13 آبان 1397 نهمین سالروز تاسیس انجمن گفتگوی دینی

تب‌های اولیه

7 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
13 آبان 1397 نهمین سالروز تاسیس انجمن گفتگوی دینینه سال پیش در چنین روزیانجمن گفتگوی دینی به صورت رسمی رونمایی و در دسترس علاقه مندان قرار گرفت تا فضایی باشد برای تبادل خردمندانه اندیشمندان و مجالی برای تضارب آرا و گفتگویی مفید در فضایی صمیمانه ؛

سالروز این اتفاق مبارک را که همزمان با سالروز پویایی اندیشه استکبار ستیزی اسلام عزیز و انقلاب است را گرامی داشته و به همه کاربران محترم تبریک عرض می نماییم.آلبوم تولد های اسک دین:

[SPOILER]

اسک دین با مدیریت جناب آقای امیرخانی، آغاز به کار کرد.

آغاز به کار رسمی سایت از نگاه تصویر

13 آبان 1389: تولد یک سالگی اسک دین

๑۩๑ به مناسبت اولین سال افتتاح سایت اسک دین๑۩๑


13 آبان 1390: تولد دو سالگی اسک دین

-:✿:- اسک دین تولدت مبارک -:✿:- گزارش تصویری جشن تقدیر از فعالان اسک دین

13 آبان 1391

مصادف با

عیدالله الاکبر ، عید بزرگ غدیر خم، عید ولایت

~••••✿ اسک دین، سه ساله شد ✿••••~


13 آبان 1392: اسک دین 4 ساله میشود!


[/SPOILER]

امام خمینی (ره):

ما شعار مرگ بر آمریکا را در عمل جوانان پرشور و قهرمان و مسلمان در تسخیر لانه فساد وجاسوسی آمریکا تماشا کرده‌ایم.

مقام معظم رهبری:

سیزدهم آبان، مسأله اى است که به صورت تاریخى به جوانان مربوط مى شود زیرا از ابتدا این موضوع با حضور جوانان شکل گرفت و با حضور آنان تداوم پیدا کرد و امروز هم مسأله مبارزه با استکبار جهانى وابسته به جوانان است. جوانان از منظر دینى یک نقطه امید و شکوفایى هستند، هر آنچه که در جامعه به جوانان متکى باشد، به صورتى ماندگار، باطراوت و تازه باقى خواهد ماند و طراوت و تازگى مسأله مبارزه با استکبار نیز به خاطر اتکا آن به جوانان است. جوان گوهر شور و عشق و صفا و معنویت فروزان است و اولین استفاده از این شور و صفا و معنویت این است که جوانان نفس خویش را معنا و تعالى بخشند و خود را به ذات مقدس باریتعالى یعنى زیبایى و حقیقت مطلق متصل کنند(76/8/14)


«اهمیت کار فرهنگی نباید مورد غفلت قرار گیرد. در کار فرهنگی هیچ وقفه و تعللی جایز نیست؛ چون بیشترین تلاش دشمنان بر روی جامعه و ملت و کشور ما، تلاش فرهنگی است. این مبالغه نیست! بیشتر و پُرحجم‌تر و مؤثرتر از تلاش های سیاسی و امنیتی، تلاش فرهنگی است. علت هم این است که آنها می دانند اگر در تلاشهای فرهنگی علیه انقلاب موفق و پیروز شوند، بقیه‌ی کارها برای آنها آسان خواهد شد؛ لذا روی این متمرکزند. ما مطلقاً نبایستی توقف داشته باشیم، باید پیش برویم. هیچ سطحی نگری جایز نیست. ظاهرگرایی و عوام‌زدگی در کار فرهنگی جایز نیست. کار فرهنگی بایستی مدبرانه، عمیق، با حوصله و از سوی آدم های باصلاحیت و کارشناس های حقیقتاً وارد، در همه‌ی شعبه‌ها و شاخه‌های گوناگون فرهنگی مورد توجه قرار بگیرد.»


«مقام معظم رهبری ؛ ۱۳۸۵/۰۶/۰۶»
انجمن گفتگوی دینی فرصتی است برای با هم بودن و کنار هم بودن هایی که زمینه ساز رشد و کمال تشنگان معارف ناب نبوی و علوی است. این فرصت که به مدد فضای مجازی مهیا شده، بسیار فرصت استثنایی و مغتنمی است؛ که ما نظیر آن را در گذشته‏ تا امروز کم داشته‏ ایم و نعمت بزرگی است که می تواند زمینه ساز پویایی اندیشه ها و پرورش روحیه اسلام خواهی در سراسر عالم شود.
بنده به نوبه خود، سالروز این اتفاق مبارک را تبریک عرض نموده و ضمن احترام به همه گلگون کفنانی که زمینه سعادت و هدایت ما را فراهم کرده اند و با نثار خون خود فرهنگ متعالی اسلام را به ما رسانده ند، از این که فرصت حضور در چنین محیطی را داشته ام، خداوند متعال را
شاکرم و امیدوارم که بتوانیم خدمتگزار اسلام عزیز باشیم.

[="Times New Roman"][="Navy"]سلام و عرض ادب
خوشحالم که اسک دین در آستانه تولدش رکورد زد. خیلی وقت بود آمار بیشترین بازدید کنندگان سایت توقف کرده بود و روز به روز کمتر میشد. ولی در تاریخ 97.8.7 با تعداد 19321 نفر دوباره علایم حیاتی نشون داد و تو این دوره زمونه و با این همه پیام رسانهای رنگارنگ و هجمه فرهنگی دشمن واقعا جای تبریک داره. از همه تلاشگران این نه ساله از مدیران رده بالا تا کاربران فعال قدیمی و جدید تشکر میکنم.
در پناه حق پاینده و سربلند باشید.
التماس دعا
[/]

[="Tahoma"]

نهمین سالگرد تاسیس انجمن گفتگوی دینی مبارک باشه.
خوشحالم که شش ساله که در کنار شما دوستان و همکاران عزیز مشغول به فعالیتم.
هرچند کم ولی سعی کردم در حد توانم در خدمت انجمن باشم.