تقویم شمیم یار 98

تب‌های اولیه

2 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
تقویم شمیم یار 98

با عرض سلام و خدا قوت حضور همگی دست اندرکاران سایت.

حالا که کلا قالب سایت تغییر کرده و دست خوش یک دگرگونی شدید شده من هرچه تلاش کردم نتوانستم برنامه تقویم شمیم یار 98 را در سایت پیدا کنم. آیا کلا برنامه را از روی سایت برداشته اید؟پس تکلیف مشکلات برنامه و اشکالات فراوان آن چه میشود؟من فکر میکردم مطابق سالهای قبل با ارائه آپدیت جدید مشکل آنرا برطرف میکنید اما حالا میبینم که اصلا از خود برنامه هم خبری نیست. ظاهرا باید دنبال برنامه دیگری باشیم. شاید بهترین راه حل هر مسئله ای همچنان پاک کردن صورت مسئله است.

فکر میکنم از همان شرکتی که برنامه شمیم یار 98 را برای شما نوشته است برای تغییر قالب سایت استفاده کرده اید چون سایت جدید شما هم همانطور پیچیده و گیج کننده است. هرچه سایت قبلی برای مراجعه کننده راحت و قابل دسترس بود این سایت جدید سخت و پیچیده است. در جستجو بجز ردی از اخبار تقویم شمیم یار 91 و 92 هیچ اثری از سایر نسخه های آن نیست. در محصولات نرم افزاری هم بجز شمیم یار 94 چیزی پیدا نمیکنیم.

جدا بازخوردهای مراجعه کنندگان را چک میکنید؟ من احتمال میدهم دچار ریزش مخاطب خواهید شد.من که به شخصه خیلی از سوالات خود را از سایت شما پیگیری میکردم امروز که دیدم چقدر کار کردن با این سایت جدید سخت است، ترجیح میدهم به سایت دیگری که منوها و گزینه های راحتری داشته باشد مراجعه کنم.در هر صورت امیدوارم با استفاده ار دانش تفکر در کار خود موفق باشید.

با سلام

شمیم 98 : http://askdin.com/node/65070