تو بگو قیمت این لحظه چند؟

تب‌های اولیه

1 پست / 0 جدید
تو بگو قیمت این لحظه چند؟تو بگو قیمت این لحظه چند؟

پس از شکست خوردن پروژه های تبلیغاتی جبهه ضد انقلاب و عناصر وابسته به گروههای تکفیری و قدرتهای استکباری علیه رزمندگان مدافع حرم، دشمنان به ساخت شایعه و دروغ در این زمینه روی آورده اند و با بحث موضوع پرداخت حقوق های میلیونی به مدافعین حرم، سعی در تخریب کار بسیار بزرگ این عزیزان کرده اند. البته این شایعه در همان روزها توسط مسئولین تکذیب شد و در همین رابطه پاسخی قاطه نیز داده شده است.

اما این موضوع مطرح شده به حدی احساسات مردم ایران را جریحه‌دار کرده بود که به همین سادگی‌ها فراموش نمی‌شد؛ به همین‌منظور به مرور زمان و با انتشار تصاویر مختلف از لحظات ویژه شهدای مدافع حرم و خانواده‌هایشان کاربران شبکه‌های اجتماعی با انتشار تصاویر مذکور و درج عنوان «تو بگو قیمت این لحظه چند؟» پاسخ دندان‌شکنی به شایعه‌سازی پیرامون رزمندگان مدافع حرم می‌دهند.بعضی ها میگویند این مدافعان برای پول رفته اند، تو بگو قیمت این لحظه چند؟


شهید مصطفی خلیلی مدافع حرمشهید مدافع حرم سلطان مرادیشهید مدافع حرم میثم نجفیشهید مدافع حرم مهدی ثامنی رادتوبگو قیمت این لحظه چند#تو_بگو_قیمت_این_لحظه_چندشهید مدافع حرم حمیدرضا اسدالهیعکسهایی از شهید مدافع حرمدلتنگی دختر به پدر شهیدش (مدافعان حرم)شهید مدافع حرم را دامرود