تقلب در امتحان آنلاین

تب‌های اولیه

5 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
تقلب در امتحان آنلاین
سلام و عرض ادب ،‌بنده در دانشگاهی درس میخوانم که ،در امتحانات آنلاین ،تقریبا اکثریت دانشجو ها تقلب میکنند. من در این دانشگاه مهمان هستم و برای قبولی باید جزو ۲۰ نفر برتر باشم . اساتید نیز به همین دلیل سوالات را بسیار بسیار سخت تر از حالت حضوری طرح میکنند ،‌چون میدانند که دانشجو ها تقلب میکنند. آیا الان که حق من ضایع میشود و موجب قبول نشدن من میشود ،‌من اجازه دارم تقلب کنم ؟ من مهمانم و متاهل شده ام و مجبورم در این دانشگاه بمانم . درسم را هم کاملا میخوانم در حدی که اگر حضوری بود ،‌بالای ۱۸ میشدم اما الان به شدت سخت میگیرند و اکثریت هم تقلب میکنند. ترم قبل همین نمره حدود ۱۸ شدم و جزو ۲۰ درصد برتر. اما این ترم ۲ میلیون و ۵۰۰ هزینه مهمانی داده ام و اگر قبول نشوم به دلیل اینکه دیگران تقلب میکنند  ، باید به دانشگاه خودم در شهر دیگر بروم و ازدواج و .. ام بهم میخورد یا با مشکل مواجه میشود. من کاملا مطمئن هستم که در سطح ۲۰ نفر برتر هستم و ترم قبل هم اثبات شد .
موضوعات مشابه: 
با نام و یاد دوست         کارشناس بحث: استاد صادق الوعد
omidesf said in تقلب در امتحان آنلاین
سلام و عرض ادب ،‌بنده در دانشگاهی درس میخوانم که ،در امتحانات آنلاین ،تقریبا اکثریت دانشجو ها تقلب میکنند. من در این دانشگاه مهمان هستم و برای قبولی باید جزو ۲۰ نفر برتر باشم . اساتید نیز به همین دلیل سوالات را بسیار بسیار سخت تر از حالت حضوری طرح میکنند ،‌چون میدانند که دانشجو ها تقلب میکنند. آیا الان که حق من ضایع میشود و موجب قبول نشدن من میشود ،‌من اجازه دارم تقلب کنم ؟ من مهمانم و متاهل شده ام و مجبورم در این دانشگاه بمانم . درسم را هم کاملا میخوانم در حدی که اگر حضوری بود ،‌بالای ۱۸ میشدم اما الان به شدت سخت میگیرند و اکثریت هم تقلب میکنند. ترم قبل همین نمره حدود ۱۸ شدم و جزو ۲۰ درصد برتر. اما این ترم ۲ میلیون و ۵۰۰ هزینه مهمانی داده ام و اگر قبول نشوم به دلیل اینکه دیگران تقلب میکنند  ، باید به دانشگاه خودم در شهر دیگر بروم و ازدواج و .. ام بهم میخورد یا با مشکل مواجه میشود. من کاملا مطمئن هستم که در سطح ۲۰ نفر برتر هستم و ترم قبل هم اثبات شد .
با سلام وتشکر از ارتباط شما تقلب کردن حرام و گناه است و مجاز به این کار نیستید دادن هزینه برای تحصیل  و تقلب کردن دیگران  برای شما مجوز گناه نمی شود  
سلام خواهرمنم رتبه ۲ رقمیه دانشگاهشونه، بدون تقلب شد ۱۵ بچه هاشون گروه زدن،گروهی شدن ۱۸ بی عدالتیه و ظلم دیگه کاریش نمیشه کرد.   دوتا راه دارید یا مرتکب حرام بشید و بمونید  یا توکل برخدا کنید و حسابی بخونید و بر باطل پیروز شوید...سخته ولی ممکنه.  
مفرد مذکر غایب said in سلام خواهرمنم رتبه ۲ رقمیه
سلام خواهرمنم رتبه ۲ رقمیه دانشگاهشونه، بدون تقلب شد ۱۵ بچه هاشون گروه زدن،گروهی شدن ۱۸ بی عدالتیه و ظلم دیگه کاریش نمیشه کرد. دوتا راه دارید یا مرتکب حرام بشید و بمونید  یا توکل برخدا کنید و حسابی بخونید و بر باطل پیروز شوید...سخته ولی ممکنه.
  از گناه و حرام باید دوری کرد هرچند که نمره کمتری کسب کنید تلاشتان را انجام دهید و زحمت ونتیجه تلاش خود را بگیرید و از وسوسه ها دوری کنید.
موضوع قفل شده است