عزیز سلام علیکم
با آرزوی موفقیت روز افزون برای همه شما عزیزان
بنده مدت 3 سال است که با نرم افزار دسکتاپی شمیم یار آشنا شده ام و استفاده های فراوانی از آن برده ام همچنین به کلیه دوستان خود نیز آنرا معرفی نموده و در محل کارم که دانشگاه می باشد نیز این نرم افزار را معرفی نموده ام که با استقبال بسیار خوب همکاران خود مواجه شده ام که بدینوسیله از شما بزرگواران که زحمت طراحی و اجرای این برنامه را کشیده اید کمال تشکر و قدردانی را دارم.
اما در همین راستا تقاضایی دارم که امیدوارم همانند نرم افزار دسکتاپی مورد استفاده قرار گیرد .همانطور که عرض کردم بنده در دانشگاه مشغول به فعالیت هستم و در اینجا مانند بسیاری از مراکز تجمعی دیگر نماز جماعت ظهر و عصر برپا می گردد . با توجه به اینکه پرسه اقامه نماز از ابتدا تا انتها تقریبا حدود نیم ساعت به طول می انجامد لازم است نا نمازگزاران از برنامه ای معنوی در این بین بهره مند شوند که محتوی تقویم شمیم یار بسیار مفید فایده خواهد بود ولی با تغییراتی که در ادامه خواهد آمد.

1. با توجه به امکان پخش از طریق ویدئو پرژکتور لازم است صفحه تقویم به اندازه تمام صفحه بزرگ شود.تا تمام محتوی مطالب قابل مشاهده گردد
  2. امکان چرخش اتوماتیک بین صفحات اصلی تقویم به صورت خودکار فراهم گردد.
  3. مدت زمان مکث روی هر صفحه توسط کاربر قابل تغیر باشد.
  4. در بخش مشاوره مطالب کوتاه تر و مفید تر ارایه شود (مدت زمان پخش)
  5. قابلیت پخش اذان صوتی توسط کاربر فعال یا غیر فعال شود (اجرای اذان زنده)
  6. صفحه ای با عنوان امام و رهبری با موضوع فرمایشات این عزیزان به وجود آید.
  7. کلیه مطالب صفحات توسط کاربر قابل تغییر باشد تا در صورت صلاحدید و مقتضیات به مهم اقدام شود.
  8. پیامک و جستجو و تازه ها حذف شود.
  9. دل نوشته ها به صفحات اصلی باز گردد.
  10. امکانی تحت عنوان تابلو اعلانات با قابلیت ویرایش ایجاد گردد تا متناسب با مناسبتها و فعالیت های موجود اطلاع رسانی صورت پذیرد.
  11. از آنجاییکه در بیشتر مکانها روزانه یک صفحه قرآن قرائت می گردد. امکان ثبت صفحات و آیات قرآن فراهم گردد.
  12. در امکان فوق ، متن قرآن در اندازه یک صفحه مورد نظر قرار داده شود
  13. امکان ویرایش صفحه و شروع صفحات فعال باشد (عثمان طه)
  14. امکان قرائت صفحه با صوت ترتیل قرا بین المللی با امکان انتخاب فعال باشد.
  15. تعقیبات مشترکه نمازها در آن آورده شود.
  16. نوبت نمازها و رکعات نمازها توسط مکبر قابل کنترل باشد.

این نرم افزار در صورت طراحی نه تنها در دانشگاهها بلکه در کلیه مساجد و ادارات دولتی و غیر دولتی و حتی مدارس نیز می تواند مورد استفاده عموم قرار گیرد و کلیه نمازگزاران را با مسایل و موارد و محتوی داخلی این تقویم آشنا نماید . بنده محمد رضا قاسمی آماده هر نوع همکاری و خدمت رسانی در زمینه تحقق این مهم خواهم بود .

خواهشمند است در صورتی که امکان طراحی این شکل برنامه برایتان مقدور نیست ، بنده را مطلع فرمایید.

با سلام
اگر چیز دیگه ای هست بگو؟/ پیشنهاد خوبیه...اما تا اینجا باید به فکر یک نرم افزار افتاد با حجم بالا..انشاالله:Gol:

سلام
واقع دستتون رد نکنه این تقویم بسیار استادانه طراحی شده و برای غربت نشینا نی مثل ما صدای دلنواز اذان بسیارگواراست خداوند علمی را که در راه خدمت به خلق و دین است هرروز بیش از پیش فزونی دهد

موفق باشید

بسمه تعالی
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت همه ی عزیزانی که در طراحی تقویم ارزنده ی شمیم یار زحمت کشیده اند.
واقعا تا به حال چنین تقویم جالب و کارآمدی ندیده بودم و تازگی با اون آشنا شدم و ازش استفاده می کنم.

در این بین نکته ای به نظرم رسید که گفتم بهتره خدمت شما عرض کنم و اون هم اینه که
با توجه به اینکه این نرم افزار روی دسکتاپ قرار می گیره و خلاصه هر کسی با رایانه کار کنه می تونه براحتی محتوای مطالب روزانه ی اون رو ببینه ، فکر می کنم مسائلی که دیدنش برای بچه ها سئوال برانگیز هست (و بخصوص نوجوانان) ، مثل احکام بانوان و ... ، بهتره که در این تقویم استفاده نشه و این موارد با سئوالات دیگه جایگزین بشه .
چون این تقویم از جهت ظاهری هم جذابه بنابراین خیلی پیش میاد که بچه ها هم اونو باز کنند و از قسمت های مختلفش دیدن کنند
مجددا از زحمت شما بزرگواران تشکر و قدردانی می کنم و بابت طراحی این نرم افزار عالی به شما تبریک می گم .
خواهش می کنم اگر این درخواست قابل اعمال هست یا نیست ، اطلاع بدید.
ممنونم
دست حق یارتون

سلام رفقا

میگویم چرا برای من اذان پخش نمیشود ؟
تنظیمات مربوط به 3 اذان متفاوت را هم انجام دادم

با سلام و تشکر مجدد از دوستان تهیه کننده نرم افزار شمیم یار
در مورد زمان هشدار قبل از اذان پیشنهاد می کنم در صورت امکان این زمان به صورت زمان سنج معکوس مدت زمان باقیمانده تا اذان را نشان دهد و یا اینکه حداقل در صفحه ای که مدت زمان هشدار قبل از اذان را نمایش می دهد ، زمان اذان را نیز ثبت نماید تا کاربر خودش فاصله دقیق تا اذان را محاسبه نماید . با تشکر فراوان

[="Tahoma"][="Navy"]

BABY;519987 نوشت:
سلام رفقا

میگویم چرا برای من اذان پخش نمیشود ؟
تنظیمات مربوط به 3 اذان متفاوت را هم انجام دادم

سلام
صفحه پخش اذان هم براتون نمياد
يا اينکه صفحه مياد و صدا نداره
اگر فقط صدا نداريد بايد مديا پلير ويندوز رو مجددا نصب کنيد
يا علي

گل ليلا;520645 نوشت:

سلام
صفحه پخش اذان هم براتون نمياد
يا اينکه صفحه مياد و صدا نداره
اگر فقط صدا نداريد بايد مديا پلير ويندوز رو مجددا نصب کنيد
يا علي

:Gol:

ن هوچی نمیاد :Black (14):

با سلام و تشکر از برنامه خوبتون
لطفا در صورت امکان در قسمت اعمال عبادی،اعمال عبادی همان روز به صورت پیش فزض نمایش داده شود.
متشکرم

نمیخوام تبلیغ کنم یا ضدتبلیغ ولی اگر تقویم 14 معصومو دیدید حتما ازش مدلبرداری بکنید.

اذان راحت پخش میشه امکان توقف پخش اذان داره
حدیث و اتفاق اون روز خودش نمایش داده میشه و نیازی نیست ادم بره تو برنامه

امیدی;519053 نوشت:
به نام خدا

1. با توجه به امکان پخش از طریق ویدئو پرژکتور لازم است صفحه تقویم به اندازه تمام صفحه بزرگ شود.تا تمام محتوی مطالب قابل مشاهده گردد
  7. کلیه مطالب صفحات توسط کاربر قابل تغییر باشد تا در صورت صلاحدید و مقتضیات به مهم اقدام شود.
  10. امکانی تحت عنوان تابلو اعلانات با قابلیت ویرایش ایجاد گردد تا متناسب با مناسبتها و فعالیت های موجود اطلاع رسانی صورت پذیرد.
  11. از آنجاییکه در بیشتر مکانها روزانه یک صفحه قرآن قرائت می گردد. امکان ثبت صفحات و آیات قرآن فراهم گردد.

این نرم افزار در صورت طراحی نه تنها در دانشگاهها بلکه در کلیه مساجد و ادارات دولتی و غیر دولتی و حتی مدارس نیز می تواند مورد استفاده عموم قرار گیرد و کلیه نمازگزاران را با مسایل و موارد و محتوی داخلی این تقویم آشنا نماید .

بنده با این نکات ریزبینانه دوستمان موافقم

خداوند به شما اجر جزیل عنایت فرماید

امیدی;519053 نوشت:
به نام خدا

اما در همین راستا تقاضایی دارم که امیدوارم همانند نرم افزار دسکتاپی مورد استفاده قرار گیرد .همانطور که عرض کردم بنده در دانشگاه مشغول به فعالیت هستم و در اینجا مانند بسیاری از مراکز تجمعی دیگر نماز جماعت ظهر و عصر برپا می گردد . با توجه به اینکه پرسه اقامه نماز از ابتدا تا انتها تقریبا حدود نیم ساعت به طول می انجامد لازم است نا نمازگزاران از برنامه ای معنوی در این بین بهره مند شوند که محتوی تقویم شمیم یار بسیار مفید فایده خواهد بود ولی با تغییراتی که در ادامه خواهد آمد.

این نرم افزار در صورت طراحی نه تنها در دانشگاهها بلکه در کلیه مساجد و ادارات دولتی و غیر دولتی و حتی مدارس نیز می تواند مورد استفاده عموم قرار گیرد و کلیه نمازگزاران را با مسایل و موارد و محتوی داخلی این تقویم آشنا نماید . بنده محمد رضا قاسمی آماده هر نوع همکاری و خدمت رسانی در زمینه تحقق این مهم خواهم بود .

خواهشمند است در صورتی که امکان طراحی این شکل برنامه برایتان مقدور نیست ، بنده را مطلع فرمایید.

با همه حرفهای شما موافقم.
تازه بنظرم خوب میشود که با استفاده از کلیدترکیبی Shortkey بین صفحات نرم افزار بتوان چرخید تا اگر به حالت تمام صفحه fullscreen نمایش داده شد هی نخواد ادم صفحه رو باز و بست بکنه.

فقط یک سوال
میگویم این مورد نوبت نمازها و رکعت نمازها توسط مکبر قابل کنترل باشد یعنی چی؟؟؟

موضوع قفل شده است