استقلال مالی بانوان!!!!!!!

تب‌های اولیه

2 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
استقلال مالی بانوان!!!!!!!

3-مساله بنیان خانواده:
این مساله مهمترین موضوعی هستش که کار بانوان روش اثر میذاره...مساله شوهر داری و بچه داری...
من تعجب میکنم از بعضی از خانم ها که خانه داری رو شغل نمیدونن..رهبر عزیزمون در این مورد میفرمایند:
(یکی از چیزهایی که خیلی ها بهش توجه ندارند خیال میکنند زنی که در خانه است رنج او و مشکلات او و تلاش او کمتر از زنی است که در بیرون از خانه شاغله،در حالی که اینگونه نیست،اداره خانه یکی از سخت ترین و سنگین ترین مشاغله،مگر شوخیه!!اداره بچه ها ،اداره شوهر که گاهی از بچه ها سخت تره.....)(فایلشو پیوست میکنم)
زن ستون خانه است و وقتی توی خونه نباشه واقعا آسیب رسون میشه..وقتی زن خونه رو برای مرد طوری محیا کنه که مرد آرامش داشته باشه مطمینا زندگی خودش قشنگتر میشه و شوهر با انرژی بیشتری میتونه کار کنه..خصوصا بچه های بهتری تربیت میشه...بعضی مادر ها که واقعا بی انصاف هستند و بچه رو در سنین خیلی پایین به این و اون میسپارن تا خودشون برن سرکار...بچه در این جور مواقع که مراقب واحد ندارد به اضطراب جدایی دچار میشود(منبع:کتب دانشگاه های روانشناسی) و این کمترین عوارض این موضوع است...فراموش نکنید مسولید...
پس کسانی که میخوان کار کنن این موارد رو هم در نظر بگیرن ..و لااقل کاری رو برن که ساعت کاری کمی داشته باشه یا این که پاره وقت باشه تا بتونن به زندگیشون هم برسن... زن باید برای مرد آرامش ایجاد کنه وگرنه اصلا چرا مرد زن بگیره؟فقط برای مساله جنسی؟خب این که اصلا انسانی نیست.. و به نظرم زنی که صبح میره سرکار و شب میاد نه تنها خودش آرامش نداره بلکه نمیتونه باعث ارامش همسرش بشه..


با سلام و احترام

اگرچه مدت زیادی هست از این بحث میگذره اما همون اوایل قول دادم یک فایل صوتی در مورد "آثار سوء اشتغال زنان" در سایت بذارم، که حالا به سر رسید!!

---------------------------

آثار سوء اشتغال بانوان
حدود 16 دقیقه . حجم : 3.62

سخنران : استاد سید مجتبی حورایی

این فایل صوتی برگرفته از جلسه سیزدهم مباحث "ازدواج و خانواده موفق" هست.

موفق باشید در پناه حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف؛
موضوع قفل شده است