کتابهای مذهبی ویژه جاوا و اندروید

تب‌های اولیه

33 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
کتابهای مذهبی ویژه جاوا و اندروید


شامل :
کتابخانه دیجیتالی حضرت زینب (س) : نسب حضرت زینب علیها السلام ، نام و القاب و کنیه حضرت زینب علیها السلام ، کنیه حضرت زینب علیها السلام ، دوران کودکى حضرت زینب علیها السلام ، ازدواج با عبدالله بن جعفر و ادامه زندگى آن بانو ، شوهر حضرت زینب علیها السلام ، اولاد حضرت زینب علیها السلام ، سن حضرت زینب علیها السلام ، مولد و مدفن حضرت زینب علیها السلام ، عبادت حضرت زینب علیها السلام ، مقامات عالیه و قوت ایمان حضرت زینب علیها السلام ، فصاحت و بلاغت حضرت زینب علیها السلام و ایراد خطبه در کوفه و شام ، متن خطبه در کوفه ، سفر تاریخى حضرت زینب علیها السلام به کربلا ،
حضرت رقیه (س) : حضرت رقیه علیها السلام در عاشورا ، آخرین دیدار امام حسین علیه السلام با حضرت رقیه علیها السلام ، به یاد رقیه علیها السلام در مدینه ، ماجراى حضرت رقیه خاتون علیها السلام ، مقدمات سفر اهل‏بیت علیهم السلام از شام به مدینه و فراق حضرت رقیّه ، سفارش و توسّل ، کرامت حضرت رقیه علیها السلام ، عبرت خانه و غیره …
حجم فایل : ۱۷۳ کیلوبایت

زينب کبري (س) روز پنجم جمادي الاول سال 5 يا 6 هجرت در مدينه چشم به جهان گشود. خبر تولد نوزاد عزيز، به گوش رسول خدا(ص)رسيد. رسول خدا(ص)براي ديدار او به منزل دخترش ‍ حضرت فاطمه زهرا(س)آمد و به دختر خود فاطمه(س)فرمود: «دخترم، فاطمه جان، نوزادت را برايم بياور تا او را ببينم».
فاطمه(س)نوزاد کوچکش را به سينه فشرد، بر گونه هاي دوست داشتني او بوسه زد، و آن گاه به پدر بزرگوارش داد. پيامبر(ص)فرزند دلبند زهراي عزيزش را در آغوش کشيده صورت خود را به صورت او گذاشت و شروع به اشک ريختن کرد. فاطمه(ص)ناگهان متوجه اين صحنه شد و در حالي که شديدا ناراحت بود از پدر پرسيد: پدرم، چرا گريه مي کني؟! رسول خدا(ص
)فرمود:«گريه ام به اين علت است که پس از مرگ من و تو، اين دختر دوست داشتني من سرنوشت غم باري خواهد داشت، در نظرم مجسم گشت که او با چه مشکلات دردناکي رو به رو مي شود و چه مصيبتهاي بزرگي را به خاطر رضاي خداوند با آغوش باز استقبال مي کند».
در آن دقايقي که آرام اشک مي ريخت و نواده عزيزش را مي بوسيد، گاهي نيز چهره از رخسار او برداشته به چهره معصومي که بعدها رسالتي بزرگ را عهده دار مي گشت خيره خيره مي نگريست و در همين جا بود که خطاب به دخترش فاطمه(س)فرمود:«اي پاره تن من و روشني چشمانم، فاطمه جان، هر کسي که بر زينب و مصايب او بگريد ثواب گريستن کسي را به او مي دهند که بر دو برادر او حسن و حسين گريه کند».
در اين کتاب، دويست موردازفضايل، مصايب و کرامات صديقه صغري حضرت زينب کبري(س)بيان گرديده ودرقسمت پاياني اشعار منتخب از شاعران اهل بيت عصمت و طهارت(ع)نقل شده است.


نرم افزار موبایل پیام آور وحدت با هدف نمایش صورت زندگی حضرت محمد (ص) برای هموطنان عزیزمان آماده شده است. این نرم افزار با قابلیت تعیین صفحه کلید و استفاده از دو قالب گرافیکی و نیز برخورداری از جستجو طراحی شده است. از امکانات آن می توان به موارد زیر اشاره کرد :
- زندگی نامه
- احادیث و سخنان
- داستان ها و حکایات
Size : 193 kb

کتابخانه دیجیتالی شامل :
معصومان عليهم السلام بى همتا در آفرينش :
چهره درخشان پيامبر اكرم حضرت محمّد صلّى الله عليه و آله و سلم ،
چهره درخشان حضرت فاطمه زهرا عليها السلام ،
چهره درخشان حضرت اميرالمؤ منين على عليه السلام ،
چهره درخشان حضرت امام حسن مجتبى عليه السلام ،
چهره درخشان حضرت امام محمّد باقر عليه السلام ،
چهره درخشان حضرت امام جعفرصادق عليه السلام ،
چهره درخشان حضرت امام موسى بن كاظم عليه السلام ،
چهره درخشان حضرت امام رضا عليه السلام ،
چهره درخشان حضرت امام محمّدتقى عليه السلام ،
چهره درخشان حضرت امام هادى عليه السلام ،
چهره درخشان امام حسن عسكرى عليه السلام ،
چهره درخشان حضرت بقية الله الاعظم عليه السلام

دستور العمل های عرفانی از علمای بزرگ اسلام که بسیار می تواند در زندگی ما موثر و آموزنده باشد این علمای بزرگ عبارتند از : شهيد اول ، شهيد ثانى، علامه حلى ، محقق حلى ، فيض كاشانى ،علامه مجلسى ، ابن ابى جمهور احسائى ، آقا محمد بيد آبادى (ره )، آقا سيد احمد كربلائى ، (ره )، ميرزا جواد آقاملكى (ره )،آية الله شاه آبادى ، علامه طباطبايى ، امام خمينى (ره ).


حجم:220kb


نرم افزار خدا در دیدگاه امام علی علیه السلام برای موبایل با فرمت جاوا

حجم فایل : 141 کیلوبایت

منبع : سایت شیعه ها

با عرض سلام خدمت همه دوستان عزیز. در دنیای مجازی تلاش بسیار خوبی برای مبارزه با فرقه گمراه وهابیت صورت گرفته است و هر روز نیز بهتر میشود. اما در این میان وجود یک نرم افزار جامع و کامل مخصوص موبایل احساس میشد. از همین روز تصمیم گرفتم تا نرم افزار جامع و کاملی درباره وهابیت برای موبایل بسازم و خدا را شاکرم که توانستم آن را انجام دهم.
نرم افزار حاضر شامل بخشهای زیر می باشد:
تاریخچه وهابیت
بنیانگذاران وهابیت
عوامل رشد وهابیت
وهابیت از منظر عقل و شرع
وهابیت و فتاوای شنیعه
وهابیت و جاهلیت
وهابیت از دیدگاه شیعیان و دیگر مذاهب
جنایات وهابیت
پاسخگویی به شبهات وهابیت

کلیه مطالب نرم افزار حاضر از دو سایت معتبر زیر که در زمینه وهابیت فعالیت دارند گرفته شده است : http://www.vahhabi.com/
http://vahabiat.porsemani.ir/
باشد که مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد.
مهدی.ش
[

سلام ، خسته نباشید ببخشید در مسابقه ای که گذاشته بودید وقرار بود میلا پیامبر نتایج اعلام شود چه شد؟

یامهدی;194620 نوشت:
سلام ، خسته نباشید ببخشید در مسابقه ای که گذاشته بودید وقرار بود میلا پیامبر نتایج اعلام شود چه شد؟

سلام
عرض ادب و احترام
نتیجه مسابقه را اینجا ببیند
http://www.askdin.com/thread16152-5.html

دانلود نرم افزار رساله احکام برای جوانان:
عناوین اصلی کتاب شامل:
نگاهى گذرا بر زندگى پربرکت مرجع عظیم الشأن حضرت آیةاللّه العظمى مکارم شیرازى «دام ظله»؛ مقدّمه‌؛ اجتهاد و تقلید؛ طهارت‌؛ مُطهِّرات (پاک‌کننده‌ها)؛ وضو؛ غسل‌؛ تیمّم‌؛ نماز؛ مُبطِلات نماز؛ شَکیّات نماز؛ نماز مسافر؛ نماز قضا؛ نماز جماعت‌؛ نماز جمعه‌؛ نماز آیات‌؛ نمازهاى مستحب «۱»؛ روزه‌؛ خُمس‌؛ زکات‌؛ احکام خرید و فروش‌؛ قَرض‌؛ امانتدارى‌؛ عاریه‌؛ اشیاى گمشده‌؛ غَصب‌؛ خوردن و آشامیدن‌؛ احکام سر بریدن حیوان‌؛ احکام ازدواج‌؛ احکام سلام کردن‌؛ احکام قرآن‌؛ قسم خوردن‌؛ مسائل متفرّقه‌

دانلود نرم افزار


عناوين اصلي كتاب شامل:
احكام مكلّف؛ احكام وضو؛ احكام نماز؛ احكام طهارت؛ احكام غسل؛ احكام روزه
مشخصات نشر : قم شفق ۱۳۷۶.

خدمات:
حجم: 357 kB

حجم: 402 kB

دریافت فایل حجم: 734 kB