دفع بلا

راهکاری برای برطرف کردن طلسم از دیگران!

سلام خسته نباشید
یک سوال داشتم من چند وقت پیش یک مشکلی در زندگی شخصیم پیش اومد که خیلی عجیب و غیرقابل باور بود بعد از چند ماه با یه فالگیری فال گرفتم گفت که یک خانم برای یکی از اطرافیانم دعا گرفته (طلسم یا دعا دقیق فرقشو نمیدونم) دوباره بعد چند ماه با یک خانم دیگه فال گرفتم ایشون هم همین حرف رو زدن که اگر میخوای مشکلاتت حل شه باید باطل بشه و... منم پیش دعا نویس نمیرم برای همین میخواستم از شما بپرسم یه دستور قرآنی که بشه برای فرد دیگری دعا رو باطل کرد بهم بگید.
دستورات آیت الله بهجت و حرز امام جواد(ع) و دعای امام علی(ع) و امام صادق(ع)و.... تو اینترنت خوندم که تو مفاتیح اومده ولی همه ی اینها باید توسط خود شخص انجام بشه مثلا ۴۰ روز خود فرد نماز اول وقت بخونه و بلند اذان بگه یا حرز رو بنویسه و همراه خودش نگه داره.
من میتونم به نیابت از اون شخص اینکارارو انجام بدم ولی نمیدونم تاثیری داره یا نه میخواستم از شما بپرسم چه اعمالی برای باطل کردن سحر برای شخص دیگری که متاسفانه بهش دسترسی نداریم و نمیشه بهش گفت این کارهارو انجام بده بهم بگید.
ممنون میشم جوابمو کامل بدید چون خودم خیلی گشتم و چیزی پیدا نکردم واقعا احتیاج به کمک دارم

سه راه دفع بلا و گرفتاري از دیدگاه آیت الله بهاءالديني

انجمن: 

مي فرمودند: سه چیز برای حل معضلات و گرفتاری خیلی موثرند:

اولی کشتن گوسفند کسانی که تمکن مالی دارند گوسفند ذبح کنند و به فقراء بدهند. کشتن گوسفند و خون ریختن خیلی از بلاها را رفع می کند. و

دومی حدیث کساء است(وَ ادْفَعُوا أَمْوَاجَ الْبَلَاءِ بِالدُّعَاءِ) پیامبر چندبار قسم می خورد که اگر کسی این حدیث را بخواند اگر غمگین باشد غمش برداشته می شود، صاحب حاجت حاجتش برآورده می شود.

وسومی هم چهارده هزار مرتبه صلوات فرستادن است. حالا چهار ده هزار مرتبه را چند نفر یا در چند جلسه بفرستند فرقی نمی کند.

آیت الله بهاءالدینی می فرمودند: ذکر صلوات برای اموات خیلی خاصیت دارد. می فرمودند: گاهی من به جای تلاوت قرآن برای اموات صلوات را هدیه می کنم و اثرات عجیبی هم دیدم. فرمودند: خواب دیدم فردی به چند نوع عذاب گرفتار است مقداری صلوات برایش هدیه کردم دوباره خوابش را دیدم، دیدم الحمدلله صلوات ها او را نجات داده اند. کسی می گفت: مادرم چند سالی مرده بود یک شب خوابش را دیدم گفت: پسرم هیچ چیزی مثل صلوات روح من را شاد نمی کند بهترین هدیه که به من می دهی این ذکر است.
می فرمودند: بنده می بینم بلاها هی رو سر افراد می آید دوباره برمی گردد( دعای پدر و مادر یا امام زمان یا خیرات یا صدقات باعث می شود).
از : وبلاگ معرفت نفس

برچسب: