نحوه غیر فعالسازی و حذف تقویم شمیم یار 91 (دارای رکورد 200 هزار دانلود)

تب‌های اولیه

281 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال

[="Tahoma"]سلام
باید بگم که بنده می تونم بگم که تا حالا توی عمرم نرم افزاری به این کاملی و بدون باگ(کم) در زمینه اذان برای رایانه ندیده بودم و اصلا آشنایی من با سایت اسک دین به خاطر همین بود که ببینم چه کسایی هستن که نرم افزار به این خوبی رو تولید کردن و اینطوری شد که عاشق اسک دین شدم
اما خواستم عرض کنم که چند تا مورد هم به نظرم اومد که بگم
یکی اینکه بعضی از احادیث به صورت ناقص انتخاب شده بود و نه فارسی آن و نه عربی آن معنی نمی شد (بخشی از جمله حذف شده بود)
دیگر اینکه بعضی از قسمتهای مشاوره با دقت انتخاب نشده بود و مسائل کمی منحرف کننده بود اگه نگین مته به خشخاش می زارم : مثلا همین موضوع ایرانیها در بهشت و شکایت حضرت جبرائیل به خدا و جواب خداوند و شیطان و جهنم و کولر گازی و.... :Narahat az:

ضمنا" یادم رفت بپرسم که کی تقویم 1392 رو می تونیم دانلود کنیم شدیدا منتظرم
ممنون از زحمات همه دوستان اسک دینی واقعا خدا به شما خیر عنایت کند
یا علی

gunmakers;325861 نوشت:
سلام باید بگم که بنده می تونم بگم که تا حالا توی عمرم نرم افزاری به این کاملی و بدون باگ(کم) در زمینه اذان برای رایانه ندیده بودم و اصلا آشنایی من با سایت اسک دین به خاطر همین بود که ببینم چه کسایی هستن که نرم افزار به این خوبی رو تولید کردن و اینطوری شد که عاشق اسک دین شدم اما خواستم عرض کنم که چند تا مورد هم به نظرم اومد که بگم یکی اینکه بعضی از احادیث به صورت ناقص انتخاب شده بود و نه فارسی آن و نه عربی آن معنی نمی شد (بخشی از جمله حذف شده بود) دیگر اینکه بعضی از قسمتهای مشاوره با دقت انتخاب نشده بود و مسائل کمی منحرف کننده بود اگه نگین مته به خشخاش می زارم : مثلا همین موضوع ایرانیها در بهشت و شکایت حضرت جبرائیل به خدا و جواب خداوند و شیطان و جهنم و کولر گازی و....

سلام
عرض ادب و احترام
خوشحالیم که تقویم مورد توجه و استفاده شما قرار گرفته است:ok:
در مورد مشکلاتی که فرمودید
مشکل احادیث همون ماه اول حل شد باید نسخه به روز رسانی را دانلود و اجرا میکرید
مطالب مشاوره هم قلم استاد حامی عزیز است
اما امسال برای رفع همه این مشکلات مطالبی که انتخاب شده توسط دو تیم بازرسی به طور دقیق از طرف مرکز ملی مورد برسی قرار گرفته و امسال دیگه مشکلی در مورد مطالب نداریم به امید خدا

gunmakers;325862 نوشت:
ضمنا" یادم رفت بپرسم که کی تقویم 1392 رو می تونیم دانلود کنیم شدیدا منتظرم ممنون از زحمات همه دوستان اسک دینی واقعا خدا به شما خیر عنایت کند یا علی

ماه ها است که تیم فرهنگی و نرک افزار داره روش کار میکنه
به امید خدا بعد از تعطیلات عید نسخه سال 92 با یک تحول بزرگ در اختیارتون قرار میگیره
تمام سعی ما این بود تمام پیشنهاد و انتقادات کاربران در طول یه یک سال اخیر مورد توجه قرار بگرید
با تشکر

مـهـدی;325888 نوشت:

سلام
عرض ادب و احترام
خوشحالیم که تقویم مورد توجه و استفاده شما قرار گرفته است:ok:
در مورد مشکلاتی که فرمودید
مشکل احادیث همون ماه اول حل شد باید نسخه به روز رسانی را دانلود و اجرا میکرید
مطالب مشاوره هم قلم استاد حامی عزیز است
اما امسال برای رفع همه این مشکلات مطالبی که انتخاب شده توسط دو تیم بازرسی به طور دقیق از طرف مرکز ملی مورد برسی قرار گرفته و امسال دیگه مشکلی در مورد مطالب نداریم به امید خدا

ماه ها است که تیم فرهنگی و نرک افزار داره روش کار میکنه
به امید خدا بعد از تعطیلات عید نسخه سال 92 با یک تحول بزرگ در اختیارتون قرار میگیره
تمام سعی ما این بود تمام پیشنهاد و انتقادات کاربران در طول یه یک سال اخیر مورد توجه قرار بگرید
با تشکر

ای داد
پس ای کاش زودتر می پرسیدم واقعا کاهلی کردم چون من اسک دین و نرم افزار تقویم رو به یکی از دوستام معرفی کردم و ایشون هم هر روز حدیث رو برای لیست دوستانش ایمیل می زد منتها این مشکل رو به من گفت من هم گفتم خودم دیدم حالا برای سال جدید پیشنهاد می دم ولی اگر می دونستم که زودتر مشکلم حل می شد وای بر من:Ghamgin:
در مورد تقویم 1392 هم با توجه به اینکه شما اسک دینی ها اینقدر توقع مارو بالا بردین که چیزی بجز این هم انتظار نمی ره (با تحولی بزرگ)
به هر حال خیلی خیلی زحمت می کشین ممنونم
خداوند به همه مون توفیق بده که با تعاریف و تشکرات ذره ای از خلوص نیتمون کسر نشود .
ان شاءالله
یا علی(ع) مدد

[="Teal"]خدا قوت
ما هم منتظریم، ممنون از زحمات دوستان:Gol:
[/]

عالی بود چنین تقویمی رو ندیده بودم بخصوص اذان وسایر قسمتهاش
امیدوارم هرچه سریعتر تقویم 1392 رو هم بذارید
سال خوبی داشته باشید.

سلام
با ادب و احترام و با تشکر فراوان از تقویم بسیار خوب 91
می خواستم بپرسم برای سال 92 تقویمی را برای دانلود در سایت قرار داده اید ؟
باتشکر

puya_1236;327501 نوشت:
سلام با ادب و احترام و با تشکر فراوان از تقویم بسیار خوب 91 می خواستم بپرسم برای سال 92 تقویمی را برای دانلود در سایت قرار داده اید ؟ باتشکر

سلام
عرض ادب و احترام
نسخه جدید همین نرم افزار برای سال 92 بعد از تعطیلات در سایت قرار می گرید
اما تقویم تصویری بخواید در تاپیک زیر

و

http://www.askdin.com/post319187-1.html

[="Tahoma"][="Navy"]

با سلام و تبریک عید نوروز و سال جدید

خوشبختانه استقبال از تقویم شمیم یار 91 بسیار بی نظیر و فراتر از تصور خود ما بود
این تقویم در طول سال گذشته فقط دویست هزار بار از سرور اسک دین دانلود شد.

ان شاء الله طی روزهای آتی نسخه شمیم یار 92 با امکاناتی جدید و بی نظیر عرضه خواهد شد.

فعلا برای حذف و غیر فعال سازی شمیم یار 91 مطابق شکل زیر عمل نمایید:

توجه نمایید که باید بر روی آیکون شمیم یار در کنار ساعت ویندوز راست کلیک کرده و دکمه خروج را بزنید.

سپس می توانید به درایو C رفته و از پوشه Program Files ، پوشه tagh91 را یافته و حذف نمایید.

یا علی:Gol:

[/]

[="Tahoma"][="Navy"]

با سلام و تبریک عید نوروز و سال جدید

خوشبختانه استقبال از تقویم شمیم یار 91 بسیار بی نظیر و فراتر از تصور خود ما بود
این تقویم در طول سال گذشته فقط دویست هزار بار از سرور اسک دین دانلود شد.

ان شاء الله طی روزهای آتی نسخه شمیم یار 92 با امکاناتی جدید و بی نظیر عرضه خواهد شد.

فعلا برای حذف و غیر فعال سازی شمیم یار 91 مطابق شکل زیر عمل نمایید:

توجه نمایید که باید بر روی آیکون شمیم یار در کنار ساعت ویندوز راست کلیک کرده و دکمه خروج را بزنید.

سپس می توانید به درایو C رفته و از پوشه Program Files ، پوشه tagh91 را یافته و حذف نمایید.

یا علی:Gol:

[/]

آدم دلش نمیاد نرم افزار رو پاک کنه !
خواهشا تقویم 92 رو زودتر بزارید .
خیلی جالبه من این تقویم رو توی کامپیوتر آدمایی که که نماز نمی خونه اما واسه این گذاشتن که وقتی اذان می گیه آهنگ رو خاموش کنن بعد از اذان گوش کنن

یادمه توی یه پست یه سری پیشنهاد دادم برای 92 ولی یادم رفت اینو بگمکه مناسبت های روز تقویم اصلا کامل نبود!! مثلا یادمه روز جهانی زن و .... اصلا اعلام نشده بود.سایت time.ir میتونه بهتون کمک کننده باشه

سلام
من بی صبرانه منتظر نسخه سال 92 این نرم افزار هستم خواهش میکنم زودتر نسخه جدیدشو برای دانلود بذارید ممنون

خواستم تشکر کنم دیدم کمه
کاری که از دست ما بر نمیاد ، خدا قوت بده

زمان انتشار تقویم شمیم یار 92 را چه طور متوجه شویم ؟
یا علی :hamdel:

راستی ، وقتی تصاویر و اسمائی که در سایتتون دیدم یک لحظه یه بویی به مشامم رسید . خیلی لذیذ بود

اللهم عجل لولیک الفرج:Hedye:

shekarriz;328288 نوشت:
زمان انتشار تقویم شمیم یار 92 را چه طور متوجه شویم ؟

سلام و عرض ادب
به انجمن گفتگوی دینی خوش آمدید
انشاالله شمیم 92 روز17 فروردین ارائه میشه.
موفق باشید

دوستان دستتون دردنکنه همتون خیلی گلید.... خدا قوت. ممنون

سلام مجدد
اگر میشه امکانی فراهم کنین که صدای اذانی که موقع اذان پخش میشه رو بتونیم مجزا از صدای اصلی سیستم ، کم یا زیاد کنیم

شرمنده من هی پیشنهاد میدم هدفم کامل شدن تقویم هست
اگر امکانش هست تنظیم کنین که مثل تقویم های جیبی آدم بتونه یه سری کارها رو توی این تقویم بنویسه فرضا 10 روز دیگه فلان کار رو قراره ساعت فلان انجام بدیم حالا تقویم دقیقا مثل موقع اذان که بهمون آلارم میده 5 دقیقه دیگه مونده ، اون موقع هم کار مورد نظرمون رو بهمون نشون بده.اگر با یه موزیک دلخواه هم همراه باشه خیلی مفیده
سلام علیکم
ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت حضرت زهرا (س) و تقدیر و تشکر از زحمات شما در تهیه تقویم سال 1391 همانطور که برخی از دوستان اشاره داشتند خواهشمند است هر چه سریعتر تقویم سال 92 را جهت دانلود در سایت قرار دهید.
در ضمن پیشنهاد می گردد: 1)امکاناتی فراهم گردد که بتوان قبل و بعد از اذان مواردی چون تلاوت آیاتی از کلام الله مجید توسط قاریان متفاوت و بعد از اذان هم پخش دعاهای وارده بوجود آید.
2)امکانات ثبت ساعات خواندن نمازهای یومیه فراهم گردد.
3)در صورت امکان متن کامل دعاهای مهم مفاتیح فراهم گردد.

[="Green"]سلام دوستان
ضمن عرض تسليت به مناسبت فرا رسيدم ايام شهادت بانوي دوعالم حضرت فاطمه صديقه :doa(8):و تشكر از كليه دوستاني كه در تهيه اين نرم افزار تلاش نمودند.
من نيز مانند بقيه دوستان با آنكه دلم نمي آمد ولي تقويم را حذف كردم و كماكان منتظر دريافت نسخه جديد آن هستم.
با تشكر مجدد
ياعلي (ع) مدد[/]

تقویم شمیم یار 92 را از کجا بگیریم

من تا تقویم سال 92 نیاد این رو پاک نمی کنم بنده خدا داره امسالم برام با چند دقیقه اینطرف و اون طرف اذانشو میگه مثله ساعتم کار می کنه واسه چی پاکش کنم آخه؟؟؟؟؟؟

[="Tahoma"][="Navy"]

bafrani;328945 نوشت:
تقویم شمیم یار 92 را از کجا بگیریم

با سلام
ان شاء الله 17 فروردین ماه از همین سایت دانلود کنید

gunmakers;328966 نوشت:
من تا تقویم سال 92 نیاد این رو پاک نمی کنم بنده خدا داره امسالم برام با چند دقیقه اینطرف و اون طرف اذانشو میگه مثله ساعتم کار می کنه واسه چی پاکش کنم آخه؟؟؟؟؟؟

چون تقویم برای سال 91 طراحی شده، علاوه بر عدم صحت اوقات شرعی در سال 92 ، تاریخ را هم با اختلاف یک روز نمایش می دهد.
یا علی:Gol:[/]

muiacir;328601 نوشت:
شرمنده من هی پیشنهاد میدم هدفم کامل شدن تقویم هست
اگر امکانش هست تنظیم کنین که مثل تقویم های جیبی آدم بتونه یه سری کارها رو توی این تقویم بنویسه فرضا 10 روز دیگه فلان کار رو قراره ساعت فلان انجام بدیم حالا تقویم دقیقا مثل موقع اذان که بهمون آلارم میده 5 دقیقه دیگه مونده ، اون موقع هم کار مورد نظرمون رو بهمون نشون بده.اگر با یه موزیک دلخواه هم همراه باشه خیلی مفیده
سلام
راست میگه یه همچین چپزی خیلی خوبه -
.
یه نکته دیگه در مورد سایت شما ...... آقا این سایت شما چرا اینطوریه آخه !! روان نیست . کامت دادن و لایک کردن و کارهای دیگه اصلا همه چیزش با سایت ها و فروم های معمول فرق میکنه البته به نظر من کمی آدم باهاش راحت نیست-

مـهـدی;245896 نوشت:

سلام
عرض ادب و احترام
به سایت اسک دین خوش امدید
نکته اول را بارها توضیح دادیم به امید خدا در نسخه های بعدی این مشکل حل خواهد شد:ok:
اما اذان چون حجم دانلود برای ما بسیار مهم است قرار دادن کل اذان حجم را به شدت بالا میبرد
در حال حاضر 12 اذان در نرم افزار هست که امکان پخش انلاین دارند یعنی شما انلاین گوش بدید هر کدام را خواستید دانلود کنید و وارد نرنم افزار کنید
لازم نیست همه اذان ها تو نرم افزار باشد چون نرم افزار فقط یه اذان را به عنوان هشدا میشناسد
با تشکر

آقا برای حجم دانلود ----------------فکر کنم تقویم رو به دوصورت فول آپشن و معمولی واسه دانلود بزارین یکی حجمش مثل همون تقویم سال قبل باشه یعنی کم حجم با امکانات معمولی - یکی هم سنگین تر باشه و امکانات بیشتری داشته باشه تا بسته به نیاز هرکس و نحوه استفاده بتونه هرکدوم رو که میخاد دانلود کنه- یا علی - موفق باشید

گل ليلا;328972 نوشت:
[="tahoma"][="navy"]

چون تقویم برای سال 91 طراحی شده، علاوه بر عدم صحت اوقات شرعی در سال 92 ، تاریخ را هم با اختلاف یک روز نمایش می دهد.
یا علی:gol:

[/][/]

سلام
ممنون جناب گل لیلا ولی با همه اینها هم که بگین من که حاضر نیستم پاکش کنم تا 1392 بیاد اصلا روزهاش مهم نیستن برام همین که روزی یک آیه داره و پیشنهاد ویژه و استفتائات برام کفایت می کنه
یا حق

سلام خدمت همه زحمت کشان سایت
من دوباره اومدم با یه پیشنهاد:)
میخواستم پیشنهاد بدم اگر امکانش هست برای هر 3 تا اذان بشه صدای موذن های مختلف رو انتخاب کرد خیلی خوب میشه.
احتمال دیگه این تقویم کامل ترین تقویم بشه:)

یا قادر

نقل قول:
و اگر هنوز دانلود نکردید جهت دانلود نسخه سال 92 ، 17 فروردین ماه مراجعه کنید

ما بی صبرانه منتظر تقویم هستیم :Computer:

[="Tahoma"][="Navy"]

[B]براي دريافت تقويم شميم يار 1392 به آدرس زير مراجعه کنيد

︵‿❤ نرم افزار دسکتاپي تقويم شمیم يار 92 ❤‿︵ پرطرفدار ترين تقويم مذهبي

[/B][/]
موضوع قفل شده است