کتابهای مذهبی ویژه جاوا و اندروید

تب‌های اولیه

33 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
کتابهای مذهبی ویژه جاوا و اندروید


شامل :
کتابخانه دیجیتالی حضرت زینب (س) : نسب حضرت زینب علیها السلام ، نام و القاب و کنیه حضرت زینب علیها السلام ، کنیه حضرت زینب علیها السلام ، دوران کودکى حضرت زینب علیها السلام ، ازدواج با عبدالله بن جعفر و ادامه زندگى آن بانو ، شوهر حضرت زینب علیها السلام ، اولاد حضرت زینب علیها السلام ، سن حضرت زینب علیها السلام ، مولد و مدفن حضرت زینب علیها السلام ، عبادت حضرت زینب علیها السلام ، مقامات عالیه و قوت ایمان حضرت زینب علیها السلام ، فصاحت و بلاغت حضرت زینب علیها السلام و ایراد خطبه در کوفه و شام ، متن خطبه در کوفه ، سفر تاریخى حضرت زینب علیها السلام به کربلا ،
حضرت رقیه (س) : حضرت رقیه علیها السلام در عاشورا ، آخرین دیدار امام حسین علیه السلام با حضرت رقیه علیها السلام ، به یاد رقیه علیها السلام در مدینه ، ماجراى حضرت رقیه خاتون علیها السلام ، مقدمات سفر اهل‏بیت علیهم السلام از شام به مدینه و فراق حضرت رقیّه ، سفارش و توسّل ، کرامت حضرت رقیه علیها السلام ، عبرت خانه و غیره …
حجم فایل : ۱۷۳ کیلوبایت

زينب کبري (س) روز پنجم جمادي الاول سال 5 يا 6 هجرت در مدينه چشم به جهان گشود. خبر تولد نوزاد عزيز، به گوش رسول خدا(ص)رسيد. رسول خدا(ص)براي ديدار او به منزل دخترش ‍ حضرت فاطمه زهرا(س)آمد و به دختر خود فاطمه(س)فرمود: «دخترم، فاطمه جان، نوزادت را برايم بياور تا او را ببينم».
فاطمه(س)نوزاد کوچکش را به سينه فشرد، بر گونه هاي دوست داشتني او بوسه زد، و آن گاه به پدر بزرگوارش داد. پيامبر(ص)فرزند دلبند زهراي عزيزش را در آغوش کشيده صورت خود را به صورت او گذاشت و شروع به اشک ريختن کرد. فاطمه(ص)ناگهان متوجه اين صحنه شد و در حالي که شديدا ناراحت بود از پدر پرسيد: پدرم، چرا گريه مي کني؟! رسول خدا(ص
)فرمود:«گريه ام به اين علت است که پس از مرگ من و تو، اين دختر دوست داشتني من سرنوشت غم باري خواهد داشت، در نظرم مجسم گشت که او با چه مشکلات دردناکي رو به رو مي شود و چه مصيبتهاي بزرگي را به خاطر رضاي خداوند با آغوش باز استقبال مي کند».
در آن دقايقي که آرام اشک مي ريخت و نواده عزيزش را مي بوسيد، گاهي نيز چهره از رخسار او برداشته به چهره معصومي که بعدها رسالتي بزرگ را عهده دار مي گشت خيره خيره مي نگريست و در همين جا بود که خطاب به دخترش فاطمه(س)فرمود:«اي پاره تن من و روشني چشمانم، فاطمه جان، هر کسي که بر زينب و مصايب او بگريد ثواب گريستن کسي را به او مي دهند که بر دو برادر او حسن و حسين گريه کند».
در اين کتاب، دويست موردازفضايل، مصايب و کرامات صديقه صغري حضرت زينب کبري(س)بيان گرديده ودرقسمت پاياني اشعار منتخب از شاعران اهل بيت عصمت و طهارت(ع)نقل شده است.


نرم افزار موبایل پیام آور وحدت با هدف نمایش صورت زندگی حضرت محمد (ص) برای هموطنان عزیزمان آماده شده است. این نرم افزار با قابلیت تعیین صفحه کلید و استفاده از دو قالب گرافیکی و نیز برخورداری از جستجو طراحی شده است. از امکانات آن می توان به موارد زیر اشاره کرد :
- زندگی نامه
- احادیث و سخنان
- داستان ها و حکایات
Size : 193 kb

کتابخانه دیجیتالی شامل :
معصومان عليهم السلام بى همتا در آفرينش :
چهره درخشان پيامبر اكرم حضرت محمّد صلّى الله عليه و آله و سلم ،
چهره درخشان حضرت فاطمه زهرا عليها السلام ،
چهره درخشان حضرت اميرالمؤ منين على عليه السلام ،
چهره درخشان حضرت امام حسن مجتبى عليه السلام ،
چهره درخشان حضرت امام محمّد باقر عليه السلام ،
چهره درخشان حضرت امام جعفرصادق عليه السلام ،
چهره درخشان حضرت امام موسى بن كاظم عليه السلام ،
چهره درخشان حضرت امام رضا عليه السلام ،
چهره درخشان حضرت امام محمّدتقى عليه السلام ،
چهره درخشان حضرت امام هادى عليه السلام ،
چهره درخشان امام حسن عسكرى عليه السلام ،
چهره درخشان حضرت بقية الله الاعظم عليه السلام

دستور العمل های عرفانی از علمای بزرگ اسلام که بسیار می تواند در زندگی ما موثر و آموزنده باشد این علمای بزرگ عبارتند از : شهيد اول ، شهيد ثانى، علامه حلى ، محقق حلى ، فيض كاشانى ،علامه مجلسى ، ابن ابى جمهور احسائى ، آقا محمد بيد آبادى (ره )، آقا سيد احمد كربلائى ، (ره )، ميرزا جواد آقاملكى (ره )،آية الله شاه آبادى ، علامه طباطبايى ، امام خمينى (ره ).


حجم:220kb


نرم افزار خدا در دیدگاه امام علی علیه السلام برای موبایل با فرمت جاوا

حجم فایل : 141 کیلوبایت

منبع : سایت شیعه ها

با عرض سلام خدمت همه دوستان عزیز. در دنیای مجازی تلاش بسیار خوبی برای مبارزه با فرقه گمراه وهابیت صورت گرفته است و هر روز نیز بهتر میشود. اما در این میان وجود یک نرم افزار جامع و کامل مخصوص موبایل احساس میشد. از همین روز تصمیم گرفتم تا نرم افزار جامع و کاملی درباره وهابیت برای موبایل بسازم و خدا را شاکرم که توانستم آن را انجام دهم.
نرم افزار حاضر شامل بخشهای زیر می باشد:
تاریخچه وهابیت
بنیانگذاران وهابیت
عوامل رشد وهابیت
وهابیت از منظر عقل و شرع
وهابیت و فتاوای شنیعه
وهابیت و جاهلیت
وهابیت از دیدگاه شیعیان و دیگر مذاهب
جنایات وهابیت
پاسخگویی به شبهات وهابیت

کلیه مطالب نرم افزار حاضر از دو سایت معتبر زیر که در زمینه وهابیت فعالیت دارند گرفته شده است : http://www.vahhabi.com/
http://vahabiat.porsemani.ir/
باشد که مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد.
مهدی.ش
[

سلام ، خسته نباشید ببخشید در مسابقه ای که گذاشته بودید وقرار بود میلا پیامبر نتایج اعلام شود چه شد؟

یامهدی;194620 نوشت:
سلام ، خسته نباشید ببخشید در مسابقه ای که گذاشته بودید وقرار بود میلا پیامبر نتایج اعلام شود چه شد؟

سلام
عرض ادب و احترام
نتیجه مسابقه را اینجا ببیند
http://www.askdin.com/thread16152-5.html

دانلود نرم افزار رساله احکام برای جوانان:
عناوین اصلی کتاب شامل:
نگاهى گذرا بر زندگى پربرکت مرجع عظیم الشأن حضرت آیةاللّه العظمى مکارم شیرازى «دام ظله»؛ مقدّمه‌؛ اجتهاد و تقلید؛ طهارت‌؛ مُطهِّرات (پاک‌کننده‌ها)؛ وضو؛ غسل‌؛ تیمّم‌؛ نماز؛ مُبطِلات نماز؛ شَکیّات نماز؛ نماز مسافر؛ نماز قضا؛ نماز جماعت‌؛ نماز جمعه‌؛ نماز آیات‌؛ نمازهاى مستحب «۱»؛ روزه‌؛ خُمس‌؛ زکات‌؛ احکام خرید و فروش‌؛ قَرض‌؛ امانتدارى‌؛ عاریه‌؛ اشیاى گمشده‌؛ غَصب‌؛ خوردن و آشامیدن‌؛ احکام سر بریدن حیوان‌؛ احکام ازدواج‌؛ احکام سلام کردن‌؛ احکام قرآن‌؛ قسم خوردن‌؛ مسائل متفرّقه‌

دانلود نرم افزار


عناوين اصلي كتاب شامل:
احكام مكلّف؛ احكام وضو؛ احكام نماز؛ احكام طهارت؛ احكام غسل؛ احكام روزه
مشخصات نشر : قم شفق ۱۳۷۶.

خدمات:
حجم: 357 kB

حجم: 402 kB

دریافت فایل حجم: 734 kB

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
چقدر خوب می شد اگه (شمیم یار برای گوشیهای اندروید هم کار برد داشت

[=&quot][=&quot]برنامه فدكيه برنامه اي هست كه شامل مطالبي در مورد باغ فدك كه حق حضرت زهرا سلام الله عليها بوده و از ايشان غصب گرديده است .

[=&quot]ویژگی ها :
[=&quot]بخش بندي مطالب بر اساس موضوع
[=&quot]امكان تغيير اندازه فونت

[=&quot]اين نسخه شامل :
[=&quot]آشنايي با فدك
[=&quot]اقدامات حضرت زهرا سلام عليها براي پس گرفتن فدك
[=&quot]داستانهايي در مورد حضرت زهرا سلام الله عليها
[=&quot]چهل حديث از حضرت زهرا سلام الله عليها
[=&quot]زيارت حضرت زهرا سلام الله عليها همراه با ترجمه

[=&quot]اين نسخه با آندرويد 2.1 سازگار است .[=&quot]

دوستان اگه نظري در مورد اين نرم افزار دارن ايميل كنند .

امام صادق (ع) از ديدگاه ائمه و اعلام اهل سنت جديد

مقدمه؛ امام مالك بن انس؛ امام ابوحنيفه؛ امام شافعي؛ عمرو بن المقدام؛ ابن حبان؛ ابوحاتم؛ ابن ابي حاتم؛ شهرستاني؛ ابن حجر هيثمي؛ عبدالرحمن بن الجوزي؛ شبلنجي؛ ابن خلكان؛ خير الدين الزركلي؛ محمد فريد وجدي؛ ابو زهره؛ ابن الصباغ مالكي؛ عبدالله بن شبرمة؛ پاورقي؛ نام دوازده امام در لوح حضرت زهرا
مشخصات کتاب :

پدید آورنده: محمد صديق فهيمي

خدمات:
مشاهده در کتابخانهدریافت فایل حجم: 338 kB

دریافت فایل حجم: 378 kB

دریافت فایل حجم: 439 kB

دریافت فایل حجم: 126 kB
منبع:سایت قائمیه اصفهان

بنامخدا
سلام
____
این کتاب درباره مسائل مشترک بین اسلام و ایران است.


با هم قسمتی از مقدمه این کتاب را می خوانیم:

"ما مسلمانان ایرانی به اسلام به حکم اینکه مذهب ماست ایمان و اعتقاد داریم‏ و به ایران به حکم اینکه میهن ماست مهر می‏ورزیم . از اینرو سخت علاقه مندیم که مسائلی را که از یک طرف با آنچه به آن ایمان و اعتقاد داریم و از طرف دیگر با آنچه به آن مهر می‏ورزیم پیوند دارد روشن درک کنیم و تکلیف خود را در آن مسائل بدانیم . عمده این مسائل در سه پرسش ذیل خلاصه می‏شود :

1 - ما هم احساسات مذهبی اسلامی داریم و هم احساسات میهنی ایرانی ، آیا دارای دو نوع احساس متضاد می‏باشیم ، یا هیچگونه تضاد و تناقضی میان‏احساسات مذهبی ما و احساسات ملی ما وجود ندارد ؟
2 - دین ما اسلام آنگاه که در چهارده قرن پیش به میهن ما ایران وارد شدچه تحولات و دگرگونیها در میهن ما به وجود آورد ؟ آن دگرگونیها در چه‏جهت بود ؟ از ایران چه گرفت و به ایران چه داد ؟ آیا ورود اسلام به‏ ایران برای ایران موهبت بود یا فاجعه ؟
3 - ملل بسیاری به اسلام گرویدند و در خدمت این دین در آمدند و در راه‏نشر و بسط تعالیم آن کوشیدند و با تشریک مساعی با یکدیگر تمدنی عظیم وباشکوه به نام تمدن اسلامی به وجود آوردند . سهم ما ایرانیان در این‏خدمات چه بوده است ؟ ایران چه مقامی از این جهت دارد ؟ آیا مقام اول‏را حیازت کرده است یا خیر ؟ بعلاوه انگیزه ایرانی در این خدمات چه بوده‏است ؟
از نظر ما سه پرسش بالا عمده ترین پرسشها در باب مسائل مشترک اسلام و ایران است ."

این کتاب، پاسخگوی پرسش های بالا و هزاران پرسش دیگریست که در ذهن شما وجود دارد...

در یک نگاه:
معرفی خدمات ایرانیان به اسلام و خدمات اسلام به ایرانیانکتاب موبایل ارزشمند و مفید دنیا بازیچه یهود اثر گرانبهای مرحوم آیت الله شیرازی رحمة الله علیه، کتابی است که در آن خطر جدی یهود به خصوص صهیونیزم و جنایت‌های آن، نفوذ و سلطه‌ی آنان بر جهان را با قلم زیبایی بیان نموده است. شما کاربران گرامی می‌توانید اکنون این کتاب مفید را در دو نسخه جاوا و آندروید دریافت کنید و بهره لازم را از این کتاب ببرید.
شامل:
- مقدمه مولف و مترجم
- فلسطین
- تورات و عهد عتیق
- تلمود
- ماسونیسم
- پروتکل ها
- نفوذ و سیطره یهود
- توطئه ها
- جنایتها
- یهود چه مى کند؟
- در مقابل این جنایت چه باید کرد؟نسخه جاوا / Java
- دریافت فایل (لینک مستقیم)
حجم: ۳۷۲ کیلوبایت
بها: یک صلوات

نسخه آندروید / Android
- دریافت فایل (لینک مستقیم)
حجم: ۴۱۸ کیلوبایت
منبع:شیعه مدیا

امروز باز هم ضمن محکوم کردن اهانت به ساحت مقدس پیامبر مکرم اسلام، حضرت محمد صلی الله علیه و آله، مناسب دیدم که کتابی مفید و اخلاقی را برای شما آماده کنم که کتاب موبایل جاوا و آندروید انوار اخلاقی ۲ نام دارد که پندهای رسول اعظم (ص) به عبد الله ابن مسعود است به تألیف حضرت آیت الله علوی گرگانی که محور جلسات اخلاق ایشان برای طلاب نیز همین مباحث بوده که توسط ایشان تالیف شده است و پیشنهاد می‌کنم دریافت کنید.امکانات، قابلیت‌ها و محتویات:

دسته بندی موضوعی و دسترسی آسان به هر پند
ایجاد فهرست منتخب
برجسته نمودن (highlight) متن انتخابی
یادداشت برداری از متن انتخابی
ارسال خودکار نرم افزار از طریق بلوتوث (در حال حاضر در نسخه جاوا)
جستجوی دقیق و پیشرفته در فهرست و متون
انتخاب متن و ارسال آن از طریق پیام کوتاه و ایمیل
ذخیره سازی متون مورد نظر بصورت یک فایل متنی
تنظیم نور صفحه نمایش جهت خاموش نشدن گوشی در زمان مطالعه
حرکت خودکار متن با قابلیت تنظیم سرعت این حرکت
امکان چرخش متن برای سهولت در امر مطالعه
قابلیت پرش به صفحه / خط مورد نظر
نمایش متون در قلم و اندازه های مختلف
قابل اجرا و سازگار با صفحات لمسی و رزولوشن های بالانسخه جاوا / jar
- www.shia-media.ir].zip" title="http://shia-media.dl4.ir/ebook/anvar2_java_[www.shia-media.ir].zip">دریافت فایل (لینک مستقیم)
حجم: ۱٫۷۳ مگابایت
بها: یک صلوات

نسخه آندروید / apk
- www.shia-media.ir].zip" title="http://shia-media.dl4.ir/ebook/anvar2_android_[www.shia-media.ir].zip">دریافت فایل (لینک مستقیم)
حجم: ۸۲۴ کیلوبایت
بها: یک صلوات

کتاب مفید و ارزشمند فتنه وهابیت (سلفی گری) کتابی است به نشر مسجد مقدس جمکران که به قلم علی اصغر رضوانی نوشته شده است. این کتاب از زوایای مختلف وهابیت و تاثیرات، جنایات و اقدام و .. آن را به گواه تاریخ مورد بررسی قرار می‌دهد. شما عزیزان اکنون می‌توانید این کتاب را در دو نسخه جاوا و آندروید در یافت کنید

محتوا:

- شرح حال محمّد بن عبدالوهاب
- کشتار بى‌رحمانه شیعیان در کربلا
- قتل عام مردم منطقه طائف در حجاز
- تصمیم به کشتار عمومى علماى اهل سنّت‌
- خطبه کفرآمیز سعود در مدینه منوره‌
- انهدام میراث فرهنگى‌
- تخریب آثار بزرگان مکه
- آتش زدن کتابخانه‌هاى بزرگ‌
- تخریب آثار بزرگان مدینه‌
- برخى از عقاید و فتاواى وهابیان‌
- مسلمانان از دیدگاه وهابیان
- تشابه بین وهابیان و خوارج‌
- روش‌هاى دعوت وهابیان‌
- از عوامل تهاجم بر ضدّ شیعه
- وهابیت، عامل تفرقه


نسخه جاوا / jar
- دریافت فایل (لینک مستقیم)

حجم: ۳۴۵ کیلوبایت

بها: یک صلوات


نسخه آندروید / apk
- دریافت فایل (لینک مستقیم)

حجم: ۳۹۲ کیلوبایت

بها: یک صلوات
منبع:شیعه مدیا


” کتاب تاریخ اسلام “

———————————————————————————–
———————————————————————————–


———————————————————————————–
———————————————————————————–

این کتاب شامل کاملترین زندگی نامه ۱۴ معصوم می باشد.

در نسخه یک این کتاب زندگی نامه ۱۴ معصوم و همچنین مختصری بر سرگذشت خلفا آمده است.در مورد هریک از معصومین مواردی مانند سیره عملی , اتفاقات زمانه , فضائل , فعالیت ها و خدمات , نحوه شهادت و همچنین داستان هایی از زندگی آنها آورده شده است.

.

تصاویری از کتاب

———————————————————————————–
———————————————————————————–

دانلود نسخه جدید ( V2 )
دانلود در قالب جاوا ، ۳ مگابایت ، لینک اصلی ، لینک کمکی

.
دانلود در قالب ایپاب ، ۲ مگابابت ، لینک اصلی ، لینک کمکی

دانلود در قالب اندروید ، ۳٫۵ مگابابت ، لینک اصلی ، لینک کمکی

———————————————————————————–
———————————————————————————–
دريافت اطلاعات بيشتر

کتاب موبایل جاوا و آندروید فرشته غم ویژه نامه حضرت رقیه علیها السلام را برای شما آماده کردم که توسط مرکز پژوهش های اسلامی صدا و سیما و به قلم ابوالفضل هادی منش نوشته و نشر شده است. این کتاب ضمن بررسی تاریخ ، به سوالات و شبهات درباره ایشان و زندگینامه آن بزرگوار می‌پردازد .
شامل:

- چکیده
- دیباچه
- پیش گفتار
- بخش اوّل: نگاهی به زندگانی حضرت رقیه (س)
– فصل اوّل: از زلال غربت
– فصل دوم: سفر به وادی مصیبت ها
– فصل سوم: همراه با رقیه (س) ، همگام با اسیران
– فصل چهارم: وفات حضرت رقیه (س) در شام
– فصل پنجم: پژوهشی در کتاب های معتبر شیعه و دیدگاه های اندیشمندان اسلامی درباره حضرت رقیه (س)
– فصل ششم: کرامت ها
– فصل هفتم: حرم مطهر حضرت رقیه (س)
- بخش دوم: برگزیده ادب فارسی
– برگزیده اشعار
– برگزیده متون ادبی
- بخش سوم: همراه با برنامه سازان
– پیشنهادهای کلی
– پیشنهادهای برنامه ای
– پرسش های مسابقه ای
– پرسش های مردمی
– پرسش های کارشناسی
– پیام تسلیت گوینده
– زیرنویس تلویزیونی
- کتاب نامه


نسخه جاوا / jar
- دریافت فایل (لینک مستقیم)

حجم: ۳۹۱ کیلوبایت
بها: یک صلوات
نسخه آندروید / apk
- دریافت فایل (لینک مستقیم)

حجم: ۴۴۲ کیلوبایت
بها: یک صلوات
منبع:شیعه مدیا

کتاب موبایل جاوا و آندروید روزنه‌هایی از عالم غیب را برای شما آماده کردم که توسط حجت الاسلام حسینی قمی در برنامه سمت خدا نیز معرفی شده است. این کتاب مفید و مناسب شامل داستان‌های واقعی دینی است
شامل:

- کسانی که خدمت امام زمان – ارواحنا فداه – رسیده‌اند؛
- توسل به اهل بیت‌ علیهم السلام‌؛
- کرامات ائمه اطهار و امامزاده‌ ها علیهم السلام‌؛
- برکات زیارت امام حسین‌ علیه السلام‌؛
- اقامه عزای حسینی‌؛
- درباره تربت امام حسین‌ علیه السلام‌؛
- برخی از استخاره‌ ها؛
- درباره قرآن مجید؛
- تدبیرهای خاص الهی؛
- رؤیاهای صادقه‌؛
- تازه ماندن اجساد و بدن‌های پاکان‌؛
- آثار نیک و بد اعمال و داستان‌های دیگر؛
- آگاهی از وقت مرگ‌؛
- درباره امور غیر طبیعی و غیر عادی‌؛
- درباره روح و تجرید و تسخیر و غیره‌؛
- حیات برزخی و آگاهی اموات‌؛
- فرشتگان، شیاطین و اجنّه‌؛
- در محضر علمای ربانی‌؛
- در محضر آیت اللَّه العظمی آقای بهجت؛
- رهنمودهای اخلاقی آیت اللَّه العظمی بهجت؛
- در محضر آیت اللَّه العظمی حاج آقا موسی شبیری زنجانی؛


نسخه جاوا / jar
- دریافت فایل (لینک مستقیم)

حجم ۶۵۵ کیلوبایت
بها: یک صلوات
نسخه آندروید / apk
- دریافت فایل (لینک مستقیم)

حجم: ۷۱۷ کیلوبایت
بها: یک صلوات
منبع:شیعه مدیا

این کتاب حاوی داستان ها و روایات واقعی از بزرگان و عالمان دین و درجات معنوی آن‌هاست که امروز یکی از این داستان‌ها را برای شما آماده کردم. مطلب مباحثه ای سودمند که پیشنهاد میکنم حتما مطالعه کنید.
در محضر علمای ربانی: مباحثه ای سودمند

حجّت الاسلام و المسلمین آقای حاج سید عبدالکریم قزوینی نقل کرد که شخص موثّقی از یکی از سنّی‌های ثروتمند نقل کردند: جوانی از شیعه پیش من کار می‌کرد، تقوا و رفتار این جوان ما را جلب کرد. من به عیالم گفتم: خوب است دخترمان را به او بدهیم، ما فرزند دیگر نداریم و این جوان مانند پسر ما باشد. عیالم گفت: او شیعه است و ما سنّی هستیم، خیلی مناسبت ندارد. به او پیشنهاد کن اگر حاضر هستی سنّی شوی، ما دخترمان را به تو میدهیم. به جوان پیشنهاد کردیم، جوان گفت: مانعی ندارد. رفتیم حضور قاضی شهر و گفتیم جریان چنین است، اتّفاقاً والی شهر نزد قاضی آمده بود، قاضی خواست از این جریان استفاده کند. در حضور والی به جوان گفت: بگو شهادت میدهم به اولویت ابوبکر برای خلافت نسبت به علی. جوان گفت: من شهادت میدهم به اولویت ابوبکر برای خلافت نسبت به علی، اگر خدا راضی باشد. قاضی گفت: جوان! همانطوری که میگویم بگو! دوباره تکرار کرد: بگو شهادت میدهم به اولویت ابوبکر. جوان گفت: من شهادت میدهم به اولویت ابوبکر، اگر رسول خداصلی الله علیه وآله راضی باشد. قاضی گفت: جوان! به تو گفتم همانطور که من شهادت میدهم، شهادت بده. برای بار سوم تکرار کرد: بگو شهادت میدهم به اولویت ابوبکر برای خلافت از علی. جوان گفت: شهادت میدهم به اولویت ابوبکر برای خلافت، اگر حضرت والی راضی باشد. والی گفت: نه! من در این کار مداخله نمیکنم. شخص سنّی به جوان گفت: برویم من شیعه میشوم، زیرا اولویت ابوبکر که نه خدا راضی است، نه رسول خداصلی الله علیه وآله و نه حضرت والی، به درد نمیخورد. من با جوان به منزل رفتیم، عیالم گفت: خوب سنّی شد؟! گفتم: نه! من شیعه شدم و دخترم را به او دادم.


بنامخدا

نسخه اندروید کتاب"فرهنگ عاشورا"

در این کتاب نویسنده از زاویه دیگری واقعه عاشورا را مورد بررسی قرار می دهد.
این کتاب بیشتر شبیه به یک فرهنگ لغت موضوعی در مورد عاشورا می باشد.
شامل بر بیش از 660 کلمه در مورد عاشورا

_منتظر نظرات شما هستم
منبع برنامه:
کتاب فرهنگ عاشورا (جواد محدثی)
پایگاه اطلاع رسانی حوزه نت

دانلود از پرشین گیگ

اولین کتاب جامع الکترونیکی اندروید “حضرت محمد صلی الله علیه و آله و سلم” در ایران ، حاوی :
تاریخ زندگانی پیامبر (ص)
قرآن مجید معجزه بزرگ پیغمبر (ص)
حدیث کساء و اهل بیت پیامبر (ص)
پیامبر (ص) و ایرانیان
اخلاق و فضائل پیغمبر (ص)
سیره پیامبر (ص)
سخنان پیامبر (ص)
پیامبر (ص) ، زیارت و توسل
پیامبر اعظم (ص) در آیینه قرآن
پیامبر (ص) در کلام امیر المومنین (ع)
پیامبر (ص) از نگاه اندیشمندان غیر مسلمان
پیامبر (ص) در آینه ادب و هنر
به همراه متن و پخش صوتی :
زیارت نامه حضرت محمد (ص)
** هزینه استفاده از این برنامه ذکر یک صلوات بر رسول اکرم (ص) و خاندان پاک و مطهر ایشان است


کتاب جامع الکترونیکی امام رضا علیه السلام، حاوی زیارت نامه امام رضا، شناسنامه امام رضا، زندگانی و دوره امامت امام رضا، فضائل و کرامات امام رضا، سیره امام رضا، آموزه ها و آثاری از امام رضا، مناظرات امام رضا، برکات حضور امام رضا در ایران، آداب زیارت امام رضا، چهل حدیث نورانی از امام رضا و امام رضا در آینه شعر به همراه متن و پخش صوتی موسیقی به یادماندنی ولایت عشق از دکتر محمد اصفهانی می باشد.

برخی از قابلیت ها :
- امکان پخش کننده صوتی
- پشتیبانی از تبلت
- حفظ موقعیت متن
- امکان روشن نگاه داشتن صفحه نمایش
- اصلاح حروف جدا از هم
- قابلیت نصب بر روی حافظه SD
- امکان آپدیت
- امکان به اشتراک گذاری محتوا
- نمایش محصولات دیگر
- امکان جستجو
- امکان ارسال برنامه با بلوتوث
- امکان ارسال انتقادات و پیشنهادات
این برنامه متعلق به شرکت ارتبایت می باشد.

[SPOILER] رمز فایل

p30download.com
[/SPOILER]

[="Tahoma"][="Green"]اللهم عجل لولیک الفرج

سلام

نرم افزار خیلی خوبیه (من که راضیم)

من حضرت زینب و حضرت امام باقر و حضرت رسول و امام حسین و حضرت عباس شو دانلود کردم
که سلام خدا بر همه این عزیزان باد

مهدی بقیه اش هم بگذار از کافه بازار هم میشه دان کرد

getbazar.com

البته این برای اندرویده نمی دونم جاوا هم داره یا نه؟[/]

کبوتر حرم الزهرا;307337 نوشت:
نرم افزار خیلی خوبیه (من که راضیم) من حضرت زینب و حضرت امام باقر و حضرت رسول و امام حسین و حضرت عباس شو دانلود کردم که سلام خدا بر همه این عزیزان باد مهدی بقیه اش هم بگذار از کافه بازار هم میشه دان کرد

سلام
عرض ادب و احترام
بله این گروه نرم افزاری واقعا کارای با کیفتی درست میکنه
چند روز پیش مال پیامبر هم گذاشتم
تو سایت تمام کارشون داریم
حالا باز هم دیدم میذارم
با تشکر

برنامه زندگینامه" امام هادی علیه السلام (علی النقی) " ساخته شرکت راه آفتاب حاوی اطلاعاتی همچون :

شناسنامه امام هادی (ع)
همسر و فرزندان امام هادی (ع)
امام هادی (ع) پس از شهادت پدر
رنج های امام هادی (ع)
فروغی از دانش امام هادی (ع)
اخلاق و فضائل امام هادی (ع)
تفسیر قرآن در کلام امام هادی (ع)
زمینه سازی دوره غیبت توسط امام هادی (ع)
فعالیت های علمی و فرهنگی امام هادی (ع)
اصحاب و شاگردان امام هادی (ع)
کرامات و معجزات امام هادی (ع)
چهل حدیث هادوی

به همراه زیارت نامه امام با امکان پخش صوتی

برای اندروید 1.6 و بالاتر

با سلام

این کتاب توسط بنده برای تلفن های همراه در سه نسخه جاوا ، اندروید و آیفون ساخته شده است.

در این کتاب مطالبی در رابطه با امام عصر (عج) و ماه مبارک رمضان قرار داده شده است.

این کتاب از کتاب ره توشه مهدوی که سایت بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود علیه السلام ساخته است درست شده است.

در این کتاب مطالبی همچون تفسیر برخی آیات قرآن ، آداب دعا در ماه رمضان برای امام عصر(عج) و مطابی در این خصوص قرار دارد.

منبع : آی آر کامپیوتر

تصاویری از محیط نرم افزار :این کتاب ، اولین کتاب در مورد پیامک و اشعار مهدوی می باشد.

این کتاب با حجم کم در سه نسخه جاوا ، اندروید و آیفون (Ios) تولید می شود.
اولین نسخه این کتاب در آبان ۹۱ تولید شده است که نسخه های بعدی آن در ماه های آینده تولید خواهد شد.

منبع : آی آر کامپیوتر

تصایویری از محیط نرم افزار :
این کتاب اولین کتاب شعر در مورد امام حسن مجتبی علیه السلام می باشد.

در این کتاب دو بخش ، اشعار ولادت و شهادت دومین امام غریبمان قرار دارد.

منبع : آی آر کامپیوتر
تصاویری از محیط نرم افزار :


[="Blue"]

با سلام
این کتاب یکی دیگر از کتاب های بنده هست که تازه درست شده است.

دعای عهد یکی از دعاهای وارد شده از معصومین علیهم السلام می باشد که در خصوص امام عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) می باشد.

در روایتی از امام صادق علیه السلام درباره این دعا می خوانیم:

هرکه چهل صباح این عهد را بخواند از یاوران قائم ما باشد و اگر پیش از ظهور آن حضرت بمیرد خدا او را از قبر بیرون آورد که در خدمت آن حضرت باشد و حقّ تعالى به هر کلمه هزار حسنه او را کرامت فرماید و هزار گناه از او محو کند.

این کتاب شرح این دعا می باشد که در چهارده جلسه گردآوری شده است.

این کتاب در سه نسخه جاوا،اندروید و آیفون ساخته شده است.

هزینه استفاده از این کتاب یک صلوات برای سلامتی و تعجیل درفرج امام زمان (عج) می باشد.

منبع : آی آر کامپیوتر[/]

[="Blue"]اولین نسخه این کتاب چند ماه (آبان ۱۳۹۱) پیش منتشر گردید و حال این نسخه، نسخه دوم می باشد که با پیامک و اشعاری بیشتر نسبت به نسخه گذشته منتشر گردیده است.

در این نسخه قسمت های جدیدی به کتاب اضافه شده که عبارت اند از اضافه شدن پیامک در ایام مختلف مانند ماه مبارک رمضان ، ایام فاطمیه ، نیمه شعبان ، ماه محرم و عید نوروز .

این کتاب عیدی به تمام دوست داران و عاشقان حضرت بقیه الله اعظم عجل الله تعالی فرجه الشریف در عید سعید فطر می باشد.
به امید خدا نسخه بعدی این کتاب در ماه های بعدی منتشر خواهد شد.

هزینه استفاده از این کتاب ۳ صلوات برای سلامتی و تعجیل در فرج امام عصر علیه السلام می باشد.

این کتاب در سه نسخه جاوا،اندروید و آیفون تولید شده است.

منبع: آی آر کامپیوتر[/]