✜₪₪✜ تقویم شمیم یار 95 ✜₪₪✜ پرطرفدارترین تقویم ویندوزی اذانگوی مذهبی

تب‌های اولیه

105 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال

الان مجددا انجام دادم نصب شد ولی هنوز شمیم یار 94 توی لیست هست طبق همین تصویر ...

[="Tahoma"][="Navy"]

║✿║خادم زهرا║✿║;797711 نوشت:
من هر بار این کار رو انجام دادم ولی تاثیری نداشت ... به نظرتون حذف شمیم یار 94 رو کامل انجام ندادم؟ در تصویر زیر هنوز نامش هست ولی آیکونش حذف شده. لطفا راهنمایی کنید از چه طریقی کلا قبلی رو حذفش کنم.

سلام
برنامه نصب و اجرا کنید
ابتدا گزینه حذف برنامه رو بزنید
بعدا دوباره اقدام به نصب بکنید
یا علی
:Gol:[/]

mohammadali_n;793342 نوشت:
دوست عزیزم برای من هم همین ارور رو نشون میده و اجرا نمیشه، مشخصات ویندوزم رو پایین میزنم.

OS Name Microsoft Windows 10 Pro
Version 10.0.10240 Build 10240
System Type x64-based PC

سلام برای منم که ویندوز 10 شصت و چهار بیت هست نصب میشه ولی بالا نمیاد
لطفاً پیگیری بفرمائید
با تشکر

نرم افزار اندرويدي
بال باشيم نه وبال
(عايق هاي تبليغي و باورهاي غلط درباره طلبگي)

در این نرم افزار بخش هاي زير را خواهیم خواند:الف) عايق هاي تبليغي
•اخلاق و عرفان
•تبلیغ و ارشاد دینی
•اقتصادی
•خانوادگی
•سیاسی
•شأن و زی طلبگی
•تحصیل و پژوهش
ب) تسهيلگرهاي تبليغي
تحفه هاي عرشي
زندگي معنوي
الف) مهارت هاي زندگي
ب) در محضر آيت الله بهجت
لطيفه هاي طلبه پسند

دريافت نرم افزار از گنجينه

به نام خدا
با تشکر از دوستان بابت تقویم.نسخه جدیدرو لب تاپ منم که ویندوزش 64 بیت نصب نمیشه.لطفا رسیدگی کنین

اغا خعلی ممنون خعلی حال کردیم ، با این برنامه
خدا خیرتون بده

با عرض سلام و عرض خسته نباشید خواهشن نسخه لینوکسی این برنامه را هم ارئه دهید خیلی اینجانب نیاز دارم ممنون

[="Tahoma"]با سلام و درود
مدتی است با تقویم 95 مشکل دارم. خصوصا اکنون که ویندوز عوض کرده ام (ویندوز 7).
چندین بار نصب کرده ام ولی مشکل حل نشده است؛ البته قبل از هر نصب، ابتدا حذف کرده ام.
مشکل این است که همان موقع، نصب و اجرا می شود و تا موقعی که ری استارت نکرده باشم هیچ مشکلی ندارد ولی به محض ری استارت، دیگر اجرا نمی شود و حتی نماد آن هم باقی نمی ماند.
حتی ویروسیاب را هم حذف کردم باز مشکل باقی است.
لطفا راهنمایی فرمایید.

میقات;808041 نوشت:
با سلام و درود
چندین بار نصب کرده ام ولی مشکل حل نشده است؛ البته قبل از هر نصب، ابتدا حذف کرده ام.
مشکل این است که همان موقع، نصب و اجرا می شود و تا موقعی که ری استارت نکرده باشم هیچ مشکلی ندارد ولی به محض ری استارت، دیگر اجرا نمی شود و حتی نماد آن هم باقی نمی ماند.
لطفا راهنمایی فرمایید.

بنده هم مشکلی تقریبا مشابه مشکل شما رو دارم

با سلام خدمت همراهان گرامی انجمن گفتگوی دینی و تقویم شمیم یار
ضمن عرض تبریک پیشاپیش حلول ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات

با توجه به اینکه طبق گزارشهای رسیده در نسخه جدید در برخی شهرها اوقات شرعی گاها حدود یک الی دو دقیقه با اوقات شرعی رسمی مغایرت داشته ، لازم است عزیزان با توجه به شروع ماه مبارک رمضان و لزوم دقت در ساعات افطار و سحر نسبت به بروز رسانی تقویم خود طبق دستور العمل ذیل اقدام بفرمایند:

1) فایل به روز رسانی کم حجم را از اینجا دریافت بفرمایید
2) فایل را از حالت فشرده خارج کنید(بر روی فایل کلیک راست کرده و گزینه Extract Here را بزنید)
3) فایل
irancity.txt ایجاد شده را در مسیر C:\Program Files\taghvim95 کپی نمایید
به جای این کار می توانید به قسمت تنظیمات تقویم شمیم یار رفته و دکمه به روز رسانی را زده و فایل irancity.txt را انتخاب کنید

4) تقویم شمیم یار را باز کرده و به قسمت اوقات شرعی رفته و مجدداً شهر خود را انتخاب کنید

توجه: انجام مرحله چهارم فراموش نشود.

یا علی@};-

فایل: 

با سلام

آیا نسخه جدید برنامه شامل این آپدیت می باشد؟

با تشکر

[="Tahoma"][="Black"]

بنده حقیر خدا;810301 نوشت:
با سلام

با تشکر

سلام علیکم
بله[/]

[="Tahoma"][="Navy"]

بنده حقیر خدا;810301 نوشت:
با سلام

با تشکر

سلام
درست متوجه منظورتون نشدم
ولی در هر صورت از هر کدوم از نسخه ها استفاده می کنید باید این آپدیت رو انجام بدین
یا علی
@};-[/]

روی ویندوز8 هم کار میکنه؟

[="Tahoma"][="Black"]

raha14;810777 نوشت:
روی ویندوز8 هم کار میکنه؟

بله دوست گرامی[/]

[="Tahoma"]

میقات;808041 نوشت:
با سلام و درود
لطفا راهنمایی فرمایید.

با سلام و درود و آرزوی قبولی طاعات
هر کس راه حلی برای این مشکل پیدا کرد، لطفا بنده را نیز راهنمایی کند.

سلام و عرض ادب
نرم افزار بسیار خوبی دارید و من چند ساله ازش استفاده میکنم
ولی ای کاش باز هم بهش برسید
مثلا بخش یادآوریش مسخره ترین یادآوری رو داره
اگه بشه این بخش رو با امکانات زیر اوکی کنید عالی میشه
1- امکان تعیین یادآوری روزانه - هفتگی - ماهانه - سالانه یا فقط یکبار
2- امکان اعلام سر رسید یاد آور چند دقیقه قبل از زمان اصلیش - ک این هم توسط خودمون تعیین بشه که مثلا یک ربع قبلش خبر بده
3- اعلام یاد آور بصورت پنجره پاپ آپ باز شونده روی تمام پنجره های در حال اجرا
4- قرار گیری گزینه های - بعدا یادآوری کن - انجام شد به پنجره اعلام یادآوری

اگر هم بشه نسخه اندروید همین نرم افزار رو بسازید و بشه سینک کرد اطلاعات رو تا هر یاد داشت یا یاد آوری یا هرچیزی در ویندوز گذاشتیم در اندروید هم ببینیم عالی میشه

باز هم تشکر

سلام.دوست عزیز منم مشکل شما رو داشتم.ویندوزم 10-64bit هست.و تقویم نصب میشد اما بالا نمیومد.اما ورژن جدید رو نصب کردم و مشکل حل شد..و بعد از یه ریستارت تقویم بالا اومد.البته یه خرده کند.که اونم با لغو نصب فونت از داخل تنظیمات حل شد. خدا سازنده هاشو عاقبت بخیر کنه.من 2 ساله ازش استفاده میکنم و واقعا راضیم.

سلام، خیلی ممنون بابت نرم افزار خوبتون.
فقط اگر امکانش هست به برنامه این امکان رو اضافه کنید که همیشه بالا بمونه. یعنی یه گزینه باشه که حتی وقتی برنامه های دیگه مثل google chrome رو فول اسکرین باز میکنیم تقویم رو بتونیم ببینیم.
الان برنامه های دیگه رو که باز میکنم تقویم میره زیر برنامه ها. اگر رو بمونه خیلی بهتره.
بازم ممنون از برنامه خوبتون. گل

سلام و درود

از زحمات شما واسه این نرم افزار بسیار ممنون هستم.

راستش انتقادی که من دارم این هست که این تقویم رو نمیشه هر جای دسکتاب قرار داد برخلاف بسیاری از گجتهای و یا

تقویمهای دیگه که امکانپذیره یعنی قدرت مانور برای کاربر وجود نداره که تعیین کنه کجای دستکاب و در چه اندازه ای باشه.

همچنین رنگبندی و یا تعیین پس زمینه در اختیار کاربر نیست.

باز هم ممنون از توجهتون.

سلام مجدد

راستی چطور می تونم اوقات شرعی کل سال رو ببینم چون وقتی روی اون کلیک می کنم هیچ اتفاقی نمی افته.

ممنون

عرض سلام و ادب
یکی از لازمه های این گونه برنامه ها، به روز بودن و هماهنگی با جدیدترین سیستم عامل هاست که متاسفانه هنوز در این نرم افزار مشاهده نمیشود
همچنین امروزه برنامه ها به گونه ای طراحی میشوند که بدون هیچگونه تغییری در سیستم عامل بتوان به راحتی با آن کار کرد
بنده هم به عنوان یک فرد مسلمان و ایرانی و کاربر روزانه رایانه، نیاز به این نرم افزار دارم اما اولا روی ویندوز10 اجرا نمیشود و یا با کلی مشکل رو به روست
پس از شما عزیزان و بزرگواران عاجزانه تقاضامندم فکری به حال ما نمایید
با آرزوی توفیقات روز افزون شما عزیزان

چند نکته در مورد مناسبت‌های تقویم:

1- درج نشدن آغاز هفته دفاع مقدس در روز 31 شهریور
۳۱ شهریور آغاز هفته دفاع مقدس

2- همانطور که می‌دانید برای ولادت حضرت امام موسی کاظم (ع) در تاریخ وارد شده است:
17 ماه صفر
20 ذی الحجه

که نقل معتبرتر همان 20 ذی الحجه است و صداوسیما هم امسال همین 20 ذی الحجه را به عنوان ولادت امام موسی کاظم(ع) اعلام کرده اند. که متاسفانه این مورد هم در تقویم درج نشده است:
yon.ir/20zelhaje

یک انتقاد:
همان هفته اولی که تقویم 95 منتشر شد اعلام کردیم که در صفحه اصلی تقویم، سال میلادی و قمری نمایش داده نمی‌شود، اما مدیران هیچ تلاشی برای برطرف کردن این مشکل نکردند.

سلام
لطفا اوقات شرعی به افق بویین میاندشت را هم در تقویم شمیم یار قرار دهید.

با سلام
متأسفانه در هنگام نصب در ویندوز 10 با پیغام IO error 21 مواجه می شویم. ضمنا راه اندازی بنامه نصب به مجوز ادمی نیز رعایت شده است اما باز هم مشکل برقرار است

سلام دوستان . دستتان درد نکند.
اما من نمیخواهم مدام آن پیام در دسکتاپ ظاهر شود. (همان پیامی که چند گزینه مثل ختم یک صفحه قرآن، گنجینه اندروید و ... دارد) چطور باید آنرا غیر فعال کنم؟

من هر کاری کردم شمیم یار در ویندوز 10 درست کار نمی کنه
یعنی با وجود این که تیک مخصوش را می زنم ولی با بالا آمدن ویندوز شروع به کار نمی کند؟

[="Tahoma"][="Navy"]

saed56;903021 نوشت:
من هر کاری کردم شمیم یار در ویندوز 10 درست کار نمی کنه
یعنی با وجود این که تیک مخصوش را می زنم ولی با بالا آمدن ویندوز شروع به کار نمی کند؟

سلام
از تجارب دوستان در پستهای گذشته استفاده بفرمایید
یا علی
@};-[/]

چرا شمیم یاس با شروع ویندوز بالا نمی آید؟
ویندوز لپ تاپم ویندوز 10 هست ولی شمیم یاس رو هر چی کردم اتوماتیک شروع نمیشه اگه بخوام استفاده کنم باید هر دفعه بروم از محل نصب بازش کنم. به همون خاطر اصلا نتونستم استفاده کنم.

گل ليلا;903290 نوشت:

سلام
از تجارب دوستان در پستهای گذشته استفاده بفرمایید
یا علی

@};-

لطفا لینک بدهید.

با سلام

ممنون از زحمات شما
خدا خیرتون بده

لطفا بفرمایید که شمیم یار 96 در چه تاریخی منتشر خواهد شد؟

با تشکر

[="Tahoma"][="Navy"]

God_Kind;914997 نوشت:
با سلام

ممنون از زحمات شما
خدا خیرتون بده

لطفا بفرمایید که شمیم یار 96 در چه تاریخی منتشر خواهد شد؟

با تشکر

[=&quot]تقویم شمیم یار 96 در راه است
منتظر باشید...

[/]

دو اشکال در برنامه:
1-در حالی که تقویم میلادی سیستم من کاملا درست است اما تقویم شمیم یار، تاریخ روز 29 اسفند را نمایش می‌دهد:

2- تاریخ میلادی و قمری در تقویم مشخص نیست:
(امیدوارم که برنامه نویس محترم مجددا مانند سال‌های قبل نفرمایند که اشکال از نصب برنامه است. زیرا این تصویری است که خودتان در سایت قرار داده‌اید)

forghan;915879 نوشت:
دو اشکال در برنامه:
1-در حالی که تقویم میلادی سیستم من کاملا درست است اما تقویم شمیم یار، تاریخ روز 29 اسفند را نمایش می‌دهد:

(امیدوارم که برنامه نویس محترم مجددا مانند سال‌های قبل نفرمایند که اشکال از نصب برنامه است. زیرا این تصویری است که خودتان در سایت قرار داده‌اید)

سلام
ممنون بابت نرم افزار
ولی منم مشکل همین عزیز رو دارم

forghan;915879 نوشت:
دو اشکال در برنامه:

سلام
ممنون بابت نرم افزار
ولی منم مشکل همین رو دارم

با سلام و عرض تبریک سال جدید
ضمن تشکر از بیان نکات پیشنهادی و انتقادی و گزارش اشکالات تقویم
جناب مهندس گل لیلا در سفر هستند و دسترسیشون به نت،ضعیف است . لطفا صبوری بفرمایید ان شاء الله بزودی در تاپیک حضور پیدا میکنند و راهنمایی های لازم را ارائه خواهند داد .

منم مشکل همین دوستان رو دارم !! ممنون میشم نتیجه رو به من هم بگید

forghan;915879 نوشت:
دو اشکال در برنامه:

باعرض سلام و خسته نباشید من هم همین مشکل را دارم.

[="Tahoma"][="Navy"]سلام
سال‌نو‌رو‌تبریک‌عرض می کنم
بنده مسافرت هستم و ان شاالله بررسی دقیق تر مشکلات رو بعد از تعطیلات نوروز خواهم کرد
عزیزانی که مشکل دارند کارهای زیررو انجام بدن:

بر روی ایکون شمیم در کنار ساعت ویندوز کلیک راست کرده و‌خروج را بزنید
به درایو سی و پروگرم فایل رفته و پوشه taghvim95 را پاک کنید
برنامه نصب تقویم ۹۶ را اجرا کرده و اگر گزینه حذف فعال می باشد ابتدا گزینه حذف را بزنید
سپس دکمه نصب را بزنید
پس از نصب سیستم را ری استارت کنید
امیدوارم مشکلتون حل بشه
یا علی[/]

با سلام و خدا قوت

عيد نوروز رو به همه تبريك ميگم

بنده هم همين مشكل رو دارم
گل

سلام
چرا تقویم تاریخ 29 اسفند 96 را نشان می دهد؟؟؟
لطفا روش اصلاح را بیان کنید.@};-@};-@};-

سلام سال نو مبارک باشه
علاوه بر مشکلی که دوستان بیان کردند... ی مشکل دیگه هم داره از نظر من، شاید از نظر بقیه مشکل نباشه.. اونم اینه که اوقات شرعی که سمت چپ صفحه هست وقتی به روزای جلوتر یا عقب تر میری عوض نمیشه.. و من مثلا نمیتونم طلوع افتاب یک ماه بعدو الان ببینم.. و فقط شما میتونی اوقات شرعی همون روزی که توش هستی رو فقط ببینی .. اگه اینم اصلاح کنید ممنون میشم

باسلام
این تقویم 1396 برروی 12/29 مانده و فقط میگه تاریخ سیستم را تنظیم نمایید با آنکه ویندوز بنده 10 بوده و تاریخ آن تنظیم بر روی شمسی بوده و 1396/1/2 را نشان می دهد.
لطفا بررسی نموده و مشکل نرم افزار را حل نمایید.
باتشکر فراوان

گل ليلا;915919 نوشت:
سلام
سال‌نو‌رو‌تبریک‌عرض می کنم
بنده مسافرت هستم و ان شاالله بررسی دقیق تر مشکلات رو بعد از تعطیلات نوروز خواهم کرد
عزیزانی که مشکل دارند کارهای زیررو انجام بدن:

بر روی ایکون شمیم در کنار ساعت ویندوز کلیک راست کرده و‌خروج را بزنید
به درایو سی و پروگرم فایل رفته و پوشه taghvim95 را پاک کنید
برنامه نصب تقویم ۹۶ را اجرا کرده و اگر گزینه حذف فعال می باشد ابتدا گزینه حذف را بزنید
سپس دکمه نصب را بزنید
پس از نصب سیستم را ری استارت کنید
امیدوارم مشکلتون حل بشه
یا علی

باسلام
بنده بررسی نمودم پس از نصب تقویم 96 فایل تقویم 95 از روی سیستم حذف گردیده و حتی خودم اومدم و تقویم 96 را حذف نموده و دوباره نصب کردم که با این اوضاع هنوز مشکلاتی که کلیه دوستان گفتند باقیست.
لطفا هرآنچه زودتر موضوع را بررسی ، مشکل را برطرف نموده و نرم افزار بدون مشکل را منتشر نمایید ؛ چرا که برای این مرکز به این بزرگی و معروفی فوق العاده زشت و ناپسند است که یک نرم افزار به این معروفی اش اینگونه مشکلی ذاشته باشد!
با احترام

سلام علیکم
بنده تقویم شمیم یار 96را نصب کرده ام اما در موقع اجرا صفحه ی اخر سال را نشان میدهد.لطفا راهنمایی نمایید.
با تشکر

با سلام من این تقویم رو دانلود کردم و نصب کردم منتها یه مشکل بزرگ داره.
اونم اینکه مثل تقویم سال قبلیه من به جای نشون دادن سال 96 سال 95 رو نشون میده و یه علامت اخطار هم بالاش.
با اینکه تقویم من واسه سال 96 هستش ولی از 29 اسفند سال 95 بیش تر نشون نمیده
چند بار هم پاک کردم و دوباره نصب کردم منتها اتفاقی نیفتاد.

باسمه تعالی
با سلام و احترام و تشکر تقویم بسیار عالیتان
متاسفانه تقویم سال 96را نصب نمودم اما رفته روی 29 اسفندو هر روز آن را نشان می دهد
تمام موادی که فرمودید را هم چک کردم
البته این مورد را در لپ تاپ خودم ندیدم
[=Times New Roman][="Tahoma"]به مسیر نصب تقویم رفته [="Tahoma"]C:\ProgramFiles\taghvim94[="Tahoma"] بر روی فایل تقویم به نام [="Tahoma"]shamimyar94.exe[="Tahoma"]کلیک راست کرده و گزینه [="Tahoma"]Properties[="Tahoma"] را زده و به تب [="Tahoma"]Compability[="Tahoma"]رفته و در پایین صفحه گزینه [="Tahoma"]Run this program as administrator[="Tahoma"]را بزنید.
[=Times New Roman][="Arial"]
[=Times New Roman][="Arial"]یعنی تب [="Tahoma"]Compability[="Tahoma"]و به تبع آن گزینه [="Tahoma"]Run this program as administrator[="Arial"] را در قسمت [="Tahoma"]Properties[="Arial"] ندیدم
[=Times New Roman][="Arial"]چکار کنم؟
[=Times New Roman][="Arial"]تشکر
[=Times New Roman]

به نام خدا

شمیم یار96 نصب شده ولی همیشه 29 اسفند 96 را نمایش می دهد

اتفاقا برای منم همین مشکل رو داره حدس میزنم به خاطر تقویم فارسی ویندوز 10 باشه امیدوار نسخه اصلاح شده تقویم زودتر درسایت قرار بگیره

بعد از نصب همچنان تقویم در تاریخ 95/12/29 مانده است
فقط ی هشدار میده ک تاریخ میلادی باید صحیح باشه تا درست کار کنه ک صحیح هم هست برای من ولی تقویم بازم سال 96 رو نشون نمیده