فعالیت در گروه های مبارزه با هتاکین در فیس بوک

تب‌های اولیه

2 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
فعالیت در گروه های مبارزه با هتاکین در فیس بوک

بسم الله الرحمن الرحیم
باسلام
دوست داشتم بدانم نظر علماء در مورد شرکت در حملات و فعالیتهای مبارزه با هتاکین و منافقین و گروک های ضد ولایت فقیه در قالب گروههای اسلامی مقابله با این گونه حرکات در دنیای مجازی فیس بوک چه حکمی دارد.با توجه به اینکه فعالان و مجاهدان این عرصه در خط مقدم جبهه های جنگ نرم بسیارند و مجاهدات انها قابل ستایش است.
با تشکر:Gol:

برچسب: 

fofo_135;171523 نوشت:
بسم الله الرحمن الرحیم باسلام دوست داشتم بدانم نظر علماء در مورد شرکت در حملات و فعالیتهای مبارزه با هتاکین و منافقین و گروک های ضد ولایت فقیه در قالب گروههای اسلامی مقابله با این گونه حرکات در دنیای مجازی فیس بوک چه حکمی دارد.با توجه به اینکه فعالان و مجاهدان این عرصه در خط مقدم جبهه های جنگ نرم بسیارند و مجاهدات انها قابل ستایش است. با تشکر


با عرض سلام و احترام خدمت سرکار fofo_135 گرانقدر و تشکر از سئوال شما

ناگفته پیداست که مبارزه با دشمنان اسلام و فعالیت در جهت مقابله با آنان کار شایسته ایست اما اینکه در کدام میدان باید چنین کاری صورت گیرد و به چه صورتی و با چه ابزاری خود نیاز به تدبیر و هوشیاری دارد تا خدای نکرده موجب خساراتی نگردد این یک توصیه عمومی برای همه عزیزانی که است که می خواهند به صورت علنی در این عرصه فعالیت کنند .

اما در مورد سئوال و موارد خاص دیگر ، نمی توانیم حکم فقهی ویژه و مستقلی بدهیم و لازم است مورد به مورد بررسی دقیق شود که آیا چنین کاری به صلاح اسلام و مسلمانان است یا خیر ؟
در هر حال برای پاسخ دقیق تر لازم است با دفاتر علماء و مراجع عظام تماس حاصل فرمایید و پاسخ را جویا شوید .

همیشه موفق و پیروز باشید
موضوع قفل شده است