مواظب خطر فراماسونری باشید

تب‌های اولیه

20 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
مواظب خطر فراماسونری باشید

باسلام خدمت دوستان عزیز من یه وبلاگی در این باره دارم لطف کنید سر بزنید وبر اساس اون از فردا بحثمونو سر ساعت 19 شروع کنیم لطفا همکاری کنید تا اطلاعات مفیدی رد وبدل کنیم ودر آخر مطالب را جمع بندی کنیم و تو وبلاگ قرار بدیم!!!!!

آدرس وبلاگ:masonism.blogfa.com

باتشکر

برچسب: 

با سلام وعرض ادب
وبلاگ خوبی است
در این انجمن تاریخ دوست بزرگوارمان رضا مطالب متنوعی را در رابطه با فراماسونری و شیطان پرستی دارند که می توانید از تجربیات ایشان استفاده کنید.
موفق باشید.:Gol:

باسلام خدمت دوستان عزیز انشا الله که همیشه سر حال باشبد فکر می کنم که به وبلاگ سری زده باشید خوب حالا بحثو از قسمت ابلیسک شروع می کنیم به نظر شما چرا ابلیسک مهم ترین نماد فرا ماسونری است؟

باسلام خدمت دوستان عزیز بی مقدمه می ریم سر بحثمون از ابلیسک شروع می کنیم هرکی هر اطلاعاتی داره رو کنه بسم الله!!!!! منتظرتونم

من فکر می کردم شما بحثو شروع می کنید مثل اینکه این طور نیست!!!! من فردا ساعت 18 بازهم سری میزنم لطفا همکاری کنید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!هیچوقت تماشاچی نباش برو تو گود باش اگه طلا بدن به اونی که تو گود بوده می دن اگه عذاب بدن به اونی که تو گود بوده می دن پس یه بسم الله بگو بیا تو گود من دنبال یه حریف می گردم مثل اینکه بین شما حریف قدری مثل خودم نیست اگه هست خودشو نشون بده!!!!!!! من تا فردا منتظرم اگه دیدم خبری از شما نشد یه دوست دارم اونو وارد کار می کنم ! بالاخره من این بحثو انجام میدم چه با شما چه بی شما!!!!!!! پس سعی کنید خودی نشون بدید شاید امتحان بزرگ الهی در پیش باشه به نفعتونه همکاری کنید!!!!!!!؟؟؟؟؟:Narahat az:

nali;197641 نوشت:
باسلام خدمت دوستان عزیز بی مقدمه می ریم سر بحثمون از ابلیسک شروع می کنیم هرکی هر اطلاعاتی داره رو کنه بسم الله!!!!! منتظرتونم

[=Century Gothic]با سلام
دوستی گرامی لطفا قبل از اینکه قلمی بزنید لطف کرده و این تاپیکها را بدقت مطا لعه فرماید تا از زدن تاپیکهای تکراری و موازی خوداری شود!!
این یک مطلب و مطلب دیگر اینکه مسئله مهمی که باید به ان توجه داشت کابالا است آنهم به معنای واقعی ان نه آنچه در اینترنت وجود دارد!!و نه آنچه مختصر در مورد کابالا بیان شده !
چون متاسفانه بزگترین فریبی که کابالا میتواند بدهد این است که شما دارای هر دین و مسلکی که میخواهید باشید هیچ مشکلی نیست !علم کابالا به شما کمک میکند که به ان شخصیت روحانی خود برسید حالا در هر دینی که هستید !!
این بزگترین فریب شیطانی کابالا است( به این حرف دقت کنید علم کابالا به شما کمک میکند که به شخصیت روحانی خود برسید )!!!این جمله خیلی نکات مهم دارد !!
که خیلیها متوجه این موضوع نیستند ! این روزها هم در سایت وجود دارند عده ای که تبلیغ کابالا میکنند به اسم پرسشگری و عده ای هم متاسفانه بدون دقت و توجه داشتن طرفداری از این اشخاص میکنند !

ماسونيسم چیست؟
چرا ابلیسک بوجود آمد؟
هشدار!!!!!علایم شیطان پرستی را بشناسیم
هفت اقليم كابالا
ستاره ی 9 پر بهاییت و کابالا!
بهائیت‌ و ماسونیت................!
تشکیلات پایه و سازمان های بزرگ فراماسونری جهانی
تفاوت های معماری اسلامی و فراماسونری

........!!
..........!!

سلام علیکم جمیعا

nali;197639 نوشت:
به نظر شما چرا ابلیسک مهم ترین نماد فرا ماسونری است؟

ابلیسک نمادی کلی برای چندین فرقه است تنها مختص فراماسونری نیست.

اگر ابلیسک را ما در فراماسونری شاهدیم دلیل آن این است که یکی از فرقی که از شیطان پرستی استخراج شده فراماسونری است و نماد و نشانه خود فراماسونری گونیا و پرگار و تک چشم روی گونیاست .

یاحق

در جواب دوستمان bina88 بله درست است اینکه ابلیسک فقط برای فراماسونری نیست درست است اما باید دقت کنیم که اگر نماد گروه دیگری است آیا افکار آن گروه هیچ تفاوتی با افکار واهداف فراماسونری دارد ؟ اگر دارد چگونه این نماد را انتخاب کرده یا به قول دوستان کپی پیست کرده از روی فراماسونری!!! اگر ما کمی دقت کنیم می بینیم که همه ی اینها (حتی فراماسونری و...) همه زیر گروه یک چیزند آن هم ایلومناتی است!!! دقت کنیم پس با این فرض ما نه تنها باید نسبت به فراماسونری بلکه باید نسبت به سایر فرقه ها هوشیار باشیم!!!؟ در حالی که در باره ی آن ها هیچ اطلاعاتی موجود نیست مثلا گروه جمجمه واستخوان، گروه 313 ویا .... یعنی هیچ به هیچ چون فرض کنید یک سد دارید با 11 تا سوراخ شما هر سوراخ را با یک انگشتتان پر می کنید ولی برای سوراخ یازدهمی دیگر چیزی نداری پر کنید چه کار باید کرد راه کار پیشنهاد کنید؟؟؟؟؟
ضمنا فراماسونری از شیطان پرستی استخراج نشده بلکه این شیطان پرستی است که از فراماسونری استخراج شده است!!!! دقت کن دوست عزیز

nali;198007 نوشت:
در جواب دوست عزیزمان بله درست است اینکه ابلیسک فقط برای فراماسونری نیست درست است اما باید دقت کنیم که اگر نماد گروه دیگری است آیا افکار آن گروه هیچ تفاوتی با افکار واهداف فراماسونری دارد ؟ اگر دارد چگونه این نماد را انتخاب کرده یا به قول دوستان کپی پیست کرده از روی فراماسونری!!! اگر ما کمی دقت کنیم می بینیم که همه ی اینها (حتی فراماسونری و...) همه زیر گروه یک چیزند آن هم ایلومناتی است!!! دقت کنیم پس با این فرض ما نه تنها باید نسبت به فراماسونری بلکه باید نسبت به سایر فرقه ها هوشیار باشیم!!!؟ در حالی که در باره ی آن ها هیچ اطلاعاتی موجود نیست مثلا گروه جمجمه واستخوان، گروه 313 ویا .... یعنی هیچ به هیچ چون فرض کنید یک سد دارید با 11 تا سوراخ شما هر سوراخ را با یک انگشتتان پر می کنید ولی برای سوراخ یازدهمی دیگر چیزی نداری پر کنید چه کار باید کرد راه کار پیشنهاد کنید؟؟؟؟؟
ضمنا فراماسونری از شیطان پرستی استخراج نشده بلکه این شیطان پرستی است که از فراماسونری استخراج شده است!!!! دقت کن دوست عزیز

[=century gothic]با سلام
دوست گرامی دقت کرده و تاپیکهای آمده را درست و با دقت مشاهده کنید !!
[=century gothic]و[=century gothic]درگیر نماد و نماد پرستی نشوید که این خود بزگترین فریب است

nali;197696 نوشت:
هیچوقت تماشاچی نباش برو تو گود باش اگه طلا بدن به اونی که تو گود بوده می دن اگه عذاب بدن به اونی که تو گود بوده می دن پس یه بسم الله بگو بیا تو گود من دنبال یه حریف می گردم مثل اینکه بین شما حریف قدری مثل خودم نیست اگه هست خودشو نشون بده!!!!!!! من تا فردا منتظرم اگه دیدم خبری از شما نشد یه دوست دارم اونو وارد کار می کنم ! بالاخره من این بحثو انجام میدم چه با شما چه بی شما!!!!!!! پس سعی کنید خودی نشون بدید شاید امتحان بزرگ الهی در پیش باشه به نفعتونه همکاری کنید!!!!!!!؟؟؟؟؟

[=Century Gothic]در ضمن بدون مبارز طلبیدن مطالب خودتان را عنوان کنید ii
دوستان فرهیخته و آگاه در این سایت بسیارند

nali;198007 نوشت:

ضمنا فراماسونری از شیطان پرستی استخراج نشده بلکه این شیطان پرستی است که از فراماسونری استخراج شده است!!!! دقت کن دوست عزیز

با سلام
میشه با سند و مدرک این را ثابت کنید !!!!

سلام علیکم جمیعا و رحمه الله و برکاته

الان متاسفانه در بین دوستانی که با استاد رائفی پور و دیگر اساتید همراه بودند سوء تفاهماتی ایجاد شده و این مبارزه بنوعی در ابتدا انحراف پیدا کرده و لذا این جنبش مهم و مفید را دارد از بین میبرد.

و البته از بین بردن بدین معنی نیست که کسی از این جنبش حمایت نمیکند بلکه بدین معنی است که برای ایادی شیاطین این جنبش تبدیل به یک کبریت بی خطر شده و به سادگی افراد آن به همدیگر میتازند .

البته بنده دلیل عمده این رفتارها را یا در ضعف و ناآشنائی با مفاهیم دینی که ابزارهای اصلی مبارزه هستند باید دانست
یا هیجانات و یا حتی عصبی شده بواسطه مواجهه مدام با مدارک و شواهد متعدد و بی حساب توسط دوستان عزیز میدانم.

در حالیکه در این نبرد کم و کاستیهایی که در اطلاعات و شناختها وجود دارد که باید آنها را بنا بر سهم و توان خودمان جبران نمائیم و به یکدیگر بگوئیم آنچراکه نیاز است برادر و خواهرمان بداند تا منحرف نشود
و همگی را فی سبیل الله و بدون هیچ چشم داشتی.

که غیر از این شایسته مومنین نیست.

یهود سامری نتیجه 4000 سال تلاشش را دارد درو میکند .
داریم میبینیم که همین الان پروژه ای بزرگ در حال انجام و نهائی شدن است

آنها با برنامه ای مدون و حساب شده کتاب خدا را بارها آتش زدند
و امروز برای این رفتار دارند توجیهی می تراشند که بجز علماء کمتر کسی متوجه توجیهات شیطانی آنها میشود.
نتیجتا به سادگی دارند از قرآن حرمت زدائی میکنند. و متاسفانه عوام که در اکثریتند آنرا خواهند پذیرفت

حال چه کنیم ؟ آیا وقت آن نرسیده که به جای خود به دین خدا تعصبی آگاهانه بخرج بدهیم ؟ :Gol:

و من الله التوفیق

یاحق

bina88;198060 نوشت:
الان متاسفانه در بین دوستانی که با استاد رائفی پور و دیگر اساتید همراه بودند سوء تفاهماتی ایجاد شده و این مبارزه بنوعی در ابتدا انحراف پیدا کرده و لذا این جنبش مهم و مفید را دارد از بین میبرد.

سلام

یکم افراط صورت نگرفته؟!!!!!!

چرا همش دفکرمون مشغول به این حرفا باشه؟!!

حالا واقعا سپتامبر (درست گفت تاریخشو؟) قرار اتفاقی بیافتده؟!

mkk1369;198080 نوشت:
یکم افراط صورت نگرفته؟!!!!!!

سلام علیکم جمیعا

حتما این اتهامات که مدام در این سایت تکرار میشود که چرا فلانی و فلانی چنینند یا چرا افراطی اند ریشه در این داشته باشد که از بعضی اتفاقات بی خبریم.

لذا شما هم این احتمال را بدهید که شاید حتی اگر یک بچه مدرسه نرفته ای چیزی میگوید شاید دلیلی برایش وجود دارد و لذا تحقیق کنید اگر افراط یا تفریط بود مستندا اعلام نمائید.

از قدیم گفته اند گاهی آش چنان شور میشود که صدای آشپز هم در می آید.

البته اینجا منظور هرگز جناب نیلی نیست بلکه یک برداشت کلی ای است که خود جناب رائفی پور در وبلاگشان با رعایت بسیاری از مسائل درج کرده اند با عنوان خسته نباشید 2

v بوجود آمدن فضای کثیف بی اخلاقی در میان برخی افراد:

شما هم مطالعه بفرمائید ولی چیزی نگوئید چون یکی پیدایش میشود میگوید مفرط شده اید.

البته بنده هم که مقالات ایشان را اکثرا در این سایت نقل میکنم از نقل این بحث پرهیز کرده ام شاید بدین خاطر بعضی دوستان بی خبرند.

یاحق

bina88;198133 نوشت:
البته بنده هم که مقالات ایشان را اکثرا در این سایت نقل میکنم از نقل این بحث پرهیز کرده ام شاید بدین خاطر بعضی دوستان بی خبرند.

سلام

این مسئله جال هست منم چند تا از برنامه هاشونو دیدم

اما دوست عزیز

اگر تمام اینها برنامه باشد!!

چرا این قدر رو!!!
عجیب نیست؟!!! ما باید به فکر برنامه های دینی مون باشیم و خودمونو برای ان آماده کنیم

نه این چیز ها

اینو هممون می دونیم که شیطان و دوستاش دشمنان آشکار ما هستند!!!

خوب چیز جدیدی نیست؟!
:ok:

زیاده روی اصلا خوب نیست

چه در افراط و چه در تفریط!!!
مبدا این کار و توجه بیش از حد به این کار زینت شیطان باشد!!!!

کمی محتاط باشید!!

سلام عليكم جميعا

بله شاید عجیب باشد و باید پرسید چرا چنين اتفاقي افتاده.

البته این را بگویم حقیر و حتی خود شما و دیگران - نمیدانم - این ماجرا را شاهدم و میبینم که در فضای وبلاگهایی که قرار است خط مقدم سایبری را در برابر فتنه تشکیل بدهند عملا خودشان دارند به اشتباهاتی دامن میزنند.
شاید یکی آمده فتنه برپا کند.

ولی با این طیف ؟ ! یک نفر یا شاید 10 نفر در بین اینهمه چطور چنین کردند ؟

البته هر اشتباهی دلیل بر شکست نیست و ان شاء الله زمینه ساز تجربه و پیروزی است .

و امیدواریم که این مساله ختم به خیر شود.

از طرفی بحثها بشدت کلیشه ای شده و تکراری. موقعیت این بود و هست که جناب رائفی پور در سامان دهی اینهمه نیروی خودجوش بلائی به جان یهود سامری بیاندازند ولی نمیدانم چه شد که چنین اتفاقی نیفتاد.
مثلا
همین سنگ زدن و آتش زدن ابلیسک دیگر شده رسم هر سال همینها که نقدشان کردیم.
و واقعا آتش به جان اینها انداخت.

حال یک سوال :
چندتا کار میتوانستند انجام بدهند که از این هم موثر تر باشد ؟

یاحق

البته بنده دلیل عمده این رفتارها را یا در ضعف و ناآشنائی با مفاهیم دینی که ابزارهای اصلی مبارزه هستند باید دانست

در حالیکه در این نبرد کم و کاستیهایی که در اطلاعات و شناختها وجود دارد که باید آنها را بنا بر سهم و توان خودمان جبران نمائیم و به یکدیگر بگوئیم آنچراکه نیاز است برادر و خواهرمان بداند تا منحرف نشود
و همگی را فی سبیل الله و بدون هیچ چشم داشتی.

که غیر از این شایسته مومنین نیست.

یهود سامری نتیجه 4000 سال تلاشش را دارد درو میکند .
داریم میبینیم که همین الان پروژه ای بزرگ در حال انجام و نهائی شدن است

آنها با برنامه ای مدون و حساب شده کتاب خدا را بارها آتش زدند
و امروز برای این رفتار دارند توجیهی می تراشند که بجز علماء کمتر کسی متوجه توجیهات شیطانی آنها میشود.
نتیجتا به سادگی دارند از قرآن حرمت زدائی میکنند. و متاسفانه عوام که در اکثریتند آنرا خواهند پذیرفت

حال چه کنیم ؟ آیا وقت آن نرسیده که به جای خود به دین خدا تعصبی آگاهانه بخرج بدهیم ؟ :Gol:

و من الله التوفیق

یاحق

حی.

سلام علیکم.

کاملا موافقم.این موارد که دوست عزیزمون فرمودند خیلی مهم است.:Gol:

والله هوالموفق

رضا;198036 نوشت:
با سلام
میشه با سند و مدرک این را ثابت کنید !!!!

باسلام این اقرار همه ی شیطان پرستان است در واقع خود را به نوعی یک فراماسون معرفی می کنند که فقط برای لذت وخوش گذرانی به آن روی آورده اند اما در پس این سخن آن است که آنها برای تخریب اساسی فرهنگ وآیین ودین وملت هر کشور وهر نسلی که مخالف آنها است یا با آنان همراه نبست مامورشده اند!!!!

دوستان ما همه می دانیم که فراماسونری وایلومناتی وشیطان پرستی چه چیز کثیف هستند وچه قدر بار منفی وهجمه ی سنگینی با خود دارند ما که اینهارا می دانیم بیایدبرای مردم شفاف سازی کنیم بیاید مشکل را از ریشه بررسی کنیم آیا به وجود آمدن اسرائیل کاملا اتفاقی بوده ویا در پشت آن جریانات مرموزی وجود دارد؟

با سلام
براساس استدلال اساتید حقوق بین‌الملل و تحلیلگران سیاسی، ایران از لحاظ حقوق بین‌الملل حق دارد به اسرائیل حمله پیشدستانه کند.
به گزارش سایت اوباما، آسیاتایمز در مقاله‌ای تصریح کرد: یک استاد حقوق بین‌الملل دانشگاه تهران که نخواست نامش فاش شود، در گفتگو با این نشریه خاطرنشان کرد: "ایران بر اساس منشور سازمان ملل متحد، حق دارد که در واکنش به تهدیدات چند ده ساله اسرائیل علیه این کشور، برای دفاع از خود به رژیم صهیونیستی حمله پیشدستانه کند."

این استاد حقوق با اشاره به پایه‌های استدلال این ادعای قانونی تصریح کرد: ایران براساس ماده 51 منشور سازمان ملل، حق حمله به اسرائیل را دارد زیرا اسرائیل در اعمال خصمانه آشکاری از جمله ترور دانشمندان هسته‌ای ایران، خرابکاری و تهدید به جنگ سایبری شرکت داشته است و این موارد، جدای از تهدیدات آشکار مقامات سیاسی و رهبران نظامی اسرائیل درخصوص حمله به ایران در آینده نزدیک است.

این استاد حقوق درخصوص دومین پایه این استدلال خاطرنشان کرد: این اعمال غیرقانونی همراه با تهدید ایران به حمله نظامی، تهدید قریب الوقوعی را برای امنیت ملی ایران ایجاد می‌کند که براساس قانون عرفی بین‌المللی به عنوان "اقدامات خصمانه ظاهری"، کشور مورد تهدید قرار گرفته می‌تواند برای تامین امنیت ملی خود، به منبع تهدید حمله کند.

این استاد حقوق دلیل سوم را این دانست که ایران از تمامی امکانات دیپلماتیک نیز برای بازداشتن اسرائیل از حمله استفاده کرده، از جمله بارها و بارها به شورای امنیت سازمان ملل متحد شکایت کرده اما این نوع از اقدامات، بی فایده بوده است چرا که شورای امنیت، این شکایت‌ها را نادیده گرفته است.

پایه چهارم این استدلال بر این مبتنی است که تهدیدات اسرائیل علیه ایران، کاملاً مخالف قوانین بین‌المللی است و این موضوع خود 4 دلیل محکم دارد:

1. ایران هیچ گاه تهدید نکرده که با استفاده از قابلیت‌های هسته‌ای خود به اسرائیل حمله خواهد کرد.

2. طبق قطعنامه 533 آژانس بین‌المللی انرژی اتمی (iaea)، برای هرگونه حمله به تاسیسات هسته‌ای غیرنظامی ایران منع قانونی وجود دارد. این قطعنامه هر گونه حمله از این دست را ممنوع می کند و آن را نقض حقوق بین‌المللی بحساب می آورد.

3. ایران یکی از امضا کنندگان پیمان منع گسترش سلاح‌های اتمی (npt) است و رهبر عالی‌رتبه ایران بارها به طور رسمی داشتن سلاح‌های هسته‌ای را حرام و غیرقانونی دانسته است. هیچ معاهده محدود کننده ای هم برای محروم کردن ایران از در اختیار داشتن چرخه سوخت هسته‌ای وجود ندارد و تا این تاریخ، پس از بازرسی‌های گسترده در تاسیسات هسته‌ای ایران، آژانس بین‌المللی انرژی اتمی انحرافی در فعالیت‌های هسته‌ای برای رسیدن به مقاصد نظامی را هرگز شناسایی نکرده است.

4. برخی شواهد از جمله گزارش واشنگتن پست از اظهارات لئون پنتا وزیر دفاع ایالات متحده نشان می‌دهد که رژیم صهیونیستی فراتر از «مراحل مقدماتی» حمله به ایران قرار دارد و در حال آماده سازی خود برای اجرایی کردن این طرح ظرف چند ماه آینده است.

مقاله آسیا تایمز در ادامه با اشاره به توان نظامی ایران در حمله پیشدستانه به اسرائیل می‌افزاید: «ایران دارای سیستم‌های موشکی بسیار پیشرفته است که می‌تواند در صورت قصد اسرائیل برای حمله به خاک این کشور، قبل از ورود جنگنده‌های اسرائیلی به حریم هوایی ایران، مناطق حساس عملیاتی را در خاک سرزمین‌های اشغالی مورد هدف قرار بدهد.»

سال های پس از رسانس را می توان به سالهای افسار گسیختگی جهان غرب در تمامی ابعاد فردی واجتماعی و جنبه های متعدد منتهی به روابط انسانی توصیف کرد
پس از برداشته شدن یوق تعالیم متعصب کلیسای کاتولیک از گردن انسان غربی چند کنش عمده ی فکری وفلسفی شکل گرفت لکن آنچه قابل توجه است رویکردهای متفاوت به مسئله یا انسان و رابطه ی او با خداست که زمینه ی شکل گیری بسیاری از جریان های فلسفی را به وجود آورد نکته ای که نباید از ذهن دور بماند تاثیرات گسترده ی مکاتب یونانی وشرقی براندیشه ی متفکران غربی است در هر حال با در نظر گرفتن موارد فوق الذکر دامنه ی انتقاد گرایی به مباحث اصلی توحیدی یعنی جایگاه خدا و انسان وشیطان نیز رسید قرنئ ها بعد یعنی در سال های آغازین قرن بیستم برخی عناصر فاسد الاخلاق با اتکا به گرایشات ونظریات توراتی و پرتستانی به صورت مخفیانه جریان فوق العاده مخوف «شیطان پرستی» با ویژگی هایی همچون گناه گرایی، قتل، تجاوز جنسی،عدم رعایت اصول اخلاقی، بی توجهی به مسائل توحیدی و... پایه گذاری کرد
اگرچه فطرت خدا جوی انسان عامل باز دارنده است لکن استفاده از موسیقیهای جذاب ومتنوع، انجام اعمال خارق العاده و دور از ذهن ، تهی شدن انسان غربی وعصر جدید از معنویت باعث گرایش تعداد وسیعی از افراد جامعه به این جریان شده است ویک نکته ی قابل توجه شیطان پرستی از سال 1960 میلادی رسماً فهالیت خود راغ در آمریکا به عنوان یک مکتب و فرقه آغاز کرده است وسازمان جاسوسی آمریکا از آن حمایت می کن
رژیم اشغالگر قدس که سلامت اخلاقی و روحی و روانی انسان را همواره به منزله ی تهدیدی جدی برای منافع ملی خود می بیند در اقداماتی گوناگون وپی در پی مبادرت به ساختن جریانات مسموم فرهنگی نموده واین جریانات مسموم را به شراین حیاتی جوامع از طریق جاذبه های مجازی تزریق می نماید در یک نگاه جامع رژیم صهیونیستی ونقش آن در ساماندهی گروه های شیطان پرستی در محور های ذیل قابل اشاره میباشد:
الف) این گروه ها به لحاظ فلسفه اولیه وبسترهای معرفتی دامنه ی وسیعی از ارتباط با این رژیم داشته وخواهند داشت
ب)نحله های مختلف شیطانی توسط دوسازمان عمده ی جاسوسی یعنی CIAوموساد سازماندهی ، هدایت وتغذیه می شوند.
ج)بودجه،نظارت پشتیبانی و... شیطان پرستان فعال در جمهوری اسلامی ایران به صورت مستقیم توسط سازمان موساد تامین شده واین سلسه اقدامات با اهداف امنیتی دنبال می شود
د)رژیم صهیونیستی از اعضای گروه ها برای مقاصد شوم سیاسی وجاسوسی بهره می برد به گونه که خشونت بار ترین اعمال بدست این گروه ها واگذار می شود .

در سال 1981یک نوازنده ی درام به نام «لارس الریچ» با انتشار یک آگهی فراخوان تشکیل یک گروه هوی متال را اعلام و پس از مدتی موفق به جذب افراد مختلفی می شود. فعالیت این گروه مانند سایر گروه های هوی متال به صورت غیر قانونی و زیر زمینی در ظاهر ودر باطن با حمایت سازمان های جاسوسی ایالات متحده ی آمریکا با شعار های اجتماعی واعتراضی ادامه وگسترش می یابد . این گروه چند سال بعد پیشنهاد های Blak metal را نیز ادامه داد وضمن ارائه ی آثار مختلف زمینه را برای شکل گیری گروه های بعدی فراهم آورد. ارزش های القایی متالیکا:
متالیکا در حقیقت ضد ارزش هاراارائه می نماید که شامل « بازگشت به تاریکی» ( محور اصلی تفکرات شیطان پرستان،بی رحمی فحاشی وحمله به جامعه و فرهنگ آن ) می باشد. خوانندگان این گروه بر روی صحنه ودر کلیپ های خیابانی دست به خوردن وآشامیدن میوه های فاسد و مردار وادرار واز کثیف ترینگروه های موسیقی جهان به حساب می آیند .

موضوع قفل شده است