باطل کردن طلسم

تب‌های اولیه

2 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
باطل کردن طلسم
سلام یه مدت پیش فهمیدم که مادرم و مادر بزرگم از دعا نویسی خواستند تا طالع من رو بگه و اون خانم بهشون گفته من طلسم شدم و این موضوع رو از من مخفی کردن تا اینکه برادرم راجبش به من گفت.اونطور که تعریف میکنند من در دو سالگی بعد از جشن عروسی یکی از اقوام لکنت گرفتم و احتمال میدم این طلسم برای اون زمان باشه..حالت های خیلی بدی دارم بعضی شب ها وجود کسی رو کنارم حس میکنم و قبل از اینکه حتی راجب طلسم شدنم چیزی بدونم برام عجیب بود که گاز معده ام زیاد شده است سر درد های بسیار شدید دارم و همیشه بدون دلیل استرس و اضطراب شدید دارم و حتی نمیتونم درس بخونم و به شدت کلافه میشم از اینکه نمیتونم جلوی پریشونیمو بگیرم و دو سه سال پیش از افسردگی به فکر خودکشی میوفتادم و خواب های پی در پی از فرار کردن و کشته شدن و افتادن از بلندی میبینم که و این خواب دائم در حال تکراره برام..با حاجی مسجدمون که حرف زدم بهم گفت که نباید باطلش کنم وگرنه همه چی بدتر میشه..من باید چیکار کنم؟نمیخام اینجوری ادامه بدم و این شرایط برایم طاقت فرسا شده..لطفا بگید که به نظر شما نباید برای باطل کردنش اقدامی کنم؟
با نام و یاد دوست   با سلام و قبولی طاعات و عبادات شما از اینکه سوال تان را با این مرکز درمیان گذاشتید سپاسگزاریم در خصوص سوالی که درباره باطل کردن طلسم در انجمن مطرح نموده اید به اطلاع می رساند پاسخ این سوال  در تاپیک های زیر توسط کارشناس محترم ارائه شده است:   برای باطل شدن سحرو طلسم و سر و سامان گرفتن زندگی چه باید کرد؟   برای باطل کردن سحر و طلسم کمکم کنید   از کجا بفهمم زندگی ام طلسم شده است؟   آیا من طلسم و جادو شده ام؟   فرق طلسم با سحر و جادو   استفاده از دعا و طلسم   خواهشمندم قبل از ایجاد تاپیک جدید در انجمن جستجو نموده و در صورتی که به پاسخ سوال تان نرسیدید نسبت به ایجاد تاپیک جدید اقدام نمایید. با تشکر در پناه قرآن و عترت پیروز و موفق باشید
موضوع قفل شده است