✿♪♪نرم افزار دینی پلیر✿♪♪اولین پلیر مذهبی با 9000 صوت طبقه بندی شده✿♪♪

تب‌های اولیه

224 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال

مهدی;588047 نوشت:

سلام
عرض ادب و احترام
فایل به طور کامل دانلود نمیشود برای همین مشکل داره
فایل دانلود شده باید حجمش 7مگ باشد

سلام
خیلی ممنونم
دوباره دانلود کردم درست شد
خدا خیرتون بده

سلام
دوستان این فایل دینی پلیر در چه ویندوزی کار میکند؟ویندوز من 7 است متاسفانه پلیر دینی ران نمیشود

[="Tahoma"][="Indigo"]

hajabbas;589020 نوشت:
سلام
دوستان این فایل دینی پلیر در چه ویندوزی کار میکند؟ویندوز من 7 است متاسفانه پلیر دینی ران نمیشود

سلام
عرض ادب و احترام
در تمام ویندوز ها تست شده و مشکلی نداره
فایلی که دانلود کردید ببینید کامل دانلود شده و حجمش 7 مگ هست؟[/]

سلام مجدد

مهدی جان اشتباه من این بود که نرم افزار را در درایوی غیر از درایو ریشه (سی) دانلود می کردم لذا کار نمی کرد.باید در درایو سی دانلود شود.

اجرتان با ابا عبدال...

سلام
سپاس از تلاشتون
خوشا به سعادتتون که توفیق دارین :Gol::Gol::Gol:

یا سلام ی دو سالی هستش که از دینی پلیر استفاده می کنم هفت ماه پیش ویندوز را به هشت ارتقاء دادم و نرم افزار دینی پلیر تا اوایل ماه صفر خوب بود اما نمی دونم چی شد که هنگام اجرا صفحه اصلی باز میشه ولی قفل میشه و نمی شه کاری کنم نرم افزار را کلا پاک کردم و دوباره دانلود کردم حجمش هم درست بود ولی بازم این مشکل ادامه داره اگر شما کمکم کنید ممنون میشم

daneial;617302 نوشت:
یا سلام ی دو سالی هستش که از دینی پلیر استفاده می کنم هفت ماه پیش ویندوز را به هشت ارتقاء دادم و نرم افزار دینی پلیر تا اوایل ماه صفر خوب بود اما نمی دونم چی شد که هنگام اجرا صفحه اصلی باز میشه ولی قفل میشه و نمی شه کاری کنم نرم افزار را کلا پاک کردم و دوباره دانلود کردم حجمش هم درست بود ولی بازم این مشکل ادامه داره اگر شما کمکم کنید ممنون میشم

در پوشه کنار برنامه به پوشه پروگرام بروید و این فایل اجرا کنید
AskPlayer.exe
اگر مشکل برطرف نشد بفرمایید

daneial;617302 نوشت:

مهدی;620407 نوشت:

در پوشه کنار برنامه به پوشه پروگرام بروید و این فایل اجرا کنید
AskPlayer.exe
اگر مشکل برطرف نشد بفرمایید

من هم همین مشکل را دارم و کاری که شما گفتید را انجام دادم ولی درست نشد ویندوزم 8 هست

سلام
نرم افزار نیش ها و نوش ها و دینی پلیر را دانلود وروی ویندوز 8 نصب کردم هردو بعد از ضرب در را میزنم و خارج میشم بکلی ازبین می روند و باید دوباره نصب کنم. نرم افزاز نیشها ونوش ها هم که باعث شده یک تصویر سفید روی دسکناپم نقش ببندد و اصلا دیلیت هم نمیشود.لطفا راهنمایی بفرمایید.

[="Tahoma"][="Navy"]

mah.17;636050 نوشت:
سلام
نرم افزار نیش ها و نوش ها و دینی پلیر را دانلود وروی ویندوز 8 نصب کردم هردو بعد از ضرب در را میزنم و خارج میشم بکلی ازبین می روند و باید دوباره نصب کنم. نرم افزاز نیشها ونوش ها هم که باعث شده یک تصویر سفید روی دسکناپم نقش ببندد و اصلا دیلیت هم نمیشود.لطفا راهنمایی بفرمایید.

سلام
آنتی ویروستون چیه؟
یا علی
:Gol:[/]

سلام علیکم نتونستم دانلود کنم کمکم میکنید
:Ghamgin:

اسمان برای تو;645667 نوشت:
سلام علیکم نتونستم دانلود کنم کمکم میکنید

سلام
مشکلتون هنگام دانلود کردن چیه؟چه پیغامی میده؟

:Gol:سلام مشکل حل شد موفق وموئید باشید غم نبینی شادما زندگی کنید التماس دعا:Gol:

سلام من یادندارم دانلودکنم:Ghamgin:

[="Tahoma"][="Indigo"]سلام
عرض ادب و احترام
روی لینک زیر کلیک کنید
http://www.askdin.com/attachments/16360d1351840489-diniplayer.zip
[/]

سلام
بنده دینی پلیر را نصب کردم
ولی پیغام زیر نمایش داده شد : (تصویر پیوستی ) :

ویندوز 7 دارم
آنتی ویروس کاسپرسکای را غیرفعال کردم ولی فایده نداشت
ریستارت کردم باز هیچی
به وسیله دانلود منیجر فایل دینی پلیر را
کامل دانلود کردم پس لطفا نگویید دوباره دانلود کن (4 بار دانلود کردم
لطفا کمک کنید
2- بنده تصویر مورد نظر را در گالری آپلود کردم
اما بلد نیستم
در همین تایپک قرار دهم ( برا همین لینک کردم )
لطفا پیوست تصویر در خود تایپک نه گالری را به صورت تصویری به بنده آموزش دهید
با تشکر

سلام،
لطفا صلوات خاصه امام رضا(ع) رو در لیست دانلود نرمافزار قرار بدین
سپاســـ

سلام:ok: دست مریضا دعا میکنم همگی دستتون برسه به بارگاه آقا ابا عبدالله علیه السلام. ممنونم :hamdel:

ممنون از شما بابت نرم افزار کارامد

چرا دانلود نمیشه؟:Ghamgin:

[="Tahoma"][="Navy"]

منتظرنما;799025 نوشت:
چرا دانلود نمیشه؟

http://www.askdin.com/attachment.php?attachmentid=16360&d=1351840489[/]

ممنون:Gol:

سلام. نرم افزار پلیر دینی رو نصب کردم ولی چیزی رو دانلود نمیکه . پیام میده ارتباط برقرار نشد. اینترنت هم مشکلی نداره. با تشکر

موضوع قفل شده است