هک بازی و نرم افزار و خرید و فروش آن

تب‌های اولیه

3 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
هک بازی و نرم افزار و خرید و فروش آن
سلام خسته نباشید اگر به مال شخصی اسیب و خسارت نزنم و از آن استفاده کنیم مشکل دارد، پیگیری کردم متوجه شدم که مشکل شرعی داره تا قبلش نمیدونستم، حالا نمیدونم که صاحب آن مسلمان هست یا نه و باید رد مظالم بدم یا نه؟ یک اکانت بازی هکی بوده که با واسطه توسط هکر من میخریدم و قیمتش ۱۰۰ هزار تومان بوده و قیمت اصل این بازی که صاحب اکانت بازی خریده، حدود ۸۰۰ هزار تومان میشه حالا قیمت اصل بازی که صاحب بازی خرزده را باید مظالم بدم یا قیمتی که با واسطه از هکر خریدم را مظالم بدهم؟ مقلد مقام معظم رهبری لطفا کامل و با دقت بررسی و پاسخ داده شود
با نام و یاد دوست         کارشناس بحث: استاد نور
سلام خسته نباشید   اگر به مال شخصی اسیب و خسارت نزنم و از آن استفاده کنیم مشکل دارد، پیگیری کردم متوجه شدم که مشکل شرعی داره تا قبلش نمیدونستم، حالا نمیدونم که صاحب آن مسلمان هست یا نه و باید رد مظالم بدم یا نه؟   یک اکانت بازی هکی بوده که با واسطه توسط هکر من میخریدم و قیمتش ۱۰۰ هزار تومان بوده و قیمت اصل این بازی که صاحب اکانت بازی خریده، حدود ۸۰۰ هزار تومان میشه حالا قیمت اصل بازی که صاحب بازی خرزده را باید مظالم بدم یا قیمتی که با واسطه از هکر خریدم را مظالم بدهم؟   مقلد مقام معظم رهبری   لطفا کامل و با دقت بررسی و پاسخ داده شود
با سلام و احترام اگر بدون اجازه دیگری از اموال فردی استفاده شود حتی خسارتی وارد نشود جایز نیست و باید از ایشان کسب حلالیت شود. اگر هک کردن آن خلاف مقررات بوده استفاده از آن جایز نیست و باید قیمت اصلی را به سازنده آن بپردازید درصورتی که امکان دسترسی به سازنده باشد ردمظالم جایز نیست. استفتاء از دفتر مقام معظم رهبری در قم
موضوع قفل شده است