بصیرت سیاسی╭✿╯«دفاع جانانه»╭✿╯کلیپ صوتی از رهبری

تب‌های اولیه

9 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
بصیرت سیاسی╭✿╯«دفاع جانانه»╭✿╯کلیپ صوتی از رهبری

سلام
عرض ادب و احترام
در این تاپیک کلیپ های صوتی از بیانات رهبری را قرار می دیم
به امید بصیرت سیاسی


[="Tahoma"][="Indigo"]

آمریكا قابل اعتماد نیست

[b]content[/b]

[/]


منطق نظام؛لا تَظْلِمُونَ وَلا تُظْلَمُون[="Tahoma"][="Indigo"]ایستادن امیدوارانهبعضی ها ایستاده اند می گویند:

ما تا آخرین نفس بنا داریم بایستیم تا آخرین قطره خونمان را هم خواهیم داد.

... ما البته اگر پایش بیفتد تا آخرین قطره خون رو هم می دهیم،

اما می دانیم به آخرین قطره خون نمی رسد ...:hamdel:


[/]

پس از برگزاری انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری در ۲۴ خرداد ۹۲ و حضور حماسی ملت مؤمن و غیور ایران، رهبر انقلاب در پیامی ضمن تشكر و قدردانی از مردم مسلمان ایران تاكید كردند كه حضور متراكم مردم در این انتخابات باطل‌السّحر بافته‌ها و گزافه‌های دشمنان و حسودان و طمع‌ورزان شد.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای همچنین در ۹۲/۰۴/۰۵ ضمن تشكر و قدردانی از نامزدهای انتخابات و تمكین آنها در برابر قانون فرمودند: «بنده لازم است از اين حضرات تشكر كنم. اين است كه كام مردم را شيرين ميكند... حالا اگر بدقلقى نشان ميدادند، در اين قضايا رفتار نانجيبانه ميكردند، يك چيزى را بهانه ميكردند، دعوائى راه مى‌انداختند - كه دعوا را به هر بهانه‌اى ميشود راه انداخت - كام مردم تلخ ميشد. اينكه ما بارها و به تكرار از حوادث سال ۸۸ شكايت كرديم، گله كرديم، انتقاد كرديم، به خاطر اين است.»
پیش از این نیز رهبر انقلاب درباره فتنه‌گران سال ۸۸ فرموده بودند: «در سال ۸۸ از راه‌هاى غير قانونى وارد شدند، كشور را دچار هزينه كردند، براى مردم اسباب زحمت درست كردند، براى خودشان هم اسباب بدبختى و سرشكستگى در زمين و در ملأ اعلى شدند.»
به مناسب سالروز حماسه ۹ دی پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR كلیپ صوتی «سرشكستگان» را با موضوع «گناه نابخشودنی فتنه‌گران در سال ۸۸» منتشر می‌كند.


[="Tahoma"][="Indigo"]

پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.IR كلیپ صوتی «تاكتیك ربوبی» را منتشر كرد.

این كلیپ صوتی شامل بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای پیرامون تحقق و صدق وعده‌های الهی است.
همواره تحقق معجزگون وعده‌‌هاى الهى، نشانه‌‌ى اميدبخشى است كه تحقق وعده‌‌هاى بزرگتر را نويد ميدهد. حكايت قرآن از دو وعده‌‌اى كه خداوند به مادر موسى داد، نمونه‌‌اى از اين تاكتيك ربوبى است.
در آن هنگامه‌‌ى دشوار كه فرمان به آب افكندن صندوق حامل نوزاد داده شد، خطاب الهى وعده فرمود كه: «انّا رادّوه اليك و جاعلوه من المرسلين». تحقق وعده‌‌ى اول كه وعده‌‌ى كوچكتر و مايه‌‌ى دلخوشى مادر بود، نشانه‌‌ى تحقق وعده‌‌ى رسالت شد، كه بسى بزرگتر و البته مستلزم رنج و مجاهدت و صبر بلندمدت بود: «فرددناه الى امّه كى تقرّ عينها و لا تحزن و لتعلم انّ وعد الله حقّ». اين وعده‌‌ى حق، همان رسالت بزرگ است كه پس از چند سال تحقق يافت و مسير تاريخ را تغيير داد.
بيانات در اجلاس جهانی علما و بيدارى اسلامى‌‌ ۱۳۹۲/۰۲/۰۹

[/]

[="Tahoma"][="Indigo"]

پایگاه اطلاع رسانی khamenei.ir كلیپ صوتی «دفاع جانانه» را منتشر كرد.
این كلیپ صوتی شامل بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای پیرامون دلایل دشمنی مستكبرین با ملت ایران و نیز مفهوم دشمن‌تراشی است.

بخش‌هایی از بیانات رهبر انقلاب اسلامی كه در این كلیپ می‌شنوید:
عده‌يى مى‌گويند دشمن‌تراشى نكنيد. اصل وجود و هويت جمهورى اسلامى دشمن‌تراشى مى‌كند؛ اصلِ اين‌كه پرچمى به نام اسلام بلند شود و ملتى با شعار معنويت در دنيا اعلام موجوديت كند، جلب دشمنى مى‌كند. ما بيش از اين، دشمن‌تراشى نكرديم. مبارزه و كارشكنى و موذيگرى عليه نظام اسلامى را هميشه آنها عليه ما شروع كرده‌اند؛ ما دفاع كرده‌ايم؛ منتها دفاع جانانه. دفاعى كرده‌ايم كه طرف مقابل فهميده است ما اقتدار دفاع از خود را داريم و بحمداللَّه موفق هم شده‌ايم. دنياى استكبار با وجود چنين نظامى مخالف است. اين مخالفت‌ها و موذيگرى‌ها ادامه هم خواهد داشت؛ ولى تنها راه علاج عبارت است از قوى شدنِ با ايمان، قوى شدنِ با علم، قوى شدنِ با فناورى، قوى شدنِ با ارتباطات اجتماعى، پيوندهاى ملى و همبستگىِ حقيقىِ آحاد ملت با يكديگر. وقتى در شما احساس قدرت كردند، حملات هم كاهش خواهد يافت؛ موذيگرى‌ها هم به‌طور طبيعى كم خواهد شد؛ همچنان‌كه شد.

[/]

[="Tahoma"][="Indigo"]

پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR كلیپ صوتی «بدعت غیرقانونی؛ هرگز!» را منتشر كرد.
این كلیپ صوتی شامل بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای پیرامون اهمیت قانون و قانون‌گرایی است.

بخش‌هایی از بیانات رهبر انقلاب اسلامی كه در این كلیپ می‌شنوید:
همه هم بايد تابع قانون باشند. آنجائى اشكال پيش مى‌آيد كه تخلف از قانون انجام ميگيرد. سال 88 اشكالاتى كه وارد شد، خسارتى كه به كشور وارد كردند و نگذاشتند كشور و ملت طعم آراء چهل ميليونى را درست بچشد، به خاطر تخلف از قانون بود. يك عده‌اى يا براى خاطر اغراض نفسانى، يا هدفهاى خلاف سياسى، يا هرچه - حالا در آن زمينه نميخواهيم قضاوتى بكنيم - از قانون تخلف كردند، خطا كردند، از راه غير قانونى وارد شدند؛ هم به خودشان صدمه زدند، هم به ملت صدمه زدند، هم به كشور صدمه زدند. راه درست، راه قانون است. همه تابع قانون باشند، همه تسليم قانون باشند. گاهى ممكن است يك قانون، صددرصد درست هم نباشد، اما از بى‌قانونى بهتر است. گاهى ممكن است در يك بخشى، يك خطائى هم از مجرى قانون سر بزند كه من و شما بفهميم او در اجراى قانون اين خطا را كرده است؛ اما اگر نتوانيم آن را از طريق قانونى اصلاح كنيم، تحمل آن بهتر است از اين‌كه باز بى‌قانونى كنيم؛ از راه بى‌قانونى بخواهيم آنچه را كه به نظر ما خطا است، درست كنيم. قانون، معيار بسيار خوبى است؛ وسيله‌اى است براى آسايش كشور، آرامش كشور، حفظ وحدت ملى، ادامه‌ى راه عمومى.


[/]

[="Tahoma"][="Indigo"]مجاهدت برای خدا

آن وقتى كه ما حرف حساب خودمان را بلد نباشيم، ندانيم، يا بلد نباشيم بگوئيم و طرح كنيم، يا پاى آن حرف نايستيم، يا وسط راه با وسوسه‌هاى شيطانى يا وسوسه‌هاى نفس يا تنبلى‌ها پا سست كنيم، مجاهدت به جائى نخواهد رسيد؛ معلوم است. بحث بر سر آنجائى است كه: «لينصرنّ اللّه من ينصره». ديگر از اين تأكيد، بالاتر نميشود. اگر نصرت خدا بكنيم - نصرت خدا با فكر كردن، اندوختن انديشه‌هاى ناب، مطرح كردن درست آن در عالم، پاى آن ايستادن، تدبير براى پيشبرد آن به كار بردن، در مقابل خطرات آن سينه سپر كردن - «لينصرنّ اللّه»؛ خداى متعال حتماً و قطعاً نصرتخواهد كرد. معناى «لينصرنّ» اين است؛ يعنى خدا حتماً و قطعاً نصرت ميكند. «و من اصدق من اللّه قيلا»؛ از خدا راستگوتر كيست؟

[/]