نرم افزار اندرويدي روز نگار شهدا ₪₪₪ توليد مشترک انجمن گفتگوي ديني و انجمن گفتگوي قرآني

تب‌های اولیه

4 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
نرم افزار اندرويدي روز نگار شهدا ₪₪₪ توليد مشترک انجمن گفتگوي ديني و انجمن گفتگوي قرآني


نرم افزار اندرويدی روز نگار شهدا

استقلال ،امنيت ،عزت و اقتداري سرزميني كه در آن زندگي ميكنيم را مديون شهدايي هستيم كه به تنهايي يا بصورت جمعي براي حفظ دين و استقلال و عزت مان برخواستند و با تحمل رنجهاي فراوان و در ميان خيانتها و رنجها و دشمني ها در خون خود خفتند اما دست از هدف خود برنداشتند . ديني كه از شهداي گرانقدرمان بر دوش خود احساس ميكنيم ما را بر آن داشته است كه به آشنايي بسيار مختصر با ارزشمند ترين دارايي ها و ثرتهاي معنوي اين سرزمين همت گماريم و عزم و همت عظيم آنان در رسيدن به اهداف عالي را كه با دستان خالي اما توكل و اعتماد بر خدا به ظهور رساندند به سرمشق عملي برگيريم و راهي را كه با خون نشانه گذاري كردند ادامه دهيم . نرم افزار روزنگار شهدا در راستاي اشنايي با شهداي اين مرز و بوم به گردآوري زندگينامه ،خاطرات، وصايا و معرفي محل تدفين تمامي شهداي قبل و بعد از انقلاب،جنگ تحميلي و شهداي مدافع حرم همت گمارده است


اين نرم افزار اندرويدي بر اساس روز شهادت هر يك از شهداي والا مقام تنظيم شده
و اولين نسخه از اين سري نرم افزار است كه به خواست و توكل بر خدا هر سال يك يا دو بار بروز رساني خواهد شد .

اين برنامه در گنجينه اندرويدي اسک دين قابل مشاهده مي باشد
براي دريافت اگر گنجينه اندرويدي اسک دين را نداريد از تاپيک مربوطه يا از بازار دريافت بفرماييدبسم رب الشهدا

نرم افزار روز شمار شهدا اولين كار مشترك دو انجمن اسك قرآن و اسك دين است . بيش از 90 درصد محتواي اين نرم افزار در اسك قرآن تهيه شده و نسخه اندرويد آن در اسك دين آماده و نسخه دسكتاپي آن به خواست خدا در اسك قرآن تهيه خواهد شد .اين نرم افزار به معرفي شهداي قبل و بعد از انقلاب، دفاع مقدس و مدافعان حرم براساس تاريخ شهادتشان همت گمارده است و اولين نسخه از اين سري نرم افزار است و با خواست و توكل بر خدا سالي يك يا دو بار در هر دو انجمن بروز رساني خواهد شد . لازم مي دانم از همكاران بزرگواي كه در تهيه اين نرم افزار ارزشمند -عليرغم تلاقي با زمان امتحانات در بهمن ماه و ايام پاياني اسفند ماه - با تمام وجود همت گماردند تشكر و قدر داني كنم .
همكاران اسك قرآن خانمها :

[h=4]طهورا

[/h]
mohaddese18
[h=4]نگاه19[/h]
و آقاي
شهید گمنام


و همكار اسك دين خانم rea1362
همينطور از زحمات برادر بزرگوار جناب آقاي گل ليلا جهت آماده سازي نرم افزار كه انصافا از قالب و ظاهر بسيار زيبايي برخوردار است ،تشكر و قدر داني ميكنم .
و همچنين مساعدت و همياري مدير محترم جناب امير خاني را ارج مي نهم و سپاسگزاري ميكنم .

[="Arial Narrow"][="DarkSlateGray"]اطلاعات شهدا از کجا بدست امده است؟؟؟

چند درصد شهدا در این مجموعه اند ؟؟؟[/]

پابوس زوار اربعین;792977 نوشت:
اطلاعات شهدا از کجا بدست امده است؟؟؟
با سلام و عرض ادب
تقريبا در تمامموارد (زندگينامه ،خاطرات،وصايا و حتي ذيل عكس شهداي بزرگوار ) هر مطلبي از هر سايت اخذ شده دقيقا ذيل همان بخش ، آدرس منبع و يا نام سايت و منبع ، قرار داده شده است .
پابوس زوار اربعین;792977 نوشت:
چند درصد شهدا در این مجموعه اند ؟؟؟

اين نرم افزار رو نمايي شده ، نسخه اول نرم افزار روزنگار شهداست .نظر به تعداد بسيار زياد شهداي گرانقدر (اعم از قبل از انقلاب ،در جريان انقلاب ، دفاع مقدس، شهداي ترور ، شهداي رسانه ، شهداي علمي ، شهداي مدافع حرم و ...) در نظر گرفتيم براي پرداختن بهتر به زندگينامه و وصايا و خاطرات شهداي عزيزمان ، نرم افاربصورت شماره بندي شده تهيه شود تا در شماره هاي جديد تعداد ديگري از شهداي بزرگواررا به نرم افزار بيافزاييم و در قالب نسخه هاي شماره بندي شده هر شش ماه يكبار يا سالي يكبار از نسخه هاي جديد رونمايي كنيم .