نفرین ظالم

چرا دعاهایم مستجاب نمیشه؟

انجمن: 

با عرض سلام.
من سوال خیلی مهمی دارم میدونم طولانیه اما توروخدا خواهش میکنم حتما بخونید و پاسخ بدید:

در شهرما خانواده ای زندگی میکنند که متاسفانه دارای نفوذ و رانت(پارتی) زیادی در ادارات دولتی و دادگاهها و کلانتری ها و... هستند.
سالهاست کار این خانواده زورگویی و ظلم به افراد ضعیف با استفاده از نفوذشون هستند.مثلا گرفتن اموال،ملک،ماشین و... و اگر در مقابل خواسته شون مقاومت کنید با استفاده از نفوذشون آزارت میدن و حتی به زندان میندازنت.مثلا چند نفر برای اینها کار میکنند که شغلشون پول گرفتن و قسم خوردن به قرآن به عنوان شاهد در دادگاههاست و متاسفانه با همین روش خیلیا به زندان افتادن.من مدتی با اونها کار کردم و وقتی متوجه شدم کارهاشون با رفتار من سنخیت نداره و افراد زیادی تحت ظلم اینها قرار گرفتن و وقتی ازم خواستن قسم دروغ و شهادت دروغ بدم،ازشون جدا شدم.بعد از جداییم ازم خواستن که خونه مو به نامشون بزنم و وقتی مخالفت کردم الان مدتیه که با استفاده از همون نفوذ و شاهدها هرروز من و خانواده م رو با بهانه ها و پاپوش ها و شکایت های مختلف به دادگاه میفرستن و حتی بازداشت میکنن.
من آدم معتقدی هستم و برعکس اونا جز خدا پارتی دیگه ای ندارم،اما مدتهاست فکری منو درگیر خودش کرده که میترسم اعتقادمو سست کنه:

مگه خداوند نمیگه که ظلم باقی نمیمونه؟مگه نمیگه مومنین رو کمک میکنه؟مگه نمیگه جواب ظالمها رو میده و با هر سختی یک آسانی هست؟؟پس چرا به اینها که ظلمشون بر همه محرز هست جوابی نمیده؟؟چرا سالهاست دارن ظلم میکنن،دروغ میگن،ریا میکنن،حق خوری میکنن،مال یتیم میخورن و نه تنها اتفاقی براشون نمیفته هرروز گردن کلفت تر و با نفوذتر و ثروتمندتر میشن و به کارهاشون ادامه میدن؟
اگر میخواید بگید اون دنیا جواب میگیرن،خب این به چه درد این همه آدم مظلوم میخوره؟؟
توروخدا جوابمو بدید.چرا دعاهای ما که هر شب انجام میدیم مستجاب نمیشه؟؟؟