پیگیری عاقبت عرفان کاذب کیهانی

تب‌های اولیه

6 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
پیگیری عاقبت عرفان کاذب کیهانی

سلام بر بقیةالله الاعظم ومنتظرانش درمراجعات و پیگیری های اخیر به پرونده ی آقای طاهری وهمچنین مطالب درج شده دراخبار رسانه ها در این مورد به نکات جالبی برخوردم که اطلاع دوستان از این نکات را خالی از لطف نمیدانم لطفا" با تعمق بنگرید و ...... به گزارش مشرق، سیدمحمود علیزاده طباطبایی وکیل مدافع رئیس فرقه انحرافی حلقه، درباره آخرین وضعیت پرونده موکلش اظهار داشت: در تماس اخیری که با آقای طاهری داشتم، وی مدعی بود با وی تماس گرفته شده و خواسته‌اند خود را برای یک مناظره تلویزیونی آماده کند.

وی اضافه کرد: موکلم گفت در صورتی حاضر است در این مناظره شرکت کند که با قید وثیقه آزاد شود و برای حضور در مناظره به منابع دسترسی داشته باشد.

علیزاده طباطبایی در پاسخ به این سوال که آیا دادگاه از طاهری چنین درخواستی داشته است؟ گفت: دادگاه چنین درخواستی نداشته و موکلم مدعی است کارشناس پرونده از او خواسته خود را برای حضور در یک مناظره تلویزیونی آماده کند.

وکیل مدافع طاهری در پاسخ به این سئوال که آیا دادگاه زمان جدیدی برای رسیدگی به پرونده موکلش تعیین کرده یا خیر؟ افزود: هنوز تاریخ جدیدی تعیین نشده است.اواخر اسفند‌ماه سال گذشته قرار بود دادگاه رسیدگی به پرونده طاهری سرکرده فرقه انحرافی حلقه به اتهام افساد فی‌الارض در شعبه 28 دادگاه انقلاب برگزار شود، اما با درخواست استمهال متهم برگزاری جلسه محاکمه به تاریخ دیگری موکول شد.

طاهری به اتهام توهین به مقدسات و بیان مطالبی که هیچ‌گونه تخصصی در آنها نداشته و ادعای الهام و دریافت آگاهی و ارائه این دریافت‌ها به دیگران توسط دادگاه عمومی و انقلاب تهران به 5 سال حبس تعزیری محکوم شد.

طاهری پیشتر از سوی دادگاه انقلاب به اتهام توهین به مقدسات، مداخله غیرقانونی در امور پزشکی و درمان بیماران، ارتکاب فعل حرام و رابطه نامشروع با لمس نامحرم، استفاده غیرمجاز از عناوین علمی(دکتر و مهندس)، ضاله بودن کتب و آثار وی و افساد فی‌الارض به 5 سال حبس، پرداخت 900 میلیون تومان جزای نقدی و 74 ضربه شلاق محکوم شده است.

اتهام افساد فی‌الارض از طریق منحرف کردن افراد که قبلا با نقص دادگاه برای رفع نقص به دادسرا بازگشته بود، همچنان مفتوح و قرار است دادگاه تاریخ جدیدی برای رسیدگی به این بخش از پرونده سرکرده فرقه انحرافی حلقه تعیین کند.

اخیرا نیز 12 نفر از مسترهای فرقه انحرافی عرفان حلقه، در مجموع به 24 سال زندان و پرداخت 100 میلیون تومان جریمه به دلیل تحصیل مال نامشروع محکوم شدند.منبع : ادعای عجیب سرکرده فرقه انحرافی حلقه
منبع: تسنیم


سلام بر بقیةالله الاعظم ومنتظرانش

عجب دنیایی است این عبرتکده ی هزار بار تجربه شده در کوره ی انسانیت و هنوز خام خام

حکم سرکرده عرفان حلقه بزودی صادر می‌شود

طباطبایی وکیل سرکرده فرقه انحرافی موسوم به عرفان حلقه گفت: شعبه رسیدگی‌کننده به ما یک هفته مهلت داده لایحه آخرین دفاع خود را تحویل دهیم و تا روز دوشنبه هفته جاری (21 اردیبهشت) لایحه دفاعیه خود را خواهم داد.

به گزارش مشرق، محمد‌علی طاهری سرکرده فرقه انحرافی عرفان کیهانی یا حلقه در ایران است که 14 اردیبهشت ماه سال 90 بازداشت و از سوی دادگاه انقلاب به‌اتهام توهین به مقدسات، مداخله غیرقانونی در امور پزشکی و درمان بیماران، ارتکاب فعل حرام و رابطه نامشروع با لمس نامحرم، استفاده غیرمجاز از عناوین علمی (دکتر و مهندس)، ضاله بودن کتب و آثار، به 5 سال حبس، پرداخت 900 میلیون تومان جزای نقدی و 74 ضربه شلاق محکوم شد.

افساد فی‌الارض از طریق منحرف کردن افراد، دیگر اتهام طاهری بود که دادگاه به تحقیقات صورت گرفته در این بخش اشکال نقص گرفت و پرونده برای تکمیل تحقیقات به دادسرا ارسال شد. در نهایت، دادسرا پس از رفع نواقص، پرونده را مجدداً به دادگاه ارسال کرد و ششم اسفند ماه سال 93 برای رسیدگی به این اتهام تعیین شد اما با درخواست استمهال متهم، دادگاه برگزاری جلسه محاکمه را به تاریخ دیگری موکول کرد.


سلام بر بقیةالله الاعظم ومنتظرانش

به دنبال خبر انهدام مراکز تعلیمات عرفان حلقه یا همان عرفان کیهانی این خبر نیز به تازگی انتشار یافت:
دستگیری یکی دیگر از مسترهای فرقه ضاله حلقه

یکی از عناصر فعال فرقه انحرافی حلقه در شهرستان خوی دستگیر شد.

به گزارش خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری فارس، صبح امروز (شنبه 26 اردیبهشت ماه) یکی از عناصر فرقه انحرافی عرفان کیهانی که در شهرستان خوی استان آذربایجان غربی که به برگزاری کلاس‌های غیرقانونی و ترویج تفکرات فرقه اقدام کرده بود، دستگیر شد.
این خانم با اقرار به اینکه از فعالیت‌ غیرقانونی کلیه فعالیت‌های فرقه کیهانی و تشکیل کلاس‌ها اطلاع داشته و با علم به این موضوع به تشکیل کلاس‌ها اقدام کرده، مقادیر زیادی مال از این کلاس‌ها به دست آورده است.
به گزارش فارس، محمدعلی طاهری رئیس فرقه ضاله حلقه از ابتدای سال 90 به جرم توهین به مقدسات، دخالت در امور درمانی، تحصیل مال نامشروع و جعل عنوان به پنج سال حبس، 900 میلیون تومان جریمه نقدی و 74 ضربه شلاق محکوم شده است.
فعالیت اصلی این فرقه کاذب در قالب دوره‌های آموزشی و برگزاری جلسات جن‌گیری از سال 1370 توسعه یافت، در این جلسات به افراد این گونه القا می‏‌شد که علت بیماری آن‌ها رسوخ اجنه یا ارواح سرگردان است و طاهری می‏‌تواند با خارج کردن آن‌ها سلامتی را به افراد برگرداند، نام این روش را سایمنتولوژی گذاشتند و ادعا کردند که جوایز و مدارک بین المللی به این روش تعلق گرفته است.
پس از مدتی با افزایش آسیب‏‌های روحی روانی در اثر تلقینات عرفان حلقه و فروپاشی برخی از خانواده‏‌های آسیب دیدگان، محمدعلی طاهری محاکمه شد و برای تحمل چهار سال حبس از سال 90 به زندان افتاد، در این مدت برخی از شبکه‏‌های بیگانه از او به عنوان یک دانشمند ایرانی و گاهی زندانی سیاسی یاد کردند!
یکی از ترفندهای بنیان‌گذار عرفان حلقه (محمدعلی طاهری) برای موجه نشان دادن آموزه‌های انحرافی خود، استفاده از آیات قرآن است، او با زیرکی برای جذب مخاطب مسلمان خود، آیات قرآن را دستاویز قرار داده و با تفسیرهای غلط قصد دارد عقاید انحرافی خود را با کلام الهی تأیید کند و در این زمینه دست به انتشار کتاب با عناوینی نظیر عرفان کیهانی (حلقه)، انسان از منظری دیگر، بینش انسان، انسان و معرفت و ... زد که در این کتاب‌ها به وضوح تفکرات انحرافی وی به چشم می‌خورد.

با این وجود رئیس عرفان ضاله حلقه که به جرم توهین به مقدسات در حال گذراندن دوران محکومیت خود در زندان اوین است، هم اکنون پرونده افساد فی الارض وی در دست بررسی است و سه تن از مراجع تقلید طی استفتائاتی که از سوی دستگاه قضا صورت گرفته است، حکم ارتداد طاهری را صادر کردند.

تشکر بابت اطلاع رسانیتون
این طاهری عین سرطان همه جا ریش دوونده
تا جایی که من میدونم همین الان تو چندتا از شهرای شمال غرب کشور تعلییماتش تدریس میشه
حتی شهرای کوچیک
ولی جالبش اینه که یکی از مدرسا به مریدا گفته
طاهری خیلی وقته آزاد شده چون دستگیریش اشتباه بوده
و فقط بخاطر یک سری ختومات فعلا نباید در انظارظاهر بشه
اوناهم درحال دادن صدقه و قربانی بخاطر روسفیدی مرادشون هستن

رهگذر آسمان;677179 نوشت:
اوناهم درحال دادن صدقه و قربانی بخاطر روسفیدی مرادشون هستن

سلام بر بقیةالله الاعظم ومنتظرانش

این بیچارگان درمانده برای جیب خودشان صدقه میدهند نه برای یک دروغگوی توهین گر به مقدسات .
خدا میداند تا کنون چند نفر از افراد را به عناوین مختلف به بیراهه و اسارت عقیدتی کشانده اند ؟ عرفان ظاله؛


[=BNazanin_Mehr]حاشیه های دومین دادگاه رئیس عرفان ضاله حلقه


دومین جلسه دادگاه بنیانگذار طب‌های مکمل فرادرمانی و سایمنتولوژی و عرفان کیهانی(حلقه) در شعبه 26 دادگاه انقلاب اسلامی امروز برای رسیدگی به اتهام افساد فی الارض محمدعلی طاهری برگزار شد.

به گزارش سرویس فرهنگی جام نیوز، دومین دادگاه محمدعلی طاهری رئیس عرفان ضاله حلقه در حالی امروز برگزار شد که گروهی از مسترهای وی قصد آشوب مقابل دادگاه انقلاب را داشتند.
دومین جلسه دادگاه بنیانگذار طب‌های مکمل فرادرمانی و سایمنتولوژی و عرفان کیهانی(حلقه) در شعبه 26 دادگاه انقلاب اسلامی امروز (چهارشنبه 9 اردیبهشت ماه) برای رسیدگی به اتهام افساد فی الارض محمدعلی طاهری برگزار شد. با حضور وکلای وی از جمله سیدمحمود علیزاده طباطبایی کیفرخواست قرائت و سپس وکلای رئیس فرقه ضاله به دفاع از او پرداختند، همچنین گروهی از طرفداران عرفان ضاله کیهانی در اطراف دادگاه تجمع کردند و قصد متشنج‌کردن اوضاع را داشتند که برخی از آن‌ها دستگیر شدند، این دستگیرشدگان مسترهای حلقه هستند که پیش از این حکم قضایی آنان صادر شده بود.

محمدعلی طاهری رئیس عرفان ضاله حلقه که به جرم توهین به مقدسات در حال گذراندن دوران محکومیت خود در زندان اوین است، هم اکنون پرونده افساد فی الارض وی در دست بررسی است و سه تن از مراجع تقلید طی استفتائاتی که از سوی دستگاه قضا صورت گرفته است، حکم ارتداد طاهری را صادر کردند که دادگاه نخست وی روز بیستم اسفند ماه در دادگاه انقلاب برگزار شد.

انتهای خبر / جام نیوز / کد خبر ۴۷۳۹۳۷


سلام بر بقیةالله الاعظم ومنتظرانش

با تبریک حلول ماه مبارک رمضان خدمت تمامی دوستان مسلمان وبزرگوار :Gol:
و با آرزوی توفیق در امر بندگی حق تعالی:Gol:
واعتبروا !!! هان ای بدعت گزاران !!!! عرفان فقط مختص عارف اصیل اسلام (علی اعلی «علیهم السلام») است وبس !!!

در این بیشه شیر چون مولای متقیان (ع) حکمفرماست شغالان را مجال پرسه ندهند :ok:

سید محمود علیزاده‌طباطبایی وکیل مدافع طاهری در گفت‌وگو با تسنیم در پاسخ این سئوال که آیا حکم موکلش از سوی شعبه 28 دادگاه انقلاب ابلاغ شده است یا خیر اظهارکرد: خبردار شدم که دادگاه حکم به اعدام صادر کرده اما هنوز ابلاغ نکرده است.

وی اضافه کرد: تمام کارهای طاهری با مجوز انجام شده بود و هیچ دلیلی در پرونده وجود نداشت اما خبردار شدم حکم اعدام دادند ولی هنوز ابلاغ نشده است.

محمد‌علی طاهری سرکرده گروه عرفان کیهانی یا حلقه در ایران است که 14 اردیبهشت ماه سال 90 بازداشت و از سوی دادگاه انقلاب به‌اتهام توهین به مقدسات، مداخله غیرقانونی در امور پزشکی و درمان بیماران، ارتکاب فعل حرام و رابطه نامشروع، استفاده غیرمجاز از عناوین علمی (دکتر و مهندس)، ضاله بودن کتب و آثار، به 5 سال حبس، پرداخت 900 میلیون تومان جزای نقدی و 74 ضربه شلاق محکوم شد.

افساد فی‌الارض از طریق منحرف کردن افراد، دیگر اتهام طاهری بود که دادگاه به تحقیقات صورت گرفته در این بخش اشکال نقص گرفت و پرونده برای تکمیل تحقیقات به دادسرا ارسال شد. در نهایت، دادسرا پس از رفع نواقص، پرونده را مجدداً به دادگاه ارسال کرد و ششم اسفند ماه سال 93 برای رسیدگی به این اتهام تعیین شد اما با درخواست استمهال متهم، دادگاه برگزاری جلسه محاکمه را به تاریخ دیگری موکول کرد تا اینکه دادگاه اوایل اردیبهشت ماه امسال به این بخش از پرونده طاهری رسیدگی کرد.

چندی پیش نیز 12 نفر از مسترهای این گروه، در مجموع به 24 سال زندان و پرداخت 100 میلیون تومان جریمه به‌دلیل تحصیل مال نامشروع محکوم شدند.

منبع :سرکرده عرفان حلقه به اعدام محکوم شد

موضوع قفل شده است