جنابت در بانوان

ملاک ارگاسم‌ در زنان و واجب شدن غسل

سلام

من دچار لرزش واژن و اتقباضی ریتیمک واژن میشم و مایعی ازم خارج میشه گاهی این در وقتی که حس نیاز جنسی دارم رخ میده گاهی در حالت عادی که نشستم یا در وقت نماز خوندن یا در وقتی که دیر به دستشویی برم ایا این  غسل داره؟

خسته شدم اصلا نمیدونم دقیقا کی ارگاسم هست و کی نیست از صد جا سوال کردم بعضیا میگن غسل نکن و بعضیا میگن این انقباض ریتیمک نیاز به غسل داره و گروهی میگن خانوم ها شاید در طول چند سال ارگاسم رو تجربه نکنند و این علائم بی حسی و بی حالی و خروج مایع دلیل بر ارگاسم نیست...

من از اون روز بین این شک و ابهام ها موندم که اگه لرزش داشتم و خروج مایع و بی حالی بدن منی که جنسم مونث هس در حالت عادی هم  اگه کمی در اوایل هم محرکی وجود داشته باشه نثل عکسی جیزی تصور ذهنی مایعی خارج میشه و حس بی حالی دارم ولی نه  اینکه  اون حس بی حالی بخابه و تموم بشه چون شروعش حالا موندم از کجا بفهمم که این ارکاسم هست از کحا تشخیص بدن که نیست؟

حالا حتی کوچکترین لرزش بی دلیلی هم باعث میشه من غسل کنم و لباسام عوض کنم

تو رو خدا راهنماییم کنید

دختران و تماشای صحنه های عاشقانه (بررسی حکم شرعی)

سلام

دختران هنگامی که صحنه خاصی درفیلمها مثل بوسه و لب یا روابط عاشقانه (منظور فیلم پورن یا ...نیست اصلا) ببینند و براشون لذت بخش باشه و همزمان مایعی خارج بشه که مقدارش زیاده و باعث خیس شدن لباس زیر بشه ، چه حکمی داره؟؟

آیا این رطوبت نجس است و نیاز به غسل دارد؟

با نام و یاد دوست

سلام

یکی از کاربران سایت سوالی داشتند که مایل نبودند با آیدی خودشون مطرح شود

لذا با توجه به اهمیت موضوع، سوال ایشان با حفظ امانت جهت پاسخگویی توسط کارشناس محترم سایت در این تاپیک درج می شود:

نقل قول:

سلام
خانمی هستم که تازه نامزد کرده ام. نامزدم بخاطر کارش راهش دوره،به همین خاطر با هم زیاد حرف میزنیم و پیامک میدیم، گاهی حرفایی بینمون رد و بدل میشه که تحریک آمیزه و یا خودم دچار تفکراتی میشم و در لباس زیر دچار رطوبت میشم و حتی این اتفاق بعد از حمام هم افتاده، آیا این رطوبت که گاهی چسبندگی هم داره و شفافه نجسه؟ آیا باید غسل کرد؟
اگر لباسی در اون حین تنمون باشه میتونیم نشوریم و دفعه بعدم استفاده کنیم یا اینکه لباسم نجسه؟
مرجع من آیت الله مکارم شیرازی هستند.
با تشکر


با تشکر

در پناه قرآن و عترت پیروز و موفق باشید