•.¸¸.✿ به بهانه يکصد هزارمين دانلود تقويم 91 و افتتاح انجمن نرم افزار ✿´¯`•

تب‌های اولیه

32 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال

سلام
عرض ادب و احترام
این موفقیت بزرگ را به همه دوستان اسک دین نبریک می گم
واقعا کار خوبی بود تقویم 91 امیدوارم این روند همچنان ادامه داشته باشد
همچنین تشکلیل انجمن جدید نرم افزار که با عنایت مدیر محترم سایت و مهندس گل لیلا ایجاد شد
از همه دوستان تقاضا داریم در ساخت نرم افزار ها ما را همراهی کنند و با نظراتشون در بهتر شدن کارها ما را یاری کنند
در صورت تمایل به همکاری هم به خصورت خصوصی دوستان پیام بدند به امید خدا در خدمتشون هستیم
با تشکر

سلام
به دوستان بزرگوارم در انجمن نرم افزار تبریک عرض میکنم و از همه زحمات شبانه روزی و مخلصانه شما که حاصل آن تولید نرم افزارهایی پرمحتوا و زیبا گردیده است تشکر میکنم.به امید موفقیت های بیشتر برای شما عزیزان.

بنام خدا.
سلام علیکم.
راستش من با اینکه همیشه دارم ازش استفاده میکنم هیچ مشکلی درش ندیدم.
فقط نمیدونم چرا وقتی روی ویندوز xp نصب میکنم فونتش قاطی میکنه.
البته من مشکلی ندارم چون ویندوزم فرق میکنه گفتم شاید برخی دوستانی که xp دارن به این مشکل برخورده باشن.
راستی چه ایده ای میتونیم بدیم آخه بدونه نقصه.
یه ایده دارم اونم اینه که وقتی نرم افزار اون گوشه هست توی نوار تسکبار نمایش داده نشه.
این نرم افزار یه شاهکار بود واقعاً:Gol:.
ممنون:Gol:.

[="Tahoma"][="Magenta"]

گل ليلا;246941 نوشت:

1 ) انتظارات شما از بخشهاي مختلف انجمن نرم افزار چيست؟

سلام

خب چی بگم

تعطیلشه بره
[SPOILER]:khaneh: شوخی کردم خب اموزش بدید دیگه بیشتر و بهتر آموزش برنامه نویسی اندروید یا ساخت تم فتو شاپ مذهبی و... [/SPOILER]

گل ليلا;246941 نوشت:
2 ) در صورتيکه قصد توليد تقويم سال آينده را داشته باشيم، چه محتوا و امکاناتي را براي آن پيشنهاد مي کنيد؟

تو گرافیکش بیشتر کار شه

از این گوشه برداشته شه و کم رنگ تر و شکیل تر بشه

و همچنین برای رسیدن به موقع اذان شماره معکوس بده

ربنا و دعا های روزانه باشه توش

برای مبیال هم عرضه بشه:Gol:

خب همین یادم اومد می گم[/]

سلام و ادب:Gol:

من در برابر اينهمه عزم و خودباوري كه دوستان مون در سال توليد ملي و در راستاي تحقق فرمايش حضرت آقا (حفظه الله) دارند و توليدات نرم افزاري داخل اسك ديني رو با عالي ترين كيفيت ارائه مي كنند.

فقط يك جمله مي گم باميد اينكه در اجر تلاش خالصانه شون شراكت داشته باشم:

"بابا دست مريزاد، خونه ي دلتون آباد، روحتون از قيد و بند آزاد، فلب حضرت حجت(عج) ازتون شاد شاد"

التماس دعا ...:Gol:

سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان من که از تقویم و امکاناتش راضیم و نقصی در اون نمی بینم فقط فک کنم اگه برای استفاده از قسمت پیشنهاد ها مجبور نباشیم به اینترنت وصل بشیم بهتر باشد البته این فقط یه ایده است .
براتون آرزوی موفقیت روز افزون دارم .
راستی شما دوست عزیز که گفتی تو xp فونتش به هم می ریزه چک کن که زبان محلی سیستمت فارسی باشه من خوذم این مشکل را داشتم اما با این کار رفع شد .
التماس دعا

[="Tahoma"][="Black"]با سلام و عرض خسته نباشید خدمت بزرگورانی که همیشه برای سایت بدون هیچ انتظاری زحمت میکشند

واقعا کار جالبی بود.

لینک دانلود نرم افزار رو برای گروه های دانشگاهی فرستادیم و از نظراتشان معلوم بود که دوستان هم الحمدلله راضی بودند

نقل قول:
یه ایده دارم اونم اینه که وقتی نرم افزار اون گوشه هست توی نوار تسکبار نمایش داده نشه.

منم موافقم

نقل قول:
دعا های روزانه باشه توش

اینم موافقم

یه چیزی اینکه اگه بشه روی قسمت آیکونش که نوشته تقویم شمیم یار، خیلی کوچیک تاریخ روز هم بیاد خوبه که وقتی وقت نداریمو فقط میخوایم تاریخ رو بدونیم لازم نباشه روش کلیک کنیم

باز هم ممنونم[/]

سلام منم بابت زحمات دوستان تشکر میکنم انصافا این تقویم ، نرم افزار خوبی بود ، فقط یه مشکلی که من باهاش دارم اگه بشه رفع بشه عالیه اون اینکه وقتی نرم افزار در حال فعالیته صفحه ای برای این نرم افزار بازه و من چون اغلب مجورم صفحات زیادی رو باز کنم این باعث میشه شلوغی ایجاد بشه و ...

اگه میشد نرم افزار در حال فعالیت باشه ولی چیزی روی صفحه ی دسکتاپ نباشه عالی میشد که هر وقت خواستیم تقویر بو ببینیم روی آیکونش توی سمت راست نوار استارت کلیک کنیم و تقویم رو مشاهده و مجددا ببندیم حقیقتش مورد استفاده ی من بیشتر برای اذانه و چون برای نرم افزار یک صفحه رو دسکتاپ باز میشه مجبور میشم بعضی وقتا ببندمش و این باعث میشه از اذانش جا بمونم ، اگه بشه این مورد رسیدگی بشه ممنون میشم :Gol:

[="Tahoma"]

عــــلی;247226 نوشت:

این نرم افزار یه شاهکار بود واقعاً:Gol:.

مهر آوا;247264 نوشت:

یه چیزی اینکه اگه بشه روی قسمت آیکونش که نوشته تقویم شمیم یار، خیلی کوچیک تاریخ روز هم بیاد خوبه که وقتی وقت نداریمو فقط میخوایم تاریخ رو بدونیم لازم نباشه روش کلیک کنیم

به نام خدا

عرض سلام و خسته نباشی و تبریک به همه ی دوستانی که در ساخت این تقویم تلاش کردند؛إن شاءالله که همیشه زیر سایه ی امام عصر(عج) موفق و مؤید و پیروز باشید؛
حقیر هم با دو نظر بالا که البته نظر اولی را بنده هم داده بودم موافقم؛

التماس دعا
یا علی:Gol:

[="Tahoma"][="Magenta"]

مهر آوا;247264 نوشت:

سلام

یه طرحی که میشه داد اینه که

وبجکت ساعت هست معمولا برای ویندوز می گذارند

اگر بتونید مثل اون آرم انجمنو درست کنید و ساعت و تقویم رو اضافه کنید یا هر شکلی که صلاحه

فکر کنم جالب بشه:Gol:[/]

[="Tahoma"][="Green"]بنام خدا.
سلام.

کبوتر حرم الزهرا;247467 نوشت:
سلام یه طرحی که میشه داد اینه که وبجکت ساعت هست معمولا برای ویندوز می گذارند اگر بتونید مثل اون آرم انجمنو درست کنید و ساعت و تقویم رو اضافه کنید یا هر شکلی که صلاحه فکر کنم جالب بشه

محمد ساعت که همیشه جلوی چشمته کنار تسکبار.
ساعت میخوای چیکار؟
مثل خیلی ها هستن توی هر اتاق توی هر گوشه چندتا ساعت وصل میکنن:khandeh!:.[/]

سلام
با تشكر فراوان از بزرگوارني كه براي اين نرم افزار ها زحمت ميكشن، خدا خيرتون بده.
به نظر الآن هم خوبه و ايرادي بهش وارد نيست و فقط اضافه كردن چند مورد سليقه اي مثل مورادي كه كبوتر حرم الزهرا فرمودند ميتونه زيبا ترش كنه.
اگر جاييداشته باشه كه رنگش را تغيير بديم هم خوبه و قدري سليقه اي تر باشه.
ممنون

عــــلی;247226 نوشت:
فقط نمیدونم چرا وقتی روی ویندوز xp نصب میکنم فونتش قاطی میکنه.

فكر ميكنم (اگر اشتباه گفتم دوستان متخصص اصلاح كند)‌برنامه براي xp profational نوشته شده و زبانش را خوش نصب ميكنه اما دوستاني كه از ويندوز هاي فارسي شده استفاده ميكنند در مورد زبان قدري با تغييرات مواجه ميشن كه با ريست زبان درست ميشه

[="Tahoma"][="Magenta"]

عــــلی;247597 نوشت:

محمد ساعت که همیشه جلوی چشمته کنار تسکبار.
ساعت میخوای چیکار؟

سلام

خب مثال زدم مثل وبجکت ساعت که برای ویندوز نصب می کنند اون شکلی درست کنند میشه کنار دستکاپ گذاشت و شکیلم میشه

و راحت خوانده میشه

می شه هم مثل والپیپر درست شه

در مورد ساعتم مگه چه اشکالی داره؟

زیباسازی صفحه دستکتاپ است و نرم افزار های اینچنینی برای ویندوز وجود داره دیگه داداشم:Gol:[/]

با سلام
باید بگم یکی از بهترین و فعالترین بخش ها مرکز ملی که همیشه با کارهای جالبشون ما ها رو سوپرایز میکنند.
امیدوارم همیشه موفق باشند.

:Kaf::Kaf::Kaf:

با سلام

این خبر خیلی خوبیه که بیش از 100000 بار فقط از این سایت دانلود شده. حالا بماند سایت ها و لینک ها دیگه.
خدا قوت

من که خیلی از این نرم افزار راضیم . هم رو لب تابم نصبه و هم رو لب تاب مادرم نصب کردم و هم رو پی سیه خونه .
تو فلش هم هم دارم که هر جا میرم رو همه پی سی های فامیل نصب کنم.

دستتون درد نکنه . ایشالله به حق همین روزهای با برکت برین کربلا

سلام علیکم!!!!!!!!!!

دستتون درد نکنه واقعا پروژه فوق العاده هست:aatash::Hedye:و خدا قوت میگم من یکی خیلی راضیم و هیچ مشکلی خاصی دیده نمی شود...
یا علی:Kaf:

سلام واقعا کار زیبا و بجایی بود داشتن همچین مجموعه ایی در اینجا نیاز بود. فقط یه خواهشی دارم برنامه های سیستم عامل سیمبیان ورژن 3 و 5 به بالا هم توی بخش نرم افزارهای موبایل گذاشته بشه چون گوشی های با این سیستم عامل خیلی زیاد هستن. :Gol:

باسلام وخداقوت خدمت همه کسانی که دراین زمینه فعالیت دارند
این حقیر تازه عضوشده ام واولین دانلودم نرم افزار تقویم 91 بود،
امکانات نرم افزار جالب ومورد استفاده هر روز ما می باشد
نرم افزار بسیار جالبی است وبه بیش از 130نفر ارسال کرده ام که همه آنها نیز مراتب تشکر را از سازنده گان این نرم افزار را دارند.
منتظر نرم افزار تقویم 92 نیز می باشم باسپاس فراوان

سلام به همگي

بسيار بسيار تبريك مي گم

و بسيار ممنونم كه تو اين فضاي مجازي كسايي رو كه دين رو دوست دارن تنها نگذاشتيد و دين

رو تقويت مي كنيد اونم با ساخت نرم افزارهايي كه تركيب رنگ و تصاوير فوق العاده زيبايي

توشون بكار مي بريد

اجازه مي خوام از تمام اعضاي اين گروه براي ساخت تمام نرم افزارها و طراحي ها و ويژه نامه

ها تشكر كنم كه مدت زياديه بدون هيچ چشم داشتي فعاليت مي كنن

اجرتون با ائمه انشاءالله

خدا قوت
به اميد نرم افزارهاي بيشتر و بهتر:Kaf::Gol:
براي سلامتي تمام كساني كه در راه دين و پيشرفتش قدم بر مي دارن:

اللهم صل علي محمد و آل محمد و عجل فرجهم

تازه صد هزار بار دانلود شده ! خودم چقدر اين تقويم رو بعد از دانلود پخشش كردم خدا ميدونه چندين هزار نفر دعاتون مي كنن/موفق و پيروز باشيد ياعلي

خیلی نرم افزار خوب و عالیه

همه امکاناتش به یک طرف

وقتی موقع اذان مینویسه ملائک تو را میخوانند و شروع میکنه به اذان گفتن خیلی حس قشنگی داره
خیلی ...

به خصوص وقتی آدم پای کامپیوتره و گذر زمان را حس نمیکنه

ان شالله روزی سازندگانِ این تقویم بشه پشت سر آقا و مولامون حضرت صاحب الزمان نماز بخونند

بازم تشکر

یاحق

خیلی ممنون
علی مدد
حق نگهدارتون

:0::0::0::5::3::1:

آمار دانلود فقط از سرور اسک دین از مرز 135000 گذشت

:Black (5)::Black (5)::Black (5):

با سلام و درود
تقویم بسیار عالی است دستتون درد نکنه....
اجرتون با خدا و امام زمان(عج)

سلام
خسته نباشید
قسمت مشاوره مطالب گلچین شده زیبایی داره ،اگر بتونید رده بندی سنی براش ایجاد کنید بهتر میشه یا این امکان ابتدای نرم افزار باشه که با دریافت مشخصات کاربر مشاوره و احکاممناسب کارر ارائه بشه

تقویم بسیار عالی و زیبایی است . من هر روز استفاده می کنم

گل ليلا;246941 نوشت:

2 ) در صورتيکه قصد توليد تقويم سال آينده را داشته باشيم، چه محتوا و امکاناتي را براي آن پيشنهاد مي کنيد؟

جا داره ترجمه قسمتهای ( قرآن و حدیث) به زبان انگلیسی

و

همچنین ایجاد بخش ( تمام رویدادهای جهان در چنین روزی - سیاسی - نجوم -اختراع - و...)به زبان فارسی انگلیسی عربی بشه

در این صورت تقویم جهانی میشه و کلی فواید تبلیغاتی در پی داره

موفق باشید.

اون پیش نمایش که در روی دسکتاپ سمت راست قرارداره ، اگه بصورت شناور ( جابجا شدن ) و قابل تنظیم درجه شفافیت باشه بهتر میشه - یکی ازطرح های جالب اینه که گوشه بالا سمت راست بصورت مثلثی هستش که وقتی موس روش قرار داده بشه برگ زده میشه و اطلاعات ضروری تقویم نمایش داده میشه
.

سلام
اگه واسه اندروید هم عرضه بشه خیلی عالی میشه

:Narahat az:سلام

گل ليلا;246941 نوشت:

عازم يک سفرم ،
سفري دور به جايي نزديک ، از خود من به خودم ،
مدتي هست نگاهم به تماشاي خداست و اميدم به خداوندي اوست
آرزويم اين است : «کاش در اين رمضان لايق ديدار شوم»

سلام و عرض ادب و تبريک ماه مبارک رمضان و آرزوي قبولي طاعات و عبادات همه اسک ديني هاي عزيز و بزرگوار.

اگر خاطر دوستان عزيز باشد ، در اسفند ماه سال گذشته از دوستان علاقمند به همکاري در ساخت تقويم سال 91 با معرفي تاپيکهاي منتخب دعوت کرديم (اينجا) و پيش بيني دانلود 70 هزار نسخه از تقويم رو داشتيم .

اما با لطف خداوند متعال و عنايت اهل بيت(ع) هم اکنون ، در حالي که حدود 3.5 ماه از تاريخ رونمايي تقويم رو پشت سر گذاشته ايم،

:hedye: بيش از يکصد هزار بار :hedye:

بيش از يکصد هزار بار اين تقويم فقط از سايت گفتگوي ديني دانلود شده است که با مجموع دانلود در سايتهاي ديگر و همچنين انتشار آن توسط دريافت کنندگان قطعاً آمار بسيار بالاتري داشته است.
توجه داشته باشيد که اين آمار براي يک نرم افزار مذهبي در سايتي که کمتر از سه سال از عمر آن مي گذرد يک آمار بي نظير و کم سابقه هست.

خدا رو شاکريم که اين توفيق رو داد تا بتوانيم با ارائه يک اثر هرچند کوچک ، مفاهيم زيبا و انسان ساز دين مبين اسلام و مذهب بر حق شيعه را در قالب يک تقويم رايانه اي با محتواهاي مذهبي و پرسماني به خانه و محل کار حجم گسترده اي از دوستان عزيزمون در فضاي مجازي ببريم.

لذا جهت هرچه رونق بخشيدن بيشتر به اين بخش ، با همکاري مديريت محترم سايت و دوستان انجمن فرهنگي ، طي روزهاي اخير بخش مستقل انجمن نرم افزار در سايت با زير بخشهاي زير ايجاد نموديم :

اميدواريم دوستان عزيز با راهنماييها و همکاريهاي خود ما را در ارائه هرچه بهتر و مفيدتر ، توليدات ديني و مذهبي ياري نمايند تا بتوانيم در مقابل هجمه فرهنگي و جنگ نرم دشمنان در فضاي مجازي ، قدمي را برداشته باشيم.به اين اميد که مورد رضايت و دعاي خير امام زمان(عج) قرار گيرد.

جا دارد همين جا از زحمات فراوان دوست و برادر عزيزم جناب مـهـدی که به سمت مدير اجرايي انجمن نرم افزار منصوب شده اند و همچنين دوستان عزيزمون در انجمن فرهنگي نيز قدرداني کنم.

اما سوالات ما از شما :

1 ) انتظارات شما از بخشهاي مختلف انجمن نرم افزار چيست؟

التماس دعا
يا علي:gol:

سلام
من احساس میکنم از 100هزار خیلی بیشتر دانلود شده!
آخه روم به دیفار! ما اوایل که تقویم آماده شده بود، اون رو با ایمیلمون برای کلی از دوستان فرستادیم و...
البته نمیدونستم از سایت شماست، منم اتفاقی تو اینترنت دانلود کرده بودم:)