انتشار کتاب «خانواده متعادل و حقوق آن» اثر آیت‌الله جوادی آملی

تب‌های اولیه

1 پست / 0 جدید
انتشار کتاب «خانواده متعادل و حقوق آن» اثر آیت‌الله جوادی آملی

انتشار کتاب «خانواده متعادل و حقوق آن» اثر آیت‌الله جوادی آملی


کتاب «[HL]خانواده متعادل و حقوق آن[/HL]» اثر آیت‌الله العظمی جوادی آملی از سوی مرکز بین‌المللی نشر اسراء در ۴۴۰ صفحه منتشر و روانه بازار نشر شد.
به گزارش بخش خبری پایگاه علم دینی به نقل از اسرا نیوز، این کتاب برگرفته از آثار آیت‌الله‌العظمی جوادی آملی است که علاوه بر مطالب ارزشمند ایشان، یک تحقیق جامع و کافی از سوی صاحب‌نظران حوزه و دانشگاه درباره حقوق خانواده در آن ارائه شده است.
کتاب «خانواده متعادل و حقوق آن» در بردارنده ۴ فصل با عناوین
«مبادی و مبانی خانواده»،
«تشکیل خانواده»،
«حقوق و تکالیف خانواده» و
«فروپاشی خانواده» است.
همچنان که در مقدمه این کتاب بیان شده است، در رابطه با فلسفه، ‌مبانی و احکام حقوقی خانواده بر پایه آموزه‌های قرآنی و مطابق با مبانی انسان‌شناسی اثری منسجم به عمل نیامده است. بر همین اساس تبیین، ‌تجزیه و تحلیل عقلانی موضوع مبناسازی و استدلال با قرآن، طرح ایرادها و پاسخ بدان با نگاه جامع دینی حضرت استاد جوادی آملی فرصت‌هایی در سطح سامان‌دهی مواد و مبانی حقوقی پیش روی فرهیختگان قرار می‌دهد و امکان رفع خلأ در منابع را نیز فراهم می‌آورد.

مرکز نشر بین‌المللی اسراء کتاب «خانواده متعادل و حقوق آن» را در ۴۴۰ صفحه، با قیمت ۱۱۰ هزار ریال در ۳ هزار نسخه منتشر کرده است و علاقه‌مندان برای تهیه آن می‌توانند به سایت Nashresra.com مراجعه کرده و یا با شماره تلفن ۰۲۵۳۷۷۶۵۳۵۶ تماس حاصل کنند.