ܓ✿ یک قرار معنوی ܓ✿ ختم حزبی براي سلامتی امام زمان (عج): دور 15 ( با قرعه كشي)

تب‌های اولیه

2451 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال

سلام علیکم

219 و 220 و 221

ضمن عرض تبریک عید بزرگ ولایت بر شیعیان و رهروان راستین آن حضرت

سلام علیکم
عیدتون مبارک:Gol:

منم صفحات 222 الی 230
التماس دعا
یا علی (ع)

سلام...

عید همگی مبـــارک...

صفحات 231 تا 240

در پناه قرآن...

عالم همه محو گل رخسار حسين است
ذرات جهان درعجب از كار حسين است
داني كه چرا خانه ي حق گشته سيه پوش
يعني كه خداي تو عزادار حسين اس
ت

فرا رسیدن ماه محرم را به تمامی عاشقان حسینی تسلیت عرض می کنم

ختم زیارت عاشورا به مناسبت ایام محرم از اول محرم تا اربعین حسینی
دوستان با هر نیتی که میخواهند در این طرح شرکت کنند
جهت برآورده شدن حاجات همگی ثواب این ختم را به حضرت علی اصغر (باب الحوائج) تقدیم می کنیم

با سلام
صفخات 241 تا 254

با سلام خدمت دوستان وعزیزان

از انجا که چند روزی بیشتر به ماه محرم وسوگواری امام حسین نمانده است در این قسمت قرار هست با هم به ختم دسته جمعی بپردازیم شروع از اول محرم تا اربعین یعنی 20 صفر
دوستانی که مایلند در زیر اعلام امادگی کنند

البته در روایت داریم که کسانی که به مدت 40 روز پشت سر هم زیارت عاشورا بخوانند حاجت ان ها برآورده می شود ان شا الله

دوستان مریضان وبیماران را فراموش نکنید زیرا اگر کسی برای خودش دعا کند فقط دعای او مستجاب می شود و اگر برای دیگران دعا کند هزار برابر مانند دعایی که برای دیگران کرده برای خودش مستجاب می شود

jalaljoon;584757 نوشت:
با سلام خدمت دوستان وعزیزان

از انجا که چند روزی بیشتر به ماه محرم وسوگواری امام حسین نمانده است در این قسمت قرار هست با هم به ختم دسته جمعی بپردازیم شروع از اول محرم تا اربعین یعنی 20 صفر
دوستانی که مایلند در زیر اعلام امادگی کنند

ســـــلام
خب این ختم به چه صورتی هست؟ هر کس تا 40 روز خودش زیارت عاشورا رو بخونه؟

من هم شرکت میکنم

سلام علیکم و رحمة الله و برکاته،
سعیکم مشکور ان شاء الله
الحمد لله الذی جعلکم من محبین اهل البیت علیهم‌السلام، دعا کنید که ما هم سلم لمن سالمهم و ولی لمن والاهم باشیم یا بشویم ان شاء الله
یا علی

بقیع غریب;584761 نوشت:

این ختم به چه صورتی هست؟ هر کس تا 40 روز خودش زیارت عاشورا رو بخونه؟

به این صورت که روز اول محرم نیت می کنید که به مدت50 روز یعنی از روز اول تا اربعین هر روز زیارت عاشورا بخوانید و برای خودتان وبقیه دوستان که در این طرح شرکت کردند ارزوی اجابت دعای خیر می کنید
البته لازم نیست حتما با 100بار لعن و100بار سلام باشد و یک بار یا سه بار یا 10بار کافی است
البته خواندن زیارت در اول صبح یا اخر روز توصیه شده است
التماس دعا
یا حق

با سلام
منم در این طرح شرکت میکنم :Gol:

سلام علیکم
حالا که تاپیک ها یکی شد بنده هم اعلام آمادگی می کنم.ان شاء الله که خداوند توفیق بدهد.
التماس دعا
یا علی

سلام
بنده هم شرکت میکنم
امیدوارم تعداد شرکت کنندگان بیشتر بشه و همه به حاجتشون برسند
التماس دعا :Gol::Gol:

neɠïn;584880 نوشت:
سلام
بنده هم شرکت میکنم
امیدوارم تعداد شرکت کنندگان بیشتر بشه و همه به حاجتشون برسند
التماس دعا :Gol::Gol:

باسلام وتقدیر ازهمه .
مشارکت در این طرح برای گرفتن حاجت خوب است ولی خوب تر همان است که

جناب حافظ شیرازی گفته است :
تو بندگی چو گدایان بشرط مزد مکن
که خواجه خود صفت بنده پروری داند

صادق;584887 نوشت:
تو بندگی چو گدایان بشرط مزد مکن
که خواجه خود صفت بنده پروری داند

جناب صادق شد ما یه حرفی بزنیم شما نزنی تو ذوقمون :Ghamgin:
قبول دارم بهتر بود به خاطر حاجت نباشه ولی چیکار کنیم دیگه شاید خدا به خاطر این ماه محرم یه نظری به ما بندگان گناهکارش بکنه باید از هر مناسبتی استفاده کرد
حالا شما شرکت میکنید ؟؟ :ok::Gol::Gol:

چرا دوستانی که دعوت میکنیم فقط صلوات میفرستند یعنی نمیخوان شرکت کنند؟؟؟؟

neɠïn;584892 نوشت:
جناب صادق شد ما یه حرفی بزنیم شما نزنی تو ذوقمون :Ghamgin:
قبول دارم بهتر بود به خاطر حاجت نباشه ولی چیکار کنیم دیگه شاید خدا به خاطر این ماه محرم یه نظری به ما بندگان گناهکارش بکنه باید از هر مناسبتی استفاده کرد
حالا شما شرکت میکنید ؟؟ :ok::Gol::Gol:

چرا دوستانی که دعوت میکنیم فقط صلوات میفرستند یعنی نمیخوان شرکت کنند؟؟؟؟

باسلام وتشکر .
اولا _ این سخن از جناب حافظ است که به مهم ما توصیه نموده است وبنده حقیر قبل از جناب سرکار عالی خودم را مخاطب این خطاب می دانم .
ثانیا _ نه تنها شما بزرگوار بلکه همه کار بران گرامی که در این طرح پر خیر وبرکت شرکت می کنند خوب است به توصیه یاد شد ه توجه نماید .
ثالثا _ از این روحیه معنویت مدار ی تان که این فرصت ها را غنیمت می شمارید تقدیر وبرای تان آروزی توفیق روز افزون دارم .
بی تردید همه شما از بندگان خوب وشایسته خداوند هستید دلیل مسله توجه وعنایت تان به این گونه امور معنوی است .
رابعا _ غرض بنده این بود کسانی که در این طرح شرکت می کنند خوب است به جای نمره مثلا 15 به نمره 20 فکر کنند .
در هر صورت ذوق معنوی تان همواره پر فروغ باد .

صادق;584901 نوشت:
باسلام وتشکر .
اولا _ این سخن از جناب حافظ است که به مهم ما توصیه نموده است وبنده حقیر قبل از جناب سرکار عالی خودم را مخاطب این خطاب می دانم .
ثانیا _ نه تنها شما بزرگوار بلکه همه کار بران گرامی که در این طرح پر خیر وبرکت شرکت می کنند خوب است به توصیه یاد شد ه توجه نماید .
ثالثا _ از این روحیه معنویت مدار ی تان که این فرصت ها را غنیمت می شمارید تقدیر وبرای تان آروزی توفیق روز افزون دارم .
بی تردید همه شما از بندگان خوب وشایسته خداوند هستید دلیل مسله توجه وعنایت تان به این گونه امور معنوی است .
رابعا _ غرض بنده این بود کسانی که در این طرح شرکت می کنند خوب است به جای نمره مثلا 15 به نمره 20 فکر کنند .
در هر صورت ذوق معنوی تان همواره پر فروغ باد .

سلام
با تشکر از شما که با شعرتون حقیر را متوجه اشتباهم کردید ولی از قبل با این نیت وارد شدم الان نمیتونم نیتم رو عوض کنم چون میدونم قلبی نیست امیدوارم خدا همین نیت را از ما بپذیرد.
حالا شما شرکت میکنید؟
بی شک حضور کارشناسان در این طرح باعث رونق تاپیک خواهد شد
به امید اینکه شما ثواب اخروی این طرح رو ببرید ما هم به حاجت هایی که داریم برسیم :Gol:
منتظر اعلام حضورتون در این طرح هستیم :Gol:

neɠïn;584904 نوشت:
سلام
با تشکر از شما که با شعرتون حقیر را متوجه اشتباهم کردید ولی از قبل با این نیت وارد شدم الان نمیتونم نیتم رو عوض کنم چون میدونم قلبی نیست امیدوارم خدا همین نیت را از ما بپذیرد.
حالا شما شرکت میکنید؟
بی شک حضور کارشناسان در این طرح باعث رونق تاپیک خواهد شد
به امید اینکه شما ثواب اخروی این طرح رو ببرید ما هم به حاجت هایی که داریم برسیم :Gol:
منتظر اعلام حضورتون در این طرح هستیم :Gol:

صد سلامش داد باید هر پگاه
تا که اشک آلود گردد سجده گاه

با آرزوی توفیقات روز افزون برای شما ولایت مداران بزرگوار .

منم شركت ميكنم

با سلام:Gol:
منم به امید خدا شرکت می کنم.
اول ماه قمری را با صد لعن و صد سلام و نماز میخوانم. بقیه اوقات را به وسع وقت. در مستحبات سفارش داریم که خیلی سختگیری نکنید که ادم زده شود.
زیارت عاشورا به صورت کامل حدود یک ساعت زمان می برد. و این برای هرکسی مقدور نیست،لذا :

آب دریا را اگر نتوان کشید
هم به قدر تشنگی باید چشید

السلام علیکم و رحمة الله و برکاته

شرکت در این طرح، گذشته از آثار و برکات وضعی و استجابت دعا و رفع حاجات که دارد.....
به خودی خود نیز موجب رفع بسیاری از حاجات است...
به این صورت که وقتی "پنجاه روز" یک کار را ادامه دهی، یعنی به تقویت اراده ی خود پرداخته ای...مخصوصاً چنین عمل خیری که مسلماً بسیار مورد طمع شیطان است و قطعاً بیکارنخواهد نشست و برای منصرف کردن تک تک ما لشکری عظیم، گسیل خواهد داشت.
می دانیم که خیلی از مشکلات ما ناشی از ضعف اراده است....یکی از جنبه های کوچک این عمل خیر، هم تقویت اراده است.

قطعاً کسانی که وارد این صفحه می شوند و تمایل به شرکت کردن پیدا می کنند، بسیار مورد وسوسه ی شیطان رجیم قرار می گیرند. به این صورت: "ولش کن!!! نمی تونی!!! وقت نمیشه!!! کار داری!!! درس داری!!! بی خیال!!! دلت پاک باشه!!! این چیزها که مهم نیست و......"
-----------------------
به فضل و لطف و عنایت حق تعالی
و شفاعت اهل بیت اطهار علیهم السلام
من هم شرکت خواهم کرد
التماس دعا

[="Lucida Sans Unicode"][="Purple"]بسم رب الحسین
بنده هم انشالله شرکت میکنم.
[/]

[="Arial"][=arial]یکی به من بگه قرار برای چیه؟
زیارت عاشوراست؟

بچه محله امام رضا;584987 نوشت:
یکی به من بگه قرار برای چیه؟
زیارت عاشوراست؟

سلام
ختم زیارت عاشورا از اول محرم تا اربعین :Gol:

سلام به همه عزیزان
منم هم شرکت میکنم.....خوشحالم از بودن این طرح.دفعه قبل که شرکت کردم واقعا خوب بود و عجیب بود که هر 40 روزش رو خواندم،از ان به بعد هر وقت اراده کردم که 40 روز بخونم نشد...!!

[="Arial"]

neɠïn;585042 نوشت:
ختم زیارت عاشورا از اول محرم تا اربعین

[=arial]یعنی هر روز باید بخونیم؟
با صد لعن و صد سلام؟

به لطف خدا و دوستان همزمان با عید غدیر خم 240 صفحه از قران با ترجمه فارسی تلاوت شد

در نظر داشتم بقیه رو همزمان با عاشورا و تاسوعای حسینی ادامه بدم

دیر رسیدم دوستان ختم دیگه ای رو شروع کردن، انشالله در یک فرصت دیگه بقیه ختم قران با ترجمه فارسی رو ادامه خواهیم داد

با تشکر از خواهر عزیزم سرکار neɠïn و جناب jalaljoon به خاطر شروع ختم زیارت عاشورا در ماه محرم و صفر

قرار بر این هست که پنجاه روز زیارت عاشورا خوانده شود

از اول محرم تا 20 صفر مصادف با اربعین حسینی (50 روز) زیارت عاشورا خوانده میشود

دوستانی که تا این لحظه شرکت کرده اند به قرار زیر هست:

1ـ سرکار neɠïn

2ـ جناب jalaljoon

3ـ سرکار بنده گناهکار خدا

4ـ سرکار شبنم

5ـ جناب احمد منتظرالمهدی

6ـ سرکار نهال

7ـ سرکار مهبان

8ـ جناب لبیک یا علی النقی

9ـ سرکار مسافر

10ـ سرکار fatima20

11ـ سرکار عطر یـاس

عطر یـاس;585268 نوشت:
ز اول محرم تا 20 صفر مصادف با اربعین حسینی (50 روز) زیارت عاشورا خوانده میشود

سلام
لطفا از یک کارشناس هم بپرسید که برای خواندن زیارت عاشورا صدبار لعن و صلواته لازمه ؟
یا همون یکبار کفایت میکنه؟ این سئوال من و خیلی از دوستانی است که قراره در این طرح شرکت کنن
ممنون

شبـنم;585271 نوشت:
سلام
لطفا از یک کارشناس هم بپرسید که برای خواندن زیارت عاشورا صدبار لعن و صلواته لازمه ؟
یا همون یکبار کفایت میکنه؟ این سئوال من و خیلی از دوستانی است که قراره در این طرح شرکت کنن
ممنون

سلام
چشم، میپرسم لینکشو همین جا قرار میدم
ولی از همون اول گفته باشم اگه صدبار لعن و صلوات باشه من نیستم :Nishkhand:

من هم هستم

لطفن:Gol:

ایشالا همه به خواسته های دلشون برسن

سلام
من هم شركت ميكنم انشالله كه خدا بهم توفيقش رو بده
ممنون

سلام و عرض ادب
اگر اسم بنه تو لیست قراربدین ممنون میشم
ازطرح زیبایتان ممنون و سپاسگزارم
اجرتون با سالار شهیدان (ع)
التماس دعا از همگی
باتشکرفراوان

:Gol:حب الحسین وسیله السعدا:Gol:
انشالله بنده هم شرکت می کنم.

سلام و عرض ادب خدمت محبین حضرت سیدالشهدا علیه السلام

ما را هم از دعا فراموش نفرمایید

سلام من هم پایه هستم !
فقط صد لعن و صلواتش که واجب نیست ؟

شبـنم;585271 نوشت:
سلام
ممنون

عطر یـاس;585273 نوشت:
سلام
چشم، میپرسم لینکشو همین جا قرار میدم
ولی از همون اول گفته باشم اگه صدبار لعن و صلوات باشه من نیستم

[=arial]سلام
من یه بار خدمت یکی از شاگردان آیت‌الله بهجت بودم که می‌گفتند: حاج آقا (یعنی آقای بهجت) می‌فرمودند اگر وقت ندارید زیارت عاشورا معروفه رو با صد لعن و صد سلام به جا بیارید، زیارت عاشوراء غیر معروفه رو بخونید که آثار زیادی برش مترتبه (یعنی این رو ترجیح می‌دادند به اینکه زیارت عاشورا معروفه با یک لعن و سلام خونده بشه، زیارت عاشورا غیر معروفه هم که تو مفاتیح هست و خیلی زیاد نیست، کلا 4 یا 5 صفحه‌اس)

باء;584817 نوشت:
سلام علیکم و رحمة الله و برکاته،
سعیکم مشکور ان شاء الله
الحمد لله الذی جعلکم من محبین اهل البیت علیهم‌السلام، دعا کنید که ما هم سلم لمن سالمهم و ولی لمن والاهم باشیم یا بشویم ان شاء الله
یا علی

جناب باء گرامی
الان ما اسم شما رو به لیستمون اضافه کنیم ؟
شما هم در این طرح شرکت میکنید ؟:Gol:
بچه محله امام رضا;585378 نوشت:
سلام
من یه بار خدمت یکی از شاگردان آیت‌الله بهجت بودم که می‌گفتند: حاج آقا (یعنی آقای بهجت) می‌فرمودند اگر وقت ندارید زیارت عاشورا معروفه رو با صد لعن و صد سلام به جا بیارید، زیارت عاشوراء غیر معروفه رو بخونید که آثار زیادی برش مترتبه (یعنی این رو ترجیح می‌دادند به اینکه زیارت عاشورا معروفه با یک لعن و سلام خونده بشه، زیارت عاشورا غیر معروفه هم که تو مفاتیح هست و خیلی زیاد نیست، کلا 4 یا 5 صفحه‌اس)

آخه باید دید این زیارت عاشورا غیرمعروفه هم اینقدر ثواب داره یا نه؟
وگرنه اگه با صد بار لعن و صلوات فرستادن کلی ثواب ببری مهمتر از همه حاجات هات هم روا شه ارزش داره صبحها یک ساعت وقت بزاری بخونیش:Nishkhand:
متاسفانه هیچ یک از کارشناسان به این پست نمیان که پاسخ این سواال رو بدن

شبـنم;585387 نوشت:
جناب باء گرامی
الان ما اسم شما رو به لیستمون اضافه کنیم ؟
شما هم در این طرح شرکت میکنید ؟:Gol:

آخه باید دید این زیارت عاشورا غیرمعروفه هم اینقدر ثواب داره یا نه؟
وگرنه اگه با صد بار لعن و صلوات فرستادن کلی ثواب ببری مهمتر از همه حاجات هات هم روا شه ارزش داره صبحها یک ساعت وقت بزاری بخونیش:Nishkhand:
متاسفانه هیچ یک از کارشناسان به این پست نمیان که پاسخ این سواال رو بدن

باسلام وتقدیر از این احساس قدسی همه شما ولایت مداران .
در ابتدا باید اشاره شود در روایت آمده هر یک از این دو قسمت صد مرتبه خوانده شود، ثواب کامل و فضیلت تامّه زیارت عاشورا را که برابر است با ثواب هزار حج و هزار عمره و هزار بار جهاد در راه خدا ، از آن کسی است که زیارت را آن گونه که مأثور و دستور است، بخواند . به آن چه می‏خواند، ملتزم باشد . کسانی که این زیارت را به طور مختصر می خوانند و لعن ها را فقط یک بار می گویند، گر چه ثواب عظیم می برند (ان شاء الله) ولی ثوابی که وعده داده شده ،به تمام و کمال برای کسانی است که تکرار را رعایت کنند.
پس خواندن زيارت عاشورا بدون صد مرتبه لعن هم مفيد مى باشد . در حد خودش داراى ثواب و فضيلت زيارت و توجه به امام حسين علیه السلام مى باشد،گرچه به همان شكلى كه در روايت آمده ،عمل شود ،بهتر است.
اگر فرصت ندارید و وقت شما محدود است و یا حال تان چنین اقتضایی دارد ، به هر نحو که بخوانید، مطلوب بوده و ان شاءالله مستحق پاداشید.
سیرة بعضی از علما مثل مرحوم آیت الله محمد حسین غروی اصفهانی (کمپانی)و آیت الله بهجت این گونه بود که بعد از نماز صبح زیارت عاشورا می خواندند. صد لعن و سلام را، در حال راه رفتن و انجام دادن کارهای شان، می خواندند.(1) خواندن آن در هر صورتی خوب و پسندیده است.
مولی شریف شیروانی از امام هادی نقل می کند که لعن را یک بار کامل بگوید : آن گاه 99بار بگوید : اللهم العنهم جمیعا . در سلام هم یک بار آن را به طور کامل بگوید و بعد 99بار بگوید :« االسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین »مثل این است که تمام صد لعن و صد سلام را گفته باشد . (2)

پي نوشت:
1. محمد محمدي ري شهري، زمزم عرفان (يادنامه آيت الله بهجت)،ص231،انتشارات دارالحديث،قم،1389ش.
2 . زیارت عاشورا و آثار شگفت آن . سید علی موحد اصفهانی ،ص 121.

سلام وعرض ادب
به امید اینکه امام حسین(علیه السلام یک نیم نگاهی به ما بنده های بد خدا بکنند...
با افتخار می خونم

سلام
اجرتون با ارباب حسین(ع)
من برای ختم عاشورا تو انجمن اسک قرآن شرکت کردم....:nishkand:
ممنون از دعوت نامه :Rose:
یاعلی

شبـنم;585387 نوشت:
وگرنه اگه با صد بار لعن و صلوات فرستادن کلی ثواب ببری مهمتر از همه حاجات هات هم روا شه ارزش داره صبحها یک ساعت وقت بزاری بخونیش

نه دیگه! ایشون فرمودند اگه صد لعن و سلام رو وقت نمی‌کنید این رو بخونید و الا اگه صد لعن و صد سلام رو می‌خونید که بسیار عالیست:ok:

[="Arial"]

صادق;585405 نوشت:
سیرة بعضی از علما مثل مرحوم آیت الله محمد حسین غروی اصفهانی (کمپانی)و آیت الله بهجت این گونه بود که بعد از نماز صبح زیارت عاشورا می خواندند. صد لعن و سلام را، در حال راه رفتن و انجام دادن کارهای شان، می خواندند.(1) خواندن آن در هر صورتی خوب و پسندیده است.

[=arial]آخه قضیه ما با اینا فرق می‌کنه، اونا اگه راه هم می‌رفتن باز از زیارت غافل نمی‌شدند ولی ما اگه این کارو بکنیم حواسمون میره صد جا و میشه لقلقه لسان و فقط می‌بینیم که فکمون در حال بالا پایین رفتنه:Nishkhand:
گرچه شاید همین هم دارای اثر باشه ولی این کجا و آن کجا...

[="Arial"]

صادق;585405 نوشت:
مثل مرحوم آیت الله محمد حسین غروی اصفهانی (کمپانی)

[=arial]خداوند ایشون رو غریق رحمت بفرماید، عجب قضیه‌ای داره ایشون، میگن گفته راضی نیستم به من بگن کمپانی به خاطر همین همه میگن مرحوم اصفهانی بعد می‌پرسن کدوم اصفهانی؟ آخرشم برای اینکه مشخص بشه که منظور ایشونه میگن "کمپانی":Khandidan!:

صادق;585405 نوشت:
گر فرصت ندارید و وقت شما محدود است و یا حال تان چنین اقتضایی دارد ، به هر نحو که بخوانید، مطلوب بوده و ان شاءالله مستحق پاداشید.
مولی شریف شیروانی از امام هادی نقل می کند که لعن را یک بار کامل بگوید : آن گاه 99بار بگوید : اللهم العنهم جمیعا . در سلام هم یک بار آن را به طور کامل بگوید و بعد 99بار بگوید :« االسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین »مثل این است که تمام صد لعن و صد سلام را گفته باشد . (2)

ببخشید منم این قسمتشو متوجه نشدم یعنی من اول کامل زیارت عاشورا رو با یک لعن و صلوات بخوانم بعدش تو طول روز میتونم 99 لعن و صلوات باقی مانده رو بفرستم ؟ اینجوری قبوله؟ اشکالی به وجود نمیاد؟ البته اگه اینجوری باشه خیلی خوبه تو هر تایمی ده تا بیست بفرستم ولی یه دفعه خوندنش سخته :Gol:

جناب صادق به طور کامل جواب رو در این مورد عرض کردند

حالا هرکس با توجه به توان و زمانی که داره میتونه زیارت عاشورا رو بخونه

پس خواهر عزیزم سرکار شبنم و جناب بچه محله امام رضا لطفا از بحث غیر ضروری اجتناب کنید

ممنون

شبـنم;585439 نوشت:
ببخشید منم این قسمتشو متوجه نشدم یعنی من اول کامل زیارت عاشورا رو با یک لعن و صلوات بخوانم بعدش تو طول روز میتونم 99 لعن و صلوات باقی مانده رو بفرستم ؟ اینجوری قبوله؟ اشکالی به وجود نمیاد؟ البته اگه اینجوری باشه خیلی خوبه تو هر تایمی ده تا بیست بفرستم ولی یه دفعه خوندنش سخته :Gol:

باسلام .
اول بار بار کمل که قسمت اللهم العن .....خوند در ادامه :
اللهم العنهم جمیعا . را 99بار بگوید : در مسله سلام هم بعد از یک بار کامل این قسمت را « االسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین . 99 بار بگوید .
دقت کنید راحت است .
موفق باشید .

با تشکر از خواهر عزیزم سرکار neɠïn و جناب jalaljoon به خاطر شروع ختم زیارت عاشورا در ماه محرم و صفر

قرار بر این هست که پنجاه روز زیارت عاشورا خوانده شود

از اول محرم تا 20 صفر مصادف با اربعین حسینی (50 روز) زیارت عاشورا خوانده میشود

دوستانی که تا این لحظه شرکت کرده اند به قرار زیر هست:

1ـ سرکار neɠïn

2ـ جناب jalaljoon

3ـ سرکار بنده گناهکار خدا

4ـ سرکار شبنم

5ـ جناب احمد منتظرالمهدی

6ـ سرکار نهال

7ـ سرکار مهبان

8ـ جناب لبیک یا علی النقی

9ـ سرکار مسافر

10ـ سرکار fatima20

11ـ سرکار عطر یـاس

12ـ سرکار Miss Chadoriii

13ـ سرکار negin_khosravi

14ـ سرکار karbalanajaf

15ـ جناب عارف

16ـ جناب نوکر اهل بیت

17ـ جناب زین الدین

[="Franklin Gothic Medium"]سلام.من هم شرکت میکنم.

دوستان سلام

اللهم اجعل محیای محیا محمد و آل محمد و مماتی ممات محمد و آل محمد

بنده نیز شرکت می کنم

علی علی