شیخ زکزاکی و مسئله نجات

تب‌های اولیه

1 پست / 0 جدید
شیخ زکزاکی و مسئله نجات

بسم الله الرحمن الرحیم
السلام علیک یا صاحب الزمان
السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت همگی . امشب میخوایم یک بررسی اجمالی از شخصیت جناب زکزاکی, رهبر شیعیان نیجریه داشته باشیم. کسی که نمونه مبارزه با استکباران جهانی است و به معنای واقعی کلمه علیه ظالمان جهان ایستادگی های فراوانی کرده است . او با ایجاد فرهنگ ناب اسلامی در میان مردم نیجریه, سعی در ترویج مرام و رسم انسانیت و معنویت جامعه و جلوگیری از نفوذ جنایتگران استمعارگر داشت.

در بزرگی این شخصیت همین بس که او شاگرد امام خمینی (ره) بوده است که بعد از انقلاب به نیجریه بازگشت و شروع به تبلیغ کرد و قطعا مردم مسلمان, مدیون زحمت های این روحانی بزرگ هستند که با تمام وجود همه فرزندانش را در راه اسلام فدا کرد.

وی با سوق دادن مردم نیجریه به سمت اسلام و تشویق همه نیجریه به راه درست عدالت و انسانیت, سعی در نجات مردم نیجریه داشته است. او تحت تاثیر شخصیت ناب امام خمینی (ره) و رهبر انقلاب اسلامی, علیه استکبار و ظلم به پاخاسته است و سعی بر این داشته است که از راه منطق و گفتگو و بدون خشونت راه حقیقت را به مردم نیجریه نشان دهد.

او توانسته است میلیون ها نفر از مردم نیجریه را به اسلام تشویق کند به تنهایی. البته از شاگردان امام خمینی جز این نباید انتظار داشت . ایشان یک تنه و با تحمل سختی ها و ناملایمات علیه دشمنان ایستاد و در راه حق و حقیقت از هیچ کمکی دریغ نکرد .

حال ما چگونه و چقدر برای خود و اطرافیانمان دل سوزانده ایم؟