✿.¸¸ نرم افزار دسکتاپی تقویم شمیم یار 93 ¸¸.✿ تقويم 94 را دریافت کنید

تب‌های اولیه

397 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال

[="Tahoma"][="Navy"]

بابک خرمدین;552507 نوشت:
درود

چگونه بخش اذان را در تقویم غیر فعال کنم

شمیم بهشت;558439 نوشت:
کسی جواب این بنده خدارو نمیدونه؟

سلام
چون اصولا اين تقويم يک تقويم اذان گو هست گزينه اي براي غير فعال کردن اذانش ديده نشده
وليکن مي تونيد فايل زير رو با يک فايل صوتي کوچک خالي يا مثلا صوتهاي آلارم کوتاه مانند پيامک جايگزين کنيد تا در هنگام اذان فقط با يک آلارم کوتاه اطلاع رساني کند
C:\Program Files\taghvim93\azan.mp3
يا علي:Gol:
[/]

شمیم بهشت;558439 نوشت:
[=Microsoft Sans Serif]
کسی جواب این بنده خدارو نمیدونه؟

راستش من بلد نیستم و الا بهت می گفتم .حالا برا چی میخوای غیر فعالش کنی؟خوبه که باشه !

میره رو اعصاب یه دفعه می بینی وسط بازی اذان پخش کرد از بازی خارج کرد واسه همین می خوام غیر فعالش کنم

[="Tahoma"][="Navy"]

بابک خرمدین;560500 نوشت:
میره رو اعصاب یه دفعه می بینی وسط بازی اذان پخش کرد از بازی خارج کرد واسه همین می خوام غیر فعالش کنم

سلام
خب عزیز دل برادر
موقع اذان که بازی نمی کنن میرن نماز می خونن:Cheshmak:
شاید برای نسخه سال بعد چنین قابلیتی هم دیدیم
یا علی
:Gol:[/]

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام و عرض ادب خدمت برادر بزرگوار جناب گل لیلا

استاد یه مطلبی میخام عرض کنم میترسم عصبانی بشید:(

حقیقتش من هنوز روی کامپیوترم تقویم 92 رو دارم دلم نمیاد حذفش کنم! از بس که اطلاعات خوبی داره و برام شیرین و جذاب هست:)
[SPOILER]
تو تقویم 94 یه فکری به حال این موضوع بکنید:)[/SPOILER]

ولی جدی ؛

نحوه ای هست که تقویم 92 رو ذخیره و 93 رو جایگزین کنم؟؟؟

[="Tahoma"][="Navy"]

همره;560687 نوشت:
حقیقتش من هنوز روی کامپیوترم تقویم 92 رو دارم دلم نمیاد حذفش کنم! از بس که اطلاعات خوبی داره و برام شیرین و جذاب هست:)

سلام و عرض ادب
تقويم 93 هم چيزاي شيرين زياد داره ها:ok:
از کنار ساعت ويندوز بر روي آيکون تقويم 92 راست کليک کرده و گزينه خروج را بزنيد
به مسير زير رفته و فولدر tagh92 را به نام ديگري تغيير نام دهيد
C:\Program Files
حالا با خيال راحت تقويم 93 رو نصب کنيد
اما توجه کنيد که با بالا آمدن ويندوز تقويم 93 به صورت خودکار اجرا خواهد شد و براي اجراي تقويم 92 بايد از داخل فولدرش فايل tagh92.exe رو اجرا کنيد
يا علي

گل ليلا;490104 نوشت:
جهت جلوگیری از مشکلات احتمالی نمایش حروف فارسی، تنظیمات صحیح فارسی ویندوزتان را به صورت زیر بررسی فرمایید:
Win XP : Control Panel-->Language, and Regional Options
سپس زبان Farsi را انتخاب نمایید.

سلام
تنظیمات کامپیوتر من درسته ولی هنوز این مشکل رو دارم!!

با سلام....سال روز ازدواج مولا (علی) با فاطمه زهرا(س) را به همه مومنان به خصوص زوج های جوان تبریک گفته وآرزومندم همچو این دو اسوه تقوی الهی زندگی
.... خوب وسرشار از مهر وعاطفه داشته باشند...آمین:Gol:

واقعا تبریک میگم به سایت خوب و ارزشمند اسک دین بابت طراحی و ایده ی خلاقانه ی این تقویم بسیار زیبا. مرحبا
اگر هر سال سعی در به روز کردن نرم افزار و اضافه کردن طرح های نو داشته باشید مطئنا محبوبیت این تقویم بیش از پیش خواهد شد

با عرض سلام.... فرارسیدن عید سعید قربان را به شیعیان .بخصوص به شما ومردم ایران تبریک وتهنیت می گوییم..
ایام بکام ما را از دعای خیر فراموش نکنید....:Rose::Rose::Doaa:

از تقویم جدید متشکرم..ارتقاع داده شده...زیبا وجذاب ممنون از زحمات شما:Gol:

بودن اذان بهتر از نبودنشه...لااقل میفهمی که ظهر یا شب شده.. بس دیگه از پشت کامپیوتر بلتد شو به دیگر کارات برس:Hedye:

با سلام
من تقویم و نصب کردم ولی احرا نشدهمه گزینه هاراهم امتحان کردم.
و اینکه قبلا روی سیستم دیگری بدون مشکل نصب شده بود .
لطفا راهنمایی کنید.
باتشکر

[="Tahoma"][="Navy"]

saba71;579547 نوشت:
با سلام
من تقویم و نصب کردم ولی احرا نشدهمه گزینه هاراهم امتحان کردم.
و اینکه قبلا روی سیستم دیگری بدون مشکل نصب شده بود .
لطفا راهنمایی کنید.
باتشکر

سلام
ري استارت هم کردين؟
يا علي

با سلام عید سعید غدیر خم را خدمت همه شما تبریک وتهنیت عرض میکنم...در پناه حق باشید:Gol:

این نرم افزار واقعاً عالیه . من راضی هستم ازش . خدا خیرتون بده . :Gol:
این نرم افزار رو توی سایتم معرفی کردم .
اینم لینکش ، بنر هم به سایتم اضافه کردم .
البته این اولین پست سایتم بود :khaneh::khaneh::khaneh:

س .دانلودکردمخییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی خوب بود خیلی ممنون:hamdel::hamdel::Gol::Gol:

سلام و اجرکم عند الله بای نرم افزار بسار زیبا و مفیدتان
نرم افزار را در تمام سیستم عاملها اا شده دیده ام اما در 8.1 مشکل دارد
نصب میشود اما closing error میدهد
حتی با run administrator ,compatibility
هم اجرا نشد
فایل پچ1.3 را هم نصب کردم اما فایده نداشت
لذا تقاضا دارم رفع مشکل شود تا اشخاصی مانند بنده کمترین هم از این نرم افزار زیبا و کاربردی استفاده کنیم
با تشکر

سلام بزرگوار ممنون از نرم افزار خوبتون خدا بهتون اجر بده

من از صوت قرآن این نرم افزار خیلی خوشم اومد چطوری میتونم تمام سوره ها رو دانلود کنم چون هر کاری کردم چند تا آیه ایه دانلود میشه

ممنون میشم راهنمایی کنید بزرگوار این کارتون مطمئنا خیلی ثواب داره

یا علی

سلام ببخشید برای من شهرم برای تقویم تنظیم نمیشد

[="Tahoma"][="Navy"]

irankaki;595880 نوشت:
من از صوت قرآن این نرم افزار خیلی خوشم اومد چطوری میتونم تمام سوره ها رو دانلود کنم چون هر کاری کردم چند تا آیه ایه دانلود میشه

سلام
اون صوتها براي سايت پارس قرآن هست و تک آيه پخش ميشه
در آدرس زير صوتهاي زيبايي از قرآن رو مي تونيد دريافت بفرماييد
http://www.askdin.com/forum399.html

سلیمی نبی;600257 نوشت:
سلام ببخشید برای من شهرم برای تقویم تنظیم نمیشد

اسم شهرتون چيه بفرماييد راهنمايي کنم
يا علي

سلام ببخشید لاهه در هلند

دوستان حتما قبل از ساخت شمیم یار بعدی چند روز را برای دریافت پیشنهادات قرار دهید.
الان هم این نرم افزار وقتی ویندوز میاد بالا باز میشود و اگر صفحه را نبندیم اذان پخش نمیشود.

سلام. من چند وقتیه که از این نرم افزار استفاده می کنم واقعا از خیلی جهات عالیه :hamdel::Gol::Gol::Gol: فقط چند تا پیشنهاد :

1- برای کادر هشدار زمان اذان به جای یک Lable ساده که همیشه ثابته (مثلا همیشه متن 10 دقیقه تا اذان رو نشون میده) از یک تایمر استفاده کنید :ok: چرا؟ :Gig: چون ممکنه کاربر مدتی پشت کامپیوتر نیست و وقتی برمیگرده میبینه که برنامه پیغام داده : 10 دقیقه تا اذان ! در صورتی که مثلا 2 دقیقه تا اذان مونده و یهو برنامه اذان رو پخش میکنه :khandeh!: اینطوری به نظرم منطقی تره که کاربر دقیقا بدونه چقدر دیگه تا اذان وقت هست که برای وضو و نماز آماده بشه.

2- هنگامیکه ویندوز لود میشه و پنجره ابتدایی تقویم نمایش داده میشه بهتره که هر گزینه ای رو که کاربر کلیک کرد تقویم به همون سربرگ بره :ok: یعنی مثلا من وقتی پنجره ابتدایی رو دیدم و از بین چند گزینه حدیث و قرآن و احکام و ... از گزینه حدیث خوشم اومد با کلیک بر روی اون حدیث سربرگ حدیث از تقویم نمایش داده بشه تا بتونم باقی مطلب رو بخونم اینطوری از سردرگمی کاربر جلوگیری میشه و در کل بهتر به نظر میاد. البته این موارد فقط پیشنهاده :Gol::Gol::Gol: نه عیب و ایراد :ok: و مسلما تصمیم گیری در این رابطه با شماست. :ok:

3- به نظرم جالب تر میشه اگه قبل از پخش اذان هشدار اذان صوتی باشه مثل سحر های ماه رمضان.:ok:

بازم ممنون به امید موفقیت هر چه بیشتر شما و برنامه خوبتون.

سلام خسته نباشيد.
من تقويم شميم يار رو نصب كردم و خيلي هم عاليه و راضيم. ولي يك مشكلي دارم باهاش. هميشه وقتي اذان ميشه صداي اذان از بيرون به خونه‌ي ما مياد و نيازي ندارم كه
اذان از تقويم پخش بشه. ولي هر كاري كردم نتونستم پخش اذان رو غيرفعال كنم و همچين گزينه‌اي نداره، طوري كه ديگه حساسيت پيدا كردم به اينكه يه دفعه صفحه اش مياد وسط و اذان پخش ميشه. لطفا اگه اين قابليت وجود نداره ايجادش كنيد تا كساني كه ميخوان غيرفعال كنن مشكلي نداشته باشن.
با تشكر.

[="Navy"]

tahereh205;606190 نوشت:
لطفا اگه اين قابليت وجود نداره ايجادش كنيد تا كساني كه ميخوان غيرفعال كنن مشكلي نداشته باشن.

سلام علیکم
وجود این تقویم بیشتر به خاطر اذانشه .[/]

باغ بهشت;606555 نوشت:

سلام علیکم
وجود این تقویم بیشتر به خاطر اذانشه .

سلام.
ولي نرم افزارهاي زيادي هستن كه اذان پخش مي‌كنن. ويژگي اصلي و منحصر به فرد اين تقويم،‌مطالب جالب روزانه اش هست كه هر روز به محض روشن كردن كامپيوتر ميخونم بعد به كارهام مي‌رسم. به هر حال به عنوان يك پيشنهاد و خواهش، ممنون ميشم اين اختيار رو به مخاطب بدين كه اگه خواست امكان پخش اذان رو غيرفعال كنه و اين گزينه رو هم در ويرايش هاي بعدي اضافه كنيد. با تشكر. :Gol:

باسلام.....من فقط می توانم بگوییم همه چی عالی است..شما دین را تقویت ومردم را از نظر فرهنگ اسلامی غنی می کنید...متشکر از زحمتشماواربعینحسینی وشهادت امام حسن(ع) را به شما بزگواران تسلیت میگویم.موفق باشید...

سلام
خیلی نرم افزار محشری دارد . واقعاً ممنون
فقط یه مشکلی داره،روی 7 نصبش کردم،اما همین که روی صفحه کلیک میکنم،از رو دسکتاپ میره،مگه مواقعی که اذان گفته باش یا هشدار اذان داده باشه!چرا؟؟؟؟؟

من چند بار دانلود کردم. اما فایل دانلود باز نمیشه!

با سلام،
وقتی برنامه نصب رو باز میکنم، آنتی ویروس من این ویروس رو پیدا میکنه:

C:\Users\user\AppData\Local\Temp\MMBPlayer\Process.dll
http://securityresponse.symantec.com/security_response/writeup.jsp?docid=2005-062216-3316-99&vid=17275
[h=1]W32.Banwor[/h]من چیزی در موردش پیدا نکردم ، ولی بدون اونم نصب انجام میشه

نرم افزار خوبی بود من با این که تولید کننده تقویم سررسید سالنامه هستم رو سیستم خودم از این سررسید یا سالنامه استفاده میکردم.

لطفا برای سال 94 هم قرارا بدید.

[="Tahoma"][="Navy"]

shar;617879 نوشت:
با سلام،
وقتی برنامه نصب رو باز میکنم، آنتی ویروس من این ویروس رو پیدا میکنه:

سلام
برخی انتی ویروسها فایلهای دی ال ال رو اشتباها ویروس تشخیص میدن
جای نگرانی نیست

online;621931 نوشت:
نرم افزار خوبی بود من با این که تولید کننده تقویم سررسید سالنامه هستم رو سیستم خودم از این سررسید یا سالنامه استفاده میکردم.

لطفا برای سال 94 هم قرارا بدید.

ممنون از شما
ان شاء الله عمری باقی باشد تقدیم خواهیم کرد
یا علی

پيشنهاداتي براي تقويم 94:
1-بهتر است گزينه‌اي در قسمت تنظيمات اضافه شود كه كاربر بتواند پخش اذان را به طور كلي غيرفعال كند.

2-كاربردي‌ترين بخش تقويم همان بخش رويدادهاست بنابراين بهتر است وقتي صفحه تقويم باز مي‌شود ابتدا صفحه رويدادها را نمايش دهد.

3-بهتر است تقويم به گونه‌اي طراحي شود كه حتي اگر كاربري به هر دليل تقويم سال بعد را نصب نكرد باز هم تقويم كار كند. اما الان به گونه‌اي است كه فقط براي همان سال قابل استفاده است.

4-گزينه‌اي اضافه شود كه تقويم با شروع ويندوز اجرا شود ولي در صفحه دسكتاپ نمايش داده نشود و فقط آيكون آن در نوار وظيفه (كنار ساعت) باشد. و در صورتي كه كاربر خواست روي آن كليك كند و از آن استفاده كند.

5-هر از چند گاهي نرم افزار به اينترنت وصل مي‌شود و پيغام مي‌دهد كه فلان موضوع را در سايت مشاهده نمائيد. نمايش يا عدم نمايش اين مورد هم به انتخاب كاربر باشد يعني كاربر در قسمت تنظيمات تعيين كند اين موارد نمايش داده شود يا خبر؟

forghan;631594 نوشت:
1-بهتر است گزينه‌اي در قسمت تنظيمات اضافه شود كه كاربر بتواند پخش اذان را به طور كلي غيرفعال كند.

من موندم چرا کاربران محترم با این بخش تقویم انقد مشکل دارن !!!

یشترین و مهم ترین عاملی که این تقویم رو از دیگر تقویم ها متمایز کرده همین بخش اذانشه . بازم تصمیم با عوامل سازنده این تقویمه اما به نظر من وجود چنین گزینه ای در تقویم لازمه .

باغ بهشت;631783 نوشت:
من موندم چرا کاربران محترم با این بخش تقویم انقد مشکل دارن !!!

یشترین و مهم ترین عاملی که این تقویم رو از دیگر تقویم ها متمایز کرده همین بخش اذانشه . بازم تصمیم با عوامل سازنده این تقویمه اما به نظر من وجود چنین گزینه ای در تقویم لازمه .

برنامه‌اي خوب است كه كاربر بتواند همه بخش‌هاي آن را به انتخاب خودش كنترل كند. و روي همه قسمت‌ها كنترل داشته باشد.
به نظر من يكي از بخش‌هاي اعصاب خورد كن برنامه اين پيغامي است كه وقتي برنامه را مينيمايز مي‌كني نشان مي‌دهد. اين پيغامي بي‌خود و بي‌موردي است، يعني چي هر بار كه برنامه را مينيمايز مي‌كني اين پيغام را نشان مي‌دهد؟!

خواهش مي‌كنيم اين موارد در نسخه جديد مد نظر قرار گيرد.

سلام

خواستم پیشنهاد بدم در بخش ثبت و یاد اوری کار بیشتر کنید.

مثلا بشه ساعت خاص رو تنظیم کرد و موضوع رو درش نوشت و سر اون ساعت خاص تقویم بهمون هشدار بده و نوشته که یاداشت کردیم رو نشون بده

با سلام

بعد از تعویض ویندوز، تقویم را نصب کردم ولی یک روز عقب تر نشان می دهد.

با تغییر ساعت و حتی حذف و نصب جدید تقویم، باز هم یک روز عقب است.

لطفا راهنمایی

[="Tahoma"][="Navy"]سلام
تاریخ میلادی ویندوزتون صحیح نیست
یا علی
[/]

با سلام

ممنون از راهنماییتون.

حل شد

سلام ممنون بابت نرم افزار خوبتون فقط من یه مشکلی دارم توی قسمت اذان وقتی میخوام یه اذان رودانلود کنم این error رو میده :
There is no application associated with the given filename extension
مشکل از کجاست؟
یا اگه لطف کنین بگین اون (اذان استودیویی) صدای کی هستش ممنون میشم

abbas.vr;636914 نوشت:
سلام ممنون بابت نرم افزار خوبتون فقط من یه مشکلی دارم توی قسمت اذان وقتی میخوام یه اذان رودانلود کنم این error رو میده :
There is no application associated with the given filename extension
مشکل از کجاست؟
یا اگه لطف کنین بگین اون (اذان استودیویی) صدای کی هستش ممنون میشم

ریست کردم درست شد بازم ممنون

[=Times New Roman]

با سلام

[=Times New Roman]

نرم افزار شمیم یار رو روی ویندوز 8.1 نصب کردم ولی وقتیاشاره گر موس رو روی هر قسمت از نرم افزار که میبرم کادر توضیحاتی که زیر اشاره گرموس میاد فارسی نیست مثل پایین

[=Times New Roman]

bfndez;640287 نوشت:
نرم افزار شمیم یار رو روی ویندوز 8.1 نصب کردم ولی وقتیاشاره گر موس رو روی هر قسمت از نرم افزار که میبرم کادر توضیحاتی که زیر اشاره گرموس میاد فارسی نیست مثل پایین

[=b mitra][=b mitra]جهت جلوگیری از مشکلات احتمالی نمایش حروف فارسی، تنظیمات صحیح فارسی ویندوزتان را به صورت زیر بررسی فرمایید:
Win XP : Control Panel-->Language, and Regional Options
سپس زبان Farsi را انتخاب نمایید.
Win 7 : Control Panel-->Clock,Language & Region> Regional and Language
زبان Persian را انتخاب نمایید.
سپس به برگه آخر یعنی Administrative رفته و با زدن دکمه Change System Locale گزینه Persian را انتخاب کنید.
اگر نوشته هاي روي صفحه تفويم به درستي نمايش داده نمي شوند ، فونتهاي تقويم را از اينجا دانلود کرده و در پوشه فونت ويندوز خود کپي نماييد.

یا رب

با سلام و خدا قوت

چه خبر از تقویم شمیم یار 94؟چه زمانی رونمایی میشه؟

دوستان در این تقویم جدید سعی کنید
روز شهادت شهدای هسته ای را هم جدا جدا درج کنید
و همچنین شهدای مدافع حرم
و همچنین شهدای که به دست اسراییل غاصب به فیض شهادت نایل شدند.

...........

همچنین در بخشی جداگانه در مورد داستان های تشرف به خدمت حضرت حجه صحبت کنید

اقا ممنون از زحمتهای شما ولی اگر بشه نسخه اندروید هم درست بشه دیگه عالی میشه

iman1360;644865 نوشت:
اقا ممنون از زحمتهای شما ولی اگر بشه نسخه اندروید هم درست بشه دیگه عالی میشه

الان در این زمینه بادصبا در حال ارایه می باشد که بسیار هم کار زیبا و در خور تحسینی است
فکر میکنم خوب نباشه رقیبشان شویم.

برای دانلود محصولات مذهبی اندروید [=arial black]به این سایت مراجعه کنید.

باسلام.
ویندوز من 8.1 هست. پس از نصب این نرم افزار و ریستارت کردن کامپیوتر، آیکون نرم افزار روی taskbar قرار میگیره و دیگه کنار ساعت ویندوز نیست. همچنین دیگه پخش صوتی آنلاین کار نمیکنه و یک پیام کوچیک در سمت چپ و پایین نرم افزار میاد که نوشته can't find;local/tem

[="Tahoma"][="Navy"]

s.nsport;645136 نوشت:
باسلام.
ویندوز من 8.1 هست. پس از نصب این نرم افزار و ریستارت کردن کامپیوتر، آیکون نرم افزار روی taskbar قرار میگیره و دیگه کنار ساعت ویندوز نیست. همچنین دیگه پخش صوتی آنلاین کار نمیکنه و یک پیام کوچیک در سمت چپ و پایین نرم افزار میاد که نوشته can't find;local/tem

سلام
ظاهرا مشکل از سیستم شماست
چون سایر دوستان چنین مشکلی نداشته اند
برنامه را پاک و مجدد نصب بفرمایید
برای حذف برنامه از خود فایل نصب برنامه می تونید استفاده بفرمایید
یا علی

سلام تقیم فوق العاده زیبا و کارایی بود
خدا خیرتون بده
میخواستم بدونم آیا تقویم 94 هم ساخته میشه یا نه:
من به تمامی دوستان معرفی کردم و همشون خششون اومده
مرسی-موفق باشید:Kaf::Gol: