نرم افزار جدید و رایگان امام علی علیه السلام

تب‌های اولیه

2 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
نرم افزار جدید و رایگان امام علی علیه السلام
در آستانه 13 رجب میلاد پر برکت حضرت مولی الموحدین امیر المومنین امام علی علیه السلام و مقارن با ایام البیض، نرم افزار مناسبتی «امام علی علیه السلام» در مرکز مطالعات و پاسخ گویی به شبهات «حوزه علمیه قم» تولید و توزیع شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز مطالعات و پاسخگویی به شبهات «حوزه علمیه قم»، این مرکز در ادامه برنامه خود جهت تولید نرم افزارهای کلاس کم حجم روز یکشنبه 21/2/93 از نرم افزار «امام علی علیه السلام» با موضوع پرسش ها و شبهات و پاسخ های آنها پیرامون زوایای گوناگون عمر پر برکت امام علی علیه السلام رونمایی نمود. اين نرم افزار شامل بيش از 300 پرسش و پاسخ در 13 موضوع می باشد.
موضوعات این نرم افزار عبارتند از:

1- ولادت و شهادت

2- اسامی و سیمای حضرت علیه السلام

3- امام علی و زهرای مرضیه علیهما السلام

4- سیره

5- فضائل

6- امامت و ولایت

7- امام علی علیه السلام، خلافت و خلفا

8- حکومت و سیاست علوی

9- ناکثین، قاسطین و مارقین

10- پاسداران ولایت

11- نهج البلاغه و سخنان حضرت علیه السلام

12- از نگاه دیگران

13- سائر مباحث

ویژگی های نرم افزار:
اين نرم افزار که در مرکز مطالعات و پاسخ گویی به شبهات حوزه علمیه قم تهیه شده است شامل بيش از 300 پرسش و پاسخ در 13 موضوع می باشد. مجموعه ي حاضر پس از بازبینی صدها پرسش و پاسخ در موضوع امام علي ـ عليه السلام ـ از بانک سوالات اين مرکز انتخاب شده و بعد از اصلاح براي استفاده در نرم افزار آماده شده است.

ویژگی های علمی:
1. پاسخ هاي تخصصي: مرکز مطالعات و پاسخگويي به شبهات با حضور محققان و کارشناسان توانمند و تشکيل گروه هاي علمي - تخصصي سعي مي کند، پاسخي جامع و متقن به سؤالات و شبهات پرسشگران ارائه کند.

2. اتقان پاسخ ها: پس از ارجاع سؤال به کارشناس، وي پاسخ مناسب را تهيه مي کند. اين پاسخ، پس از نظارت مدير گروه و تأييد او، براي بازبيني به ناظر گروه سپرده مي شود. در نهايت، معاون پژوهش، قبل از ارسال پاسخ براي پرسشگر، آن را کنترل مي کند. وجود سه مرحله نظارت، سبب مي شود امکان هرگونه خطا يا اشتباه در پاسخ دهي به حداقل ممکن برسد. در خصوص پاسخ هاي نرم افزار، نظارت چهارم هم اعمال مي شود تا پاسخ ها از کيفيت برتري بهره مند شوند.

3. تفصيل پاسخ ها: پاسخ هاي ارائه شده، با ميانگين 3 صفحه، از گستره ي مطلوبي برخوردار بوده، سعي محققان بر اين است که پاسخ هايشان، تمام جوانب سؤال را پوشش دهد؛ به نحوي که ابهامي براي پرسشگر باقي نماند.

4. معرفي منابع: در پايان هر پاسخ، منابعي مرتبط با سؤال، براي استفاده ي پرسشگر معرفي شده است.

5. مستند بودن پاسخ ها: پاسخ تهيه شده، از منابع دست اول و معتبر است که تماماً به صورت مستند ارائه شده است.

قابلیت های نرم افزار:
1- حجم کم.
2- گرافیک زیبا.
3- عدم نیاز به نصب.
4- حذف صفحات متوالی.
5- دسته بندی سوالات.
6- نمايش پاورقي مربوط به پاسخ ها.
7- معرفي منابع بيشتر براي هر پاسخ.
نمايش پاسخ مربوط به هر سؤال با ساختاري مناسب.
جهت نمایش صحیح، حداقل Internet Explorer 7 مورد نیاز است.

فایل: 

[="Microsoft Sans Serif"][="Navy"]

دانلود نسخه اینترنتی و کم حجم نرم افزار "ولی الله" کاری مشترک از قرارگاه فناوری گروه پیروان موعود و قرارگاه فضای مجازی جماران......


به لطف خداوند متعال و عنایت امام زمان (عج) در ادامه فعالیت های قرارگاه فناوری گروه پیروان موعود موفق به تولید نرم افزار مالتی مدیای دیگری از سری مجموعه (14 نور اسمانی ) با نام " ولی الله " درباره شیر مرد تاریخ جهان و اسلام ، اسوه صبر و پایداری و وفا ، امام علی (ع) ، این پدر مهربان بشریت شده ایم که در حال حاضر نسخه کم حجم این نرم افزار که برای کاربران اینترنتی می باشد در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
نسخه اصلی این نرم افزار شامل بخش هایی از جمله:گالری صوت و تصویر،مقالات،داستان و اشعار،گالری تصاویر،داده نما و.... میباشد.


همسنگران عزیز میتوانند برای دریافت نسخه اصلی این نرم افزار(یک دی وی دی) شماره تماس و ادرس خود را به سامانه پیامک 30005825000156 ارسال نمایند تا در اولین فرصت نرم افزار ارسال شود.
همچنین عزیزانی که تمایل به همکاری و عضویت در تیم طراحی نرم افزار را دارند رزومه و اطلاعات تماس خود را به ادرس ایمیل:
fanavari@p313.ir
ارسال نمایند
بی صبرانه منتظر شنیدن انتقادات و پیشنهادات شما در راستای بهبود کیفیت نرم افزار ها هستیم

.::

لینک دانلود نرم افزار ولی الله::.
[/]