جمع بندی تحصیل همزمان در حوزه و دانشگاه

تب‌های اولیه

3 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
تحصیل همزمان در حوزه و دانشگاه
سلام علیکم خسته نباشید من سه سال طلبه ممتاز حوزه بودم و رتبه یک آزمون ورودی حوزه های علمیه شدم اما بنا به دلایلی از ادامه تحصیل در حوزه انصراف دادم و در حال حاضر دانشجوی دانشگاه فرهنگیان هستم هنوز دلم میخواد توی حوزه درس بخونم میخواستم بدونم آیا میشه من دروسی که باقی مانده از سطح یک که نخوندم رو یکجا امتحان بدم و بعدش سطح دو غیرحضوری شرکت کنم؟ چون امکان تحصیل حضوری رو ندارم خیلی ممنون  
برچسب: 
با نام و یاد دوست           کارشناس بحث: استاد حکیم
جمع بندی پرسش:  من سه سال طلبه ممتاز حوزه بودم و رتبه یک آزمون ورودی حوزه های علمیه کسب نمودم، اما بنا به دلایلی از ادامه تحصیل در حوزه انصراف دادم، آیا می توانم دروسی که از سطح یک باقی مانده است را یکجا امتحان بدهم و بعدش سطح دو غیرحضوری شرکت کنم؟   پاسخ : دوست عزیز در پاسخ به چند نکته توجه فرمایید: 1. اگر در طول سه سال طلبه رسمی حوزه علمیه بودید و پرونده فعال داشتید و دارای کد تحصیلی بودید و نمرات شما در مدارس علمیه و امور امتحانات ثبت شده است در این صورت شما می توانید با مراجعه به معاونت آموزش حوزه بخش وضعیت تحصیلی  و یا با شماره تلفن  02532135292 یا 02532135293 در قم تماس بگیرید و با دادن کد تحصیلی ریز نمرات خود را بگیرید و برای فعال کردن پرونده تحصیلی به صورت حضوری اقدامات لازم را بر اساس ضوابط و قوانین مرکز مدیریت و معاونت آموزش حوزه انجام دهید.  2. برای پیگیری بند 1 اگر قم هستید به معاونت آموزش حوزه علمیه قم در دارالشفاء مراجعه و یا با شماره های یاد شده تماس حاصل فرمایید و اگر در استان دیگری هستید به معاونت آموزش حوزه علمیه همان استان بخش تعیین وضعیت تحصیلی مراجعه فرمایید . 3. حوزه علمیه برای سطح 2 به بعد بخش غیر حضوری دارد و سطح مقدمات و سطح 1 به صورت حضوری می باشد. برای کسب هر گونه اطلاعات بیشتر با شماره های یاد شده تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.  برای شما دوست عزیز آرزوی موفقیت می کنم
موضوع قفل شده است