✜₪₪✜ تقویم شمیم یار 96 ✜₪₪✜ پرطرفدارترین تقویم ویندوزی اذانگوی مذهبی(منتشر شد)

تب‌های اولیه

69 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال

برنامه شمیم یار رو نصب کردم ولی ببرای من تاریخ 29 اسفنذدماه 95 رو نشون میده

گل ليلا;916177 نوشت:
سلام
یکبار ری استارت بدین
اگر درست نشد ، برنامه نصب را اجرا و‌گزینه حذف را بزنید
سپس‌ برنامه نصب را بسته ، بر روی آن کلیک راست کرده و گزینه run as administrator را بزنید و‌مراحل نصب را ادامه دهید
یا علی

با سلام خدمت گل لیلا و تشکر بابت تقویم 96 دست گلتون درد نکنه موفق باشید.@};-@};-@};-@};-@};-

با سلام و احترام
برای نصب تقویم شمیم یار سال 96 بعد از انتخاب گزینه run as admin باز هم با پیام خطا مو اجه می شویم:
ضمنا ویندوز 10 می باشد.
لطفا راهنمایی بفرمائید.

سلام دستتون درد نکنه فقط وقتی دارین رویدادها رو می خونین معلومه کجایین تو تب های بعدی چون تب فعال معلوم نیست و همه آبی رنگ هستند به مشکل بر می خوریم باز هم از برنامه بینهایت عالی تون و مطالب به روز و دلنشینی که بینش هست ممنونیم

راستی فونت قرآنش رو چه جوری درست می کردیم سالهای قبل ؟

[="Times New Roman"][="Black"][="3"]سلام

از همه ی عزیزانی که برای تولید این تقویم زحمت کشیدند تشکر میکنم. گل

به نظرم این تقویم به شدت آماتور هست و فقط به درد کاربران آماتور می خوره.

کد نویسیش بسیار ضعیف هست و امنیت نرم افزار هم که دیگه هیچی.

به عنوان مثال من واقعا متوجه نشدم یادداشت روزانه چه فرقی با نوار ابزار word آفیس داره؟ یعنی چه امکانی به کاربر میده که word بهش نمیده؟

یا مثلا چرا فایل های html و txt و png و jpg اینقدر آزادانه در اختیار کاربر قرار گرفتند و به راحتی قابل ویرایش هستند.؟

یا مثلا مثلا چرا فایل یادداشت ذخیره شده در مسیر نصب نرم افزار به راحتی به صورت دستی قابل ویرایش هست؟

به نظرم این تقویم ضعف های زیادی داره که پشت پوسته زیبای تقویم پنهان شده اند و خیلی خیلی جای کار داره.

چیزی که ازش مطمئنم اینه که همه ی کسانی که برای ساخت این تقویم زحمت کشیدند هرچی داشتن صادقانه در طبق اخلاص گذاشتند و ارزش این کارها با هیچ چیز قابل مقایسه نیست.

موفق و سربلند باشید.[/][/][/]

[="Tahoma"][="Navy"][="2"]

Im_Masoud.Freeman;917830 نوشت:
[="Times New Roman"][="Black"][="3"]سلام

به نظرم این تقویم به شدت آماتور هست و فقط به درد کاربران آماتور می خوره.

کد نویسیش بسیار ضعیف هست و امنیت نرم افزار هم که دیگه هیچی.

به عنوان مثال من واقعا متوجه نشدم یادداشت روزانه چه فرقی با نوار ابزار word آفیس داره؟ یعنی چه امکانی به کاربر میده که word بهش نمیده؟

یا مثلا چرا فایل های html و txt و png و jpg اینقدر آزادانه در اختیار کاربر قرار گرفتند و به راحتی قابل ویرایش هستند.؟
وفق و سربلند باشید.[/][/][/]

سلام و‌تشکر
هسته اصلی تقویم در سال ۹۱ طراحی و نوشته شده و در آن زمان بهترین‌گزینه برای نوشتن یک تقویم‌ سبک و کم حجم مالتی مدیا بیلدر بود که کسانی که اهل فن باشن می دونن که ما از پراید در حد بنز استفاده‌کردیم و این نهایت حرفه ای گری برنامه‌نویسی در بیلدر بوده.
در خصوص امنیت نیازی نبوده که ما حجم و سرعت برنامه رو‌فدای پنهان کردن و‌انکریپت کردن داده ها کنیم چون اطلاعات خاصی نبوده و ضرورتی نداشته.
اگر نکات فنی دیگری مد نظرتون‌هست چون از حوصله عموم‌کاربران‌خارج هست در خصوصی در خدمتتون هستم
یا علی[/][/][/]

[="Tahoma"][="Navy"][="2"]

i707r;917712 نوشت:
با سلام و احترام
برای نصب تقویم شمیم یار سال 96 بعد از انتخاب گزینه run as admin باز هم با پیام خطا مو اجه می شویم:
ضمنا ویندوز 10 می باشد.
لطفا راهنمایی بفرمائید.

سلام
این هشدار هست و‌خطا نیست
مراحل رو‌تا انتها ادامه بدین
یا علی[/][/][/]

عالی:-bd@};-

سلام و خداقوت
«کاغذکنان»
نام یکی از بخش های شهرستان میانه در استان آذربایجانشرقی بوده و شهر یا
روستای به خصوصی با این نام وجود ندارد
شهرداری «آقکند» به خاطر جعل هویت منطقه و استفاده از کاغذکنان مورد
بازخواست قرارگرفته و مجبور به عذرخواهی شده است.

خواهشمند است این مورد را تصحیح نمایید

موضوع قفل شده است